Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Furcsa, Szokatlan Aukciók, Felhasználónevek, Egyebek
Vatera.hu Fórum > Általános > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97
Vateraforum
Topikindító.
blowjob
Értékelő: emese78(47) Dátum: 2006/12/22 22:16:08 Tárgy: 16529476 Eladó
Negatív vélemény: Nem hajlandó eladni,amit megvettem. "köszönöm".
Másik fél: Sajnos a hölgy nem érti meg, ha a terméket egy másik személynek szántam és az nem Ő(mégha oda is
írtam, hogy kié).Sajnálom!

Értékelő: anthrax1van(198) Dátum: 2006/12/28 16:00:13 Tárgy: 16529476 Vevő
Semleges vélemény: Nem emese78 részére tettem fel a radírt és ezt oda is írtam.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem emese78 részére volt kitéve a radír(oda is írtam!)
csabau
laugh.gif

a megfontolatlan juticsalás eredménye
blowjob
Értékelő: vetomik(0) Dátum: 2005/09/19 09:05:56 Tárgy: 3455427 Eladó
Negatív vélemény: Már rég nem aktuális (eladott) árút hirdetett, ezzel megtévesztve a licitálókat. Nem korrekt! sad.gif
Másik fél: a neten él virtuális életet nem túl korrekt

blink.gif Ezt a magyarázatot nem is értem blink.gif laugh.gif
Grobar
Értékelő: Renike88(-3) Dátum: 2006/12/10 11:55:36 Tárgy: 14844931 Eladó
Negatív vélemény: Ez a pali nem normális!!!!!!!Folyamatosan zaklatott hiába Németországban voltam...Megbeszéltem vele
még előtte,érthetően hogy hogy szeretném megkapni!!Mégsem küldte ....részemről ő egy senki,és nem
érdemes tőle venni semmit!!!
Másik fél: kerek egy hónapod volt arra hogy jelentkezz te szerencsétlen k***. nekem ne hazuduzz hogy egy
hónapig németországban voltál. A jo k*** a*** irjál véleményt ugy hogy nincs igazad ne rólam.
kis p*** r***.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bambooflower
IDÉZET(Grobar @ 2008-05-20 22:25) *
Értékelő: Renike88(-3) Dátum: 2006/12/10 11:55:36 Tárgy: 14844931 Eladó
Negatív vélemény: Ez a pali nem normális!!!!!!!Folyamatosan zaklatott hiába Németországban voltam...Megbeszéltem vele
még előtte,érthetően hogy hogy szeretném megkapni!!Mégsem küldte ....részemről ő egy senki,és nem
érdemes tőle venni semmit!!!
Másik fél: kerek egy hónapod volt arra hogy jelentkezz te szerencsétlen k***. nekem ne hazuduzz hogy egy
hónapig németországban voltál. A jo k*** a*** irjál véleményt ugy hogy nincs igazad ne rólam.
kis p*** r***.

biggrin.gif
Grobar
Értékelő: laszat(167) Dátum: 2007/09/07 06:33:17 Tárgy: 31684882 Eladó
Negatív vélemény: A telefon a "nagyon megkímélt állapot" ellenére használhatatlan. Másfél hónapig húzódott az ügy
pozitív lezárása, de semmi előrelépés nem történt a részéről ígéreteken kívül, annak ellenére, hogy
kilátásba helyeztem egy rendőrségi feljelentést. (ezt ezek után meg is teszem) Aki nem szeretne
magának hasonlókat, ne kössön vele üzletet, főleg vevőként!!!
Másik fél: küld el a papírt emailon hogy feljelentettél, remélem nem kapok életfogytiglant hülye gyerek smile.gif
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laugh.gif
blowjob
Értékelő: yzmos75(29) Dátum: 2007/06/02 21:28:54 Tárgy: 22391527 Vevő
Semleges vélemény: fasza gyerek
Másik fél: jo csávo

Értékelő: zozoka66(-1) Dátum: 2008/04/30 15:14:42 Tárgy: 53621305 Eladó
Semleges vélemény: nem érdekel...
Másik fél: smile.gif

