Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Vatera oldalak
Vatera.hu Fórum > Általános > Technikai észrevételek
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202
alexianus
Sziasztok.Mit tudok tenni ha nekem nincs bankszámlám?Nem is tudok akkor licitálni?
pepe35
Hali. Elutaltam a 100 ft-ot két napja. Mikor számíthatok rá, hogy terméket tehetek fel aukcióra? Köszi. unsure.gif
amonvatera
A www.vatera.hu-val kapcsolatos kérdések, észrevételek helye.
CellaTel
IDÉZET(alexianus @ 2007-03-21 04:53) *
Sziasztok.Mit tudok tenni ha nekem nincs bankszámlám?Nem is tudok akkor licitálni?

licitálni birsz. eladni nem!

a licithez sms-es regisztrácio szükséges.
CellaTel
IDÉZET(pepe35 @ 2007-03-21 06:38) *
Hali. Elutaltam a 100 ft-ot két napja. Mikor számíthatok rá, hogy terméket tehetek fel aukcióra? Köszi. unsure.gif

majd 10 nap mulva kérdezd... nem egyik naprol a másikra megy. gondolom többszázan vannak még elöted smile.gif
matiz61
IDÉZET(pepe35 @ 2007-03-21 08:38) *

Nyugi ! Én 14-én utaltam, mégse türelmetlenkedem.
draglion
Kedves Vatera,

Ha még eddig soha sehol nem volt gond hogy a leírásban szerepelnek a tételt és a listázott egyéb de hasonló kategóriájó tételeket leíró kulcsszavak ez miért gond a Vaterán ?
Azért mert a kategóriabontás nem megfelelő.
Erre a válasza a Vaterának az hogy figyelmezető levelet küld és törli az aukciót.
Hol létezik még hasonló szabály ?
Tudnak egy hasonló oldalat is említeni ahol ez így működik ?
Ha a Vatera nem fejlesztette időben a kategóriákat ...nem fordított erre elég figyelmet akkor most tönkre kell tenni azok munkáját akik erre valamilyen módon megoldást találtak ?
Ez lenne a megoldás ahelyett hogy például a képeslapok kategóriát amely egyes oldalakon több 100 ha nem ezer a Vaterán alig 100 ?
Hány városa van Magyaroszágnak ? Hány települése volt a történelmi Magyaroszágnak ?
Gondolják hogy meg lehet találni egy képeslapot könnyen ?
Nem lehet.
A kersőt lehet használni úgy is hogy ne nézze a leírásban szereplő szavakat, akkor miért gond ha a leírásban vannak kulcszavak amelyek CSAK a kategóriahiány miatt vannak.
Az egyéb papírrégiségek kategória nem hinném hogy elégséges lenne. Ha egy felhasználó megpróbál mégis megoldást találni az ellenkezik a Vatera szabályaival, de nem a megoldás rossz hanem a szabály mert ez a szabály egyszerűen nem szükséges csak abban az esetben ha el vannnak hanyagolva a kategóriák.
Abban az esetben a leírással kell segíteni hogy aki hasonló terméket keres meg is találja.
Ha torténetesen kulcszavaknak egy vármegye térkép települései meg vannak adva az miért rossz ?
Ha történetesen egy vonatjegy esetén be van írva kulcsszavaknak hogy MÁV, vonat bérlet vonaljegy BKV az miért rossz ? Nem azok fogják keresni akiket hasonló témakör érdekel ?
Ha lenne kategória akkor nem kellene beírni.
Van ahol több mint egy kategóriába lehet tenni egy terméket.Lehet hogy 2-3 kategóriába is simán belefér .Itt ''rossz kategóriának '' van jelölve olyasmi is ami végülis 2-3 kategóriában az érdeklődést felketheti és rátalál a vásárló.
Nem értem hogy miért az eladót kell büntetni a jelenlegi hiányosságok miatt ?
Gondolják hogy kedvtelésből tesz fel valaki 5000 tételt ? Nem. Ha ebből 500 le van törölve azért mert van egy szabály ahol végülis más hasonló oldalon nincs mert van kategória és nem kell már a szabály akkor az eladó az aki rosszul látja hibázik és be kell tartsa azokat a szabályokat amelyek végülis a kényelmes és elhanyagolt updtate hiánya miatt léteznek ?
Remélem hogy hamarosan felülbírálják ezt a szabályt és lépni fognak a sokak által felvetett kategória problémára amely régóta időszerű.
Köszönöm figyelmüket.

