Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Furcsa, Szokatlan Aukciók, Felhasználónevek, Egyebek
Vatera.hu Fórum > Általános > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97
Meritseth
IDÉZET(hytech @ 2010-04-20 14:33) *
12 órát nem adok neki és Benz vagy Oroszlán megmutaja neki a helyes irányt.(exit)

Már tavaly nyáron páholytag volt, szerepelt a fórumon, és már akkor rezgett neki a léc, ha jól emlékszem. Valahogy mindig sikerül elkerülnie a 20 % negát mad.gif
Torrenteee
Ajánlom a legjobb fogkrém helyett.

laugh1.gif

http://egyeb.vatera.hu/borok/kuriozum_egye..._166941030.html
zejopy
IDÉZET(Meritseth @ 2010-04-20 15:24) *
Már tavaly nyáron páholytag volt, szerepelt a fórumon, és már akkor rezgett neki a léc, ha jól emlékszem. Valahogy mindig sikerül elkerülnie a 20 % negát mad.gif

Az a 3% számszerűen nem kevés. Ilyenkor pár rendezett adásvétel és megint minden oké. Gusztustalan egyébként.
Vateraoroszlan
IDÉZET(hytech @ 2010-04-20 15:09) *
Nézd csak meg egy kicsit alaposabban a semlegeseit.
Ha a kupaktanács megszavazza akkor gondolom meneszthetitek.

Bár én nem értek hozzá... mosking.gif

No, majd ránézünk.

Az elhúzódó kórházi kezelését egyébként látatlanban nem vonhatjuk kétségbe.
hytech

Egy telefonszámot valaki?
http://www.vatera.hu/mobil_es_telefon/noki..._168760910.html

mosking.gif
zozo002
IDÉZET(hytech @ 2010-04-20 23:01) *

Ez komoly laugh1.gif
ilyenkor jóhiszeműűen arra tudok gondolni,hogy 1 visszajelzés mellett nincs képbe(reméljük így van),hogy nem lehet ilyen adatot kiadnia,pedig kellene blink.gif
hytech
IDÉZET(zozo002 @ 2010-04-21 04:56) *
Ez komoly laugh1.gif
ilyenkor jóhiszeműűen arra tudok gondolni,hogy 1 visszajelzés mellett nincs képbe(reméljük így van),hogy nem lehet ilyen adatot kiadnia,pedig kellene blink.gif

Persze.
Van ilyen is mint ő csak elenyésző %-ban.
Látszik rajta,hogy azt sem tudja melyik bolygón van. hehehmm.gif

Tipikus jóindulatú bxlek.

Komolyan mondom ha enyém lenne a cég írnék neki, hogy elfelejtette kiírni a lakcímét, a személyi számát és az anyja leánykori nevét. mosking.gif
98tomcsa
IDÉZET(hytech @ 2010-04-21 07:55) *
Persze.

Nem találom azt a hozzászólásodat, amiben kerested azt a remek ismerj meg oldalt. De ha még mindig érdekel titeket a felhasználó, nekem a páholy első sorából figyel.
Bár nem értem, hogy az ezzel kapcsolatos hozzászólások hova tüntek? blink.gif
hytech
IDÉZET(98tomcsa @ 2010-04-21 08:28) *
Nem találom azt a hozzászólásodat, amiben kerested azt a remek ismerj meg oldalt. De ha még mindig érdekel titeket a felhasználó, nekem a páholy első sorából figyel.
Bár nem értem, hogy az ezzel kapcsolatos hozzászólások hova tüntek? blink.gif

dontknow.gif

De múlt héten valaki ismét belinkelte, viszont azóta vagy cenzúrázva lett, vagy a mxxhája lerövidítette.

Azért köszi!
zozo002
IDÉZET(hytech @ 2010-04-21 07:55) *
Persze.
Van ilyen is mint ő csak elenyésző %-ban.
Látszik rajta,hogy azt sem tudja melyik bolygón van. hehehmm.gif

Tipikus jóindulatú bxlek.

Komolyan mondom ha enyém lenne a cég írnék neki, hogy elfelejtette kiírni a lakcímét, a személyi számát és az anyja leánykori nevét. mosking.gif

laugh1.gif
Csak beindul majd nála is a szekér...
horvathverus
Ez szabályos? Mert elég megtévesztő.....
http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/fe..._167983959.html
zejopy
IDÉZET(horvathverus @ 2010-04-23 13:29) *
Ez szabályos? Mert elég megtévesztő.....
http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/fe..._167983959.html

A postaköltség nem szabályos, de ezt a terméklapon jelezhetted volna. Úgyis kivizsgálják, nem automatikusan törlik.
horvathverus
IDÉZET(zejopy @ 2010-04-23 13:51) *
A postaköltség nem szabályos, de ezt a terméklapon jelezhetted volna. Úgyis kivizsgálják, nem automatikusan törlik.

