Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Kategóriákkal Kapcsolatos Egyéb észrevételek
Vatera.hu Fórum > Általános > Kategóriák
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
kategoriamoderator
Tisztelt Felhasználók!

A sport kategóriában, egyes sportok ruházatát részletesebben alábontottuk, így könnyebben rátalálhatnak a későbbiekben.
- A Sport, fitness/Kerékpározás/Ruházat kapott új alkategóriákat
- A Sport, fitness/Testépítés, fitness/Ruházat kapott új alkategóriákat
- Illetve a futás szerelmeseinek is készültek új alkategóriák a Sport, fitness/Futóruházat alatt.
További szép napot kívánok!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

Tisztelt Felhasználók!

A Ruházat, divat/Női, Férfi és gyermek kabátokat érte el a változás szele. A moderálások miatt még kérjük szíves türelmüket. Előfordulhat, a termékek, kis ideig egy Egyéb kategóriában lesz megtalálható, míg nem kerül az új struktúra szerint a helyére.
Természetesen megpróbálunk minden igényt kielégíteni, akár kategória, akár paraméterről van szó. Így a korábban jelzett igényeket is pótoljuk.
A Kamaszruházat, mint már korábban említettük meg fog szűnni, felszámolás alatt van. Ugyanis összefésüljük a Gyermekruházattal, ahol a paramétereket kibővítjük.
Köszönjük türelmüket, megértésüket és egyben hozzászólásaikat, amellyel segítik, hogy az oldal felhaszálóbarátabb legyen!
További szép napot!
Kategóriamoderátor

Tisztelt Felhasználók!

Tegnap megkezdődött a Ruházat, divat/Női nadrág, Férfi nadrág, Gyerek, kamasz nadrágok átalakítása. A moderálások miatt még kérjük szíves türelemüket. Előfordulhat, a termékek, kis ideig egy Egyéb kategóriában lesz megtalálható, míg nem kerül az új struktúra szerint a helyére.
További szép napot!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor
Jutka46
Szép napot Mindenkinek!
Ki tudja ezt megmagyarázni? Mindkét termékemnél a második "új" kategória az elsőnél látható "régi" kategória, ahonnan át lett helyezve. Szerintem itt a programmal lehet valmi baj. Már azt sem értettem, hogy ugyanaz a termékszám hogyan szerepelhet 2x.
GERA mez, 134-es méret (1547779667)
Régi Kategória: Sport, fitness / Csapatsportok / Labdarúgás / Ruházat / Egyéb
Új Kategória: Sport, fitness / Csapatsportok / Labdarúgás / Ruházat / Focimez
Termék: GERA mez, 134-es méret (1547779667)
Régi Kategória: Sport, fitness / Csapatsportok / Labdarúgás / Ruházat
Új Kategória: Sport, fitness / Csapatsportok / Labdarúgás / Ruházat / Egyéb

Termék: Triumph sport nadrág (1553120165)
Régi Kategória: Sport, fitness / Testépítés, fitness / Ruházat / Egyéb
Új Kategória: Sport, fitness / Testépítés, fitness / Ruházat / Fitness nadrág
Termék: Triumph sport nadrág (1553120165)
Régi Kategória: Sport, fitness / Testépítés, fitness / Ruházat
Új Kategória: Sport, fitness / Testépítés, fitness / Ruházat / Egyéb
blink.gif
svejku
IDÉZET(Jutka46 @ 2012-03-01 12:47) *
Szép napot Mindenkinek!
Ki tudja ezt megmagyarázni?...

Szép napot, a megoldás itt van egy hozzászólással lejjebb. Üdv!
ppppetya
Tisztelt Kategóriamoderátor!

Családilag régóta vásárolunk játékokat. Lenne a javaslatom, ha van rá mód, és érdeklődés stb.
Sokszor tapasztalom, hogy valamelyik megvásárolt játék hiányos, és talán akad valaki akinek meg pont az van "feleslegben". Pl. egy távirányítós autó távirányítója.
Sokszor meghirdetnék én is ilyen kincseket, de nincs olyan kategória, pl. hogy játék alkatrészek, az egyéb-ben meg nem olyan feltűnő.
Nem tudom, hogy a fórumban a keresés mennyire működik, de talán érdemes lenne indítani valami olyan kategóriát, ahol csak olyan játék "kütyüket" lehetne meghirdetni, ami másoknak kincset érhet.
Természetesen erről informálni is kellene az érintetteket, pl. aki játék oldalon kezd böngészni.
Köszönöm, hogy elolvasták. További jó munkát kívánok, üdv,
Vatera Kategóriák
Tisztelt Felhasználók!