Üdvözlettel,
draglion

satman
Nem vélemény, nem kérdés, csak egy cikk:
index.hu/tech/biztonsag/jelszo070322/
szytam
Én nem vagyok egy nagy számtanzseni , de egy "profi" jelszófeltörőnek nem mindegy, hogy értelmes, vagy értelmetlen betűk és számok halmazából áll?

Aramir
Bruteforce törésnek (amikor a gép generálja a jelszavakat és próbálja ki) mindegy, de ígyis-úgyis napokba/hetekbe/hónapokba tartana feltörni egy jelszót.
Szólista alapján való törésnél már nagyobb az esély, hogy kitalálják a jelszavad, ha értelmes szót választottál, de a szólistának tartalmaznia kell a kérdéses szót.
Tippelgetésshez meg szerintem két dolog kell, egy balfék felhasználó egyszerű jelszóval, meg szerencse smile.gif A cikk is ezt a problémát veti fel, hogy a "rendszer" hagyja, hogy primkó jelszavakat adj meg.
A leghatékonyabb jelszólopás szerintem a phishing, vagyis amikor kamú leveleket kapsz, hogy add meg a jelszót (ilyen volt a nemrégiben történ eset is a magyar bankoknál),
bár ehhez is kell egy balfék felhasználó, aki bedől az ilyeneknek. Az eBayes mailomra hetente több is jön, persze beszoktam írni nekik szépeket smile.gif

IDÉZET(szytam @ 2007-03-22 13:55) *
Én nem vagyok egy nagy számtanzseni , de egy "profi" jelszófeltörőnek nem mindegy, hogy értelmes, vagy értelmetlen betűk és számok halmazából áll?

Aramir
eBay:
pages.ebay.co.uk/help/policies/keyword-spam.html
TeszVesz:
teszvesz.hu/help_item.php?tid=95&item=779&zoom=N

"Hol létezik még hasonló szabály ?"
horex
Csak tudnám hol vagyok smile.gif)
Végre és hasit is, majd meglátom otthonrol modemmel milyen.
Nagyon jo változások miota itt jártam. Csak azt a néhány angol szot is ki lehetett volna cserelni magyarra.
by horex
horex
Na-na, mihez nincs jogosultságom???
Hogy sajat magamat megnézzem, a fotoknál is azt mondja nincs jogosultságom.
Mi ez!!!!!?????
Visszavonom az elobbi beirásom sad.gif

by horex
szytam
IDÉZET(Aramir @ 2007-03-22 16:10) *
Bruteforce törésnek (amikor a gép generálja a jelszavakat és próbálja ki) mindegy, de ígyis-úgyis napokba/hetekbe/hónapokba tartana feltörni egy jelszót.
Szólista alapján való törésnél már nagyobb az esély, hogy kitalálják a jelszavad, ha értelmes szót választottál, de a szólistának tartalmaznia kell a kérdéses szót.
Tippelgetésshez meg szerintem két dolog kell, egy balfék felhasználó egyszerű jelszóval, meg szerencse smile.gif A cikk is ezt a problémát veti fel, hogy a "rendszer" hagyja, hogy primkó jelszavakat adj meg.
A leghatékonyabb jelszólopás szerintem a phishing, vagyis amikor kamú leveleket kapsz, hogy add meg a jelszót (ilyen volt a nemrégiben történ eset is a magyar bankoknál),
bár ehhez is kell egy balfék felhasználó, aki bedől az ilyeneknek. Az eBayes mailomra hetente több is jön, persze beszoktam írni nekik szépeket smile.gif