Én nem arra gondoltam. Mind a három képen más van. A listában egy elég csinos darab, a második képen egy kevésbé érdeklődést felkeltő, a 3.on meg egy teljes öltözék...
horvathverus
Negatív vélemény: A vevő biztosítással kérte a terméket, de amikor megkapta, már nem igazán kellett neki a biztosítás
smile.gif)) VIGYÁZZATOK !!MIELŐTT ÜZLETELNÉTEK VELE kérjétek ki postásotok, ügyvédetek stb. tanácsát ...
Az ilyenek miatt megy el az ember kedve a Vaterázástól. Csak azt tudom tenni, hogy tiltólista és
leveleinek automatikus törlése ...
Másik fél: Kellett, de nem magánbiztosítással! A postán nem fizetett érte az tuti, hiszen a boríték
bizonyítékként itt van nálam! A megfelelő lépéseket meg is teszem igazam érdekében! Nagyon
inkorrekt, hogy a vételárat íly módon megemeli saját maga javára! Hol fizetett biztosítást???? A
postán biztosan nem! Vagy a biztosítás kérése és fizetése önnél annyit jelent hogy úgy gondolja -
biztosan megérkezik a küldemény és ez a gondolat kerül plussz 1,485 ft-ba? Mifelénk pedig lehúzásnak
nevezik és nem becsületes partnernek!!! Ennyire gusztustalan számtannal ritkán találkoztam!!!!!
Fogta volna a gondos csomagolás díjára vagy a postára elsétálás díjára........Csak azt mondom igazán
leleményes emberek vannak!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zejopy
IDÉZET(horvathverus @ 2010-04-23 14:07) *
Én nem arra gondoltam. Mind a három képen más van. A listában egy elég csinos darab, a második képen egy kevésbé érdeklődést felkeltő, a 3.on meg egy teljes öltözék...

Nem hiszem, hogy szabálytalan. Számomra legalábbis világos, hogy mit árul. Az más kérdés, hogy én hogyan csinálnám.
Dragunovhun
IDÉZET(horvathverus @ 2010-04-23 14:07) *

Gondolom csinos modell hölgy nem jár hozzá. Én gyanítom, hogy a második kép a konkrét termék.

Persze lehetne kötekedni hogy akarva akaratlanul is megtévesztő az aukció, de szerintem józan paraszti ésszel rá lehet jönni és csak lökött az eladó. Szóval fölösleges.
zejopy
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=168254546
Levelezés. wacko.gif
Mi a fene van itt? Rám van írva, hogy velem lehet szórakozni?
Ó, hogy a hócipőm mennyire tele van a sok gátlástalan emberrel, aki mind engem néz madárnak.
rolandgajdos
http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels..._168684599.html
Levelezés, ha törlődne:
Tisztelt hajtosuni! Te aztán rohadt ,,becsületesen" árulsz! Amit tőlem vettél, annál a leírásban szerepelt, hogy milyen szarok, a képen is látszott. Mégis te voltál felháborodva az 1Ft-os licitnél. Meg ,,kisírtad" a Vateránál, hogy töröljék az értékelést. Most meg ilyet garnitúrát árulsz a leírás szerint jó állapotúnak, ami karcos és padkázott? Gratulálok! Majd a vevő meglincsel érte. - krogergo

Mellesleg az első kép nem gyenge, ahogy a felszerelt kerék mellé be van mesterkélve. wacko.gif
horvathverus
Negatív vélemény: Figyelmetlenul licitált!Sajnos ez nega!
Másik fél: Köszönöm negatív értékelésed,csak az a kár,hogy nem miattam nem jött létre az
adás-vétel!Hihetetlenül megértő és segítőkész eladó vagy mit ne mondjak!Remélem még nagyon sok
adás-vételed lesz!!!Csak így tovább!És b.m.!:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Torrenteee
Fogyókúrázni akar valaki?

http://haztartasigep.vatera.hu/huto_fagyas..._167989971.html

bambooflower
IDÉZET(Torrenteee @ 2010-04-30 15:13) *

szerintem ez egy válóperes hütö.
Torrenteee
IDÉZET(bambooflower @ 2010-04-30 18:00) *
szerintem ez egy válóperes hütö.