Értékelő: TheMostHigh(47) Dátum: 2008/04/07 22:45:29 Tárgy: 55371933 Eladó
Semleges vélemény: Sajnos nem sikerült pénzhez jutnom. Sajnálom. Csak a negatív miatt nem adok pozitív értékelést!
Másik fél: Tőled a semleges is pozitív!
blowjob
Értékelő: interferi(6) Dátum: 2006/07/28 17:03:44 Tárgy: 10096743 Eladó
Semleges vélemény: Sajnálattal kellett tudomásul vennem, hogy a vaterán kívül eladta az árut.
Másik fél: A vateran kivul is sikresen eladtam, szerencsere nem csak ez az egy piac letezik smile.gif))
Grobar
Értékelő: Aventinus(46) Dátum: 2007/05/23 16:59:29 Tárgy: 24439835 Vevő
Negatív vélemény: Viszonzásul és okulásul muszáj megadnom az 5. negatívját. Komolytalan és simlis. 1000 forintért
kellett volna vásárolnom egy pozitív minősítést. Leütés után hibát jelzett, én két nap múlva
reagáltam, hogy ok, elnézést, hol-hánykor... Ezeket később megismételtem, de elkezdett trükközni.
05-08-án megírta, hogy vett egy másik csaptelepet, majd hív. Most azt találta ki, hogy vett egy
alkatrészt a termékemhez. Az ingyenes, 5 éves garanciát kikerülve. Ellenségeimnek ajánlom. A
Sanimix-et is.
Másik fél: Csak annyit kb 30 év alatt több ezer csaptelepet felszereltem /épületgépészettel
foglalkozom/komplett viz-fütési rendszereket annyit,hogy te csak álmodban láthatsz ekkora
mennyiséget.kludi stb márkás csapokat föleg .ez a sz***minöségü olcsó csaptelep anyámnak kellett a
mosóhelyiségébe ahol az öt kutyájának edényeit tisztitja de használhatatlan volt igy szereztem egy
másik sz*** csaptelepet és kiszereltem a belselyét azt tettem bele igy lett valamennyire
használható.a simlis szó pedig terád jobban illik mert egy jó csaptelepet hirdettél és egy sz***
adtál el.ha megnézed a minösitéseket idöhiány miatt csusztam néhányszor és a megadott helyen az
olyan eladó nem jelent meg mint te ezért van nega
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.

Értékelő: nagyed(82) Dátum: 2007/05/23 14:15:44 Tárgy: 24439835 Eladó
Negatív vélemény: igen az adásvétel létre jött csak egy használhatatlan árut adott az eladó,de ez nem is érdekes
annyira mint az,hogy letiltotta az üzenet küldést és fogadást amiben azt szerettem volna irni neki
hogy visszaadom az árut /ezt ö ajánlotta hogy vissza veszi/. ennyi.
Másik fél: A kutyás sztori indokolatlanul kreatív, az vszeg. igaz. Azért tiltottam le a felhasználót, hogy ne
legyen vele több bajom, azt nem tudtam, hogy az aukciós kizárás az üzenetekre is vonatkozik sorry! A
felhasználó minősítései alapján nem kellene commentelnem a leírtakat. Egyébként a Kludi-t én is csak
ajánlani tudom, az lett a "sz***" utódja. Kalandos 30 év volt.. Én inkább nőkről álmodom vagy
robotokról és sajnos én sem értem meg a megnemértett zseniket.

Így kerek. Az egyik kedvencem. laugh.gif
Grobar
Értékelő: modellbolt(33) Dátum: 2008/03/20 23:54:51 Tárgy: 58702019 Vevő
Semleges vélemény: A termék véletlenül lett feltéve..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt
Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
blowjob
Értékelő: broker(267) Dátum: 2008/02/27 22:02:51 Tárgy: 48212005 Vevő
Semleges vélemény: Nem találjuk egymást.
Másik fél: Valóban!
Értékelő: gaszman(3253) Dátum: 2007/09/21 09:09:10 Tárgy: 35706398 Vevő
Negatív vélemény: Eltűnt mint szürkeszamár a ködben.
Másik fél: Megvettem olcsóbban.... smile.gif
Értékelő: varga58(61) Dátum: 2006/08/03 23:16:18 Tárgy: 9753766 Eladó
Negatív vélemény: Az e-mailokra nem jelentkezett!Többször is irtam,de még válaszra sem méltatott! Telefonon pedig nem
lehet elérni.Mindenki vigyázzon vele,csak ezt tudom tanácsolni.Ha nem akarja eladni az árut,miért
árverezteti??
Másik fél: sajna a most zajló válásomban a gyerektől elvitte a gépet, és csak most tudtam másikat venni
helyette. ezer bocsánat !

scaevola
Negatív vélemény: Ez egy aukciós oldal,nem pedig játszótér!Ha anyád nem ad pénzt,ne licitálj!Ha nagyon unatkozol,a kis k*** piszkáld!