Köszi Aramir! Eddig még sehol nem találtam ilyen érthető és logikus magyarázatot!
szytam
Miért van az,hogy én narancssárga vagyok, (pedig zöld) van aki zöld és zöld, sőt van zöld , aki pontozott alá húzásos ?
Aramir
Épp kérdezni akartam én is biggrin.gif

IDÉZET(szytam @ 2007-03-22 16:56) *
Miért van az,hogy én narancssárga vagyok, (pedig zöld) van aki zöld és zöld, sőt van zöld , aki pontozott alá húzásos ?

CellaTel
ha ez a forum hasonlo a php bb motorjához. akkor ott manuálisan lehet betenni a csoportokba a tagokat. gyanithatoan itt is ez megy.valoszinü hozzátok még nem ért el a moderátor. várjatok türelemmel tongue.gif

a pontozott aláirásra még nem jöttem rá. 2 tipem van. vagy üzenet irás közben van és azért pontozza be vagy már tul sok ideje van a szobába tétlenül és azért jelöli igy.
de eközel sem biztos ez a része. csak tippeltem smile.gif
horbee
Hali

Az érdekelne hogy ha elutaltam azt a 100Ft-ot a vatera számlára hogy teljesértékű felhasználó legyek kapok e majd vmilyen értesítést róla h megérkezett-e? Mert már 5nap is eltelt és semmi!
macsekos
Szia!
Emilben értesítenek, hogy teljes jogú felhasználó lettél. Nálam legalábbis így volt.
macsekos
zsuzsabl
IDÉZET(horbee @ 2007-03-23 07:44) *
Hali

Az érdekelne hogy ha elutaltam azt a 100Ft-ot a vatera számlára hogy teljesértékű felhasználó legyek kapok e majd vmilyen értesítést róla h megérkezett-e? Mert már 5nap is eltelt és semmi!

zsuzsabl
Úgy látszik lassan megy. Én 12-én utaltam és még mindig semmi
amonvatera
IDÉZET(szytam @ 2007-03-22 16:56) *

Válasz itt! Amikor bejelentkezel, akkor vált át automatikusan a megfelelő csoportba. Elvileg. A következő bejelentkezésedkor ezt le tudjuk csekkolni. biggrin.gif Másnál eddig működik.
Pontozott aláhúzás elvileg azt jelenti, hogy ő éppen ír (hozzászólást szerkeszt) az aktuális topikba.
BigBaller
Üdv minden vaterásnak!

Mióta van ez az uj fórum?
É a felhasználók neve mellett , hi alapján jelenik meg az a kis kép?
Maguk töltik fel , vagy a vatera adja ( bár ezt kétlem ).
Amugy jó az uj fórum , remélem hasznos lesz , és lehet nyugodtan is beszélgetni.
Mindenkinek jó kereskedést:

Varga Balázs ( BigBaller )
simijohnny
Már 6 napja átutaltam a 100 forintot és mindent úgy csináltam, ahogy kell!!! Mikor szándékoznak végre teljes jogú felhasználóvá tenni? Hihetetlen... dry.gif
simijohnny
Ok, köszi! Hétfőn kaptam visszaigazolást arról, hogy átment a pénz. Azóta ugye négy munkanap telt el, úgyhogy belefér. Na majd várunk és meglátjuk...
zsuzsabl
IDÉZET(Vateraforum @ 2007-03-24 11:30) *
A tapasztalatok alapján 2-5 munkanap a befizetéstől számítva. Amennyiben hétfő délig sem válsz TJ felhasználóvá, jelezd felénk és manuálisan ellenőrizzük.

