Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Furcsa, Szokatlan Aukciók, Felhasználónevek, Egyebek
Vatera.hu Fórum > Általános > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2012-02-24 20:43) *
Itt az álomautóm.biggrin.gif (Legalábbis egy paraméter megegyezik.)
http://antik.vatera.hu/jatek/pedalos_moszk...list_rating.php

Lila paraméter smile.gif
svejku
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-24 21:19) *
Lila paraméter smile.gif

Nem! Szerintem nem az. Én inkább arra szavazok, hogy ebben csak két pedál van. mosking.gif
Sőt, kicsi, könnyű, hátramenetben sem viszi el a kutat az udvaron...
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-24 21:19) *
Lila paraméter smile.gif

Bizony. rolleyes.gif

IDÉZET(svejku @ 2012-02-24 21:24) *
Nem! Szerintem nem az. Én inkább arra szavazok, hogy ebben csak két pedál van. mosking.gif
Sőt, kicsi, könnyű, hátramenetben sem viszi el a kutat az udvaron...

Semmi bajom a pedálokkal. És a kúttal szemben ott van a tuja is. És ma már sokkal jobban ment. biggrin.gif Különben nincs vele semmi baj. Mármint a tolatással. Ha nem kell sietnem, nem érzem, hogy sürgetnek és senki sem okoskodik mellettem, vagy nem akarnak kívülről karlengetve irányítani. És nem kell bénának éreznem magamat.
Különben pedig, minél többet csinálom majd, annál jobban megy. És ha nem én leszek a legmenőbb tolatóbajnok, az sem baj, mert egy csomó dologban meg menő vagyok. Mint mindenki. tongue.gif
oldjawas
IDÉZET(zejopy @ 2012-02-24 21:32) *
És ha nem én leszek a legmenőbb tolatóbajnok, az sem baj, mert egy csomó dologban meg menő vagyok. Mint mindenki. tongue.gif

Maximum majd te is úgy csinálod, mint a hölgyek nagy része. Mindig és mindenhol csak olyan helyre áll be, ahova előremenetben be tud és távozni is előre fog tudni. mosking.gif

Bocs de ez magas labda volt.
zejopy
IDÉZET(oldjawas @ 2012-02-25 13:14) *
Maximum majd te is úgy csinálod, mint a hölgyek nagy része. Mindig és mindenhol csak olyan helyre áll be, ahova előremenetben be tud és távozni is előre fog tudni. mosking.gif

Bocs de ez magas labda volt.

Annyira azért nem nehéz. biggrin.gif De bevallom, sokkal szívesebben autózom előrefelé. mosking.gif
zejopy
http://hasznalt-konyv.vatera.hu/antik_erte...list_rating.php
Fű, de húúúú. Beleolvastam. Érdekes a magyar helyesírás alakulása. Múlt rövid u-val, új, szintén. Az i-k alakulásában nem vagyok biztos, mert annyira nem volt látható a képen.smile.gif
hytech
Valahogy éreztem, hogy nem lesz hosszú életű:

http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/no...1548180896.html

Pedig meg akartam venni a kabátot, de gyanús volt a 100.000 ft-os mellény 1ft-ról induló licittel, minimálár nélkül.

"Pár" dolgot azért eladott mielőtt kiröppent:

http://www.vatera.hu/listings/index.php?ap...=superactionman

Csodák márpedig nincsenek... wink.gif
VateraBenz
IDÉZET(hytech @ 2012-02-27 07:22) *
...
Csodák márpedig nincsenek... wink.gif

Nincsenek...nem ez volt az első kizárt neve.
hytech
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-27 08:11) *
Nincsenek...nem ez volt az első kizárt neve.

Köszi Benz! ok.gif

Ez gagyiárus volt egyébként ugye?
oldjawas
Mára már megvan a jó kedvem. laugh1.gif

http://auto-motor.vatera.hu/auto_hifi/feje...1554274430.html

Köszönöm a helyretételt Benz és elnézést hogy rossz topikba irtam.
VateraBenz
IDÉZET(hytech @ 2012-02-27 08:26) *
Köszi Benz! ok.gif

Ez gagyiárus volt egyébként ugye?

Bonyolultabb volt a helyzet smile.gif

IDÉZET(oldjawas @ 2012-02-27 14:03) *
...
Köszönöm a helyretételt Benz és elnézést hogy rossz topikba irtam.