Negatív vélemény: Megbízhatatlan,hazug.A telefonon letagadja magát!Nem ajánlom senkinek!- - - - - - - -
Másik fél: kussolj már nem kell a sz*** mezed.... mert kamu az egész
klemo
IDÉZET(scaevola @ 2008-05-21 21:06) *
Negatív vélemény: Ez egy aukciós oldal,nem pedig játszótér!Ha anyád nem ad pénzt,ne licitálj!Ha nagyon unatkozol,a kis k*** piszkáld!

Negatív vélemény: Megbízhatatlan,hazug.A telefonon letagadja magát!Nem ajánlom senkinek!- - - - - - - -
Másik fél: kussolj már nem kell a sz*** mezed.... mert kamu az egész

Miért,nincs igazam? biggrin.gif
blowjob
Negatív vélemény: rosszul volt becsomagolva, a hal uszonya letorott.
Másik fél: A csomagolás masszív volt, sajnos törés néha előfordul. Ilyen a Posta. Én javasoltam a
törésbiztosítást, de nem tartott rá igényt. Sajnálom. Az uszony nyomtalanul visszaragasztható.

Negatív vélemény: a teknos laba is letorott a rossz csomagolas miatt.
Másik fél: A csomagolás masszív volt, sajnos törés néha előfordul. Ilyen a Posta. Én javasoltam a
törésbiztosítást, de nem tartott rá igényt. Sajnálom. A láb is nyomtalanul visszaragasztható.
scaevola
IDÉZET(klemo @ 2008-05-22 09:23) *
Miért,nincs igazam? biggrin.gif

Igazad van, de a kicsillagozás is jelent valamit.
Grobar
Értékelő: Chris84(23) Dátum: 2008/05/04 11:07:39 Tárgy: 63540630 Eladó
Negatív vélemény: Fehováról visszamard termékek, mi? Te b*** t*** a jászladányi c*** b*** á***! Még
jó hogy nem dőltem be neked! Telefonon nagyon jó színész voltál de nem eléggé jó, úgyhogy besz***,
tőlem nem nyúltál pénzt és remélem elnyered méltó jutalmadat! Részvétem a sporttársaknak.

Értékelő: burgerboti(297) Dátum: 2008/04/22 09:31:12 Tárgy: 63538839 Eladó
Negatív vélemény: Vónóhoroggal a szádban fogod bejárni a Bp,Jászladány,Debrecen útvonalat !!!!!!!

Értékelő: burgerboti(297) Dátum: 2008/04/22 09:29:35 Tárgy: 63541657 Eladó
Negatív vélemény: Hihetetlen hogy benyeltem ezt az átb***,de ezzel nincsmég vége te kis f***!!!!!!!!!!!
Novalis
IDÉZET(Grobar @ 2008-05-21 12:34) *
Értékelő: modellbolt(33) Dátum: 2008/03/20 23:54:51 Tárgy: 58702019 Vevő
Semleges vélemény: A termék véletlenül lett feltéve..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt
Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.

Egyszer magyarázná meg nekem valaki, hogyan lehet véletlenül feltenni valamit! Jó persze tudom, hogy nem ez az igazi ok, bizonyára többet szeretett volna kapni a cuccért, de mégis, annyira érdekelne, mit jelent az, hogy véletlenül smile.gif
Észre sem vette, és már ki is töltötte azt a csomó rubrikát? Megszállta valami, és az mozgatta a kezét a billentyűzeten, amikor beírta, mennyiért akarja eladni? És a fotókat is tök véletlenül csinálta, ő a naplementét akarta fotózni, a képeken mégis a hűtőszekrény látható? biggrin.gif

bambooflower
IDÉZET(Novalis @ 2008-05-23 19:22) *
Egyszer magyarázná meg nekem valaki, hogyan lehet véletlenül feltenni valamit! Jó persze tudom, hogy nem ez az igazi ok, bizonyára többet szeretett volna kapni a cuccért, de mégis, annyira érdekelne, mit jelent az, hogy véletlenül smile.gif
Észre sem vette, és már ki is töltötte azt a csomó rubrikát? Megszállta valami, és az mozgatta a kezét a billentyűzeten, amikor beírta, mennyiért akarja eladni? És a fotókat is tök véletlenül csinálta, ő a naplementét akarta fotózni, a képeken mégis a hűtőszekrény látható? biggrin.gif

ugyanúgy, ahogy véletlenül villámáron leütni. biggrin.gif egyébként valóban lehet. velem is elöfordult már, hogy olyasmit tettem fel, ami már elkelt.
Novalis
IDÉZET(bambooflower @ 2008-05-23 19:27) *
ugyanúgy, ahogy véletlenül villámáron leütni. biggrin.gif egyébként valóban lehet. velem is elöfordult már, hogy olyasmit tettem fel, ami már elkelt.