Jó lenne ha az én átutalásomat is ellenőrizni ugyanis 12.-én utaltam, már a kapcsolatfelvétel felé is jeleztem, az átutalás másolatát elküldtem, de még mindig nincs meg a TJ státusz. Köszi
debaj85
Jó urak, hölgyek!

Kaptam ma egy levelet, hogy xy termékemre megérkezett az első érvényes licit. Megörültem jól, ám belépve láttam, hogy a licit 100 forintról szól, holott megadtam egy 800 forintos minimálárat. Eddig úgy tudtam, hogy minimáláras terméknél akkor jön ez az email, ha valaki a minimálár fölé licitál. Bug ez, vagy micsoda?
szanyko
Szia!

Én még gyakorlatlan vagyok. Nem itt, hanem eladáskor nem kerülnek fel a képek.
Anikó
Vateraforum
IDÉZET(szanyko @ 2007-03-28 14:16) *
Szia!

Én még gyakorlatlan vagyok. Nem itt, hanem eladáskor nem kerülnek fel a képek.
Anikó

Szia!
Előfordulhat hogy a méret vagy a formátum nem volt megfelelő. Maximum 100kb és .jpg vagy .gif formátum lehet a kép!
Már feltöltött, de még nem licitált termék esetében a Személyes menüdben az Eladó áruk szövegre kattintva, a kérdéses terméknél a [képek] szövegre kattintva tudod módosítani a fotókat. Legjobb ellenőrzési mód ha a terméklapot tekinted meg hisz ezt látják az érdeklődők is, hogy minden rendben van e a képpel és a leírással. Nem árt frissíteni (frissítés gomb v. Ctrl+F5) a terméklapot utólagos képfeltöltés esetén mivel előfordulhat, hogy a böngésző beállításaiból adódóan elsőre nem jelenik meg a kép. Amennyiben továbbra sem sikerül lépj velünk kapcsolatba a kapcsolatfelvételen keresztül.
Vateraforum
IDÉZET(debaj85 @ 2007-03-27 21:05) *
Jó urak, hölgyek!

Kaptam ma egy levelet, hogy xy termékemre megérkezett az első érvényes licit. Megörültem jól, ám belépve láttam, hogy a licit 100 forintról szól, holott megadtam egy 800 forintos minimálárat. Eddig úgy tudtam, hogy minimáláras terméknél akkor jön ez az email, ha valaki a minimálár fölé licitál. Bug ez, vagy micsoda?

Mindkettőről kapsz értesítést, az első licitről és az első érvényes licitről is. smile.gif
nemesdar
Szeretném tudni, hogy az mitől vagy kitől függ, hogy a nagy többségnek nem adják hozzá a megszerzett pozitív pontokat, van akiknek pedig igen ! Na most mi van ilyenkor ? Miért sporolnak a már megszerzett pontok hozzáadásával ?!
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(nemesdar @ 2007-03-28 20:05) *
Szeretném tudni, hogy az mitől vagy kitől függ, hogy a nagy többségnek nem adják hozzá a megszerzett pozitív pontokat, van akiknek pedig igen ! Na most mi van ilyenkor ? Miért sporolnak a már megszerzett pontok hozzáadásával ?!

Kedves nemesdar!

Egy felhasználótól származó pozitív visszajelzések után az értékelt összesen +1 pontot kap, negatív visszajelzések után összesen -1 -et. A semleges visszajelzések a pontszámot nem módosítják. Azonos felhasználótól érkező több visszajelzés egynek számít minden értékelési mód esetén.
debaj85
IDÉZET(Vateraforum @ 2007-03-28 14:40) *
Mindkettőről kapsz értesítést, az első licitről és az első érvényes licitről is. smile.gif

