Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Furcsa, Szokatlan Aukciók, Felhasználónevek, Egyebek
Vatera.hu Fórum > Általános > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97
Hathor14
http://jatek.vatera.hu/diavetito_diafilm/d...1515500996.html

Ki lesz a nyertes licitáló? smile.gif
svejku
IDÉZET(Hathor14 @ 2011-12-16 18:40) *

Holnap estére kiderül, addig figyelmesen nézegetjük! mosking.gif (én biztosan nem!)

Más:
Termékleírás:
"Eladó egy krups vb50-es tipususörcsapoló.Vilognaka ledekde söröshordotnem raktam bele álitolag rossz."
Elsőre azt hittem, hogy a közepe szlovákul van írva.... (ennyit a helyesírás-ellenőrző használatáról)
VateraBenz
IDÉZET(svejku @ 2011-12-16 21:09) *
...
"Eladó egy krups vb50-es tipususörcsapoló.Vilognaka ledekde söröshordotnem raktam bele álitolag rossz."
Elsőre azt hittem, hogy a közepe szlovákul van írva.... (ennyit a helyesírás-ellenőrző használatáról)

Ez Google fordítóval készülhetett, talán kínai vagy szanszkrit eredetiből dontknow.gif
hytech
IDÉZET(svejku @ 2011-12-16 21:09) *
...

Bezzeg nekem... még azt is ellenőrzi amit gondolok. mosking.gif
hytech
IDÉZET(Hathor14 @ 2011-12-18 07:49) *

hehehmm.gif
hytech

A második kérdező "ajánlatára" érdemes odafigyelni:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?c...%3D3%26q%3D8800

Azért megnyugtató, hogy vannak akik komolyan veszik az aukciós vásárlást. good.gif
Porgam1
Üdv mindenkinek.

Szerencsére már inaktív. :http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=9411056

Szép karrier
hytech
IDÉZET(Porgam1 @ 2011-12-27 09:23) *
Üdv mindenkinek.

Szerencsére már inaktív. :http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=9411056
Szép karrier

Ja.
Igazi cs*szó-m*szó.

Viszont alulról a második értékelése felettébb érdekes:

Semleges vélemény: Negatívot sajnos nem engedett! Pedig azt érdemelne!Ez egy csaló! Csak hitegeti az embert hogy küldi
a csomagot aztán eltűnik. Én is elutaltam neki a pénzt és nagy átverés volt. Viszont nem profi meg
kell hogy hagyjam mert képes volt a tényleges számlájára utaltatni ami az ő nevén van. Én
feljelentettem és nem az összeg miatt hanem hogy ha elkapják talán legközelebb nem ver át másokat.
Én mindenkinek akit megkárosított ezt ajánlanám hátha többen többre megyünk.

wacko.gif

Ha mindez nem lenne elég akkor itt van egy gordiuszi csomó:

Pozitív vélemény: Természetesen negatív értékelést adok neki. Nekem sem küldte a terméket. Iwiw-en írtam a lánynak,
aki megígérte, hogy visszautalja a pénzt, amennyiben nem teszi meg, megyek én is a rendőrségre.
csirkefogo.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif

MATT.

Ezekután érdemes átgondolni, hogy elmeorvosi igazolás is szükségeltetne az ellenőrzött felhasználói státuszhoz!
hytech

A kérdést:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1518600263

wacko.gif
Porgam1
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...feedback_type=2

Ez is elég érdekes.Az értékelésekre adott válaszai igazi úri emberre vall. thank_you.gifbiggrin.gif Hát nem tudom egy ilyen válasz egy értékelésemre igen csak tiltó listára való helyezést kapna. Öt nem érdekli az értékelés sem. Pffffffff

Viszont szabadna megjegyeznem :Sikerekben és üzletekben gazdag Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek
Betta0516
IDÉZET(hytech @ 2011-12-28 12:06) *