Az események kicsit felgyorsultak a Ruházat, divat kategória-átalakítással kapcsolatban.
A Kamaszruházat, amelyet már többször is említettünk, megszűnik. Az ott található termékek a Gyerekruházatba kerülnek, ezért lehet már több alábontást Gyerek, kamasz elnevezéssel megtalálni.
Az összes kategóriánál megszűnik a méret szerinti alábontás, csak a paraméterek segítségével lehet majd szűkíteni a keresést, ezért feltöltésnél célszerű a lehető legtöbb adatot megadni az eladni kívánt termékekről. Fejlesztőink szerint a jövő hétre várhatjuk azt a fejlesztést, hogy a paraméteres keresések eredményei releváns találatokat adjanak az érdeklődőknek.
Az alábbi kategóriáknál következtek be a fent említett változások:
- Női, lányka szoknya
- Öltöny, zakó
- Női, lányka (egész) ruha

Új alábontásokkal büszkélkedhet a Női, Férfi, Gyerek, kamasz szabadidőruházat, a moderálások természetesen még folyamatban vannak.
Köszönjük a türelmüket és várjuk hozzászólásaikat!
További szép napot!
Kategóriamoderátor
Vatera Kategóriák
Tisztelt Felhasználók!

A következő kategóriákat érinthette a korábban jelzett probléma:
- Ruházat, divat/ Gyerek, kamasz ruházat/ Gyerek fürdőruha, úszónadrág
- Ruházat, divat/ Uniszex ruházat/ Unisex nadrág
- Ruházat, divat/ Gyerek, kamasz ruházat/ Gyerek alkalmi, ünneplő ruházat
- Ruházat, divat/Női ruháknál /Női egész ruha/

Természetesen, nem az összes termék esetében fordult elő a paraméterek elállítása.
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor
vidaeff
Érdeklődnék, az analóg hanghordozóknak, szalag, kazetta és nem lehetne önálló kategóriájuk? Ezek közt is előfordul még originál, üres. Stúdiószalagot is láttam már bontatlant, éppenséggel nekem is van, bár most nem eladó.-)

Továbbá az ékszer óra kategóriában sokat segítene, ha lenne az aranyból készült óráknak külön alkategóriája. Kereséskor az arany színű és aranyozott is idejön. Persze ha "ár szerint csökkenő" opciót választunk, tisztul a kép, de mégis. Ezek az értékes holmik talán megérdemelnének külön alkategóriát. Ha figyelmetlenségből nyitott kaput döngetek, úgy elnézést.
Köszönöm a figyelmet. rolleyes.gif
98tomcsa
IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2012-03-21 15:30) *
Tisztelt Felhasználók!
- Ruházat, divat/Női ruháknál /Női egész ruha/[/b]
Természetesen, nem az összes termék esetében fordult elő a paraméterek elállítása.

Tisztelt Kategóriamoderátor!

Szeretném megkérdezni,hogy meddig tart Önök részéről a paraméterek elállítása? Most lenne aktuális az egész ruhák feltöltése. Viszont azzal,hogy sok esetben fals információ van a termékleírásban, más eladók is hátrányban vannak.
A 9 órás állapot alapján volt összesen 10346 db egész ruha. Ebből kb 1500 db-nál Önök bejelelöltékaz összes méretet. Ezálltal ez a közel 1500 db-ot a kereső hozza minden méret alapján való keresésnél. Esetleg nem lehetne ezt Önöknek minél hamarabb korrigálni, vagy az eladókat e-mailben értesíteni, ahogy tették első körben, bár ez hosszú folyamat lenne és nem mindenki állítaná vissza a megfelelő méretkategóriába.
Tapasztalatból mondom, hogy az elmúlt időben kétszer is volt ilyen kategória változtatás (igaz, akkor a méretezések miatt), minden esetben az eladók oldották meg az átsorolást. Nem lehetne, hogy a jövőben is így működjön?

Köszönöm ha válaszol.
Vatera Kategóriák
Tisztelt Felhasználók!

A mai nappal két új alábontással bővült a Számítástechnika/PC, asztali számítógép alkatrész/Merevlemez kategória:

- Merevlemez ház, rack

- Merevlemez dokkoló

Várjuk további észrevételeiket és hozzászólásaikat!

További kellemes vásárlást és eladást kívánunk!

Üdvözlettel,

Kategóriamoderátor
Vatera Kategóriák
Tisztelt Felhasználók!