biggrin.gif
rolandgajdos
A cím csak számomra kétértelmű? mosking.gif

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=168119481
zejopy
IDÉZET(rolandgajdos @ 2010-05-03 20:10) *

Szia Roli!

biggrin.gif Tök jó, de áruld már el légyszi, mire kerestél rá??? laugh.gif
Nézd az új vevőmet, az sem pite:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=181822
hytech
IDÉZET(zejopy @ 2010-05-03 20:17) *

Majdnem olyan mint a törpilla csak teljesen más. happy11.gif
zejopy
IDÉZET(hytech @ 2010-05-03 20:27) *
Majdnem olyan mint a törpilla csak teljesen más. happy11.gif

biggrin.gif Ilyenkor mindig csodálkozom kicsit. Pedig minden rendben van nála, jó a százaléka, éppen 100. smile.gif
Pedig ezzel a névvel rosszabbat feltételeztem.
Jaj, csak nem előítéletes vagyok? (Szívemhezkapósszmájli biggrin.gif )
rolandgajdos
IDÉZET(zejopy @ 2010-05-03 20:17) *
Szia Roli!

biggrin.gif Tök jó, de áruld már el légyszi, mire kerestél rá??? laugh.gif
Nézd az új vevőmet, az sem pite:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=181822

Szia!
Teljesen ártatlan dolgot kerestem: laminálót. Azután laminátort. Nem vib..., hanem lami... rolleyes.gif
Meleglamináló lenne, csak érdekesen lett megfogalmazva.
A vevőd tényleg nem piskóta. Próbálom elképzelni a név mögött rejtőző nőt. smile.gif
zejopy
IDÉZET(rolandgajdos @ 2010-05-03 21:13) *
Szia!
Teljesen ártatlan dolgot kerestem: laminálót. Azután laminátort. Nem vib..., hanem lami... rolleyes.gif
Meleglamináló lenne, csak érdekesen lett megfogalmazva.
A vevőd tényleg nem piskóta. Próbálom elképzelni a név mögött rejtőző nőt. smile.gif

Szerintem ilyenkor a legfőbb kérdés, hogy mennyire gazdag a fantáziád. laugh.gif
Fordított helyzetben lehet, hogy nekem is lennének impresszióim.
Dragunovhun
IDÉZET(rolandgajdos @ 2010-05-03 20:10) *

Egyébként ott a leírás alján az egész véletlenül nem egy telefonszám?
hytech
IDÉZET(Dragunovhun @ 2010-05-03 21:48) *
Egyébként ott a leírás alján az egész véletlenül nem egy telefonszám?

Nem.
Dragunovhun
IDÉZET(hytech @ 2010-05-03 23:00) *
Nem.

Akkor mi? unsure.gif
zejopy
IDÉZET(Dragunovhun @ 2010-05-03 23:52) *
Akkor mi? unsure.gif

Szerintem sem, csak már este nem írtam meg, mert tele volt a hócipőm. smile.gif
Akármi is lehet. Raktári szám, vagy valami. De telefonszám szerinted hogyan lenne?
hytech
IDÉZET(zejopy @ 2010-05-04 07:11) *
Szerintem sem, csak már este nem írtam meg, mert tele volt a hócipőm. smile.gif
Akármi is lehet. Raktári szám, vagy valami. De telefonszám szerinted hogyan lenne?

Igaz, de csak részben mert attól,hogy körzetszám nincs előtte még lehetne telefonszám mert 3 próbálkozással kideríthető lenne az elérhetőség.
Viszont a legtöbb termékénél van hasonló szám a hirdetés végén de mindíg teljesen más.
Ergo telefonszám nem lehet.

Egyébként jó reggelt. smile3.gif
hytech

"Érdekes" aukció
Vateraoroszlan
IDÉZET(hytech @ 2010-05-04 09:03) *

Hajjaj.
violent2.gif
hytech
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-05-04 10:20) *
Hajjaj.
violent2.gif

Szia Oroszlán,

Szigorú vagy ma reggel pedig nem ezért tettem be.
Csupán mert még sosem láttam ilyen megoldást, hogy "megtekintésre".
bambooflower
IDÉZET(hytech @ 2010-05-04 11:12) *
Szia Oroszlán,

talán nem eladja a telefont, csak kiállítja. unsure.gif
hytech
IDÉZET(bambooflower @ 2010-05-04 11:18) *
talán nem eladja a telefont, csak kiállítja. unsure.gif

Vagy megsétáltatja.
Együtt látnak világot.
Vateraoroszlan
IDÉZET(hytech @ 2010-05-04 11:12) *
Szia Oroszlán,

Szia hytech,

És olyan megoldást láttál már, hogy egy nagy értékű termék hirtelen "átalakul" fix 2 Ft-os zárt aukcióba? smile.gif Mert azért láncfűrész jár.
Volt már a rovásán a t. kollégának amúgy is.