A fórumon már szerepelt ez az aukció. Nagyon úgy tűnik, hogy önlicit volt, mert a vevő is és az eladó is inaktív azóta. Ha innen nézzük, akkor jogos a kérdés. mosking.gif
hytech
IDÉZET(Porgam1 @ 2011-12-28 19:54) *
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...feedback_type=2

Ez is elég érdekes.Az értékelésekre adott válaszai igazi úri emberre vall. thank_you.gifbiggrin.gif Hát nem tudom egy ilyen válasz egy értékelésemre igen csak tiltó listára való helyezést kapna. Öt nem érdekli az értékelés sem. Pffffffff
Viszont szabadna megjegyeznem :Sikerekben és üzletekben gazdag Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek

Negatív vélemény: Másnak adta el , a terméket.
Másik fél: Te paraszt!!!!!!!!!Miután nem jelentkeztél hetekig.

mosking.gif good2.gif

IDÉZET(Betta0516 @ 2011-12-28 21:27) *
A fórumon már szerepelt ez az aukció. Nagyon úgy tűnik, hogy önlicit volt, mert a vevő is és az eladó is inaktív azóta. Ha innen nézzük, akkor jogos a kérdés. mosking.gif

biggrin.gif
hytech

Semleges vélemény: Az eladó aranyos és komunikatív. wacko.gif
Porgam1
http://antik.vatera.hu/porcelan/etkeszlet_...1527973928.html

Egy érdekes számtani példa. biggrin.gif 2x2 néha 5? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Betta0516
Semleges vélemény: A vételár nem érkezett meg, egyébként nincs semmi baj a vevővel.
blink.gif mosking.gif
Koriander87
Gyógyító hatású ónix-asztal... laugh1.gif

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?c...er%2Faccount%2F
VateraBenz
IDÉZET(Koriander87 @ 2011-12-31 12:49) *

A levelezés alapján igazi csodaszer lehet. Ha a fülébe helyezi az asztalt, akkor javítja a hallást. A többi paraméter alapján egyébként is célszerűnek látszik egész nap hordani (gondolom ez két erős vállpánttal megoldható) mosking.gif
Bigdept
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-12-31 13:10) *
A levelezés alapján igazi csodaszer lehet. Ha a fülébe helyezi az asztalt, akkor javítja a hallást. A többi paraméter alapján egyébként is célszerűnek látszik egész nap hordani (gondolom ez két erős vállpánttal megoldható) mosking.gif

Mellesleg innen nézve a kép alapján márványnak tűnik. (Igaz, az amit ónixnak neveznek, vegyi alapon nem sokban tér el a márványtól, anyagszerkezete kissé modosult a kalcedonnak, mert nagy nyomás alatt kristályosodott)
svejku
IDÉZET(VateraBenz @ 2011-12-31 13:10) *

Jaj, Benz, komolytalannak tetszik lenni. A hallást akkor javítja, amikor kivesszük a fülünkből az asztalt.

IDÉZET(Bigdept @ 2011-12-31 15:39) *
Mellesleg innen nézve a kép alapján márványnak tűnik. (Igaz, az amit ónixnak neveznek, vegyi alapon nem sokban tér el a márványtól, anyagszerkezete kissé modosult a kalcedonnak, mert nagy nyomás alatt kristályosodott)

teccikerteni.png
VateraBenz
IDÉZET(svejku @ 2011-12-31 15:44) *
Jaj, Benz, komolytalannak tetszik lenni. A hallást akkor javítja, amikor kivesszük a fülünkből az asztalt.

