Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205
zejopy
Kedves Benz!

Ön azt mondta, hogy a héten lesz új háttér a feltöltshez. Izgatottá tett, ezért megnéztem. Az a kék zöld kockás, és piros barna kockás az új? Vagy az régről volt és nem emlékeztem rá?
Köszönöm a választ. thank_you.gif
És ne haragudjon, hogy állandóan ezzel zaklatom, csak mivel nem vagyok olyan nagyon profi bizonyos dolgokban, nagyon rá kell hagyatkoznom az Önök által nyújtott lehetőségekre.
(Különben már régen teleraktam volna az oldalt villogó, szikrázó, vadító színű aukciókkal, amik rózsaszínű nyuszikákat, neonzöld pillangókkal váltogatnának, fel-feltűnő kis csillagokkal, napocskákkal és holdacskákkal, repkedő madarakkal, stb...)
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-26 15:30) *
Kedves Benz!

Ön azt mondta, hogy a héten lesz új háttér a feltöltshez. Izgatottá tett, ezért megnéztem. Az a kék zöld kockás, és piros barna kockás az új? Vagy az régről volt és nem emlékeztem rá?
Köszönöm a választ. thank_you.gif
És ne haragudjon, hogy állandóan ezzel zaklatom, csak mivel nem vagyok olyan nagyon profi bizonyos dolgokban, nagyon rá kell hagyatkoznom az Önök által nyújtott lehetőségekre.
(Különben már régen teleraktam volna az oldalt villogó, szikrázó, vadító színű aukciókkal, amik rózsaszínű nyuszikákat, neonzöld pillangókkal váltogatnának, fel-feltűnő kis csillagokkal, napocskákkal és holdacskákkal, repkedő madarakkal, stb...)

Kedves zejopy!

Emlékeim szerint nem ígértem a hétre, csak hamarosan (de azért ne keresse vissza mosking.gif )
Az új sablonok készen vannak, már átkerültek a fejlesztőkhöz. Két hét múlva kerülnek sorra, ha addig nem jön közbe semmi.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-26 17:51) *
Kedves zejopy!

Emlékeim szerint nem ígértem a hétre, csak hamarosan (de azért ne keresse vissza mosking.gif )
Az új sablonok készen vannak, már átkerültek a fejlesztőkhöz. Két hét múlva kerülnek sorra, ha addig nem jön közbe semmi.

Nagyon kedves, köszönöm. thank_you.gif
zejopy
Kedves Benz!

Khmm... Nem tudom, mi van, de bejelölöm szokás szerint az első listázásnál a TV-t is, de a végén csak Vatera FD-at számol.
smiley-shocked034.gif Most lehet, hogy TV-en nem is jelenik meg?
svejku
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-27 19:15) *
Kedves Benz!

Khmm... Nem tudom, mi van, de bejelölöm szokás szerint az első listázásnál a TV-t is, de a végén csak Vatera FD-at számol.
smiley-shocked034.gif Most lehet, hogy TV-en nem is jelenik meg?

Ma és holnap ingyenes az átlistázás.
zejopy
IDÉZET(svejku @ 2012-01-27 19:29) *
Ma és holnap ingyenes az átlistázás.

Óóóóóó..... Honnan tudod? love7.gif love7.gif
Jaj, de jó. smile.gif (Elképzelhető, hogy véletlenül kukába helyeztem egy laza egérmozdulattal az erről szóló levélkét? unsure.gif )

Köszönjük szépen. rolleyes.gif
Beeeenz! rolleyes.gif rolleyes.gif (Hízelgős, törleszkedős macska szmájli nincs.) Lehetne, hogy szólna ilyenkor nekünk itt a fórumon? Persze, csak ha nem fáradság Önnek, és szeret minket annyira, hogy megteszi ezt nekünk. rolleyes.gif
svejku
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-27 19:35) *
Óóóóóó..... Honnan tudod? love7.gif love7.gif

Titok!
Na, jó, de csak neked: A Vatera Facebook oldalán jelent meg pár órája. (elég későn, mert akkor én is átlistáztam volna 2 söralátétemet...)
Én sem kaptam róla értesítést.
Badalabum
Hát lenne egy pár fontos kérdésem:

