Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Furcsa, Szokatlan Aukciók, Felhasználónevek, Egyebek
Vatera.hu Fórum > Általános > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97
VateraBenz
IDÉZET(bambooflower @ 2009-12-27 18:29) *
elöbb-utóbb újból kell regisztrálnia. to_take_umbrage.gif

Több optimizmust! good.gif
zpepe26
Pozitív vélemény: SAJNOS HOGY EZT KELL ADNOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
rolandgajdos
Ez a topik örök marad... mosking.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1269417
CellaTel
IDÉZET(rolandgajdos @ 2009-12-21 10:30) *

az adohivatalnál amikor megkérdezik majd töle a vaterás nevét.. akkor azért majd arra a pofára kiváncsi lennék amit az ablak mögött levágnának biggrin.gif
zpepe26
Pozitív vélemény: Igazság szerint a most értékelendő hölgyek és urk számára semlegest kellene adnom, mert többszöri
megkeresésre vagy igéretük ellenére sem jelentkeztek a megvett árukért. M ivel több tucat áruról van
szó és semlegest csak egyesével lehet adni így inkább megadom a pozitív minősítést. Arra kérem
ezeket az embereket a jővőben csak akkor vásároljanak ha valóban meg is veszik az árut.
Vateraoroszlan
IDÉZET(zpepe26 @ 2010-01-07 11:25) *
Pozitív vélemény: Igazság szerint a most értékelendő hölgyek és urk számára semlegest kellene adnom, mert többszöri
megkeresésre vagy igéretük ellenére sem jelentkeztek a megvett árukért. M ivel több tucat áruról van
szó és semlegest csak egyesével lehet adni így inkább megadom a pozitív minősítést. Arra kérem
ezeket az embereket a jővőben csak akkor vásároljanak ha valóban meg is veszik az árut.

A lustája... blink.gif
scaevola
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-01-07 11:38) *
A lustája... blink.gif

Lustaság, fél egészség! laugh1.gif
zpepe26
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-01-07 11:38) *
A lustája... blink.gif

Ja! És mindössze egy értékelést adott le blink.gif blink.gif blink.gif
Vateraoroszlan
IDÉZET(zpepe26 @ 2010-01-07 11:49) *
Ja! És mindössze egy értékelést adott le blink.gif blink.gif blink.gif

Akkor több szempontból jól sikerült az akció... mosking.gif
zejopy
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=934706

Nem tudom, volt-e már itt, de Verának legyen mondva, egyértelmű az illető neme. biggrin.gif
vera57
IDÉZET(zejopy @ 2010-01-07 18:55) *
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=934706

Nem tudom, volt-e már itt, de Verának legyen mondva, egyértelmű az illető neme. biggrin.gif

laugh1.gif
Kész! Kifeküdtem a nevetéstől! Amint a visszajelzései mutatják, nem gyakran kapdossák neki! Vagy csak kínálgatja, de nem adja el? Licitáljak rá?
De honnan tudod az én nemem? laugh1.gif
zejopy
IDÉZET(vera57 @ 2010-01-08 06:48) *
Licitáljak rá?

Nem tudsz, narancssárga. wink.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2010-01-08 09:49) *
Nem tudsz, narancssárga. wink.gif

Plusz a kis piros téglalap...
vera57
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-08 12:54) *
Plusz a kis piros téglalap...

Ó, kedves Benz. Most már esélye sincs, hogy valaki teljesítse a nevében szereplő kérését. mosking.gif
Ön szerint mért tartózkodott itt majdnem egy évig?
VateraBenz
IDÉZET(vera57 @ 2010-01-08 13:09) *
...
Ön szerint mért tartózkodott itt majdnem egy évig?

Talán kapásra várt?! rolleyes.gif
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-08 13:20) *

És miért kárhoztatták arra, hogy a kérése beteljesületlen maradjon? A neve miatt?
Akkor mindjárt el kezd mardosni a bűntudat. sad.gif
vera57
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-08 13:20) *
mosking.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2010-01-08 13:23) *
És miért kárhoztatták arra, hogy a kérése beteljesületlen maradjon? A neve miatt?