Ja, az is jó, véletlenül villámáron biggrin.gif

Persze, az egész más, ha valaki sokmindent árul, több100 tételt egyszerre, ott előfordulhat néha, hogy olyat árul, amit már eladott, hiszen mindent nem lehet fejben tartani. Egy barátom is járt már így, én vettem meg a cuccost, de az eladó véletlenül megint feltette, barátom leütötte, aztán kiderült, hogy már rég el lett adva, nekem. De ilyenkor inkább azt kellene írni, hogy véletlenül kétszer lett feltéve.

Értékelő: CSABA82(3) Dátum: 2006/06/26 13:58:01 Tárgy: 7827994 Eladó
Negatív vélemény: Amióta megnyertem a DVD-t egyszerűen nem lehet elérni és nem is jelentkezik se e-mailen se pedig
telefonon,tehát sehogy sem! 2006.05.04-én vásároltam az árut,de azóta semmi! Sajnos azt kell
mondanom,hogy ez az ember egy becstelen,utolsó,"k***". NEM AJÁNLOM SENKINEK MERT BIZTOSAN
PÓRULJÁR VELE AZ EMBER! EZ EGY IGAZI VATERA ELLENSÉG AKIT CSAK MEGLINCSELNI LEHET,DE ÜZLETET NEM
LEHET VELE KÖTNI. LEHET, HOGY NINCS IS SEMMILYEN TERMÉKE CSAK MINT EGY GYEREK ÚGY HÍRDETI A NEM
LÉTEZŐ ÁRUIT

biggrin.gif

Értékelő: depi-mood(30) Dátum: 2006/05/18 10:48:59 Tárgy: 7644563 Vevő
Negatív vélemény: Már megint egy komolytalan vevő. Úútálom az olyan bulikat, mint Holiveré volt... SLYY kimond6atlan
nevűt is hívtam többször, hagytam üzit, emileztem. Megbeszéltük telefonon hogy feldzsal majd a
cuccosért, oszt annyi. Persze most majd biztos megtalál. TISZTELT HÖLGYEIM ÉS URAIM! Aki olyan
holiveres dumával jön, hogy el se tud érni, annak jelzem, hogy a VATERA igen nagy gondot fordít
arra, hogy az ügyfelei elérhetők legyenek! Ezt munkatársam - volt VATERÁS - halálesete kapcsán
TAPASZTALTAM!

(Értékelt: slyy77 - Pozitív visszajelzések: 47,37%)

Értékelő: kisvi(130) Dátum: 2006/05/08 09:59:15 Tárgy: 7206394 Vevő
Negatív vélemény: Se kép, se hang. Bocs, de ezt nem tudom másképp minősíteni. Ez az első negatív amit adok, kösz a
lehetőséget:( A többi eladónak pedig azt üzenem, hogy úgy tünik, csak a köcsögöket nem veszi át,
egyéb üzleteket lebonyolít. Sajnálom.

(Értékelt: kalapur(-1) )

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ezeket nem is merem bemásolni, és a Modinak sok dolga akadna vele, ezért inkább így:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...34&avatip=2

Értékelő: hyperkofa(14) Dátum: 2006/01/26 10:21:12 Tárgy: 5251705 Vevő
Negatív vélemény: Megbízhatatlan! Az elküldött csomagot nem vette át, így buktam a postaköltséget! Nem lett volna
egyszerűbb azt mondani, hogy bocs, ne küld, nem kell? Az ilyen h*** t*** miatt tartunk ott, ahol
tartunk! "Köszönöm a vásárlást!" (Ja és a k. a***!)

(Értékelt: makaroni(41) )

Értékelő: labello(139) Dátum: 2006/10/05 08:48:21 Tárgy: 299611 Eladó
Semleges vélemény: Kicsit furcsa, hogy ennyi idő után muszáj értékelni,de a vatera határozott kívánsága. Az adásvétel
nem jött létre, mert az eladó nem tudta a PIN kódot, így nem tudtuk kezelni a telefont. Ettől
függetlenül korrekt volt.