Igazán nincs mit.
zejopy
Nem tudom, lehet, hogy én vagyok hüyle, vagy rosszul értelmezem a Vatera szabályzatát. Azt hittem, hogy ingatlanoknál nincs jutalék csak egy meghatározott FD.
Akkor mi értelme az ilyen jellegű aukcióknak?
http://ingatlan.vatera.hu/csaladi_haz/mely...tm_medium=email
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2012-02-28 07:48) *
Nem tudom, lehet, hogy én vagyok hüyle, vagy rosszul értelmezem a Vatera szabályzatát. Azt hittem, hogy ingatlanoknál nincs jutalék csak egy meghatározott FD.
Akkor mi értelme az ilyen jellegű aukcióknak?
http://ingatlan.vatera.hu/csaladi_haz/mely...tm_medium=email

Értelme? Semmi. Csak sokaknál beidegződött, hogy ha nagyobb érték, akkor ott kijátsszuk a jutalékot... dry.gif
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-28 10:03) *
Értelme? Semmi. Csak sokaknál beidegződött, hogy ha nagyobb érték, akkor ott kijátsszuk a jutalékot... dry.gif

Szánalmas beidegződés...
Tegyük fel az adott aukciónál, hogy leütöm. A kiírás szerint viszem a kis 10 Ft-osomat, és enyém a ház. Viszont a termékleírásban egyértelműen leírta, hogy 8.9 millió az ára. Tudomásom szerint a terméklapon leírtakat köteles vagyok figyelembe venni. Jogosan adnék-e neki negatív értékelést, ha nem adná oda a leütési áron a házat? Persze a kérdés csak elvi, de érdekes, mert az ár és a termékleírás ebben az esetben ellentmond egymásnak. Melyik a súlyosabb, a döntő?
(Múltkor 4 tányért árultam, de a termékleírásban véletlenül 6 maradt beírva. Kérdezte a vevő, javítottam, megköszöntem. De az egy tévedés volt, míg itt másról van szó.)

Most látom, hogy törölte.smile.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2012-02-28 10:54) *
Szánalmas beidegződés...
Tegyük fel az adott aukciónál, hogy leütöm. A kiírás szerint viszem a kis 10 Ft-osomat, és enyém a ház. Viszont a termékleírásban egyértelműen leírta, hogy 8.9 millió az ára. Tudomásom szerint a terméklapon leírtakat köteles vagyok figyelembe venni. Jogosan adnék-e neki negatív értékelést, ha nem adná oda a leütési áron a házat? Persze a kérdés csak elvi, de érdekes, mert az ár és a termékleírás ebben az esetben ellentmond egymásnak. Melyik a súlyosabb, a döntő?
(Múltkor 4 tányért árultam, de a termékleírásban véletlenül 6 maradt beírva. Kérdezte a vevő, javítottam, megköszöntem. De az egy tévedés volt, míg itt másról van szó.)

Most látom, hogy törölte.smile.gif

Összetett kérdés... Az is szabálytalan, aki ezt leüti. Így a negatívokról nehéz nyilatkozni, mindig az adott egyedi esetet kell megítélni a kollégáknak. Nagy valószínűséggel jogos lenne a negatív, de ez függ a termékleírás megfogalmazásától is.
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-28 12:22) *
Összetett kérdés... Az is szabálytalan, aki ezt leüti. Így a negatívokról nehéz nyilatkozni, mindig az adott egyedi esetet kell megítélni a kollégáknak. Nagy valószínűséggel jogos lenne a negatív, de ez függ a termékleírás megfogalmazásától is.

Köszönöm. smile.gif És nagy igazság, hogy ilyen aukciót nem szabad leütni.smile.gif
Petho77
Sziasztok!
Szerintem ez az aukció furcsa egy kicsit:
http://gyujtemeny.vatera.hu/erme_penz_papi...1556193929.html

(de csak szerintem smile.gif)
Szép estét mindenkinek!

mmmyki
Kedves Benz!

Kérném, közölje a hivatalos álláspontot, némi meggyőző magyarázattal gazdagítva Hitler: Harcom című művének árusításával kapcsolatban. Az elmúlt időszakban többször is hirdették, nekem kettőt sikerült elcsípnem törlés előtt, a 1550383808 és a 1551696560 kódút. Különösen az első érdekes, mert eredeti, korabeli darab, a másik későbbi kalózkiadás lehet.