Igen, azért van egy határ.
vera57
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-08 13:55) *

Jó, hogy ezt tudom. Most akartam az említett név tagadó változatát felvenni. laugh1.gif
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-08 13:55) *

Úúúú, de ciki. Pedig nem akartam, csak Verának tettem be, hogy lássa a nemekre való utalást.
Úúúúú, de gáz. Most hogy alszom el este?? unsure.gif
vera57
IDÉZET(zejopy @ 2010-01-08 14:40) *
Úúúú, de ciki. Pedig nem akartam, csak Verának tettem be, hogy lássa a nemekre való utalást.
Úúúúú, de gáz. Most hogy alszom el este?? unsure.gif

Én általában aludni ágyban szoktam, néha meg a fotelban.
A határ meg annak van szabva, aki ilyen nevet választ. Ki is csapattad innen. mosking.gif
zejopy
IDÉZET(vera57 @ 2010-01-08 14:44) *
Én általában aludni ágyban szoktam, néha meg a fotelban.
A határ meg annak van szabva, aki ilyen nevet választ. Ki is csapattad innen. mosking.gif

Én meg csak ágyban. wink.gif

Nem a kicsapatás volt a cél, csak erősen illeszkedett a tegnapi témához. Akárcsak a WC ülőke (lovas). biggrin.gif
VateraBenz
IDÉZET(zejopy @ 2010-01-08 14:40) *
...Most hogy alszom el este?? unsure.gif

Simán! maffiozo.gif
zejopy
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-01-08 16:04) *
Simán! maffiozo.gif

Majd igyekszem. lazy3.gif
vera57
IDÉZET(zejopy @ 2010-01-08 15:24) *
Én meg csak ágyban. wink.gif

Nem a kicsapatás volt a cél, csak erősen illeszkedett a tegnapi témához. Akárcsak a WC ülőke (lovas). biggrin.gif

Szerinted a lovas WC ülőkés csevellyel mi volt a baj? Csak az, hogy nem jó helyen volt, vagy más miatt cspta ki a biztosítékot?
VateraBenz
IDÉZET(vera57 @ 2010-01-08 16:28) *
Szerinted a lovas WC ülőkés csevellyel mi volt a baj? Csak az, hogy nem jó helyen volt, vagy más miatt cspta ki a biztosítékot?

Kedves vera57!

Ha ilyen jellegű kérdése van, akkor talán célszerűbb a moderátornak címezni a megfelelő topikban.
Ha bármi is "kicsapta volna a biztosítékot", akkor arról e-mail üzenetet is kapott volna figyelmeztetés formájában.
A keresem topik nem a kötetlen csevegésre való, ezért az oda nem tartozó üzeneteket egyszerűen csak töröltük.
zejopy
IDÉZET(vera57 @ 2010-01-08 16:28) *

Ha törlik, hát törlik. Észre sem kell venni. Nem cinikusan mondom, hanem komolyan.
Néha elszáll az ember agya a nem arra való topicban is, ez előfordul. Ilyenkor törölnek.
Nekem egyszer valaki azt mondta, hogy sosem veszem észre, ha eltüntetik egy h.sz.-mat, mert az már nem az én dolgom. És ez így van.
A fórumot rendben kell tartani, mint egy lakást, vagy ilyesmit. Ha gyerek szétdobálja a zoknijait, akkor azt össze kell szedni, legalább napjában egyszer. Na ez analóg. Csak a moderálás egész nap megy, nem csak esténként. Kell, hogy rend legyen.
És persze az nem mindig jó, ha az ember nem találja meg az egy órája írt postját, de gondolj arra, az milyen jó, mikor a vadtulkokat is eltávolítják innen és nem hagyják, hogy ökörfejű jöttmentek gorombáskodjanak és rontsák a fórum hangulatát. Ez a két tevékenység erősen összefügg és ugyanazt a célt szolgálja. smile.gif

Most egy újabb agymenéstől kímélek meg mindenkit, ami arról szólt volna, hogy az általános rendetlenség és következetlenség hová vezet. wink.gif
Sanyabacsi69
Negatív vélemény: Sehol nem találtam a partnert
Másik fél: már ne is haragudj,de mi az hogy nem találltál?az aukció után kb 3 hónappal vitted el a
mosogatót,addig több levelet is váltottunk.menj már ki légyszi a konyhába és nézd már meg,nem látsz
e ott egy hasonló mosogatót,mint amit tőlem vettél.

laughing.gif
zpepe26
IDÉZET(zejopy @ 2010-01-08 17:51) *
Nekem egyszer valaki azt mondta, hogy sosem veszem észre, ha eltüntetik egy h.sz.-mat, mert az már nem az én dolgom. És ez így van.

