Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205
zejopy
IDÉZET(mangumi @ 2011-06-15 06:55) *
Lejárt időközben a 24 órám - viszont hiába járt le, ezt az üzenetet írja a rendszer:
"Jelenleg nem válaszolhat az üzenetre, mert a feladó a Vatera ÁFF megsértése miatt az üzenetváltó rendszert nem használhatja."
Most már ugyan csak az adapterre lenne szükségem , a keretre nem, de anélkül nem tudom megcsinálni a laptopot. Ha a feladó le van tiltva, akkor engem miért büntet a Vatera azzal, hogy üzenetet sem enged hagyni a kérdéses aukciónál ?? Az ily módon történő túlszabályozás miatti anyagi kár engem fog érni.... Ennyit az eddigi intézkedésekről....

Az a fél aki tiltva van, nem küldhet és nem fogadhat üzeneteket. Ha te írhatsz neki, akkor hol a tiltás? Szerintem ez teljesen logikus és értelmes döntés, nem túlszabályozás. Arról, hogy anyagi veszteség ér, ne a Vaterát okold, hanem azt, aki szabálytalan volt.
VateraBenz
IDÉZET(mangumi @ 2011-06-15 06:55) *
Lejárt időközben a 24 órám - viszont hiába járt le, ezt az üzenetet írja a rendszer:
"Jelenleg nem válaszolhat az üzenetre, mert a feladó a Vatera ÁFF megsértése miatt az üzenetváltó rendszert nem használhatja."
Most már ugyan csak az adapterre lenne szükségem , a keretre nem, de anélkül nem tudom megcsinálni a laptopot. Ha a feladó le van tiltva, akkor engem miért büntet a Vatera azzal, hogy üzenetet sem enged hagyni a kérdéses aukciónál ?? Az ily módon történő túlszabályozás miatti anyagi kár engem fog érni.... Ennyit az eddigi intézkedésekről....

A hozzászólás megírásának időpontjában még több óra volt a tiltás feloldásáig. Ez azóta megtörtént a megfelelő időpontban.
mangumi
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-06-15 14:20) *
A hozzászólás megírásának időpontjában még több óra volt a tiltás feloldásáig. Ez azóta megtörtént a megfelelő időpontban.

Most mentem fel a kérdéses aukcióra: A válasz továbbra sem változott, nem tudom felvenni a kapcsolatot.
VateraBenz
IDÉZET(mangumi @ 2011-06-15 19:55) *
Most mentem fel a kérdéses aukcióra: A válasz továbbra sem változott, nem tudom felvenni a kapcsolatot.

Akkor valószínűleg a másik fél is korlátozva van. Melyik aukcióról van szó?
svejku
Kedves Benz, két észrevétel:
Ezt a szöveget "Figyelem! Önnek elmaradt értékelései vannak!
Kérjük, adjon partnereiről visszajelzést az alábbi tranzakciókkal kapcsolatban! (Elmaradt értékelésnek a 2006. január 09-e után történt tranzakciók számítanak.) " illetve a zárójeles részt ki tudjuk cserélni valami ilyesmire? : Elmaradt értékelésnek a 2 hete (vagy akárhány napja) lezárult aukciók számítanak.
A másik: jó lenne, ha ez a szöveg: "Figyelem! A Többszörös értékelés gombra kattintva a következő lapon a tranzakciót csak sikeresként lehet jelölni, illetve az adásvételt csak pozitívan lehet minősíteni. Kérjük, ügyeljen arra, hogy csak olyan aukciókat jelöljön meg, amelyek sikeresek voltak és pozitív minősítést érdemelnek! " kiegészülne az új szabály szerint azzal, hogy többszörösen csak egy partnert tud értékelni.
Van ám még sok ilyen apró észrevételem, de mára csak ennyi. smile.gif Köszönöm, ha megfontolják.
VateraBenz
IDÉZET(svejku @ 2011-06-22 19:36) *
Kedves Benz, két észrevétel:
...

Kedves svejku!

Továbbítom, köszönjük.
nepster777
Az lenne a kérdésem hogy ha valakinek -4-es az értékelése az még mindig garázdálkodhat a vaterán?Mikor van kitiltva?
VateraBenz
IDÉZET(nepster777 @ 2011-06-24 14:39) *
Az lenne a kérdésem hogy ha valakinek -4-es az értékelése az még mindig garázdálkodhat a vaterán?Mikor van kitiltva?