Igaz, erre nem gondoltam laugh1.gif
Bigdept
IDÉZET(svejku @ 2011-12-31 15:44) *
teccikerteni.png

Előző életem szakmai végzettége okán, csak mire kiléptem a nagy életbe, Magyarországon a bányaipar /geológia alkalmazásai öszerogytak mint a tótorgona. (Pedig előtte virágzott, és sok okostojás felnőtt meg azzal bíztatott, hogy nyerő szakmát választottam, arany életem lesz, meg satöbbi. Ezért halál feleslegesnek tartom a mindekori pályaválasztási tanácsokat, és mindig elképedek, hogy milyen magabiztonsággal segítik meggyőződésük szerint a fiatalokat akármilyen irányba)

+
jut eszembe, az egyes ásványok vélt "gyógyító" tulajdonságai, "élettani hatásai" akkor is ismertek voltak. Volt ismeretterjesztő anyagom, amiben teljességre nem töekedve, de igen gazdagon fel voltak sorolva egyes ásványokhoz kapcsolodó hitek, és eredetük magyarázatai egészen az ókori Egyiptomog.
Namármost, ezek a mai "hatások" egyáltalán nem egyeznek az akkori tanokkal. Ill. hiányoznak a repertóárból bizonyos kövek, nem is értem miért, mert akkor azok elsődleges jeletőségűek voltak.
svejku
IDÉZET(Bigdept @ 2011-12-31 16:33) *
Namármost, ezek a mai "hatások" egyáltalán nem egyeznek az akkori tanokkal. Ill. hiányoznak a repertoárból bizonyos kövek, nem is értem miért, mert akkor azok elsődleges jelentőségűek voltak.

Kösz Bigdept, gondoltam, hogy ebben is képzett vagy. Itt a remek lehetőség, hogy újra elővedd ezeket az elfelejtett csodatévő köveket, ahogy elnézem egyre többen vannak akik hisznek az ilyen marhaságokban dolgokban..
Bigdept
IDÉZET(svejku @ 2011-12-31 17:07) *
Kösz Bigdept, gondoltam, hogy ebben is képzett vagy. Itt a remek lehetőség, hogy újra elővedd ezeket az elfelejtett csodatévő köveket, ahogy elnézem egyre többen vannak akik hisznek az ilyen marhaságokban dolgokban..

Hát tudod, valahogy úgy vagyok ezekkel a dolgokkal, hogy nem gondolom azt, hogy helyes vagy helytel voltukról bárki alkalmas lenne arra, hogy ítéletet mondjon. Mármint ugyan teljesen alaptalannak tartom az ilyen hiteket, de a hit fontossága tekintetében már nem vagyok ilyen magabiztos.
hytech
Negatív vélemény: A FIAM MOTORBALESETETT SZENVEDETT LEVÁGTÁK A LÁBÁT.. AZ ELADÓ KICSITSEM IZGATTA! SAJNÁLOM HOGY
VANNAK ILYEN EMBEREK.MÉGEGYSZER KÖSZÖNÖM!!!
Másik fél: Írtam, hogy sajnálom de a harmadik plazma tv aukcióm volt és mind a három esetben ez az indok volt a
vevők részéről amivel tönkre tették az árverésemet! Szerintem érthető, hogy kicsit szkeptikus vagyok
már ilyen esetben!

Hát ja.
Láttam már annyit, hogy csak akkor hinném el ha elküldik a zárójelentést. (nézzenek szívtelennek nem érdekel)

1000-ből 1 eset ha igaz ezekből.
dry.gif
hytech

Az utolsó párbeszédet:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1505170640

smoke.gif
alkonyat1_v
Sziasztok!
Én még új vagyok a vaterán.Szeretnék érdeklődni,hogy a pénz elutalása után mennyi idő elteltével kell megkapnom a vásárolt terméket?
svejku
IDÉZET(alkonyat1_v @ 2012-01-04 20:08) *
Sziasztok!
Én még új vagyok a vaterán.Szeretnék érdeklődni,hogy a pénz elutalása után mennyi idő elteltével kell megkapnom a vásárolt terméket?

Nincs rá "szabály", hogy mennyi idő után kell megkapnod. Ez sokmindenen múlik, de leginkább az eladó, és a posta gyorsaságán.

IDÉZET(svejku @ 2012-01-04 20:26) *
Nincs rá "szabály", hogy mennyi idő után kell megkapnod. Ez sokmindenen múlik, de leginkább az eladó, és a posta gyorsaságán.