Ennyi post után én sem emlékeznék mindre... tongue.gif
zejopy
IDÉZET(zpepe26 @ 2010-01-08 19:34) *
Ennyi post után én sem emlékeznék mindre... tongue.gif

Bocs, nem használtam idézőjelet. Tehát.
Nekem valaki azt mondta:
- "Sosem veszem észre, ha eltüntetik egy h.sz.-mat, értsd jól!"

Szóról szóra így zajlott.
Tehát nem az én postjaimról volt szó, hanem az övéről. tongue.gif tongue.gif laugh.gif

Az életben is bírok beszélni, ha van miről. rolleyes.gif
zpepe26
IDÉZET(zejopy @ 2010-01-08 20:03) *
Bocs, nem használtam idézőjelet. Tehát.
Nekem valaki azt mondta:
- "Sosem veszem észre, ha eltüntetik egy h.sz.-mat, értsd jól!"

Értem én, de néha jó gonoszkodni mosking.gif
terika23
Negatív vélemény: Üveggolyó, 1Ft-ért. Talán ezért is volt merev, rugalmatlan, nem ügyüttműködő az Eladó. Sajnos a
helyszínre nem tudtam elmenni. Aztán, lemondtam az üveggolyóról, mivel Eladó tájékoztatott, hogy Ő
csak személyes átadást vállalt. Kezdő vevőként a vaterás vételtől kissé visszább fogott ez a
kapcsolat.Erős negatív élmény volt a felém irányuló haragos megnyilvánulás! Továbbiakban
szerencsésebb együttműködést kívánok!
Másik fél: Az a baj,hogy IQ hiányod van,fogtam a kezed,mint jó apa a hülye gyerekének,de olvasni nem tudsz,mint
látjuk írni sem.Minden létező variációt felajánlottam,csak azt nem hogy a helyedbe vigyem életed
remélhetőleg legdrágább tárgyát.Magad is elismerted,megszegted többszörösen a szabályokat.Nem
haragszom,részvétem-Anyádnak...
zejopy
IDÉZET(zpepe26 @ 2010-01-09 19:26) *
Értem én, de néha jó gonoszkodni mosking.gif

És pont velem teszed ezt? rolleyes.gif
Ezt igazán nem vártam volna tőled. punish.gif
zpepe26
IDÉZET(zejopy @ 2010-01-09 19:28) *
És pont velem teszed ezt? rolleyes.gif
Ezt igazán nem vártam volna tőled. punish.gif

Szánom-bánom bűnömet sorry.gif sorry2.gif
zejopy
IDÉZET(zpepe26 @ 2010-01-09 19:33) *
Szánom-bánom bűnömet sorry.gif sorry2.gif

Mivel te voltál, wub.gif , hát semmi baj. smile.gif
Atkófazon
Ezt olvastam valahol, valamikor:

"Negatív vélemény: hirdeti magát és nincs meg a meghírdetett terméke megbízhatatlan
Másik fél: Jeleztem emailben hogy sajnos nincs meg a termék! Máshol is hirdetek. Ez nem bűn. A termék igen
kelendő volt, és nincs mindig internet elérésem! Ha ez bárkinek gondot okoz akkor ne vásároljon a
vaterán..."