Ezt még hányszor szeretné megkérdezni?!
Legyen kedves visszaolvasni az előző hasonló hozzászólásánál.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-06-24 15:59) *

Kedves Benz! biggrin.gif
Én azt szeretném megkérdezni, hogy akinek -5 az állása, az meddig garázdálkodhat a Vaterán?
Nagyon köszönöm a választ, előre is.smile.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2011-06-24 16:17) *
Kedves Benz! biggrin.gif
Én azt szeretném megkérdezni, hogy akinek -5 az állása, az meddig garázdálkodhat a Vaterán?
Nagyon köszönöm a választ, előre is.smile.gif

1_Rabbit_wait.gif
nepster777
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-06-24 15:59) *

Elnézést de nem találtam meg azt hittem törölve lett mert rossz helyre írtam.Ennyi.Egyébként meg legalább majdnem bekerültem a napi szarba. rolleyes.gif
zejopy
Kedves Benz!

Nem tudom mikor valósult meg, de ha nem csal az emlékezetem, én kértem, hogy a "be nem érkezett értékelések"-nél is lehessen keresni vevőre, termékre. Most vettem észre, hogy megvan.
Kérem, továbbítsa köszönetemet az illetékesek felé.smile.gif Nagyon jó, hogy megvan.smile.gif
zejopy
Kedves Benz!

1. Mintha megváltozott volna a terméklapok kinézete. Nem a termékleírásos rész, hanem ami fölötte van. Vagy én babráltam el valamit? Ha igen, akkor hogyan?
2. Tegnap is, meg ma is, a fórumról kikattintottam, nézelődtem a piacon, aztán vissza akartam jönni, de azt a kiírást kaptam, hogy a Mozilla sosem fogja ezt a kérést teljesíteni. Ilyenkor az összes nyitott ablakot be kell csuknom, és újra belépnem. Ez normális? Mivel idézem elő?
mucus42
[quote name='zejopy' date='2011-07-02 22:24' post='1325767']
Kedves Benz!

1. Mintha megváltozott volna a terméklapok kinézete. Nem a termékleírásos rész, hanem ami fölötte van. Vagy én babráltam el valamit? Ha igen, akkor hogyan?

Szia!
Nem te babráltál el semmit. Nekem is szét van "csúszva' egy pár napja.
zejopy
IDÉZET(mucus42 @ 2011-07-03 05:52) *
Szia!
Nem te babráltál el semmit. Nekem is szét van "csúszva' egy pár napja.

Jaj, de jó, ennek igazán örülök..... mármint annak, hogy nem én bénáztam.biggrin.gif

Szép reggelt! rolleyes.gif Megyek.... kave.gif ...remélem, legalább nem nekem kell bekészítenem.
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-02 22:24) *
Kedves Benz!

2. Tegnap is, meg ma is, a fórumról kikattintottam, nézelődtem a piacon, aztán vissza akartam jönni, de azt a kiírást kaptam, hogy a Mozilla sosem fogja ezt a kérést teljesíteni. Ilyenkor az összes nyitott ablakot be kell csuknom, és újra belépnem. Ez normális? Mivel idézem elő?

Kedves zejopy!

1. Milyen változásra gondol?
2. Ezt szintén nem tapasztaltuk smile.gif
T_Tamaas
2: [IMG]http://i56.tinypic.com/x6cf6.jpg[/IMG]
1: [IMG]http://i54.tinypic.com/2u5dl5f.jpg[/IMG]

Minden képmegosztós oldal direkt linkje tiltott. blink.gif Csak így tudtam megoldani.
Gondolom Zejopy is ezekről beszélt.3 féle böngészővel,cookie törlés után is megmaradtak ezen hibák.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-03 11:20) *
Kedves zejopy!

1. Milyen változásra gondol?
2. Ezt szintén nem tapasztaltuk smile.gif

Szép reggelt, kedves Benz! smile.gif

1. Másképpen nézett ki, de mára megjavult, most megint csinos. Úgy tűnik, kialudta mámorát.smile.gif
2. Az talán nem is az Önök problémája, hanem az enyém, titkon reméltem, hogy mond valami okosat, amivel ki tudom ezt küszöbölni.smile.gif
(Kínálgatja magát a Mozilla 5.0-ás, sőt fenyegetőzik, mert azt írja, hogy nagyon javasolt a letöltése. Én inkább az Ön megerősítésében bízom. Letöltsem? Köszönöm, ha súg. thank_you.gif )
VateraBenz
IDÉZET(T_Tamaas @ 2011-07-03 11:38) *

Minden képmegosztós oldal direkt linkje tiltott. blink.gif Csak így tudtam megoldani.
Gondolom Zejopy is ezekről beszélt.3 féle böngészővel,cookie törlés után is megmaradtak ezen hibák.