A kérdéseim:
- Érdekelne, mely jogszabály tiltja a könyv árusítását (az egyik terméklapos hozzászóló szerint semmilyen).
- Nem világos számomra, hogy az ÁFF 5. pontjában található kitétel (bármely olyan termék vagy szöveg, amely gyűlöletkeltésre, fajüldözésre, idegengyűlöletre vagy nemzetek és nemzetiségek közötti konfliktusra adhat okot) miért vonatkozik pont erre a könyvre, ill. mi alapján minősítenek a kollégák a hatvan-nyolcvan éves, politikai tárgyú antik könyveket. Talán nem tévedek nagyot, amikor azt gondolom, hogy számos olyan - különösen két világháború közötti - írás található az oldalon, amely közel azonos mértékben tartalmaz ilyen nézőpontú szövegeket.
- Miért nem vagyunk képesek úgy kezelni ezt a könyvet, mint egy történelmi forrást, és belátni, hogy aki neonáci, az más csatornákon már hozzájutott a szöveghez, aki nem, az nem ettől lesz az. Ebben tökéletesen biztos vagyok. Hozzátéve azt is, hogy amit tiltanak, az rögtön sokkal érdekesebb lesz.

Mielőtt a harcias filantrópok és jogvédők nekem esnek, elmondom, hogy a dolog iránt papír szerinti és választott foglalkozásaim (történészből lett könyvkereskedő) okán érdeklődöm. Az utolsó szélsőjobboldali megnyilvánulásom 1998-ban az volt, hogy zöldfülű gimnazistaként egy Hősök-terei nagygyűlésen Beatrice-számokat üvöltöztem a barátaimmal, mert azt gondoltuk, hogy ettől nagyon magyarok vagyunk. smile.gif

Érdeklődéssel várom a fórumtársak higgadt véleményét is a témában.
hytech
IDÉZET(Petho77 @ 2012-02-28 18:05) *
Sziasztok!
Szerintem ez az aukció furcsa egy kicsit:

(de csak szerintem smile.gif)
Szép estét mindenkinek!

Szabálytalan.

Mivel hamisítványok árusítása tilos a Vaterán és ,hogy ezt a a tulaj be is vallja a saját terméklapján, ezt nagyon gyorsan törölni fogják.
VateraBenz
IDÉZET(mmmyki @ 2012-02-28 20:56) *
Kedves Benz!

Kérném, közölje a hivatalos álláspontot...

Kedves mmmyki!

A Vatera ÁFF említett pontja valóban tiltja az említett könyv árusítását. Valahol meg kell húzni a határt és mi így tartjuk helyesnek.
Ha egyéb tiltott termékről van tudomása, akkor azt a szokott módon jelezheti és az Ügyfélszolgálat indokolt esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.
A kérdésről nem kívánunk vitát folytatni.
Köszönjük megértését.
mmmyki
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-28 21:27) *
Kedves mmmyki!

A Vatera ÁFF említett pontja valóban tiltja az említett könyv árusítását. Valahol meg kell húzni a határt és mi így tartjuk helyesnek.
Ha egyéb tiltott termékről van tudomása, akkor azt a szokott módon jelezheti és az Ügyfélszolgálat indokolt esetben megteszi a szükséges intézkedéseket.
A kérdésről nem kívánunk vitát folytatni.
Köszönjük megértését.

Kedves Benz!

Köszönöm a gyors választ. Megérteni nem tudom, de kénytelen vagyok elfogadni. smile.gif
zejopy
Nem azért mondom, de múltkor rágerjedtem arra a lila pedálos Moszkvicsra. Na azóta kaptam olyanból zöldet is, meg rózsaszínűt is. biggrin.gif
Hej, az a nem publikus algoritmus....

Kívánok mindenkinek szép álmokat, reggelre ragyogó napsütést és pihent, mosolygós ébredést. smile.gif
hytech

Benz,

Rádbízom thank_you.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1243296

Hónapok óta tiltóban van.
Jópár embert átvert.(lásd a negatívokat)
Obviously, hogy tisztában van a termékei "minőségével", de nyeregben érzi magát és még oktat is.

Lesz még áldozata bőven, hacsak nem lépsz közbe. dirol.gif
VateraBenz
IDÉZET(hytech @ 2012-02-29 00:01) *
Benz,

Rádbízom thank_you.gif
...