(Értékelt: balage78(28) )

Ezt az eladót a teljes Komp család megtalálta biggrin.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...78&avatip=2
Grobar

Ne írjuk már tele a topicot kommentekkel, ne erről szóljon!
Grobar
IDÉZET(Novalis @ 2008-05-23 19:35) *
Ja, az is jó, véletlenül villámáron biggrin.gif

Persze, az egész más, ha valaki sokmindent árul, több100 tételt egyszerre, ott előfordulhat néha, hogy olyat árul, amit már eladott, hiszen mindent nem lehet fejben tartani. Egy barátom is járt már így, én vettem meg a cuccost, de az eladó véletlenül megint feltette, barátom leütötte, aztán kiderült, hogy már rég el lett adva, nekem. De ilyenkor inkább azt kellene írni, hogy véletlenül kétszer lett feltéve.

Értékelő: CSABA82(3) Dátum: 2006/06/26 13:58:01 Tárgy: 7827994 Eladó
Negatív vélemény: Amióta megnyertem a DVD-t egyszerűen nem lehet elérni és nem is jelentkezik se e-mailen se pedig
telefonon,tehát sehogy sem! 2006.05.04-én vásároltam az árut,de azóta semmi! Sajnos azt kell
mondanom,hogy ez az ember egy becstelen,utolsó,"k***". NEM AJÁNLOM SENKINEK MERT BIZTOSAN
PÓRULJÁR VELE AZ EMBER! EZ EGY IGAZI VATERA ELLENSÉG AKIT CSAK MEGLINCSELNI LEHET,DE ÜZLETET NEM
LEHET VELE KÖTNI. LEHET, HOGY NINCS IS SEMMILYEN TERMÉKE CSAK MINT EGY GYEREK ÚGY HÍRDETI A NEM
LÉTEZŐ ÁRUIT

biggrin.gif

Értékelő: depi-mood(30) Dátum: 2006/05/18 10:48:59 Tárgy: 7644563 Vevő
Negatív vélemény: Már megint egy komolytalan vevő. Úútálom az olyan bulikat, mint Holiveré volt... SLYY kimond6atlan
nevűt is hívtam többször, hagytam üzit, emileztem. Megbeszéltük telefonon hogy feldzsal majd a
cuccosért, oszt annyi. Persze most majd biztos megtalál. TISZTELT HÖLGYEIM ÉS URAIM! Aki olyan
holiveres dumával jön, hogy el se tud érni, annak jelzem, hogy a VATERA igen nagy gondot fordít
arra, hogy az ügyfelei elérhetők legyenek! Ezt munkatársam - volt VATERÁS - halálesete kapcsán
TAPASZTALTAM!
(Értékelt: slyy77 - Pozitív visszajelzések: 47,37%)

Értékelő: kisvi(130) Dátum: 2006/05/08 09:59:15 Tárgy: 7206394 Vevő
Negatív vélemény: Se kép, se hang. Bocs, de ezt nem tudom másképp minősíteni. Ez az első negatív amit adok, kösz a
lehetőséget:( A többi eladónak pedig azt üzenem, hogy úgy tünik, csak a köcsögöket nem veszi át,
egyéb üzleteket lebonyolít. Sajnálom.

(Értékelt: kalapur(-1) )

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ezeket nem is merem bemásolni, és a Modinak sok dolga akadna vele, ezért inkább így:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...34&avatip=2

Értékelő: hyperkofa(14) Dátum: 2006/01/26 10:21:12 Tárgy: 5251705 Vevő
Negatív vélemény: Megbízhatatlan! Az elküldött csomagot nem vette át, így buktam a postaköltséget! Nem lett volna
egyszerűbb azt mondani, hogy bocs, ne küld, nem kell? Az ilyen h*** t*** miatt tartunk ott, ahol
tartunk! "Köszönöm a vásárlást!" (Ja és a k. a***!)

(Értékelt: makaroni(41) )

Értékelő: labello(139) Dátum: 2006/10/05 08:48:21 Tárgy: 299611 Eladó
Semleges vélemény: Kicsit furcsa, hogy ennyi idő után muszáj értékelni,de a vatera határozott kívánsága. Az adásvétel
nem jött létre, mert az eladó nem tudta a PIN kódot, így nem tudtuk kezelni a telefont. Ettől
függetlenül korrekt volt.