A múlt heti hibából kiindulva (összes paraméter bejelölése), amely elég nagy felfordulást eredményezett, az elállítódott aukciók kiszűrése folyamatban van. Ezekről minden érintettnek egy értesítő levelet fogunk küldeni az admin levelekhez hasonlóan, amelyet az átalakítás folyamán kaptak.
Reméljük ezzel is tudunk segíteni Önöknek!
Köszönjük türelmüket!
Üdvözlettel
Kategóriamoderátor
tinker-z
Nagyon sajnálom, hogy megszűnt a méret szerinti bontás.. Miért?? Női ruháknál én sajnos nem fogok végignézni 63 oldalt, az biztos! Várom szíves válaszukat. Üdv
Vatera Kategóriák
IDÉZET(tinker-z @ 2012-03-28 21:55) *
Nagyon sajnálom, hogy megszűnt a méret szerinti bontás.. Miért?? Női ruháknál én sajnos nem fogok végignézni 63 oldalt, az biztos! Várom szíves válaszukat. Üdv

Kedves Tinker-z!

A méret szerinti bontás helyett paraméterek segítségével lehet beállítani a méreteket. Ezekre természetesen rá is lehet keresni. Köszönjük szépen az észrevételt.

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák
Vatera Kategóriák
Tisztelt Felhasználók!

Megkezdődött a Műszaki cikk, elektronika főkategória átalakítása. Kisebb átcsoportosítások történtek az alkategóriák között, pl.: hangfal, hangrendszer illeteve a fülhallgató, fejhallgató jelenleg a Hi-Fi, asztali lejátszók alá került. Egyes alkategória csoportok innen lesznek elérhetőek pl.: az Irodatechnika és a DJ és discotechnika. Természetesen az imént említett kategóriák megtalálhatóak lesznek az eddig ismert helyükön. Az átalakítás, így a moderálások jelenleg is folynak, ezért kérjük türelmüket és megértésüket a munkálatok befejezéséig.
Várjuk hozzászólásokat és észrevételeket!
További szép napot!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor
vidaeff
Szép napot!

A közel kilencezres tankönyv - segédkönyv kategória alfejezetét esetleg szerencsésebb lenne tantárgyak szerint felosztani. Kérném szépen fontolóra venni. thank_you.gif
paulovits
Nem tudom felmerült e már, de valahogy az tűnne logikusnak, ha a RUHÁZAT vagy CIPŐ kategória nem ott kezdődne hogy hol kívánjuk hordani, hanem ott hogy MEKKORA terméket keresünk.

Mert lehet hogy egy pl. cipő másnak más kategória, de méretre keresve könnyebben lehetne a megfelelő termékeket megtalálni.

Ráadásul egy cipő lehet olyan amit mindkét nem hordhat, ha méretileg stimmel. A jelen állás szerint először nemre, majd hordásra keresünk, majd csak utána jön a méret.

Vatera Kategóriák
IDÉZET(paulovits @ 2012-04-21 18:53) *
Nem tudom felmerült e már, de valahogy az tűnne logikusnak, ha a RUHÁZAT vagy CIPŐ kategória nem ott kezdődne hogy hol kívánjuk hordani, hanem ott hogy MEKKORA terméket keresünk.

Mert lehet hogy egy pl. cipő másnak más kategória, de méretre keresve könnyebben lehetne a megfelelő termékeket megtalálni.

Ráadásul egy cipő lehet olyan amit mindkét nem hordhat, ha méretileg stimmel. A jelen állás szerint először nemre, majd hordásra keresünk, majd csak utána jön a méret.

Kedves Paulovits!

A méret szerinti alábontások megszűntek, ezekre paraméterként lehetséges rákeresni. Köszönjük szépen az észrevételt!

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-20 13:10) *
Szép napot!

A közel kilencezres tankönyv - segédkönyv kategória alfejezetét esetleg szerencsésebb lenne tantárgyak szerint felosztani. Kérném szépen fontolóra venni. thank_you.gif

Kedves Vidaeff!

Javaslatát feljegyeztük, amint sorrakerül a könyv kategória átalakítása, figyelembe vesszük. Köszönjük szépen az észrevételt!

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák
paulovits
Lassan 9 éve hogy nem értem az itt megszokott "gondolkodásmódot". A trend az, hogy eddig sem volt tökéletes, ezután is igyekszünk nehogy használhatót alkossunk???

A méret szerinti besorolás JÓ dolog volt, csupán a sorrend nem.

IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2012-04-22 18:41) *
Kedves Paulovits!

