Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-05 18:06) *
Kedves zejopy!

Ez a vevő bölcsességén, belátásán múlik smile.gif

biggrin.gif Köszönöm.

IDÉZET(Bigdept @ 2011-07-04 21:56) *
De gépet nem kell kikapcsolni, elég csak a böngészőt bezárni. Újra elindítva az FF-t, már nem lehet írogatni, csak olvasni.

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-04 21:57) *
Igen, elnézést, pontatlan voltam. thank_you.gif

Nem voltam pontatlan. Becsuktam a böngészőt, kinyitottam és simán írok.smile.gif
Sajnos ki kell kapcsolni a gépet.
zejopy
http://blog.vatera.hu/2011/07/01/ujdonsag-...-termeklapokon/
Kedves Benz!:)

Jól értelmezem? Xy-nak, aki nem igényel galériát, ott, ahol az én galériám van, 4 ajánlott aukció lesz látható, hasonló paraméterekkel, mint amire keresett. Azaz, lehet hogy egy a négy közül pont az enyém lesz, vagy esetleg Kiss Ödöné?
Kérdezek, ha nem értettem félre.smile.gif
Mi alapján lesz a 4 cucc kiválasztva? Lejárati idő, látogatottság, vagy véletlen, esetleg valami más alapján?
Köszönöm, ha utánakukkant.smile.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-13 14:53) *
http://blog.vatera.hu/2011/07/01/ujdonsag-...-termeklapokon/

Jól értelmezem? Xy-nak, aki nem igényel galériát, ott, ahol az én galériám van, 4 ajánlott aukció lesz látható, hasonló paraméterekkel, mint amire keresett. Azaz, lehet hogy egy a négy közül pont az enyém lesz, vagy esetleg Kiss Ödöné?
Kérdezek, ha nem értettem félre.smile.gif
Mi alapján lesz a 4 cucc kiválasztva? Lejárati idő, látogatottság, vagy véletlen, esetleg valami más alapján?
Köszönöm, ha utánakukkant.smile.gif

Kedves zejopy!

A lényeg a blogon olvasható smile.gif
A kiválasztást egy algoritmus végzi, erről többet nem mondhatok.
neomobil
Sziasztok!

Nem kellene ezt a szövegrészt azt adminban már aktualizálni?

Figyelem! Önnek elmaradt értékelései vannak!
Kérjük, adjon partnereiről visszajelzést az alábbi tranzakciókkal kapcsolatban! (Elmaradt értékelésnek a 2006. január 09-e után történt tranzakciók számítanak.)

VateraBenz
IDÉZET(neomobil @ 2011-07-19 15:58) *
Sziasztok!

Nem kellene ezt a szövegrészt azt adminban már aktualizálni?

Figyelem! Önnek elmaradt értékelései vannak!
Kérjük, adjon partnereiről visszajelzést az alábbi tranzakciókkal kapcsolatban! (Elmaradt értékelésnek a 2006. január 09-e után történt tranzakciók számítanak.)

Tisztelt neomobil!

Milyen aktualizálásra gondol?
svejku
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-19 18:42) *
Tisztelt neomobil!

Milyen aktualizálásra gondol?

Kedves Benz! Ez a szöveg a 2006 januári változásról, már tényleg elavult, feleslegesen zavaró, semmi értelme. Erről többször is beszéltünk, továbbította, de nem változott semmi. Fontosabb, aktuális figyelmeztetés, pl a "többszörös értékelést csak egy partnernél alkalmazhatja" viszont azóta sem került fel.
VateraBenz
IDÉZET(svejku @ 2011-07-19 19:34) *
Kedves Benz! Ez a szöveg a 2006 januári változásról, már tényleg elavult, feleslegesen zavaró, semmi értelme. Erről többször is beszéltünk, továbbította, de nem változott semmi. Fontosabb, aktuális figyelmeztetés, pl a "többszörös értékelést csak egy partnernél alkalmazhatja" viszont azóta sem került fel.