Ugye ha vaterára töltöm fel akkor a termékfeltöltési díj 5 forint ha listázom a teszveszre az is 5 Ft és minden extra duplán számít, de ha az eladás sikeres akkor nem kell a díjakkal számolnom. (van helyette jutalék)

1)Na most az igazi kérdésem mi ez a kedvezményes listázás a teszveszre???? eleve ha jól látom, listázni csak újraindításkor, illetve új termék feltöltésekor lehet. Így ha van meghirdetett aukcióm akkor azt zárnom kéne, és újraindítani, hogy ott is rajta legyen? (ja licit még nincs rajta)

2) ez a kedvezményes időszak a feltöltésre vonatkozik, vagy a hirdetési időre is? Tehát ezen időszak alatt kedvezményesen lehet oda feltölteni és akkor mondjuk 3 hétig ott is maradhat kedvezményes (ingyenesen a teszveszoldalon) vagy két nap után zároljam az aukciót mert különben megy oda is a díj....

3) ezenkívül van az a vetera játék, ahol lehet nyerni pénzt és mondja, hogy töltsek fel vagy vásároljak.

NA ebben a játékban a már meglévő termékek újraindítása nem számít ugye?? Hanem teljesen újat kell feltölteni ugye?
svejku
IDÉZET(Badalabum @ 2012-01-27 20:28) *
Hát lenne egy pár fontos kérdésem:
....

0. Igaz, de az extra díjakkal akkor is számolni kell, ha elkelt a termék.
1. Igen, az akció csak új feltöltéskor, vagy újralistázáskor érvényes. Ha leveszel egy futó (5 forintért feltöltött) aukciót, és újralistázod mindkét oldalon akkor nem nyersz semmit, sőt...
2. Nem, a TeszVeszre átlistázott aukciók, a lejárat végéig feltöltési díj nélkül maradnak.
3. Itt nem látok kérdést, tehát nem tudok válaszolni...
- Az újraindított aukciók is "játszanak"
suzukimaruti
Sziasztok!
Segítenétek? Eltünt a Galériámtól a szin amit beállítottam és nem találom hol tudom visszaállítani blink.gif
Köszönöm előre is a segítséget! thank_you.gif
zejopy
IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-01-27 21:36) *
Sziasztok!
Segítenétek? Eltünt a Galériámtól a szin amit beállítottam és nem találom hol tudom visszaállítani blink.gif

Szia!

Személyes menű, beállítások, szolgáltatások. Ott a legalsó a galéria.
De ha nem te piszkáltad el, akkor várj kicsit vele, hátha visszaáll. smile.gif

Hoppá, az enyém is fehér.
Beenz!!! 047.gif Bedepizek és öngyi leszek.... tök nehezen állítottam be. Ugye vissza tudják csinálni? notworthy.gif notworthy.gif
suzukimaruti
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-27 21:40) *
Szia!

Személyes menű, beállítások, szolgáltatások. Ott a legalsó a galéria.
De ha nem te piszkáltad el, akkor várj kicsit vele, hátha visszaáll. smile.gif

Köszönöm a válaszod! thank_you.gif
Eskű nem én piszkáltam el headbang.gif headbang.gif tehát akkor várok good2.gif
zejopy
IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-01-27 21:43) *
Köszönöm a válaszod! thank_you.gif
Eskű nem én piszkáltam el headbang.gif headbang.gif tehát akkor várok good2.gif

Szerintem kicsit betojt.smile.gif De majd "megcsinálódik".biggrin.gif
VateraBenz
IDÉZET(suzukimaruti @ 2012-01-27 21:36) *
Sziasztok!

Tisztelt suzukimaruti!

Ideiglenesen megszüntettük a színbeállítási lehetőséget. A későbbiekben lesznek majd választható színsablonok.
suzukimaruti
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-27 21:47) *
Szerintem kicsit betojt.smile.gif De majd "megcsinálódik".biggrin.gif

Bizzunk benne, hogy csak kicsit tojt be mosking.gif mosking.gif Na de akkor Te se menj át depibe rolleyes.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-27 19:35) *
...
Beeeenz! rolleyes.gif rolleyes.gif (Hízelgős, törleszkedős macska szmájli nincs.) Lehetne, hogy szólna ilyenkor nekünk itt a fórumon? Persze, csak ha nem fáradság Önnek, és szeret minket annyira, hogy megteszi ezt nekünk. rolleyes.gif

Kedves zejopy!