Intézve, köszi.
hytech
IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-29 10:23) *
Intézve, köszi.

Well done. taps.gif
svejku
IDÉZET(hytech @ 2012-02-28 21:18) *

Szabálytalan.
Mivel hamisítványok árusítása tilos a Vaterán és ,hogy ezt a a tulaj be is vallja a saját terméklapján, ezt nagyon gyorsan törölni fogják.

Vagy mégsem? Gyűjteményes pénz, bélyeg témában ezek még inkább értékesebbek is lehetnek.
hytech
IDÉZET(svejku @ 2012-02-29 11:20) *
Vagy mégsem? Gyűjteményes pénz, bélyeg témában ezek még inkább értékesebbek is lehetnek.

Akkor nézd meg újra.
svejku
IDÉZET(hytech @ 2012-02-29 11:26) *
Akkor nézd meg újra.

5 perce még megvolt... blink.gif
hytech
IDÉZET(svejku @ 2012-02-29 11:34) *
5 perce még megvolt... blink.gif

Figyelj: hytech-nek mindíg igaza van, többet nem mondok wink.gif
zejopy
IDÉZET(hytech @ 2012-02-29 11:35) *
Hytech-nek mindíg igaza van.

Ez egy nagy örök fórumos bölcselet. biggrin.gif
Viszont csak az egyes pont.
A kettes pont viszont mindent visz:
"Ha Hytechnek véletlenül mégsincs igaza, akkor automatikusan az egyes pont lép érvénybe."
laugh.gif
Viszont az is köztudott, hogy zejopy sosem hazudik. Ez is egy alapigazság.
Viszont én tévedhetek. Ide illeszkedik az a sablon, hogy lehet az illető jóhiszemű, vagy rosszhiszemű. Na én vagyok a jóhiszemű. biggrin.gif
Süt a nap, fúj a szél, olyan klassz áprilisi idő van. Kikíváncsiskodtak a tulipánok és nárciszok a földből. Csak egy kicsit, az igaz, de mégiscsak. Lehet, hogy idén sem marad el a tavasz. Jaj, már úúúúgy várom.smile.gif
hytech
IDÉZET(zejopy @ 2012-02-29 11:46) *
Ez egy nagy örök fórumos bölcselet. biggrin.gif
Viszont csak az egyes pont.
A kettes pont viszont mindent visz:
"Ha Hytechnek véletlenül mégsincs igaza, akkor automatikusan az egyes pont lép érvénybe."
laugh.gif
Viszont az is köztudott, hogy zejopy sosem hazudik. Ez is egy alapigazság.
Viszont én tévedhetek. Ide illeszkedik az a sablon, hogy lehet az illető jóhiszemű, vagy rosszhiszemű. Na én vagyok a jóhiszemű. biggrin.gif
Süt a nap, fúj a szél, olyan klassz áprilisi idő van. Kikíváncsiskodtak a tulipánok és nárciszok a földből. Csak egy kicsit, az igaz, de mégiscsak. Lehet, hogy idén sem marad el a tavasz. Jaj, már úúúúgy várom.smile.gif

rofl.gif good2.gif
prutyka
sziasztok

mi van akkor ha olyat látok itt a piactéren ami hamis?
tudom, mert már ránézésre felismerem az ilyeneket, no meg hát szakmám.

felháborító hogy mit tudnak eladni egyesek...!
nagyon rég figyelgetem az ilyeneket, de már nem tudom szó nélkül hagyni. ami a legjobban felháborít az, hogy terjed a "hír" (rémhír), egyre több vevő jár pórul s mindezek tetejébe még engem vádolnak hamisítvánnyal és tőlem kérdezi meg, hogy tényleg eredeti-e avagy sem. néha visszanézek értékeléseket és olyan szép pozitívokat adnak hamisítványra, hogy csak na sad.gif

jójó, a vatera nem fogja eldönteni hogy ki mit áruljon, vagy hogy eredeti-e avagy sem.

nem hiszem, hogy fogok aukciókat mondani (hacsak kifejezetten nem kéritek), mert abba ilyen mértékig nem mennék bele... nem vagyok benne biztos hogy fair lenne vádaskodni, hisz amíg eredetinek írja le a vevő a terméket, addig én csak vádaskodónak számítok.
svejku
IDÉZET(hytech @ 2012-02-29 11:26) *
Akkor nézd meg újra.