Köszönöm, de az emailben határozottan az volt, hogy xy számú termékemre megérkezett az első érvényes licit. smile.gif
poncso
Hello Vatera!
Van egy aukcióm, ami ma jár le és rálicitált egy kék színű felhasználó nemrég, (írt, h nem kell, én is írtam neki, de nem válaszol, pedig belépett azóta), csak mert kiváncsi volt a min. árra, de természetesen nem kell neki, csak szórakozott. Kérdem én, hogy lehet h egy kék színű partner szivat itt engem ???? Átvenni nem akarja, ha ő lesz a nyertes, akkor most mi van? Ha negatívan értékelem, amit simán megérdemel, biztos hogy kapok egy bosszúnegát, ez meg nem hiányzik. Hogyhogy egy nem ellenőrzött licitálhat? Avagy most hogy is van ez?
Kössz a választ.
Itt a link az aukcióra:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=21916097
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(poncso @ 2007-03-29 19:30) *
Hello Vatera!
Van egy aukcióm, ami ma jár le és rálicitált egy kék színű felhasználó nemrég, (írt, h nem kell, én is írtam neki, de nem válaszol, pedig belépett azóta), csak mert kiváncsi volt a min. árra, de természetesen nem kell neki, csak szórakozott. Kérdem én, hogy lehet h egy kék színű partner szivat itt engem ???? Átvenni nem akarja, ha ő lesz a nyertes, akkor most mi van? Ha negatívan értékelem, amit simán megérdemel, biztos hogy kapok egy bosszúnegát, ez meg nem hiányzik. Hogyhogy egy nem ellenőrzött licitálhat? Avagy most hogy is van ez?
Kössz a választ.
Itt a link az aukcióra:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=21916097

Kedves poncso!

A felhasználó amennyiben megváltoztatja ellenőrzött adatait arra újból
el kell végezni az ellenőrzést. Ellenőrzöttként tud licitálni és/vagy
eladni, nem ellenőrzöttként már nem. Jelen esetben is ez történt -
ellenőrzöttként licitált a felhasználó, jelenleg se eladni se
licitálni nem tud.
poncso
Köszönöm a gyors választ, minden tiszteletem a tietek, de akkor most velem mi lesz? Rálicitált, érvényes licitet tett, de megírta h nem kel neki, csak kiváncsi volt a min.árra....
Akkor az ilyen görényekkel hogy jártok el? Nem történik semmi? Nem lehet törölni a licitjét? Vagy egyből a felhasználót? Vagy rosszabb esetben kapok egy negát, úgy hogy én tényleg eddig senkinek nem ártottam és nagyon rosszul esne, ha egy ilyen felhasználó szórakozna itt velem. Eddig teljesen meg voltam elégedve itt mindennel, de ez azért sok. Ilyet még senki nem tett. Rendkívül inkorrekt dolognak tartom. Remélem Te, mint MOD. tudsz valami megoldást erre a helyzetre.
Köszi: poncso
macsekos
Szerintem kérd, hogy töröljék a licitjét. blink.gif
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(poncso @ 2007-03-29 19:46) *
Köszönöm a gyors választ, minden tiszteletem a tietek, de akkor most velem mi lesz? Rálicitált, érvényes licitet tett, de megírta h nem kel neki, csak kiváncsi volt a min.árra....
Akkor az ilyen görényekkel hogy jártok el? Nem történik semmi? Nem lehet törölni a licitjét? Vagy egyből a felhasználót? Vagy rosszabb esetben kapok egy negát, úgy hogy én tényleg eddig senkinek nem ártottam és nagyon rosszul esne, ha egy ilyen felhasználó szórakozna itt velem. Eddig teljesen meg voltam elégedve itt mindennel, de ez azért sok. Ilyet még senki nem tett. Rendkívül inkorrekt dolognak tartom. Remélem Te, mint MOD. tudsz valami megoldást erre a helyzetre.
Köszi: poncso

Csak kivételes esetekben és csak akkor tudjuk az ajánlatot törölni, ha még nem zárult le az aukció. Ha a licitáló üzenetet küldött Önnek ezzel kapcsolatban és Ön azt elfogadja vegye fel velünk a kapcsolatot a kapcsolatfelvételen keresztül és kérje az ajánlat eltávolítását. Csak akkor távolítjuk el a licitet ha mindkét fél kérése/engedélye a termékes levelezésben olvasható, ennek hiányában nem teszünk eleget a licittörlésnek.