Megpróbálom, de nem ígérem.
Nem vagyok benne biztos, hogy az információ mikortól publikus - így inkább nem jártatom a számat smile.gif
suzukimaruti
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-27 21:51) *
Tisztelt suzukimaruti!

Ideiglenesen megszüntettük a színbeállítási lehetőséget. A későbbiekben lesznek majd választható színsablonok.

Tisztelt VateraBenz!

Köszönöm a választ, bár kissé szomorú lettem. De majd csak felvidulok ha újra lesznek szinek. good2.gif
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-27 21:53) *
Kedves zejopy!

Megpróbálom, de nem ígérem.
Nem vagyok benne biztos, hogy az információ mikortól publikus - így inkább nem jártatom a számat smile.gif

Jaj, mindig elfelejtem, hogy vannak más szempontok is. Megértettem, elfogadtam. thank_you.gif
Sz1ntek
Szomorú vagyok! help.gif
Úgy látom, hogy melléfogtam.
Ez a Vatera, már nem az ami volt.
Ellepték a cégek a millió akciós termékeikkel, melynek semmi köze nincs az alapelvhez!
Nem a cégekkel van baj, hiszen nekünk is van egy-két eladandó bontott, megmaradt cucca, hanem a dömpingárúval, mely nem ide való.
Sajnálom, hogy itt hírdettem!
sad.gif
zejopy
IDÉZET(Sz1ntek @ 2012-01-29 18:19) *
Szomorú vagyok! help.gif
Úgy látom, hogy melléfogtam.
Ez a Vatera, már nem az ami volt.
Ellepték a cégek a millió akciós termékeikkel, melynek semmi köze nincs az alapelvhez!
Nem a cégekkel van baj, hiszen nekünk is van egy-két eladandó bontott, megmaradt cucca, hanem a dömpingárúval, mely nem ide való.
Sajnálom, hogy itt hírdettem!
sad.gif

Szomorú vagyok.... hogy mindezt 1 év és 4 hónap után mondod, 1 db értékeléssel a hátad mögött.

Majd valahol szerzek egy zsebkendőt, hogy potyogó könnyeimet felitassam.
zejopy
Kedves Benz!

Ha már van az opció, ahol bejelölhetjük, hogy megkaptuk a pénzt, és feladtuk az árut, akkor miért nem lehet ez a jutalékelszámolás alapja? Ha nem lehetne változtatni rajta, hanem a bejelölés visszavonhatatlan lenne, pl. eltűnne az ikon a megjelölés után, akkor ez simán működhetne úgy, hogy ez alapján fizetnénk. Így az értékelés nem lenne annyira sürgős.
Tudom, hogy az opció használata egyelőre fakultatív, de ez csak Önökön múlik, hogy az is marad-e.
Példa:
Most vittek el egy étkészletet, személyesen. Máris bejelöltem, hogy elvitték, megkaptam a pénzt. Ehhez képest értékelni csak akkor fogok, ha megkapom én is.
Mindenkinek egyszerűbb lenne így. Szerintem.
Magyar986
Tisztelt Vatera!

Érdeklődnék, hogy a Részletes értékelésnél megadott véleményeket hol lehet megtekinteni? Látom a vevő által választott értékelést és mögötte zárójelben, hogy 1 vélemény.
Válaszát várom, előre köszönöm.
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-30 13:15) *
Kedves Benz!

Ha már van az opció, ahol bejelölhetjük, hogy megkaptuk a pénzt, és feladtuk az árut, akkor miért nem lehet ez a jutalékelszámolás alapja? Ha nem lehetne változtatni rajta, hanem a bejelölés visszavonhatatlan lenne, pl. eltűnne az ikon a megjelölés után, akkor ez simán működhetne úgy, hogy ez alapján fizetnénk. Így az értékelés nem lenne annyira sürgős.
Tudom, hogy az opció használata egyelőre fakultatív, de ez csak Önökön múlik, hogy az is marad-e.
Példa:
Most vittek el egy étkészletet, személyesen. Máris bejelöltem, hogy elvitték, megkaptam a pénzt. Ehhez képest értékelni csak akkor fogok, ha megkapom én is.
Mindenkinek egyszerűbb lenne így. Szerintem.

Kedves zejopy!

Köszönjük a javaslatot.