Most megint látom. blink.gif Ugyanazt a "Hamisítványt" unsure.gif http://gyujtemeny.vatera.hu/erme_penz_papi...1556193929.html blink.gif
Most akkor mi van? mellow.gif Visszakerült? Kinek van mindig igaza?
VateraMod
IDÉZET(prutyka @ 2012-02-29 22:32) *
sziasztok

mi van akkor ha olyat látok itt a piactéren ami hamis?
...

Tisztelt prutyka,

amennyiben szabálytalanságot észlel, a terméklapon a szabálytalan aukció szövegre kattintva vagy lejárt aukció esetén a kapcsolatfelvételen keresztül jelezze és a felelős kolléga indokolt, bizonyítható esetben megteszi a szükséges intézkedéseket. Köszönjük!
zejopy
Hmmm... csinoska.
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=434682
zejopy
Akkor most kérek egy önkéntest, aki megválaszolja a kérdéseket..... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
http://hasznalt-konyv.vatera.hu/szorakozta...1551986099.html
hytech
IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 17:42) *
Akkor most kérek egy önkéntest, aki megválaszolja a kérdéseket..... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
http://hasznalt-konyv.vatera.hu/szorakozta...1551986099.html

Ez fo***tékkal élő (nem őket akarom bántani) így nem tudsz vele mit kezdeni.

Esetleg ezt:

mi lenne az ára? 2.000.000

milyen állapotban van a könyv gerince? túlélte a vörösiszapkatasztrófát.

és a lapjai? azok nem élték túl.

személyes átvételre van lehetőség? igen, minden páratlan évben.

kb. merre? Stuttgarttól délre egy kis Német faluban.

köszönöm - nincs mit, szívesen.

Zejopy!

Légyszíves ezeket válaszold rá!
A kedvemért?! vraagt.gif wink3.gif
zejopy
IDÉZET(hytech @ 2012-03-01 17:51) *
Ez fo***tékkal élő (nem őket akarom bántani) így nem tudsz vele mit kezdeni.

Esetleg ezt:

mi lenne az ára? 2.000.000

milyen állapotban van a könyv gerince? túlélte a vörösiszapkatasztrófát.

és a lapjai? azok nem élték túl.

személyes átvételre van lehetőség? igen, minden páratlan évben.

kb. merre? Stuttgarttól délre egy kis Német faluban.

köszönöm - nincs mit, szívesen.
Zejopy!

Légyszíves ezeket válaszold rá!
A kedvemért?! vraagt.gif wink3.gif

Nem merem..... Tényleg nem, ne haragudj, majdnem betettem, de mégsem. Félek, hogy figyit kapok érte. Pedig úúúgy szeretném. Mondjuk etikátlan lenne, mert már tiltóba tettem, nem reagálhatna. (Különben azt hittem, már így is durva voltam.....)
hytech
IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 17:59) *
Nem merem..... Tényleg nem, ne haragudj, majdnem betettem, de mégsem. Félek, hogy figyit kapok érte. Pedig úúúgy szeretném. Mondjuk etikátlan lenne, mert már tiltóba tettem, nem reagálhatna. (Különben azt hittem, már így is durva voltam.....)

Dehogy kapsz!

Legfeljebb az első kérdésnél rezeghetne a léc, de mivel a moderátorok nem gépek ők is látnák, hogy nem jutalékkijátszás csupán fényt próbálsz gyújtani a bambája fejében.
zejopy
IDÉZET(hytech @ 2012-03-01 18:03) *
Dehogy kapsz!

Legfeljebb az első kérdésnél rezeghetne a léc, de mivel a moderátorok nem gépek ők is látnák, hogy nem jutalékkijátszás csupán fényt próbálsz gyújtani a bambája fejében.

Ha mégis gépiesek lesznek, akkor megszívtam. Nem merem...
hytech
IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 18:08) *
Ha mégis gépiesek lesznek, akkor megszívtam. Nem merem...

Ne pottytrain1.gif már.

Akkor hagyd ki az első kérdést!

Emlékezz rá én hogy bánok az ilyenekkel.
zejopy
IDÉZET(hytech @ 2012-03-01 18:10) *
Ne pottytrain1.gif már.

Akkor hagyd ki az első kérdést!

Emlékezz rá én hogy bánok az ilyenekkel.