Kedves svejku!

Nem avult el, mert továbbra is igaz. Sokaknak vannak 2006-nál is régebbi nem értékelt aukciói.
Grafika21
Tudom,hogy NEM idetartozik a hozzászólásom, de SEHOL NEM engedélyezte a rendszer az ÚJ téma nyitását!
director.gif 2 napja váratlanul, (éjjel lezártam a gépet) reggel NEM tudtam belépni se a vaterára se a teszveszre.
Adminok segítségét kértem. Hosszas levelezés ment, ötletek, frissítés, míg egyszer csak......sikerült!
Most élveztem igazán, hogy profi kategóriába tartozom, mert kb.bő fél nap alatt megoldották a problémámat!
Ezúton is KÖSZÖNÖM! good2.gif
VateraBenz
IDÉZET(Grafika21 @ 2011-07-21 09:28) *
Tudom,hogy NEM idetartozik a hozzászólásom, de SEHOL NEM engedélyezte a rendszer az ÚJ téma nyitását!
...

Tisztelt Grafika21!

Új topikok nyitása nem lehetséges (a Keresem topik kivételével). Erre indokolt esetben csak a moderátoroknak van lehetősége.
Szándékunk szerint a jelenlegi topik struktúra az összes lehetséges témakört lefedi.
zejopy
A napokban fiókösszevonást végeztem, persze kicsit bénáztam, de aztán megoldódott (ÜSZ).
Aztán (most jön a lényeg) rádöbbentem, hogy a zenész nickem futó aukcióit nem mentettem le. (Jézus...), miközben a várt pár nap helyett cirka fél óra alatt elintéződött a dolog. Mély sóhajjal nekiálltam, és találtam is a gugliban tárolt változatot, de képet nem. De mielőtt nekiálltam volna, a bűnös lustaság erőt vett rajtam és megnéztem zejopy futó aukcióit és nahát...ott volt a három elveszettnek hitt aukció, magyarul összevonódott az is.
Örültem, hogy vannak emberek, na és pont a Vaterán, akik előre gondolkodnak ilyen racionális dolgokban, nem úgy mint én (eső után köpönyeg jelleggel), és eleve úgy oldották meg a dolgot, hogy az elhagyott profil aukciói átkerülnek a megmaradóhoz.
Lehet, hogy ez természetes, én mindenesetre nagy hálát éreztem.
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-21 16:34) *
A napokban fiókösszevonást végeztem, persze kicsit bénáztam, de aztán megoldódott (ÜSZ).
Aztán (most jön a lényeg) rádöbbentem, hogy a zenész nickem futó aukcióit nem mentettem le. (Jézus...), miközben a várt pár nap helyett cirka fél óra alatt elintéződött a dolog. Mély sóhajjal nekiálltam, és találtam is a gugliban tárolt változatot, de képet nem. De mielőtt nekiálltam volna, a bűnös lustaság erőt vett rajtam és megnéztem zejopy futó aukcióit és nahát...ott volt a három elveszettnek hitt aukció, magyarul összevonódott az is.
Örültem, hogy vannak emberek, na és pont a Vaterán, akik előre gondolkodnak ilyen racionális dolgokban, nem úgy mint én (eső után köpönyeg jelleggel), és eleve úgy oldották meg a dolgot, hogy az elhagyott profil aukciói átkerülnek a megmaradóhoz.
Lehet, hogy ez természetes, én mindenesetre nagy hálát éreztem.

Minden összevonódik, különben nagy zűrök lettek volna smile.gif
Zűrök így is voltak...
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-21 16:46) *
Minden összevonódik, különben nagy zűrök lettek volna smile.gif

Nagyon örültem neki.smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-21 16:46) *
Zűrök így is voltak...

Ki emlékszik már arra?! don-t_mention.gif
Grafika21
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-21 10:07) *
Tisztelt Grafika21!