Ki a b***s f***t érdekel, hogy máshol is hirdeti és nincs mindig net-közelben?!
Leütöttem, az enyém!
PTK 211 !!!
dalmi01
Hogyan lesz a csempéből mozaik
smile.gif
Negatív vélemény:
Másik fél: Úgy hazudsz ahogy a banán terem... NAGY SÁRGA FÜRTÖKBEN!!! Ráadásul matekból is marha gyenge vagy. A
termékleírásban azt írtam, hogy 2 napon belül a nyertes elviszi. Én 19-én értékeltelek semlegesen,
mert azt mondtad a telefonba, hogy lehet, mégsem kell, ráadásul estére ígérted magad, de még
telefonálni is elfelejtettél. Barátom ez még a Pirézek közt is legalább egy hét. Matematika 3.
osztály október vége: összeadás!! Szerintem lapozd át, mert sok újdonság lesz benne... És egy ilyen
ad nekem negatívot??? Migyá' kimegyek és összetöröm az egészet!
Vateraoroszlan
IDÉZET(dalmi01 @ 2010-01-11 18:01) *
Hogyan lesz a csempéből mozaik
smile.gif
Negatív vélemény:
Másik fél: Úgy hazudsz ahogy a banán terem... NAGY SÁRGA FÜRTÖKBEN!!! Ráadásul matekból is marha gyenge vagy. A
termékleírásban azt írtam, hogy 2 napon belül a nyertes elviszi. Én 19-én értékeltelek semlegesen,
mert azt mondtad a telefonba, hogy lehet, mégsem kell, ráadásul estére ígérted magad, de még
telefonálni is elfelejtettél. Barátom ez még a Pirézek közt is legalább egy hét. Matematika 3.
osztály október vége: összeadás!! Szerintem lapozd át, mert sok újdonság lesz benne... És egy ilyen
ad nekem negatívot??? Migyá' kimegyek és összetöröm az egészet!

"Nagy sárga fürtökben hazudni" - ez azért érdekelne vizuálisan biggrin.gif
Sanya69
IDÉZET(Aramir @ 2009-12-23 22:23) *
Tv távirányítóba akksit? Ennyi esze van  laugh1.gif
Mondjuk ettől függetlenül az akksik lehetnek szarok, de két hét alatt akkor is lemerül, ha nem használja.
Én is aksit használok a távirányítóimban. Persze nem kínaipiacos szokkicióccóért akkut, hanem Ready2Use-t. Simán bírják az elem idejének a feléíg, így a 4. töltés után már pluszban vagyok és még nem beszéltem a kidobott elemekről...
zpepe26
Pozitív vélemény: 2009.11.28-án járt le a tétel, azóta egyszer sem jelzett vissza.
momol
Nem is tudtam, hogy a Vatera ilyen veszélyes üzem: vérszomjas eladók... laugh1.gif

Negatív vélemény: Vevő nem jelentkezett, többszöri megkeresésre sem. Még azt sem írta, hogy nem kéri a terméket, pedig
ez lett volna a minimum. Sajnos, csak később láttam az értékeléseit, nem én vagyok az első, aki
póruljárt vele. Nem ajánlom.
Másik fél: A Póruljárt azt inkább én tudnám le írni a sok vérszomjas Vaterás eladóval szemben !!!
petorjudit
Negatív vélemény: Minden rendben történt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.

blink.gif
petorjudit
Semleges vélemény: Nem volt jó a méret
Másik fél: Akkor Én mi a pöcsre adtam Neked a pozitívat?????????????Hihetetlen 120 forintos szarrágó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méret probléma
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bambooflower
nahát.

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1129718
zebutabu
IDÉZET(bambooflower @ 2010-01-21 09:22) *

Azért egy betű kimaradt a nevéből!! not_i.gif
Vateraoroszlan
IDÉZET(zebutabu @ 2010-01-21 12:21) *
Azért egy betű kimaradt a nevéből!! not_i.gif

Talán nem is baj...
Mindenesetre már gondolkodhat az újon. rolleyes.gif
zebutabu
IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2010-01-21 12:26) *
Talán nem is baj...
Mindenesetre már gondolkodhat az újon. rolleyes.gif

party.gif
vera57
IDÉZET(zejopy @ 2010-01-23 20:10) *

Kacagok és sírok. laugh1.gif cray.gif
zejopy
IDÉZET(vera57 @ 2010-01-23 20:14) *
Kacagok és sírok. laugh1.gif cray.gif

A kérdés, hogy magára gondolt-e. Merthogy narancssárga, tehát csak vásárolhat laptopot, el nem adhat. Eléggé rég járt már itt, úgyhogy nem sok vizet zavar. Inkább az önkritikája érintett meg. blink.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.