Általában minden link tiltott.
Nálam minden rendben van, de megnézzük, köszönjük.
zejopy
IDÉZET(T_Tamaas @ 2011-07-03 11:38) *

Nem tudtam megnézni.sad.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-03 11:43) *
Szép reggelt, kedves Benz! smile.gif

1. Másképpen nézett ki, de mára megjavult, most megint csinos. Úgy tűnik, kialudta mámorát.smile.gif
2. Az talán nem is az Önök problémája, hanem az enyém, titkon reméltem, hogy mond valami okosat, amivel ki tudom ezt küszöbölni.smile.gif
(Kínálgatja magát a Mozilla 5.0-ás, sőt fenyegetőzik, mert azt írja, hogy nagyon javasolt a letöltése. Én inkább az Ön megerősítésében bízom. Letöltsem? Köszönöm, ha súg. thank_you.gif )

Szép jó reggelt,

volt némi változtatás a feltöltési oldalon, talán az okozhatott átmeneti megjelenítési problémákat.
Ilyenkor a böngésző cache frissülésével ezek megszűnnek.

Napok óta használom az ötöst, eddig nem volt vele probléma.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-03 11:45) *
Szép jó reggelt,

volt némi változtatás a feltöltési oldalon, talán az okozhatott átmeneti megjelenítési problémákat.

Köszönöm, ma úgyis töltök fel, kíváncsi vagyok, észreveszem-e.smile.gif
Na és a kettes pont?
T_Tamaas
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-03 11:45) *
Nem tudtam megnézni.sad.gif

Na végre.Nagy nehezen tudok csak ide írni.Állandóan hibaüzizik a Chrome.

http-től jpg-ig másold be a címsorba.Az IMG nem kell.
Nálam még ma is így jelenik meg pár terméklap.

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1462426668
zejopy
IDÉZET(T_Tamaas @ 2011-07-03 11:53) *
Na végre.Nagy nehezen tudok csak ide írni.Állandóan hibaüzizik a Chrome.

http-től jpg-ig másold be a címsorba.Az IMG nem kell.
Nálam még ma is így jelenik meg pár terméklap.

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1462426668

Szerintem frissíts Ctrl F5-el. Az nagy varázsló.smile.gif
Azt írta, hogy az tiltott, vagy titkos, vagy valami ilyesmi. Tuti, hogy azt látod, amit tegnap én.smile.gif
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-03 11:45) *
Szép jó reggelt,

Napok óta használom az ötöst, eddig nem volt vele probléma.

Azt írja nekem:
Az oldal nem megfelelően van átirányítva
A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni.
Ez a probléma sokszor a letiltott, vagy visszautasított sütik miatt jelentkezik.

Hát én nem tiltottam le sütiket, vissza meg aztán nem utasítok semmilyen sütit, csak a karamellásat.smile.gif biggrin.gif
Tudom, hogy nem dolga.... thank_you.gif

Feltöltés után beizzítom az ötöst.
Igazán kedves, köszönöm. thank_you.gif
zejopy
Kedves Benz!

Feltöltéskor szépen kijelöltem a fix árasat, és beírtam, hogy 3 db. Erre azt mondta nekem, hogy hagyományos árverésnél nem lehet több darabot megadni. (Mindezt riasztó piros betűkkel.) Mondtam neki, "ne szórakozz velem, ott a pötty a fix árasnál". biggrin.gif
Továbbküldtem, el is fogadta, de azért mégsem szoktam meg, hogy a feltöltőoldalam hülyeségeket beszéljen. Gondoltam, szólok Önnek, hátha fenékbe rúgja, akkor nem nekem kell lefejelnem. thank_you.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-03 20:12) *
Kedves Benz!

Feltöltéskor szépen kijelöltem a fix árasat, és beírtam, hogy 3 db. Erre azt mondta nekem, hogy hagyományos árverésnél nem lehet több darabot megadni. (Mindezt riasztó piros betűkkel.) Mondtam neki, "ne szórakozz velem, ott a pötty a fix árasnál". biggrin.gif
Továbbküldtem, el is fogadta, de azért mégsem szoktam meg, hogy a feltöltőoldalam hülyeségeket beszéljen. Gondoltam, szólok Önnek, hátha fenékbe rúgja, akkor nem nekem kell lefejelnem. thank_you.gif

Kedves zejopy!

Ez rendszeres? Kipróbáltam a leírtak szerint, de elsőre elfogadta...
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-03 21:13) *
Kedves zejopy!

Ez rendszeres? Kipróbáltam a leírtak szerint, de elsőre elfogadta...