Kicsit jobban megnéztem, olcsosagok22 - től vettél valamit? Kínából?
Porgam1
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1510157846

Érdekes válaszok és kérdések a vevőtől,majd az értékeléseket is olvassátok biggrin.gif Hát istenemre mondom 3x olvastam el mire megértettem a lényeget. Éljen az internet szabad felhasználásának a világa sad.gif Pfffffffffffff wink.gif
alkonyat1_v
IDÉZET(svejku @ 2012-01-04 20:39) *
Kicsit jobban megnéztem, olcsosagok22 - től vettél valamit? Kínából?

Szóval a felhasználó INAKTÍV engem meg szétvág az ideg,hogy ilyen ökör vagyok!!!!!!!!!!Akkor most szerinted "hidegvíz" vagy tudok valamit tenni-van egy tel szám(ami átmenetileg...)van két név és egy számlaszám.Rendőrséggel érdemes?
svejku
IDÉZET(alkonyat1_v @ 2012-01-05 12:38) *
Szóval a felhasználó INAKTÍV engem meg szétvág az ideg,hogy ilyen ökör vagyok!!!!!!!!!!Akkor most szerinted "hidegvíz" vagy tudok valamit tenni-van egy tel szám(ami átmenetileg...)van két név és egy számlaszám.Rendőrséggel érdemes?

Mindenképpen rendőrségi feljelentés, biztosan nem vagy egyedül, elég sok volt a kedves eladó rovásán. A moderátori állásfoglalást bemásolom neked:
"Amennyiben a vételárat Ön már átutalta és a partner nem küldi a terméket, nem ad hírt magáról, nem jelentkezik, hosszabb ideje nem érhető el, akkor értesítse az eladót, hogy ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik és nem rendezi az adásvételt, akkor Ön a rendőrségen tesz feljelentést.
A felszólítólevél sikertelensége esetén, javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tegye meg! Mint megkárosított félnek a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelenést tennie ismeretlen tettes ellen.
A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezést és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban az Ön rendelkezésére áll.
Amennyiben a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozóhatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a Vaterához azért, hogy a nyomozás sikere érdekében szükséges és még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a Vatera a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk."
mmmyki
E heti nyertesünk az "Ismerd Meg Fényképezőgépedet" fotósiskola ajándékutalványát kapja. Gratulálunk!

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?c....hu%2Findex.php

Betta0516
Negatív vélemény: nem korrekt eladó
Másik fél: Zsazsyka Kedves ! Ön licitált egy termékemre túllicitálva másokat. Erről értesítette a VATERA.
Amikor nyert erről újabb értesítést kapott. Még a licit alatt hét kérdést intézett hozzám. Csak a
megkeresésemre közölte, hogy tévedés volt és Ön nem is licitált... Nyeltem egyet és írtam egy
értékelést: "tévedésből licitált, semleges". Zsazsika ! A semleges nem azt jelenti, hogy az Ön
személye számomra közömbös, csupán a VATERA technikailag nem engedélyezi, hogy egy sikertelen
üzletet pozitívan értékeljek ! (ezt Önnek tudnia kell, hiszen minden harmadik üzletét meggondolta)
Ne sértődjön meg ennyire!! Útólagosan helyesbített értékelésem: "pozitív" és csókolomakisztihangyát
!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.

good2.gif
zejopy
IDÉZET(Betta0516 @ 2012-01-09 15:11) *
Negatív vélemény: nem korrekt eladó
Másik fél: Zsazsyka Kedves ! Ön licitált egy termékemre túllicitálva másokat. Erről értesítette a VATERA.
Amikor nyert erről újabb értesítést kapott. Még a licit alatt hét kérdést intézett hozzám. Csak a
megkeresésemre közölte, hogy tévedés volt és Ön nem is licitált... Nyeltem egyet és írtam egy
értékelést: "tévedésből licitált, semleges". Zsazsika ! A semleges nem azt jelenti, hogy az Ön
személye számomra közömbös, csupán a VATERA technikailag nem engedélyezi, hogy egy sikertelen
üzletet pozitívan értékeljek ! (ezt Önnek tudnia kell, hiszen minden harmadik üzletét meggondolta)
Ne sértődjön meg ennyire!! Útólagosan helyesbített értékelésem: "pozitív" és csókolomakisztihangyát
!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.