Új topikok nyitása nem lehetséges (a Keresem topik kivételével). Erre indokolt esetben csak a moderátoroknak van lehetősége.
Szándékunk szerint a jelenlegi topik struktúra az összes lehetséges témakört lefedi.

director.gif ...jól van, nekem itt is jó, csupán KÖSZÖNETET szerettem volna mondani, a vatera azon dolgozóinak, akik a segítségemre voltak! Ennyi csupán, már NEM is zavarkolódok!
Viszlát! wink.gif
VateraBenz
IDÉZET(Grafika21 @ 2011-07-21 21:51) *
director.gif ...jól van, nekem itt is jó, csupán KÖSZÖNETET szerettem volna mondani, a vatera azon dolgozóinak, akik a segítségemre voltak! Ennyi csupán, már NEM is zavarkolódok!
Viszlát! wink.gif

Köszönjük a visszajelzést smile.gif
zejopy

Jönnek az új típusú értesítők, amik TeszVesz mintára lettek kialakítva.
"Kedves felhasználónk, XY (zejopy)!
Felhívjuk figyelmét, hogy néhány automatikusan küldött értesítőnek, amit a Vaterától kap, tartalmaznia kell a családi és keresztnevét. Ebbe a termék listázásakor, a licit nélküli eladáskor, és a sikeres licitálással végződő aukciókról küldött értesítők tartoznak bele. A fenti adatok nélkül érkező üzenetekre semmi esetben se válaszoljon!
Az Ön által befizetett összeg lekönyvelése és jóváírása megtörtént, köszönjük!
Befizetett és jóváírt összeg: 15 000 Ft (könyvelés dátuma: 2011-07-22 09:43:44)

Az aktuális egyenlegét a http://www.vatera.hu/user/account/pay/bill.php oldalon láthatja.

További sikeres aukciózást kívánunk!
Üdvözlettel:
A Vatera.hu Csapata

Vatera.hu -
http://www.vatera.hu
Erre az e-mailre nem tudsz közvetlenül válaszolni. Ha bármilyen kérdésed van, kérjük, használd a kapcsolatfelvételi űrlapot, amelyen keresztül könnyen üzenni tudsz nekünk!"

Hmmm.. szép, átlátható, stb. De kérem, döntsék el, hogy tegeződünk, vagy magázódunk-e.smile.gif Nem gond, ha tegeződünk, bár akkor én is úgy írok az ÜSZ-nak, hogy: "Kedves ÜSZ! Légyszi csináljatok valamit, hogy a képek ne cserélődjenek fel sose. Köszi: zejopy" mosking.gif
Na jó, persze nem. Viszont nem volna baj, ha a beszélgetés egy levélen belül egy stílusú lenne. Ez csak esztétikai kérdés, nem fontos igazán, tudom a prioritás.... de ha már ez a legjobb ilyen oldal, akkor legyen tökéletes minden.smile.gif
Azt viszont nagyon értékelem, hogy kedvesnek vagyok titulálva és nem tiszteltnek. Mondjuk ez ízlés kérdése csupán, de hozzám közelebb áll.
Köszönöm, hogy meghallgatott.smile.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-22 11:11) *

Jönnek az új típusú értesítők, amik TeszVesz mintára lettek kialakítva.
...

Kedves zejopy!

Pár napja valóban átálltunk a Vaterán is a html alapú értesítőkre. Ezzel párhuzamosan zajlik az egységesítés is, melynek része a magázódás az eddigi TV-es tegeződés helyett.
Az öszvér megoldás nem szándékos, hamarosan javítjuk smile.gif
Köszönjük.
pentek14
Bocs ha rossz helyre írok, de ez az új típusú üzenetküldés, nekem nem jön be. Mindig azt mondják, majd megszokjuk.
Nem látom át az egészet, szemüveget kell felvennem, ha értelmezni akarok valamit.
Jól széttagolva, pirossal.
Biztos megszokom majd.
Biztos, de miért rossz mindig a régi.
VateraBenz
IDÉZET(pentek14 @ 2011-07-22 21:46) *
...