(Értékelt: balage78(28) )

Ezt az eladót a teljes Komp család megtalálta biggrin.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...78&avatip=2

Kedves Moderátor, remélem ezért is ment a figyelmeztetés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha nem, akkor nagyon nem egyenlő a mérce!!!!!!! mad.gif
Novalis
IDÉZET(Grobar @ 2008-05-23 21:20) *
Kedves Moderátor, remélem ezért is ment a figyelmeztetés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha nem, akkor nagyon nem egyenlő a mérce!!!!!!! mad.gif

Mi az, ezzel mi a baj??? Nem off témájú dolgokat írtam. Találtam pár furcsa értékelést, azokat másoltam be ide, épp úgy, mint a többiek. Csak több külön hsz-ben, gondolom ezért rakta egybe a Moderátor. Figyelmeztetést nem kaptam, így gondolom nem vétkeztem akkorát...

blowjob
Egyszer magyarázná meg nekem valaki, hogyan lehet véletlenül feltenni valamit!

Mióta kell a ki tudja hanyadik helyezettnek értékelni? blink.gif laugh.gif
Értékelő: Kalászné(49) Dátum: 2006/01/07 12:35:46 Tárgy: 4566078 Eladó
Semleges vélemény: Az adás-vétel nem történt meg, mert túl licitáltak.

Értékelő: vezo70(80) Dátum: 2007/01/01 19:37:02 Tárgy: 16641878 Vevő
Semleges vélemény: Nem jelentkezett komolytalan!!
Másik fél: Szó sem volt róla, hogy üzletelünk, csak ajánlatot kértem tőle, ami nem felelt meg...

Ennél tökéletesebben nem is lehetne megfogalmazni a bosszúnegatív lényegét:
Értékelő: Mr.Johnson(19) Dátum: 2006/09/30 11:07:47 Tárgy: 12659720 Vevő
Negatív vélemény: Ha te is akkor én is
Másik fél: Ha Te is, akkor én miért ne?!

Grobar
IDÉZET(Novalis @ 2008-05-23 23:36) *
Mi az, ezzel mi a baj??? Nem off témájú dolgokat írtam. Találtam pár furcsa értékelést, azokat másoltam be ide, épp úgy, mint a többiek. Csak több külön hsz-ben, gondolom ezért rakta egybe a Moderátor. Figyelmeztetést nem kaptam, így gondolom nem vétkeztem akkorát...

Meg erősen kicsillagozta........Mint az enyémet. Úgy gondolom, egyenlő mércével kellene mérni!!!!
KEDVES MODERÁTOR!!!! ohmy.gif Ha egyvalakit figyelmeztet, az nem fair!!!
Razel58
Az én kedvencem:
Szegény vevő tonert vásárolt,de tunert akart és az értékelésnél háborgott,hogy rádió helyett kapott egy csomó festéket. laugh.gif
vasarlo76
IDÉZET(Razel58 @ 2008-05-25 17:55) *
Az én kedvencem:
Szegény vevő tonert vásárolt,de tunert akart és az értékelésnél háborgott,hogy rádió helyett kapott egy csomó festéket. laugh.gif

Ez jó, jöhet a csere-bere. Tonert-tunerra! blink.gif tongue.gif
blowjob
Értékelő: Auruma1(35) Dátum: 2006/10/01 20:42:33 Tárgy: 12456537 Vevő
Negatív vélemény: Egy felhasználó név létrehozása kb 2 perc! A haverod hozzon létre magának saját nevet és akkor nem
kell mentegetőzni. A másik dolog: Ha leütsz valamit, de nem kell akkor azt te jelezd és ne nekem
kelljen hivogatni! Alapvető emberi magatartás. De nálad nem műxik, sajnos sad.gif
Másik fél: Jólvan köszi szépen...azthiszem értelmesen megbeszéltük !! Vagyis megbeszélted a haverommal, erre
visszajövök és negatív.... hát kössz! értelmes ember vagy..nem tehetek róla h leütötte a
nevemmel..egy albérletben vagyukn átült a gépemhez és leütötte..nem nekem kellene negatívot adni
mert szerintem én korrekt vevő vagyok és voltam is mindig mindenkivel!
laugh.gif laugh.gif

Klarci
IDÉZET(blowjob @ 2008-05-22 12:41) *
törésbiztosítást, de nem tartott rá igényt. Sajnálom. Az uszony nyomtalanul visszaragasztható.

törésbiztosítást, de nem tartott rá igényt. Sajnálom. A láb is nyomtalanul visszaragasztható.