Egyébként a "megtekintésre" típus eleve szabálytalan.
hytech
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-05-04 12:01) *
Szia hytech,

És olyan megoldást láttál már, hogy egy nagy értékű termék hirtelen "átalakul" fix 2 Ft-os zárt aukcióba? smile.gif Mert azért láncfűrész jár.

Nemhogy nem láttam de még nem is hallottam ilyenről. taunt.gif
Miért jó ez?

Mesélnél nekem róla? yahoo.gif dance4.gif hehehmm.gif
Vateraoroszlan
IDÉZET(hytech @ 2010-05-04 14:45) *
Nemhogy nem láttam de még nem is hallottam ilyenről. taunt.gif
Miért jó ez?

Mesélnél nekem róla? yahoo.gif dance4.gif hehehmm.gif

biggrin.gif biggrin.gif
Már szervezzük a tanfolyamot. Jelentkezz rá légy szíves emailben.
"Árnyéknick és jutalékkijátszás alapfokon" lesz a címe. Később, igény esetén haladó kurzust is indítunk majd.
hehehmm.gif
zejopy
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-05-04 15:02) *
biggrin.gif biggrin.gif
"Árnyéknick és jutalékkijátszás alapfokon" lesz a címe. Később, igény esetén haladó kurzust is indítunk majd.
hehehmm.gif

Nők is jelentkezhetnek csekély számítógépes ismeretekkel? mosking.gif
hytech
hehehmm.gif

Elóadó: Dr. Erős Pál grin.gif
bambooflower
biggrin.gif biggrin.gif
hehehmm.gif

a jelentkezés feltétele: minimum 3 bizonyítható nicknév.
Vateraoroszlan
IDÉZET(bambooflower @ 2010-05-04 16:42) *
a jelentkezés feltétele: minimum 3 bizonyítható nicknév.

Az már a haladó szint lesz. A kezdőn részletesen körüljárjuk a létrehozás menetét is. smile.gif
bambooflower
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-05-04 16:51) *
Az már a haladó szint lesz. A kezdőn részletesen körüljárjuk a létrehozás menetét is. smile.gif

közérdeklödésre tarthatna számot néhány elöadás az árfelverés és önlicit didaktikai aspektusának problémaköréböl. umnik.gif
zejopy
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-05-04 16:51) *

És az üzleti partnerek lelki és fizikai terrorizálását mikor fogjuk tanulni? Mert abból dupla órát veszek. biggrin.gif
Vagy ez nem az a tanfolyam? unsure.gif
Vateraoroszlan
IDÉZET(bambooflower @ 2010-05-04 17:17) *
közérdeklödésre tarthatna számot néhány elöadás az árfelverés és önlicit didaktikai aspektusának problémaköréböl. umnik.gif

Olyan tudományos szintekre emeljük már a kérdést, hogy a végén szinte bűn lesz elkövetni. mosking.gif Hű, micsoda oximoron... blink.gif

IDÉZET(zejopy @ 2010-05-04 18:09) *
És az üzleti partnerek lelki és fizikai terrorizálását mikor fogjuk tanulni? Mert abból dupla órát veszek. biggrin.gif
Vagy ez nem az a tanfolyam? unsure.gif

Az egy gyakorlati kurzus lesz, egy tálib retorikaprofesszor fogja tartani. biggrin.gif

Jéézusom, valaki járatlan idekeveredik; azt hiszi, komolyan beszélünk... smile.gif
zejopy
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-05-04 20:18) *
Az egy gyakorlati kurzus lesz, egy tálib retorikaprofesszor fogja tartani. biggrin.gif

Jéézusom, valaki járatlan idekeveredik; azt hiszi, komolyan beszélünk... smile.gif

Leóóóó!

Önnek már ágyban lenne a helye, nem is értem, hogyan keveredett ide ilyen éjszakai órán. Ilyenkor Benz szokott aktív lenni. biggrin.gif

Nem baj, majd a TV híradóban benne lesz a Vatera, jobb reklám lesz, mint Vera. laugh.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.