Van akinek meg mindig az új a rossz.
zejopy
Bocs ha rossz helyre írok, de ez az új típusú üzenetküldés, nekem nem jön be. Mindig azt mondják, majd megszokjuk.
Nem látom át az egészet, szemüveget kell felvennem, ha értelmezni akarok valamit.
Biztos megszokom majd.

Juj, rajtam mindig van szemüveg, még ... szóval mindig. Csak alvásra veszem le.smile.gif Szerintem te is állandósítsd.
Nekem nem volt bajom a régivel, de nincs bajom az újjal sem. smile.gif
svejku
Biztos megszokom majd.

Nekem is jobban átlátható volt a Vaterás értesítő, a Teszveszest nagyon nem szerettem. Ha számít a véleményünk, akkor inkább a a Vateráshoz kellett volna igazítani a kinézetet.
Milananyu77
sziasztok, nekem az lenne a kérdésem hogy 2 hétig nem leszek, csak én nem találom vagy NINCS olyan funkció hogy az összes termékemhez bejegyezzem hogy X-től Y-ig nem tudok postázni ill nem vagyok elérhető. Nem lenne logikus egy ilyen? (vagy van csak én nem találom)
Kérlek aki tudja írja meg, millió köszönet.
Zs
Bigdept
IDÉZET(Milananyu77 @ 2011-07-25 07:56) *
sziasztok, nekem az lenne a kérdésem hogy 2 hétig nem leszek, csak én nem találom vagy NINCS olyan funkció hogy az összes termékemhez bejegyezzem hogy X-től Y-ig nem tudok postázni ill nem vagyok elérhető. Nem lenne logikus egy ilyen? (vagy van csak én nem találom)
Zs

Nincs ilyen funkció, én azt csináltam, hogy hagytam kifutni, ami kifutott, ami meg megmaradt, azt lejárttá tettem, amikor visszajöttem meg újraindítottam őket. Ez az ára a távollétnek, ha vaterázol...
VateraBenz
IDÉZET(Milananyu77 @ 2011-07-25 07:56) *
Zs

Tisztelt Milananyu77!

Ezt az információt megadhatja az I+ oldalán és az automatikus vásárlási értesítőben is.
Milananyu77
Köszi szépen a lehetséges megoldásokat:)
dolfic
Sziasztok/szép Napot!
Bocsánat, biztos rossz helyre írok, de itt nem szoktam fórumozni, csak a Teszveszen, itt kicsit sem vagyok ismerős...
Meg tudná Nekem valaki mondani, hogy miért dob át a Vatera fórumra mindig, ha a Teszveszen rányomok a Fórumra??? Tehát a Teszes fórumra nem tudok belépni.Már kiléptem, beléptem, sütit töröltem... A fórum témákig eljutok, de mihelyst rákattintok PL: KERESEM-re rögtön itt landolok! Mit csinálok rosszul? Már tegnap délután óta nem megy!

Remélem visszataláok...
Köszönöm, ha valaki tud segíteni.
zejopy
IDÉZET(dolfic @ 2011-07-26 10:53) *
Sziasztok/szép Napot!
Bocsánat, biztos rossz helyre írok, de itt nem szoktam fórumozni, csak a Teszveszen, itt kicsit sem vagyok ismerős...
Meg tudná Nekem valaki mondani, hogy miért dob át a Vatera fórumra mindig, ha a Teszveszen rányomok a Fórumra??? Tehát a Teszes fórumra nem tudok belépni.Már kiléptem, beléptem, sütit töröltem... A fórum témákig eljutok, de mihelyst rákattintok PL: KERESEM-re rögtön itt landolok! Mit csinálok rosszul? Már tegnap délután óta nem megy!