DDDDDDDDDDEzen rommá röhögtem magam.D
Klarci
Negatív vélemény: A vevö teljeskörü felvilágositást kápott, az árut megtekintette, majd dilettáns módon félig
lerombolta.A megkötött irásbeli szerzödést felrúgta, NEM KEVÉS ANYAGI ÉS ERKÖLCSI KÁRT OKOZVA.A VELE
VALÓ ÜZLETKÖTÉST SENKINEK, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNY KÖZÖTT NEM AJÁNLOM.HA LEHETNE TRIPLA NEGATIVOT
ADNÁK!!!!!!!!
Másik fél: A felvilágosítás az megvolt , csak nem felelt meg a valóságnak ! A megtekintés is megvolt , jobbról
és balról két fényképen és nem a valóságban ! A faházat Ausztriából csak bontva lehetett volna
elszállítani , ezért lett elkezdve a bontása . Ami oda vezetett , hogy rákellett döbbennünk arra ,
hogy teljesen be lettünk csapva , mert a termék leírás alapján ennek a faháznak gyári elemekből
kellettvolna épülni , amit a tető szerkezet lebontása után a 4 sarkánál csak szét kellettvolna
akasztai . Ehhejett egy maszekul össze eszkábált , szét szerelhetettlen , agyonig beázott és
elkorhadt , azonfelül(minimum 3X felújított) teli szögelve és emmiatt csak szétrepesztve lehetett
szétszedni . 25eFt Pááá!
vasarlo76

A hét vicce. Elképzelem a következőt: "anyósom lába eltörött szállítás közben a mentőben.
Mentősök: ilyen a mentőautó, én javasolatm a limuzint, nem tartott rá igényt. Ebcsont beforr, csak egy gipszelés és kész, nyomtalanul visszaforr." laugh.gif tongue.gif wink.gif
blowjob
Értékelő: sunbear(6) Dátum: 2006/03/24 07:36:29 Tárgy: 6198754 Eladó
Negatív vélemény: Mivel az ügyfél felhivott de nem jeleztette ki a számát és nem tudtam visszahívni és minden nap
10h-21ig dolgozok és nem tudtam időt szakítani a munkám miatt arra ,hogy munkaidőbe megtekintsem az
órát,
ráadásul én is rossz információkat kaptam, így negativ értékelést adok. Persze ehhez hozzá
adódik hogy email fiókom karbantartás miatt nem üzemel még egy hétig.

Másik fél: Küldtem 2 mailt, egyszer felhívtam, ennél többet nem tudok tenni. Esetleg talán házhozvinni és
felcsatolni a karjára, majd felhúzni és esti mesét mesélni. De elötte megborotválkoznék hát ha esti
puszit is kellene adni
bambooflower
IDÉZET(blowjob @ 2008-05-28 22:56) *
Értékelő: sunbear(6) Dátum: 2006/03/24 07:36:29 Tárgy: 6198754 Eladó
Negatív vélemény: Mivel az ügyfél felhivott de nem jeleztette ki a számát és nem tudtam visszahívni és minden nap
10h-21ig dolgozok és nem tudtam időt szakítani a munkám miatt arra ,hogy munkaidőbe megtekintsem az
órát,
ráadásul én is rossz információkat kaptam, így negativ értékelést adok. Persze ehhez hozzá
adódik hogy email fiókom karbantartás miatt nem üzemel még egy hétig.

Másik fél: Küldtem 2 mailt, egyszer felhívtam, ennél többet nem tudok tenni. Esetleg talán házhozvinni és
felcsatolni a karjára, majd felhúzni és esti mesét mesélni. De elötte megborotválkoznék hát ha esti
puszit is kellene adni

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
blowjob
IDÉZET(bambooflower @ 2008-05-28 23:26) *
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Emlékszem még egy olyan értékelésre, amikor a vevő azért adott negatívot mert elfelejtett elemet tenni a fényképezőgépbe az meg úgy nem működött.
biggrin.gif
klemo
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...27&avatip=2

A csaj nálam is "vásárolt" sad.gif
Grobar
Értékelő: sunflow(28) Dátum: 2006/03/05 10:36:49 Tárgy: 5907213 Vevő
Semleges vélemény: POZITÍV !!! A rendszer nem engedi a "pozitív" megjelölést, pedig a vevő mindenben megfelel ennek a
minősítésnek. (Sajnálom, ezen korrigálni kellene: csak az kaphasson semleges-t, aki - önhibáján
kívül - nem tudott eleget tenni a kötelezettségének, jelen esetben én voltam az.) A vevő megértő,
kedves, kellemes üzleti partner. Jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket elhajítottam, mert megrántottam a derekam emeléskor. Klasszul összetört. :-(
paroczy
IDÉZET(klemo @ 2008-05-29 10:18) *