IDÉZET(Magyar986 @ 2012-01-30 14:26) *
Tisztelt Vatera!

Érdeklődnék, hogy a Részletes értékelésnél megadott véleményeket hol lehet megtekinteni? Látom a vevő által választott értékelést és mögötte zárójelben, hogy 1 vélemény.
Válaszát várom, előre köszönöm.

Tisztelt Magyar986!

Személyes menü / értékelések fül / részletes értékelés menüpont / Vásárlási elégedetlenség okai.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-30 14:57) *
Kedves zejopy!

Köszönjük a javaslatot.

Tulajdonképpen nem javaslatnak szántam, inkább csak az érdekelt, mi szól ez ellen.
Magyar986
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-30 15:01) *
Tisztelt Magyar986!

Személyes menü / értékelések fül / részletes értékelés menüpont / Vásárlási elégedetlenség okai.

Tisztelt Benz!

Eddig eljutottam (vagyis ma találkoztam ezzel az opcióval először), de bemásolom, hogy konkrétan mi is érdekelne engem (remélem a rendszer engedi)

Túl sokáig kellett várni a válaszokra. (0 vélemény)
Az Eladó barátságtalan volt. (0 vélemény)
Nem kaptam választ a feltett kérdéseimre. (0 vélemény)
Nem tudtam felvenni a kapcsolatot az Eladóval. (0 vélemény)
Egyéb indok (1 vélemény) <------------------------------------ ez érdekelne, hogy a véleményt hol lehet megtekinteni, mit is kifogásolt a kedves vevő, hogy esetleg máskor jobban figyeljek erre.
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-30 15:02) *
Tulajdonképpen nem javaslatnak szántam, inkább csak az érdekelt, mi szól ez ellen.

Tisztában vagyunk a jelenlegi rendszer hátrányaival. Többször átbeszéltük mi is, hogy mi lenne a jobb megoldás.
Viszont az értékelési és számlázási rendszerek teljes átalakítása akkora feladat lenne, hogy egyelőre nincs napirenden.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-30 15:09) *
Tisztában vagyunk a jelenlegi rendszer hátrányaival. Többször átbeszéltük mi is, hogy mi lenne a jobb megoldás.
Viszont az értékelési és számlázási rendszerek teljes átalakítása akkora feladat lenne, hogy egyelőre nincs napirenden.

Köszönöm, korrekt válasz. Csak ahogy bejelöltem, megfordult a fejemben. Biztos vagyok benne, hogy nagy munka lenne, mert az egész rendszert kéne alapjaiban megváltoztatni.... és akkor még jönnének a szokásos beüzemelési zökkenők, meg a habzó szájú, csattogó fogsorú felhasználók (ld. Vészkijárat, Leónak írt jóslatom).
Előbb-utóbb úgyis rákényszerülnek majd, akkor esetleg erre is gondoljanak. Különben én nem bánom, hogy itt kötelező az értékelés, és a határidőt sem bánom. Csak a korlátaiba rendszeresen beleverem a fejemet, de már rutinosan borogatom a púpjaimat.
zejopy
Egyszerűen imádom a statisztikát. wub.gif Ha valaha valaki azt mondta volna nekem, hogy egy statisztikai kimutatás fog sorozatban, naponta többször is szellemi orgazmushoz juttatni, hát a szeme közé nevettem volna. De hát ez van. biggrin.gif
Bigdept
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-30 15:02) *

Talán, hogy nem használják csak kevesen. Ki kellene éíteni arra is azt a kényszerítő megoldást, ami az értékelésnél van, és mindenkit átszoktatni sok zúgolódással járna...

Szerk: később olvastam, hogy magad is megírtad...
zejopy
Óóóóó, Beeeenz! smile.gif

Nahát, de jó a részletes keresőben az új lehetőség.
A kérdésem az lenne ezzel kapcsolatban, hogy milyen jellegű aktivitásra gondolnak? Azok az eladók vannak ott, akik elérhetőek, vagy azok, akik egyáltalán léteznek, tehát nem inaktívak?
Köszönjük az újabb komfortosítást a fejlesztőknek.smile.gif

Szeretnék érdeklődni. Miért vagyok kétszer profi? De az hagyján!!! Hogyhogy van olyan, aki háromszor profi, mikor én csak kétszer. laugh.gif
http://www.vatera.hu/search/index.php?l=Z&...p;type=user_abc
svejku
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-31 16:15) *
Óóóóó, Beeeenz! smile.gif

Nahát, de jó a részletes keresőben az új lehetőség.
A kérdésem az lenne ezzel kapcsolatban, hogy milyen jellegű aktivitásra gondolnak? Azok az eladók vannak ott, akik elérhetőek, vagy azok, akik egyáltalán léteznek, tehát nem inaktívak?