good2.gif

laugh.gif Kérem Zsazsyka kedves linkjét, hogy beillesszem nem szokványos hosszúságú, ámde szeretettel ápolt és gondozott tiltólistámba, merthogy oda való. biggrin.gif
Betta0516
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-09 15:14) *
laugh.gif Kérem Zsazsyka kedves linkjét, hogy beillesszem nem szokványos hosszúságú, ámde szeretettel ápolt és gondozott tiltólistámba, merthogy oda való. biggrin.gif

Zsazsyka kedves perpillanat inaktív, de azért nem árt az óvatosság, ha netán visszatérne. Az értékeléseit olvasva mindenképpen a listára való. smile.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=504398
VateraBenz
IDÉZET(Betta0516 @ 2012-01-09 15:21) *
Zsazsyka kedves perpillanat inaktív, de azért nem árt az óvatosság, ha netán visszatérne. Az értékeléseit olvasva mindenképpen a listára való. smile.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=504398

Pont 3 éve inaktív, úgy is marad smile.gif
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-09 16:03) *
Pont 3 éve inaktív, úgy is marad smile.gif

És ha mégsem? Vagy netán Ön inaktiválta? A semlegesek miatt?Meg sem lepődnék.
(Tényleg meg lehet nézni, hogy melyik Vaterás ember inaktivál valakit? Nem nekünk, persze mi nem nézhetjük meg, de valaki Önöktől?)
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-09 17:00) *
És ha mégsem? Vagy netán Ön inaktiválta? A semlegesek miatt?Meg sem lepődnék.
(Tényleg meg lehet nézni, hogy melyik Vaterás ember inaktivál valakit? Nem nekünk, persze mi nem nézhetjük meg, de valaki Önöktől?)

De, nem, nem, igen, igen, nem, de, lehet, igen, nem kuss.gif
Komolyan hiányzott rolleyes.gif
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-09 17:10) *
De, nem, nem, igen, igen, nem, de, lehet, igen, nem kuss.gif

Milyen komoly, megfontolt, férfias moderátori válasz. biggrin.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-09 17:10) *
Komolyan hiányzott rolleyes.gif

smile.gif Köszönöm, nekem is hiányzott a fórum, de jobb volt így az az időszak.
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-09 17:15) *
Milyen komoly, megfontolt, férfias moderátori válasz. biggrin.gif
smile.gif Köszönöm, nekem is hiányzott a fórum, de jobb volt így az az időszak.

Komolyan elnézést kérek, de nem tudtam kihagyni smile.gif
Sajnos, moderációval kapcsolatos kérdésekre nem válaszolhatok.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-09 19:42) *
Komolyan elnézést kérek, de nem tudtam kihagyni smile.gif
Sajnos, moderációval kapcsolatos kérdésekre nem válaszolhatok.