Remélem visszataláok...
Köszönöm, ha valaki tud segíteni.

Mert betegeskedik a fórum. A Vaterás technikusok nagy erővel a gyógyításon vannak, de kell még egy kis türelem a teljes sikerhez.smile.gif
dolfic
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-26 12:14) *
Mert betegeskedik a fórum. A Vaterás technikusok nagy erővel a gyógyításon vannak, de kell még egy kis türelem a teljes sikerhez.smile.gif

Köszönöm!
vindi000
Kedves Fórumozók!
Egy kérdésem lenne! Licitáltam és megnyertem egy fogyasztó-masszírozó lepkét. Nos, írtam is, hogy keressen meg az eladó, de azóta semmi válasz, mintha nem is foglalkozna már a vaterával. Mivel megnyertem az aukciót, az enyém. Meddig kell még várnom? Ez a dolog múlt héten volt.. Ha esetleg írna az eladó, már mondhatnám azt, hogy nem kérem?
Bigdept
IDÉZET(vindi000 @ 2011-07-27 10:35) *
Kedves Fórumozók!
Egy kérdésem lenne! Licitáltam és megnyertem egy fogyasztó-masszírozó lepkét. Nos, írtam is, hogy keressen meg az eladó, de azóta semmi válasz, mintha nem is foglalkozna már a vaterával. Mivel megnyertem az aukciót, az enyém. Meddig kell még várnom? Ez a dolog múlt héten volt.. Ha esetleg írna az eladó, már mondhatnám azt, hogy nem kérem?

Hívd fel telefonon, és kérdezz rá
davidmaci92
IDÉZET(Bigdept @ 2011-07-27 10:54) *
Hívd fel telefonon, és kérdezz rá

Ne haragudj, nem értek veled most egyet. Ebben az esetben ez nem jó elintézési mód, illetve csak úgy, ha mellette folyamatosan megy az e-mail is.

IDÉZET(vindi000 @ 2011-07-27 10:35) *
Kedves Fórumozók!

Szerintem a következőt csináld:
Mivel az aukció nem annyira régen zárult, 23.-án, és az eladód 24.-én lépett be utoljára, gondolj arra, hogy lehet, hogy nyaral. Nem etikus így elmenni, amikor az embernek függő ügyei vannak, de ezzel nem tudsz mit kezdeni.
A telefon akkor jó, ha nem akar kitérni az eladás elöl. Tehát hívd fel. Ha nem éred el, akkor írjál neki e-mail-t. Kérdezz rá, hogy valóban el akarja-e adni a cuccot.
Akkor kell csak elkezdened idegeskedni, ha látod, hogy belépett a Vaterára, és akkor sem válaszol. Nyáron minden kicsit lazábban megy.smile.gif
Ha belép és nem válaszol, akkor majd gyere vissza, elmondjuk mit tegyél, bár lehet, hogy most is megkapod a moderátori sablont. Ha igen, akkor az teljesen jó, arra az esetre, ha tényleg nem kommunikál.smile.gif
Bigdept
IDÉZET(davidmaci92 @ 2011-07-27 11:26) *
Ne haragudj, nem értek veled most egyet. Ebben az esetben ez nem jó elintézési mód, illetve csak úgy, ha mellette folyamatosan megy az e-mail is.

sad.gif

IDÉZET
Szerintem a következőt csináld:
Mivel az aukció nem annyira régen zárult, 23.-án, és az eladód 24.-én lépett be utoljára, gondolj arra, hogy lehet, hogy nyaral. Nem etikus így elmenni, amikor az embernek függő ügyei vannak, de ezzel nem tudsz mit kezdeni.
A telefon akkor jó, ha nem akar kitérni az eladás elöl. Tehát hívd fel.

ohmy.gif

IDÉZET
Ha nem éred el, akkor írjál neki e-mail-t.