Úgy nézem azok vannak ott, akiknek van aktív aukciójuk. Zejopy, mire is jó ez a lista?
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-31 16:15) *
...
Köszönjük az újabb komfortosítást a fejlesztőknek.smile.gif

Az elérhető + aktív aukcióval rendelkező eladók.
A többszörös profi jelzés csak a véletlen műve, még egy kicsit csiszolni kell a rendszeren smile.gif
zejopy
IDÉZET(svejku @ 2012-01-31 16:32) *
Úgy nézem azok vannak ott, akiknek van aktív aukciójuk. Zejopy, mire is jó ez a lista?

Ez megint egy áttekintést nyújt. Egy adalék. Információ, és ezért nagyon jó. smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-31 17:03) *
Az elérhető + aktív aukcióval rendelkező eladók.
A többszörös profi jelzés csak a véletlen műve, még egy kicsit csiszolni kell a rendszeren smile.gif

Akkor azok, akik az i+ oldalon bejelölik, hogy nem elérhetőek, azok nincsenek rajta?
svejku
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-31 18:42) *
Ez megint egy áttekintést nyújt. Egy adalék. Információ, és ezért nagyon jó. smile.gif
Akkor azok, akik az i+ oldalon bejelölik, hogy nem elérhetőek, azok nincsenek rajta?

Akkor Őket nevezzük nem elérhetőnek?
zejopy
IDÉZET(svejku @ 2012-01-31 18:56) *
Akkor Őket nevezzük nem elérhetőnek?

Na ja, de biztosra akarok menni. smile.gif Szóval szeretném, ha Benz ajkaiból potyogna ki a megerősítő válasz.biggrin.gif

(Annyit dolgoztam, hogy meglegyen hétvégén az 1500 Futó aukcióm, meg is lett, még kicsit több is. Asszed most van annyi? De nem bánom, csak most hamar kellene még gyorsan feltölteni.biggrin.gif De mikor? Most megyek csomagot csinálni, aztán végre nyugalomban elszívok egy cigit. És máris öreg este lesz. Ilyenkor már nincs rá energiám. Pedig az lenne a jó, ha esténként tíz-tíz könyvet még felpakolnék, minden nap, vagy két naponta legalább....)
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-31 18:42) *

Így igaz.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-31 20:31) *
Így igaz.

Köszönöm.smile.gif
svejku
Az értékelésre váró aukcióknál, alul van egy új sor: A listában található összes elem értéke: xxxx
Remek, köszönjük! good2.gif
(a nyelvezetről inkább nem mondok semmit, nem akarok negatív lenni, de nem lehetne magyarul?) unsure.gif
zejopy
IDÉZET(svejku @ 2012-01-31 21:37) *
Az értékelésre váró aukcióknál, alul van egy új sor: A listában található összes elem értéke: xxxx
Remek, köszönjük! good2.gif
(a nyelvezetről inkább nem mondok semmit, nem akarok negatív lenni, de nem lehetne magyarul?) unsure.gif

Jaj, megnéztem.... rosszul lettem.... vizet... black_eye.gif

Nem is értem, mi szállta meg ezeket a fejlesztőket, tök virtuózak és aktívak. Viszont, mintha némiképpen a lelkiismeretemre pályáznának.
Kíváncsi vagyok, holnap mit kapunk. Én reggel kérem, mert akkor gépnél leszek biztosan. rolleyes.gif
Mi bajod a nyelvezettel? animal-smiley-071.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-31 21:46) *
Jaj, megnéztem.... rosszul lettem.... vizet... black_eye.gif

Nem is értem, mi szállta meg ezeket a fejlesztőket, tök virtuózak és aktívak. Viszont, mintha némiképpen a lelkiismeretemre pályáznának.
Kíváncsi vagyok, holnap mit kapunk. Én reggel kérem, mert akkor gépnél leszek biztosan. rolleyes.gif

Ez a fejlesztési javaslat is a fórumon érkezett.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-31 21:53) *
Ez a fejlesztési javaslat is a fórumon érkezett.