Az aukció lezárása után javasolt azonnal írni egy üzenetet a partnernek, ha erre 3-4 napon belül nem reagál, akkor érdemes telefonon is felvenni vele a kapcsolatot. Ha ez sem sikerül és a partner továbbra sem jelentkezik, akkor az aukció zárása után 7 nappal amennyiben nem lehet tovább várni érdemes egy üzenet írni az adásvételtől való elállásról és megadni a partnernek a megfelelő értékelést. Egy utolsó felszólítást küldjön az illetőnek a termék adásvételével kapcsolatban és küldje el másolatként a biztonsag@vatera.com címre is. Ezt a címzettnek is említse meg kilátásba helyezve a megfelelő értékelést amennyiben nem jelentkezik. A kapott azonosítót mentse el, mivel az alapján esetleges bonyodalmak esetén igazolni lehet, hogy az üzenet kiküldésre került a partnernek.
poncso
Hello macsekos és mod!
Macsekos, látod ez nem olyan könnyü..
MOD! Amit leírtál azzzal teljesen tsiztában vagyok a szabályzat alapján, de gondolom te is tudod azt, hogy ez nem így működik, mivel itt igen egyértelmű a helyzet, mert megírta nekem, h csak kiváncsi volt...
Ha igazad van és utánna változtatta meg a tel. számát, akkor szerinted mennyi esélye van annak, hogy elérjem sad.gif
Tudom, hogy hasonló esetben hogy kéne eljárnom, de ez nem tipikus, mert a felhasználó csak szórakozásból licitált, igaz töröltem a hozzászólását a terméklapról, de ti biztosan meg tudjátok nézni. Na mindegy majd lesz ahogy lesz...
Mégegy kérdés. Én mért vagyok itt piros felhasználó?
Köszi a választ. Üdv....
Vatera_Fórum_Moderátor
IDÉZET(poncso @ 2007-03-29 20:09) *
Hello macsekos és mod!
Macsekos, látod ez nem olyan könnyü..
MOD! Amit leírtál azzzal teljesen tsiztában vagyok a szabályzat alapján, de gondolom te is tudod azt, hogy ez nem így működik, mivel itt igen egyértelmű a helyzet, mert megírta nekem, h csak kiváncsi volt...
Ha igazad van és utánna változtatta meg a tel. számát, akkor szerinted mennyi esélye van annak, hogy elérjem sad.gif
Tudom, hogy hasonló esetben hogy kéne eljárnom, de ez nem tipikus, mert a felhasználó csak szórakozásból licitált, igaz töröltem a hozzászólását a terméklapról, de ti biztosan meg tudjátok nézni. Na mindegy majd lesz ahogy lesz...
Mégegy kérdés. Én mért vagyok itt piros felhasználó?
Köszi a választ. Üdv....

Force-refresh nyomása (IE: shift+frissít, FF: ctrl+r) és/vagy böngésző-cache törölése után remélhetőleg már itt is teljes jogú felhasználóként leszel jelen.
poncso
Hi. Ok. Bezöldültem, télleg. Kössz. Üdv...................
halak37
Üdv.Mindenkinek! Van egy hárompontos kérdésem! Hogy lehet a visszajelzési útmutatóból elöbb kitöröl(ni)tetni az eladott vagy vásárolt termékek képét?
Ne csámcsogjon senki azon hogy mit vettem vagy adtam el szerintem ez magánügy,elégedjenek meg a visszajelzésék szóbeli értékelésével.
ferrope
IDÉZET(halak37 @ 2007-03-30 15:00) *
Üdv.Mindenkinek! Van egy hárompontos kérdésem! Hogy lehet a visszajelzési útmutatóból elöbb kitöröl(ni)tetni az eladott vagy vásárolt termékek képét?
Ne csámcsogjon senki azon hogy mit vettem vagy adtam el szerintem ez magánügy,elégedjenek meg a visszajelzésék szóbeli értékelésével.