Az is lehet, elromlott a számítógépe, így nem csak nem tud vaterázni, de a vevő adatait sem bírja megnézni, ezért nem tudja a kapcsolatot felvenni...
9ll.gif

No most megyek és a010.gif
zejopy
IDÉZET(Bigdept @ 2011-07-27 23:33) *
sad.gif
ohmy.gif
Az is lehet, elromlott a számítógépe, így nem csak nem tud vaterázni, de a vevő adatait sem bírja megnézni, ezért nem tudja a kapcsolatot felvenni...
9ll.gif
No most megyek és a010.gif

Most mi a baj?
Rosszat mondtam? sad.gif
Jól van, én meg elmegyek kave.gif -zni.
Bigdept
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-28 08:44) *
Most mi a baj?
Rosszat mondtam? sad.gif
Jól van, én meg elmegyek kave.gif -zni.

Á nem, csak kissé értetlenül néztem (késő volt, álmos idő), hogy nem értesz egyet azzal, hogy hívja fel, és azt javaslod, hívja fel...
zejopy
IDÉZET(Bigdept @ 2011-07-28 21:25) *
Á nem, csak kissé értetlenül néztem (késő volt, álmos idő), hogy nem értesz egyet azzal, hogy hívja fel, és azt javaslod, hívja fel...

Alapból nem baj a telefon, de ha trükközik a partner, akkor sajnos annyi, mint halottnak a csók. Szóval csak azzal nem értettem egyet, hogy önmagában hívja fel.
zejopy

1466316788 ez az aukcióm felcseréli listázáskor a képeket.
De most csak itt: http://www.vatera.hu/user/account/list_announced.php
Ide csak Ön tud benézni.
Már jeleztem az ÜSZ-nak, most Önnek is szólok. Van, amikor a rendes listázáskor is történik ilyen képcsere. Nagyon jó látvány, amikor egy teljes étkészletből csak egy tányér feneke látszik..... mert ugye a képeknek a szerepe a vevő csábítása. Hát egy fenékkel nem lehet vevőt csábítani, de legalábbis nem egy tányéréval. smile.gif
Ha a terméklapot megnézi, látja, hogy nem az az első kép, amit a listázáskor kiad.
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2011-07-31 21:46) *

1466316788 ez az aukcióm felcseréli listázáskor a képeket.
...

Kedves zejopy!

Megnézzük, köszönjük.
marciapu_v
Sziasztok ! Haverom regelt ide az én mailemel és teló számomal ! Szeretném törölni mert már nem használja úgyse ! Nekem meg kell a teló számom a reghez ! De nem tudom törölni a fiókót mert valami tranzakciót nem adot még le decemberbe :/ Mit csináljak ??? Hol tudok valami adminak írní esetleg vagy aki tudja törölni ezt a fiókót ? Mert akarok venni egy sapit de így nem tudok :/ Valaki segitsen pls !
svejku
IDÉZET(marciapu_v @ 2011-08-09 22:41) *
Sziasztok ! Haverom regelt ide az én mailemel és teló számomal ! Szeretném törölni mert már nem használja úgyse ! Nekem meg kell a teló számom a reghez ! De nem tudom törölni a fiókót mert valami tranzakciót nem adot még le decemberbe :/ Mit csináljak ??? Hol tudok valami adminak írní esetleg vagy aki tudja törölni ezt a fiókót ? Mert akarok venni egy sapit de így nem tudok :/ Valaki segitsen pls !