Hiába, jó hely a fórum.smile.gif
svejku
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-31 21:46) *

Olyan Exceles...
Olyan mint a kedvenc "aktív eladók" listádnál a: felhasználó név szerint csökkenő elrendezés blink.gif
zejopy
IDÉZET(svejku @ 2012-01-31 21:56) *
Olyan Exceles...
Olyan mint a kedvenc "aktív eladók" listánál a: felhasználó név szerint csökkenő elrendezés blink.gif

Szerintem nem baj, ha tömörek és lényegre törőek, hiszen itt a lényeg a gyors megértés. De majd elgondolkodom, mert lehet, hogy igazad van.
Most már nagyon fáradt vagyok, szerintem ettől a nagy hidegtől vagyok álmos, de már csak ülök itt, mint egy jóllakott óvodás, teljesen békés hangulatban, de már csak érezni tudok, gondolkodni nem.smile.gif
Legyen szép az álmotok.smile.gif
svejku
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-31 22:00) *
Szerintem nem baj, ha tömörek és lényegre törőek, hiszen itt a lényeg a gyors megértés.
Legyen szép az álmotok.smile.gif

Pont ezzel van a bajom, a gyors megértéssel. blink.gif
Szép álmot Zejopy!
Nincs itt egy magyar tanár?
Bigdept
IDÉZET(svejku @ 2012-01-31 22:04) *
Pont ezzel van a bajom, a gyors megértéssel. blink.gif
Szép álmot Zejopy!
Nincs itt egy magyar tanár?

cikk 9ll.gif
zejopy
Szóval nézegetem ezt az új névsorolvasási lehetőséget. Két dolog tűnt fel.
1. Eléggé kevés a profi eladó. Ami talán érthető is, hiszen ha egy bizonyos százalék fölé megy a számuk, akkor a dolog devalválódik.
2. Kevés ember csinál i+ oldalt. Ezt azért nem értem, mert egy ingyenes lehetőség, ahol az ember többet elmondhat az általa képviselt aukciózási normákról.

Kedves Benz!

Látok egy kacsaőrpárt a nevek mellett. smile.gif Nem tudom, mekkora munka lenne, ha a többi opció is kapna kacsacsőrt. (Visszajelzési arány, értékelések száma, futó aukciók.) Ha már van ez a lista, akkor szerintem jó lenne maximálisan kihasználni az általa nyújtott lehetőségeket.
Köszönöm, ha átgondolják. thank_you.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2012-02-01 10:38) *
...
Köszönöm, ha átgondolják. thank_you.gif

Kedves zejopy!

Átgondoljuk, köszönjük.
zimavera
Tisztelt Vatera!

Az eladó letilthatja a vevőt, és ez rendjén is van. A gondolatom az, hogy nem lenne-e jó, ha bizonyos feltételekhez kötné a Vatera ezt a lehetóséget. Engem pl. letiltott olyan eladó, aki mindvégig nekem pozitív értékelést adott. A problémáját mind a mai napig nem ismerem. Lehetne-e esetleg véleményt nyilvánítani, mint a negatív értékelés esetében?

Üdvözlettel.
VateraBenz
IDÉZET(zimavera @ 2012-02-01 13:04) *
Tisztelt Vatera!

Az eladó letilthatja a vevőt, és ez rendjén is van. A gondolatom az, hogy nem lenne-e jó, ha bizonyos feltételekhez kötné a Vatera ezt a lehetóséget. Engem pl. letiltott olyan eladó, aki mindvégig nekem pozitív értékelést adott. A problémáját mind a mai napig nem ismerem. Lehetne-e esetleg véleményt nyilvánítani, mint a negatív értékelés esetében?

Üdvözlettel.

Tisztelt zimavera!

Nem tervezünk ilyen jellegű fejlesztést.
zejopy
Kedves Benz!

Eddig úgy volt, hogy amilyen képméretben néztem utoljára a listázást, következő alkalommal is úgy adta be. Most viszont olyan, mintha a kis képes listázás lenne az alapértelmezett. Azért gondolom, mert minden új keresésénél visszaáll.
Ez szándékosan lett így beállítva, vagy valami hiba?
Köszönöm.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.