Nem. Egyszer fordult elő, amikor szállítási sablont is változtattam.smile.gif
svejku
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-03 19:25) *
Azt írja nekem:
Az oldal nem megfelelően van átirányítva
A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni.
Ez a probléma sokszor a letiltott, vagy visszautasított sütik miatt jelentkezik.

Hát én nem tiltottam le sütiket, vissza meg aztán nem utasítok semmilyen sütit, csak a karamellásat.smile.gif biggrin.gif
Tudom, hogy nem dolga.... thank_you.gif

Feltöltés után beizzítom az ötöst.
Igazán kedves, köszönöm. thank_you.gif

A Firefox nekem is többször ezt üzeni, elsősorban a fórumba belépéskor. A terméklapok a kép melletti részen kissé szét vannak esve. Ezt süti törlést leírná nekünk valaki lépésről, lépésre? 047.gif
zejopy
IDÉZET(svejku @ 2011-07-04 13:49) *
A Firefox nekem is többször ezt üzeni, elsősorban a fórumba belépéskor. A terméklapok a kép melletti részen kissé szét vannak esve. Ezt süti törlést leírná nekünk valaki lépésről, lépésre? 047.gif

Én töröltem a sütiket, mindet. Feltettem az ötös rókát, mindent konfiguráltam és mégis rendszeresen nem enged be a fórumra. Minden ablakot be kell csuknom, általában 4 mindig nyitva van, akkor elfelejti a dolgot egy ideig, aztán újra fügét mutat.
Sütik törlése:
Beállítások -- beállítások -- adatvédelem -- eltávolítani az egyes sütiket. Ott a megfelelőt kiválasztod.smile.gif
svejku
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-04 14:10) *
Sütik törlése:
Beállítások -- beállítások -- adatvédelem -- eltávolítani az egyes sütiket. Ott a megfelelőt kiválasztod.smile.gif

Köszi, de ezek szerint neked sem segített... Sütitáramban jártam, ott kb 3000 sütim van... (karamellás nincs közte).
zejopy
IDÉZET(svejku @ 2011-07-04 14:27) *
Köszi, de ezek szerint neked sem segített... Sütitáramban jártam, ott kb 3000 sütim van... (karamellás nincs közte).

Ha megtennéd, hogy a marcipánosat elküldenéd nekem, igazán hálás lennék. blush.gif
Nem ettem ma még, csak négy kajszit, biztos jól jönne egy kis cukorbevitel.smile.gif
T_Tamaas
Most már bejelentkezés nélkül is látogatható a fórum?Írni ugyan nem lehet,de olvasni igen.
VateraBenz
IDÉZET(T_Tamaas @ 2011-07-04 19:19) *
Most már bejelentkezés nélkül is látogatható a fórum?Írni ugyan nem lehet,de olvasni igen.

Igen, regisztráció és bejelentkezés nélkül is olvasható.
svejku
IDÉZET(T_Tamaas @ 2011-07-04 19:19) *

Így van. De az miért van, hogy bejelentkezve nézem a fórumot, írok is, semmi gond, aztán rögtön átkattintok a személyes menümbe, és be kell jelentkeznem?
zejopy
IDÉZET(svejku @ 2011-07-04 20:07) *
Így van. De az miért van, hogy bejelentkezve nézem a fórumot, írok is, semmi gond, aztán rögtön átkattintok a személyes menümbe, és be kell jelentkeznem?

Azért basszus, mert amíg a gépedet nem kapcsolod ki, bejelentkezve maradsz. Hálistennek a személyes menüd kiléptet fél óra után.
Teszem azt, bemész a munkahelyedre, ebédszünetben bekukkantasz az eladásaidra, aztán belesel a fórumra is, aztán egy óra múlva elmész pisilni, valamelyik vicces kedvű kollégád pedig beírja a fórumra (persze a te Nickeddel), hogy tulajdonképpen a Vatera egy pocsék dolog, és Benz egy szívtelen benzinfaló, ráadásul éppen most készülsz az évszázad jutalékcsalására, amihez társakat toborzol. Visszajössz a a pisilésből, gyanútlanul dolgozol tovább, aztán mikor bemész a postafiókodba, akkor azt látod, hogy Benz privát üzenetben részletes alapossággal, pontról pontra leírja neked, hogy mely fórumszabályok megsértése miatt vonta meg az írási jogodat. Ez nagyon gáz.
Vannak ezzel egyéb fenntartásaim is. Eddig ez egy zárt közösség volt, csak regisztrált tag jöhetett olvasni, ami egy fajta biztonságérzetet adott. Most bárki jöhet, nem kell Vaterásnak lennie.
Biztosan megvan ennek az a gyakorlati haszna, amit én nem érek fel ésszel, mert azoknak a sokat emlegetett "bizonyos információknak" nem vagyok a birtokában.

