Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Ibm Thinkpad Tseries
Vatera.hu Fórum > Kategória témák > Számítástechnika, műszaki cikk
Thor87
Seítség!!!!!!!!!!
Hello, azért hozom létre ezt a forumot hogy kidolgozzunk egy olyan megoldást ami lehetővé teszi azt hogy az IBM Bios kódot valahogy, kilehessen ütni! Vagy pedig a rég elfeledett jelszót megtudni!
Sajnos én ebbe a híbámba estem, régen beállítottam egy ilyet és sajnos nem emlékszem rá és sajna nem jutok vele semmire! De hát ha tud nekem valaki itt segíteni!
Én elég sok mindent megpróbáltam be vettetem minden Angol tudásom az IBM-nél is, ök azt mondtaák hogy szívesen kicserélik az alaplapot! (30.000ft-ért)
Nekem ennyit már nem ért, ezért inkább ügyeskedek vele! smile.gif

üdv!
CellaTel
házilag nem tudod megoldani... van az országban erre szakosodott 5 ember aki ki tudja olvasni. semmilyen szoftverel nem fog menni az IBM tudomásom szerint . külső hardwer kell hozzá
Thor87
IDÉZET(CellaTel @ 2008-10-06 10:32) *
házilag nem tudod megoldani... van az országban erre szakosodott 5 ember aki ki tudja olvasni. semmilyen szoftverel nem fog menni az IBM tudomásom szerint . külső hardwer kell hozzá

Üdv már rá jöttem! De már mind1, azért köszönöm!

Egyébként szinte minden üzletbe megtudják csinálni! Csak sajnos baromi dokba kerül!!!! sad.gif
liti
Hali!

Milyen tipus pontosan?
Kistimike
Szia, nekem volt már hasonló gondom, amire én kivettem az alaplapról az elemet, 30 percig pihentettem és kész!
Udv
Kistimike
Dragunovhun
Van rajta esetleg Clear CMOS jumper?
CellaTel
OMG

laptoprol beszélünk nem pc-röl.. be b*na ha levennéd az elemet vagy le jumprelnéd...(notiban nincs is jumper) (alaplapi elem meg 70%ban leforrasztva) IBM élen van az ilyen védelemben..
amiket irtatok aztali gépeken müködnek.. notikban soha.. és soha nem is müködött.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.