Ez így elég rosszul kezdődik.. de van egy nem értékelt (és nem igazán sikeres) vételed (vagy a haverodnak), nos azt kellene értékelni, mert addig nem tudod törölni a fiókot. Azt, hogy ezután ugyanazzal az E-mail címmel, és telefonszámmal tudsz-e újra regisztrálni, nem tudom, (nem valószínű) de majd jön Benz, aki itt az admin, és megmondja a tutit.
marciapu_v
IDÉZET(svejku @ 2011-08-09 22:58) *
Ez így elég rosszul kezdődik.. de van egy nem értékelt (és nem igazán sikeres) vételed (vagy a haverodnak), nos azt kellene értékelni, mert addig nem tudod törölni a fiókot. Azt, hogy ezután ugyanazzal az E-mail címmel, és telefonszámmal tudsz-e újra regisztrálni, nem tudom, (nem valószínű) de majd jön Benz, aki itt az admin, és megmondja a tutit.

Ahha értem ! De hogy értékeljem ha azt se tudom hogy mit vett , vagy egyátalán megvette , vagy nem , vagy ha meg vette akkor mien volt ? Iesmiket kell az értékelésbe írní nem ? De ha nem is volt sikeres akkor csak egy minus és utána tudom törölni nem ? Vagy én viszem tovább egy minusal az nem is lenne akkor gáz csak tudjak sapit rendelni biggrin.gif De az adatokat át tudom írní ? Pl neveket ház számot ??? De azt az értékelést hogy csináljam meg akor ? Mit írjak oda egyátalán? :/
zejopy
IDÉZET(svejku @ 2011-08-09 22:58) *
........de majd jön Benz,..........

Kb. holnap reggel, akkortájt, amikor én éppen a másik oldalamra fordulok.smile.gif
svejku
IDÉZET(marciapu_v @ 2011-08-09 23:07) *
Ahha értem ! De hogy értékeljem ha azt se tudom hogy mit vett , vagy egyátalán megvette , vagy nem , vagy ha meg vette akkor mien volt ? Iesmiket kell az értékelésbe írní nem ? De ha nem is volt sikeres akkor csak egy minus és utána tudom törölni nem ? Vagy én viszem tovább egy minusal az nem is lenne akkor gáz csak tudjak sapit rendelni biggrin.gif De az adatokat át tudom írní ? Pl neveket ház számot ??? De azt az értékelést hogy csináljam meg akor ? Mit írjak oda egyátalán? :/

Huhh, én úgy látom, hogy egyáltalán nem érted. Én miért látom, hogy mit akart venni, de nem vette meg, látom az értékelést is. Ha te ezeket nem látod, nem találod, akkor inkább mondj le a Vaterázásról. De most tényleg. Ha be tudsz lépni ide, akkor a személyes menüben mindent megtalálsz. Én kiszálltam, jó éjt.
marciapu_v
IDÉZET(svejku @ 2011-08-09 23:23) *
Huhh, én úgy látom, hogy egyáltalán nem érted. Én miért látom, hogy mit akart venni, de nem vette meg, látom az értékelést is. Ha te ezeket nem látod, nem találod, akkor inkább mondj le a Vaterázásról. De most tényleg. Ha be tudsz lépni ide, akkor a személyes menüben mindent megtalálsz. Én kiszálltam, jó éjt.

Az addig rendben hogy bent van az értékelésbe egy Asus alaplap ! De mit csináljak vele ? Ne azt hogy mivan !

IDÉZET(marciapu_v @ 2011-08-10 00:00) *
Az addig rendben hogy bent van az értékelésbe egy Asus alaplap ! De mit csináljak vele ? Ne azt hogy mivan !

Ha már ekkora májer vagy a vaterában akkor írd le hogy mit csináljak vele ! Be lépni könyü volt ! Felhasználó név emlékesztető E-mail cím alapján ! Új jelszó kérése felhasználónév és mail alapján ! Mint mondta a mail és a telószám az enyém !
svejku
IDÉZET(marciapu_v @ 2011-08-10 00:03) *
Ha már ekkora májer vagy a vaterában akkor írd le hogy mit csináljak vele ! Be lépni könyü volt ! Felhasználó név emlékesztető E-mail cím alapján ! Új jelszó kérése felhasználónév és mail alapján ! Mint mondta a mail és a telószám az enyém !