Ne haragudj, de valahogy nem tudlak sajnálni.
Egy csomó hamis ruhát árulsz, inkább húznád meg magad, még panaszkodsz itt... mad.gif
Grobar
IDÉZET(paroczy @ 2008-05-31 00:31) *
Ne haragudj, de valahogy nem tudlak sajnálni.
Egy csomó hamis ruhát árulsz, inkább húznád meg magad, még panaszkodsz itt... mad.gif

Szándékosan nem lett kommentálva, hagyjuk meg a topicot a furcsa értékeléseknek. dry.gif
paroczy
IDÉZET(Grobar @ 2008-05-31 10:04) *
Szándékosan nem lett kommentálva, hagyjuk meg a topicot a furcsa értékeléseknek. dry.gif

Jaaa, értem. smile.gif
sagyu
IDÉZET(blowjob @ 2008-05-29 08:30) *
Emlékszem még egy olyan értékelésre, amikor a vevő azért adott negatívot mert elfelejtett elemet tenni a fényképezőgépbe az meg úgy nem működött.
biggrin.gif

Tényleg ennyire hülyék az emberek?
vasarlo76
IDÉZET(sagyu @ 2008-05-31 12:18) *
Tényleg ennyire hülyék az emberek?

Hajaj, sokszor látom odaírva: elemmel működika, ami nem tartozék!
csabau
IDÉZET(vasarlo76 @ 2008-05-31 19:21) *
Hajaj, sokszor látom odaírva: elemmel működika, ami nem tartozék!

és ennek mi a fészkes fene köze van ehhez ?

"...a vevő azért adott negatívot mert elfelejtett elemet tenni a fényképezőgépbe az meg úgy nem működött."
bambooflower
IDÉZET(csabau @ 2008-05-31 20:13) *
és ennek mi a fészkes fene köze van ehhez ?

"...a vevő azért adott negatívot mert elfelejtett elemet tenni a fényképezőgépbe az meg úgy nem működött."

félreértette: az eladó való a szégyenfalra, amiért nem mellékelt elemet a géphez laugh.gif
Klarci
IDÉZET(vasarlo76 @ 2008-05-28 19:05) *

A hét vicce. Elképzelem a következőt: "anyósom lába eltörött szállítás közben a mentőben.
Mentősök: ilyen a mentőautó, én javasolatm a limuzint, nem tartott rá igényt. Ebcsont beforr, csak egy gipszelés és kész, nyomtalanul visszaforr." laugh.gif tongue.gif wink.gif

DDDDDDDDDDDDDD Ez is k jó.D
emilydean
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=193912

"Pozitív vélemény: vittem a szajrét a srácnak.beült mellém, vágod?nézte a cuccot monta: -sirály a szajré
öcsém.-jóvan mondom.lét hoztad?..felpattintottam a dipótáskát.20 köteg biztos volt
ott.kettőbe belepörgettem.ahogy a filmekbe..vágod?tudod mi van? villantanom kellett nekem, is hogy
nem kispályás gyerek vagyok.körbenéztem mégeccer.tényleg egyedül jött..szó nélkül bólintottam
egyet..hátrab**am a dipót a hátsó ülésre és ő meg kiszált..ilyenkor nem kell csacsogni, mer akkor
már nem vagy kemény csávó..vágod? "

laugh.gif
csabau
pazar..... biggrin.gif
kis színt hoztál ebbe a borúba rolleyes.gif
MEB
IDÉZET(csabau @ 2008-06-04 14:46) *
pazar..... biggrin.gif
kis színt hoztál ebbe a borúba rolleyes.gif

Úgy látom,minden partnerét ezzel a szöveggel értékeli... laugh.gif
Orosz77
Nagyon menő asrác. Nagy duma, szleng, kemény szöveg. Ilyent még egy 5 éves óvodás sem írna.
Túl sok gengszterfilmet nézett. És micsoda cucc ... 1 egész baseball sapka. Kemény! rolleyes.gif rolleyes.gif
vasarlo76
IDÉZET(Orosz77 @ 2008-06-04 19:53) *
Nagyon menő asrác. Nagy duma, szleng, kemény szöveg. Ilyent még egy 5 éves óvodás sem írna.
Túl sok gengszterfilmet nézett. És micsoda cucc ... 1 egész baseball sapka. Kemény! rolleyes.gif rolleyes.gif

...mint a vídia! rolleyes.gif rolleyes.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.