Kedves Benz! smile.gif

Szabad Önnek ez ügyben mondania valamit? A miértek érdekelnek nagyon, persze megértem, ha nem publikusak azok az érvek, ami miatt így döntöttek. thank_you.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-04 20:22) *
...
Kedves Benz! smile.gif

Szabad Önnek ez ügyben mondania valamit? A miértek érdekelnek nagyon, persze megértem, ha nem publikusak azok az érvek, ami miatt így döntöttek. thank_you.gif

Kedves zejopy!

A nagy nyitottság több látogatót vonz.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-04 20:58) *
Kedves zejopy!

A nagy nyitottság több látogatót vonz.

Köszönöm.smile.gif
És a kilépés? Illetve, hogy nem lehet kilépni? Ebben várható változás, vagy így marad?
Köszönöm. rolleyes.gif
svejku
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-04 20:22) *
Azért basszus, mert amíg a gépedet nem kapcsolod ki, bejelentkezve maradsz. Hálistennek a személyes menüd kiléptet fél óra után.

Ezek szerint a fórumra belépve nincs időkorlát? Ez elég gáz, az általad leírt esetben.
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-04 21:10) *
Köszönöm.smile.gif
És a kilépés? Illetve, hogy nem lehet kilépni? Ebben várható változás, vagy így marad?
Köszönöm. rolleyes.gif

Honnan nem lehet kilépni?
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-04 21:37) *
Honnan nem lehet kilépni?

A fórumról. Csak, ha kikapcsolom a gépet. És ez azóta van, amióta megnyitották.
Bigdept
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-04 21:41) *

Tényleg. Kijelentkeztem, visszajöttem, és ezt ide beírtam.
VateraBenz
IDÉZET(Bigdept @ 2011-07-04 21:52) *
Tényleg. Kijelentkeztem, visszajöttem, és ezt ide beírtam.

Nekem másodikra sikerült.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-04 21:52) *
Nekem másodikra sikerült.

Ugye egyetértünk, hogy ez nagyon ciki?
Gondolja csak végig.smile.gif
Szerintem a piros nickje másképpen működik, mint a zöld, azért sikerült csak másodszorra.
Nem vette ezt senki észre rajtam kívül? unsure.gif Nahát..... biggrin.gif
Bigdept
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-04 21:41) *

De gépet nem kell kikapcsolni, elég csak a böngészőt bezárni. Újra elindítva az FF-t, már nem lehet írogatni, csak olvasni.
zejopy
IDÉZET(Bigdept @ 2011-07-04 21:56) *
De gépet nem kell kikapcsolni, elég csak a böngészőt bezárni. Újra elindítva az FF-t, már nem lehet írogatni, csak olvasni.

Igen, elnézést, pontatlan voltam. thank_you.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-04 21:54) *
Ugye egyetértünk, hogy ez nagyon ciki?
...

Voltak már ennél cikisebb dolgok is smile.gif
Jeleztem a fejlesztő kollégáknak.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-04 22:02) *
Voltak már ennél cikisebb dolgok is smile.gif
Jeleztem a fejlesztő kollégáknak.

Köszönöm, engem megnyugtatna, ha nem így lenne.smile.gif thank_you.gif
zejopy
Kedves Benz!:)

Felmerült bennem egy elméleti kérdés (hálistennek csak elméleti).
Mi van akkor, ha valaki fix áras aukcióban vesz három egyforma cuccot, és nincs is több. És mondjuk az egyik megsemmisül.
Persze logikus, elnézéskérés, ilyenek. De hogyan zajlik az értékelés? Mert a másik kettőt megkapja a vevő, nyilván pozitív, de a harmadik almás.smile.gif
Szóval? Mi van ilyen esetben? rolleyes.gif

VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-05 18:01) *
Kedves Benz!:)

Felmerült bennem egy elméleti kérdés (hálistennek csak elméleti).
Mi van akkor, ha valaki fix áras aukcióban vesz három egyforma cuccot, és nincs is több. És mondjuk az egyik megsemmisül.
Persze logikus, elnézéskérés, ilyenek. De hogyan zajlik az értékelés? Mert a másik kettőt megkapja a vevő, nyilván pozitív, de a harmadik almás.smile.gif
Szóval? Mi van ilyen esetben? rolleyes.gif

Kedves zejopy!

Ez a vevő bölcsességén, belátásán múlik smile.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.