Értékelés leadása: a tranzakció nem jött létre, értékelés: pozítív! szövegesen: elnézést, az én hibám (vagy valami ilyesmi).
svejku
IDÉZET(svejku @ 2011-08-10 00:10) *
Értékelés leadása: a tranzakció nem jött létre, értékelés: pozítív! szövegesen: elnézést, az én hibám (vagy valami ilyesmi).

Ok, segítek:
Értékelések füllel belépsz, ott van az Asus adatlap. Jobbra találod: opciók, azt lenyitod, értékelés leadása. Bejelölöd nem jött létre, bejelölöd pozitív, és írsz valami barátságosat a szöveges részhez, hogy ne bántsd meg az ártatlan eladót.
marciapu_v
IDÉZET(svejku @ 2011-08-10 00:19) *
Ok, segítek:
Értékelések füllel belépsz, ott van az Asus adatlap. Jobbra találod: opciók, azt lenyitod, értékelés leadása. Bejelölöd nem jött létre, bejelölöd pozitív, és írsz valami barátságosat a szöveges részhez, hogy ne bántsd meg az ártatlan eladót.

Okés ! Köszi smile.gif
marciapu_v
IDÉZET(marciapu_v @ 2011-08-10 08:33) *
Okés ! Köszi smile.gif

El küldtem a tranzakciót ! Ha tölrlöm magam akkor a telefon számommal visza tudok regelni ? Végül is nekem csak az kell smile.gif

IDÉZET(svejku @ 2011-08-10 00:19) *
Ok, segítek:

Vagy ha nem is törlöm az adatokat át tudom írní ? a ház szám név meg van de ez elég gagyi ez a marciapu_v -.- azt nem tudod hogy tudom ár írní ?
VateraBenz
IDÉZET(marciapu_v @ 2011-08-10 08:44) *
El küldtem a tranzakciót ! Ha tölrlöm magam akkor a telefon számommal visza tudok regelni ? Végül is nekem csak az kell smile.gif
Vagy ha nem is törlöm az adatokat át tudom írní ? a ház szám név meg van de ez elég gagyi ez a marciapu_v -.- azt nem tudod hogy tudom ár írní ?

Az adatokat meg tudja változtatni a személyes menüjében, de a telefonszámot nem használhatja fel újabb regisztrációhoz.
zejopy
Nahát, kedves Benz!:)

Most látom, hogy alapértelmezett lett a nagy képes listázás. Ha így van, akkor nagyon szuper, tetszik, igazán. A fejlesztőknek és az ötletgazdának kérem adja át hódolatomat, vagy valami hasonlót.smile.gif
Ha nem így van, hanem én babráltam el valamit, akkor kérem, meg ne mondja, hogyan kell visszacsinálni. mosking.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2011-08-11 21:38) *
Nahát, kedves Benz!:)

Most látom, hogy alapértelmezett lett a nagy képes listázás. Ha így van, akkor nagyon szuper, tetszik, igazán. A fejlesztőknek és az ötletgazdának kérem adja át hódolatomat, vagy valami hasonlót.smile.gif
Ha nem így van, hanem én babráltam el valamit, akkor kérem, meg ne mondja, hogyan kell visszacsinálni. mosking.gif

Kedves zejopy!

Elvileg mindenkinél a saját utolsó beállítását menti az oldal.
Nekem néha egy kicsit furcsa, talán még nem az igazi smile.gif
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-08-11 21:42) *
Kedves zejopy!

Elvileg mindenkinél a saját utolsó beállítását menti az oldal.
Nekem néha egy kicsit furcsa, talán még nem az igazi smile.gif

Az a baj szerintem egy kicsit, hogy a nagy képeknél nem látszik, mennyi licit volt, csak az ár. És az aukció vége sem.
Szerintem odaférne.smile.gif
(Nekem mindig a nagyot adja smile.gif, akkor is, ha utoljára a kicsit kértem.)
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.