Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: "clip Style" Mp3 Lejátszó
Vatera.hu Fórum > Kategória témák > Számítástechnika, műszaki cikk
cowboys
Üdv, pár hete vettem a barátnőmnek egy ilyen pici, clip style MP3 lejátszót, sajna az eladó elérhetőségeit már kitöröltem de állandó gondok vannak az USB-én keresztül történő töltéssel, hiába van rajta órákig, általában akkor is csak 20 percet megy, van rajta egy ki/be kapcsoló és már több féle képpen próbáltuk tölteni ki vagy be kapcsolva, vagy éppen megszüntetni a kapcsolatot a géppel, azt szeretném kérdezni ha valakinek van ilyen akkor, hogy tölti vagy ha a termékkel van gond mit tudok csinálni mert sajna privát üzit nem tudok küldeni az eladónak, adott rá egy hónap garanciát asszem még pont bele férnék!
Előre is köszi!
CellaTel
IDÉZET(cowboys @ 2008-11-05 13:40) *
Üdv, pár hete vettem a barátnőmnek egy ilyen pici, clip style MP3 lejátszót, sajna az eladó elérhetőségeit már kitöröltem de állandó gondok vannak az USB-én keresztül történő töltéssel, hiába van rajta órákig, általában akkor is csak 20 percet megy, van rajta egy ki/be kapcsoló és már több féle képpen próbáltuk tölteni ki vagy be kapcsolva, vagy éppen megszüntetni a kapcsolatot a géppel, azt szeretném kérdezni ha valakinek van ilyen akkor, hogy tölti vagy ha a termékkel van gond mit tudok csinálni mert sajna privát üzit nem tudok küldeni az eladónak, adott rá egy hónap garanciát asszem még pont bele férnék!
Előre is köszi!

itt tudsz neki irni: http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=96610756

egyértelműen hibás a termék. ha magánszemély akkor rajta áll hogy cseréli e. ha cég akkor egyértelműen garancia
Grobar
IDÉZET(cowboys @ 2008-11-05 13:40) *
Előre is köszi!

A személyes menüdben, a vásárolt termékeknél, a neve mellett van egy kis boríték. Ott megtalálod az elérhetőséget.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.