Ha minden igaz a 90 napnál régebbi értékelések termékeit automatikusan törli a rendszer. Tehát mindig csak azok láthatók amik 90 napnál frissebbek. blink.gif

üdv ferrope
ferrope
kedves vatera!

ezt hogy fogom kifizetni???? laugh.gif laugh.gif

http://www.vatera.hu/agloco_keress_penzt_n...l_22336676.html

nem is tudtam, hogy ilyen is van!!! ez a tipikus esete a nesze semmi fogd meg jól-nak.

üdv ferrope
draglion
IDÉZET(nemesdar @ 2007-03-28 20:05) *

kérem szépen hogy is van ez ?
elolvastuk az értékelési rendszer működését ?
ha nem akkor tessék szíves lenni olvasni tongue.gif
draglion
IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-03-28 20:09) *
Kedves nemesdar!

Egy felhasználótól származó pozitív visszajelzések után az értékelt összesen +1 pontot kap, negatív visszajelzések után összesen -1 -et. A semleges visszajelzések a pontszámot nem módosítják. Azonos felhasználótól érkező több visszajelzés egynek számít minden értékelési mód esetén.

Oh ohmy.gif
Senkinek nincs ilyen magas fokú tolerancia szintje hogy mindenkinek szépen és pontosan válaszoljon wink.gif
én elküldtem olvasni....
emlékszem az eBay-t 1 évig csak olvasgattam és nem mertem még regelni sem nemhogy licitálni blink.gif
Tiroland
T. Vatera!
Reggel írtam a 'Fórum technikai problémái'-val kapcs., de talán rossz helyre írtam, ide kellett volna?
Kérem, amennyiben lehetséges, válaszoljanak mielőbb!

Köszönettel: Tiroland
Vateraforum
IDÉZET(Tiroland @ 2007-03-31 12:13) *
T. Vatera!
Reggel írtam a 'Fórum technikai problémái'-val kapcs., de talán rossz helyre írtam, ide kellett volna?
Kérem, amennyiben lehetséges, válaszoljanak mielőbb!

Köszönettel: Tiroland

A válasz a jelzett topikban van.
mazsolla
Mivel ez az új fórum amennyire jó, annyira egyenlő egy ......
így kénytelen vagyok a Vatera gondommal ide írni.
Ha valakinek nem tetszik ( értem a Vatera üzemeltetőit ) akkor átrakják, vagy törlik.

A lényeg:
Az új feltöltő program számomra még mindig egy keresztrejtvény.
Megtudná a Vaterától valaki mondani, hogy a termékleírásban CSAK egy számot
szerettem volna cserélni ( egy 1-es törölni, helyette kettest beírni ).
Ez csak példa az érthetőség végett.
A csere utáni továbblépésnél egy része a szövegnek " szétdobálva " néhány betű pl. már nem ott ahol
előtte volt, szavak " szétszedve " , stb. Az eredeti termékleírásban egy mondat aláhúzva
( ebböl, az egy szám cseréje után, a hirdetés fele aláhúzva !! )

Szívessen olvasnám a Vatera részéröl a megoldást ( orvosságot )
Természetessen mástol is szívessen elfogadom.
mazsolla
Hogy a Vaterától valaki átrakta ide az írományomat, sehogy sem érthető.
Ugyanis Semmi köze a Vatera PST Problémához. Tehát nem IDE tartozik !!
Szerintem a technikai kérdések, észrevételeknél, nem is volt rossz helyen.
( mellékessen a PST-t sosem használtam még )

Másodszor, ha már " Rakosgatta " akkor nemlehetett volna esetleg meg is válaszolni ??
Vagy, " csak ennyire " van jogosultsága ??
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.