Benz! smile.gif Mindig tudom a kérdés leírásakor, hogy fog-e válaszolni, vagy sem. Mégis a kérdéseimet mindig felteszem és ez ezentúl is így lesz. Hátha egyszer belesétál. Ami érdekel, azt úgyis megtudom, ismereteim vakfoltjait logikával és egyebekkel pótolom. Mégis egyszerűbb, ha valamire Ön írja meg a választ, és nem nekem kell rájönnöm. Vigasztalja a tudat, hogy kérdéseimet mindig a kíváncsiság szüli, soha nem a hátsó szándék. Érdekel a Vatera, mert minden érdekel, amivel foglalkozom. Mindemellett teljesen átlátom azt is, hogy miért nem válaszolhat, tehát nincs ezzel semmi baj. Viszont Ön se nehezteljen, ha ezentúl is kérdezek illetlen dolgokat.
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2012-01-09 21:27) *
Benz! smile.gif Mindig tudom a kérdés leírásakor, hogy fog-e válaszolni, vagy sem. Mégis a kérdéseimet mindig felteszem és ez ezentúl is így lesz. Hátha egyszer belesétál. Ami érdekel, azt úgyis megtudom, ismereteim vakfoltjait logikával és egyebekkel pótolom. Mégis egyszerűbb, ha valamire Ön írja meg a választ, és nem nekem kell rájönnöm. Vigasztalja a tudat, hogy kérdéseimet mindig a kíváncsiság szüli, soha nem a hátsó szándék. Érdekel a Vatera, mert minden érdekel, amivel foglalkozom. Mindemellett teljesen átlátom azt is, hogy miért nem válaszolhat, tehát nincs ezzel semmi baj. Viszont Ön se nehezteljen, ha ezentúl is kérdezek illetlen dolgokat.

Tiszta ügy. Én is így állok hozzá a számomra érdekes dolgokhoz good2.gif
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-09 21:28) *
Tiszta ügy. Én is így állok hozzá a számomra érdekes dolgokhoz good2.gif

Mert a kíváncsiság viszi előre az embert. Az érdektelenség nem hoz új ismereteket. smile.gif
domoli
egy érdekes esetet osztok meg veletek:

ma egy liciten vettem részt (Czóbel Béla festménye).
http://www.vatera.hu/czobel_pasztel_garanc...1530874457.html
Szépen tudtam licitálni egy darabig (kb 150 000 Ft-ig), de ezt követeőn azt az infót kaptam, hogy az eladó letiltott engem !!! Pedig nagyon akaratam azt a képet!!! Soha nem licitáltam még ennél az eladónál, ezáltal nem is ismerjük egymást.
Van egy tippem, hogy miért tette: a kérdések részben jeleztem az eladónak, hogy a festményt átvétel előtt szeretném bevizsgáltatni, amit ő jóvá is hagyott. Azonban mégiscsak letiltott, amikor látta, hogy jó eséllyel én nyerem meg a képet ! Azaz, nem szerette volna, ha egy olyan vevő veszi meg a képet aki szakértőhöz viszi a képet. Magyarul a kép valószínűleg NEM VALÓDI !
2 dolgot sérelmezek:
- miért tiltott le ???
- ha azért, amit fentebb említettem, akkor ez a felhasználó egy CSALÓ, akik ki kell zárni az egész rendszerből!
A felhasználó neve: Avantgard1
Mivel én üzenni sem tudok neki a letiltás miatt, így remélem olvassa ezt a forumot és reagál az észrevételemre ! Titkon azért bízom benne , hogy van valami hihető válasza az esetre ...
hytech

Hát ellopták a pénztárcáját na! Úgy látszik nem is lett meg...

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2306802
szovszi211
IDÉZET(domoli @ 2012-01-09 22:24) *
Magyarul a kép valószínűleg NEM VALÓDI !

Hm... Végignézve az előző liciteket valószínűleg így van... 350-450 e ft-os villámárú sokéves festmények 19 e ft körül eladva? a villámár 5%-ért nem elgondolkoztató kicsit sem... good2.gif
prutyka
nem tudom valakinek feltűnt-e eddig ezen az aukción a kérdések-válaszok, de a párom meg én tegnap is és ma is jót mulattunk laugh1.gif

http://szamitastechnika.vatera.hu/pc_aszta...1532295725.html
svejku
IDÉZET(prutyka @ 2012-01-10 22:09) *
nem tudom valakinek feltűnt-e eddig ezen az aukción a kérdések-válaszok, de a párom meg én tegnap is és ma is jót mulattunk laugh1.gif

http://szamitastechnika.vatera.hu/pc_aszta...1532295725.html

Én még nem láttam, köszi! laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif
zozo98

Létezik, hogy csak engem zavar ez a nick-név ?

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2329580
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.