Hytech! smile.gif Tudod, milyen vagyok. Ha jön Benz és azt mondja, betehetem, akkor beteszem. Van még egy könyv, ahol ugyanezeket kérdezte, ott be tudom nyomni.
De Benz bólintása nélkül nem merem, pedig szeretném.smile.gif

Most elzúgok porcelánozni, jó lenne, ha azalatt Benz benézne, és mire visszaérnék, mondana valamit. smile.gif
(Én még sosem beszéltem így vevővel.smile.gif)
hytech
IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 18:18) *
Hytech! smile.gif Tudod, milyen vagyok. Ha jön Benz és azt mondja, betehetem, akkor beteszem. Van még egy könyv, ahol ugyanezeket kérdezte, ott be tudom nyomni.
De Benz bólintása nélkül nem merem, pedig szeretném.smile.gif

Most elzúgok porcelánozni, jó lenne, ha azalatt Benz benézne, és mire visszaérnék, mondana valamit. smile.gif
(Én még sosem beszéltem így vevővel.smile.gif)

Bocsánat ez nem vevő.

A titulusa: világtalan kérdező.

A vevő az aki megveszi és kifizeti az árut. wink.gif
zejopy
IDÉZET(hytech @ 2012-03-01 18:19) *
Bocsánat ez nem vevő.

A titulusa: világtalan kérdező.

A vevő az aki megveszi és kifizeti az árut. wink.gif

Mosogatás közben gondolkodtam.smile.gif Már bánom, hogy ilyen undok voltam vele. Csak alapos akart lenni.smile.gif Nem bántom inkább.
Viszont belépéskor ezt kaptam:
http://egyeb.vatera.hu/egyeb/tuti_vicces_a...1554450665.html
(Nincs is pasim.....)
hytech
IDÉZET(zejopy @ 2012-03-01 19:55) *
Mosogatás közben gondolkodtam.smile.gif Már bánom, hogy ilyen undok voltam vele. Csak alapos akart lenni.smile.gif Nem bántom inkább.
Viszont belépéskor ezt kaptam:
http://egyeb.vatera.hu/egyeb/tuti_vicces_a...1554450665.html
(Nincs is pasim.....)

Ne bánd.
Ha normális lenne elnézést kért volna, de nem tette pedig már olvasta az üzeneted.

De mi az, hogy "belépéskor ezt kaptam"??
Kitől? Hogyan?
zejopy
IDÉZET(hytech @ 2012-03-01 20:20) *
Ne bánd.
Ha normális lenne elnézést kért volna, de nem tette pedig már olvasta az üzeneted.

De mi az, hogy "belépéskor ezt kaptam"??
Kitől? Hogyan?

Nem tud, mert tiltóra tettem. Az önvédelmi reflexem azért él.smile.gif
Az ajánlott aukcióknál kaptam. Tudod, az személyre szabott.... majdnem. Hőn szeretett nempublikusalgoritmusunk (NePuAl ezentúl nálam) dugja a fejünkbe. Szerintem azzal váltottam ki ezt, hogy rákerestem a nem túl kicsi melltartókra.
zejopy
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1898588
Nézzétek a legfelső értékelést. Úgy szeretnék már így kinézni (na jó, pirosak és szürkék nélkül).biggrin.gif De az értékelés sem rossz egyébként.
(Hytech, ne szólj, most látom a megyét.laugh.gif)
milagro
Sziasztok!

Az egyik aukciómra licitált egy vevő, aki azóta "inaktív".
A kérdésem annyi lenne, hogy hogyan lehet valaki inaktív? Mit kell ehhez csinálnia?
zejopy
IDÉZET(milagro @ 2012-03-04 10:51) *
Sziasztok!

Az egyik aukciómra licitált egy vevő, aki azóta "inaktív".
A kérdésem annyi lenne, hogy hogyan lehet valaki inaktív? Mit kell ehhez csinálnia?

Valami rosszat. De ne törődj vele, valószínűleg csak ideiglenes a dolog.smile.gif
zejopy
Ezt meg Leónak találtam, ha már a napokban emlegettük, bár úgysem jár erre. Lassan mindenkinek küld a Vatera ajánlott aukciót.biggrin.gif
http://antik.vatera.hu/szobor/antik_szarny...list_rating.php
Gondolom azért Leónak nincsen szárnya, legalábbis az értékelései alapján nem egy angyal. biggrin.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.