A méret szerinti alábontások megszűntek, ezekre paraméterként lehetséges rákeresni. Köszönjük szépen az észrevételt!

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák
Kedves Vidaeff!

Javaslatát feljegyeztük, amint sorrakerül a könyv kategória átalakítása, figyelembe vesszük. Köszönjük szépen az észrevételt!

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák
zejopy
Annyira jó, hogy az asztalközép mellett ott van, hogy kínáló.smile.gif Nem tudom mikor került oda, mert mostanában folyamatosan rohanok, és csak töltök fel, mint egy gép, de köszönöm. thank_you.gif
Vatera Kategóriák
IDÉZET(zejopy @ 2012-04-28 16:08) *
Annyira jó, hogy az asztalközép mellett ott van, hogy kínáló.smile.gif Nem tudom mikor került oda, mert mostanában folyamatosan rohanok, és csak töltök fel, mint egy gép, de köszönöm. thank_you.gif

Kedves Zejopy!

Köszönjük szépen az észrevételt. smile.gif

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák
vidaeff
IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2012-04-22 18:41) *
Kedves Vidaeff!

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák

Ezt örömmel hallom és ezúttal köszönöm a "retro audió adathordozó" alkategória megjelenését. Mintha ezt is én javasoltam volna, bár végsősoron nem ez a lényeg, hanem hogy van. thank_you.gif
További szép napot és jó egészséget kívánok.rolleyes.gif
zejopy
IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2012-04-29 20:35) *
Kedves Zejopy!

Köszönjük szépen az észrevételt. smile.gif

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák

Kedves Vatera Kategóriák!

Rendszeresen indítok teás-süteményes készleteket. Ez annyiban különbözik a teástól, hogy vannak kistányérok hozzá és esetleg süteményes tál is.
Ön szerint hová jobb tenni? A teáskészlethez, vagy az étkészlet, tányérhoz? Eddig a teáshoz tettem, de talán jó a másik alternatíva is.
Köszönöm, ha válaszol, a későbbiekben mindenképpen figyelembe venném.smile.gif
Vatera Kategóriák
IDÉZET(zejopy @ 2012-05-12 16:06) *
Kedves Vatera Kategóriák!

Rendszeresen indítok teás-süteményes készleteket. Ez annyiban különbözik a teástól, hogy vannak kistányérok hozzá és esetleg süteményes tál is.
Ön szerint hová jobb tenni? A teáskészlethez, vagy az étkészlet, tányérhoz? Eddig a teáshoz tettem, de talán jó a másik alternatíva is.
Köszönöm, ha válaszol, a későbbiekben mindenképpen figyelembe venném.smile.gif

Kedves Zejopy!

Mind a kettő kategóriában megfelelő helyen van. Én személy szerint a teás készlethez tenném, kicsit szűkebb, célirányosabb kategória és kevesebb benne a termék.

Szép napot kívánok!
Vatera Kategóriák
zejopy
IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2012-05-13 13:52) *
Kedves Zejopy!

Mind a kettő kategóriában megfelelő helyen van. Én személy szerint a teás készlethez tenném, kicsit szűkebb, célirányosabb kategória és kevesebb benne a termék.

Szép napot kívánok!
Vatera Kategóriák

smile.gif Nagyon köszönöm. thank_you.gif
Vatera Kategóriák
IDÉZET(vidaeff @ 2012-05-11 13:25) *
Ezt örömmel hallom és ezúttal köszönöm a "retro audió adathordozó" alkategória megjelenését. Mintha ezt is én javasoltam volna, bár végsősoron nem ez a lényeg, hanem hogy van. thank_you.gif
További szép napot és jó egészséget kívánok.rolleyes.gif

Kedves Vidaeff!

Köszönjük szépen a jókívánságokat. smile.gif Igyekszünk mindenben megfelelni az igényeknek és a javaslatokat is átbeszéljük, aminek tudunk, eleget teszünk. Továbbra is várjuk az építő jellegű hozzászólásokat, véleményeket.

Szép napot kívánok!

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák
Vatera Kategóriák
Tisztelt Felhasználók!

Befejeződött a Sport, fitness kategória átalakítása. Több új kategória is született, régi alábontásokat nem szüntettünk meg, leginkább a paraméterek bővültek ki, így könnyebben rátalálhatnak a keresett termékekre.
Új alábontásokat kapott a Kerékpáralkatrész és a Kerékpáros kiegészítő, felszerelés. Szintén részletesebb bontást kapott a Küzdősport, harcművészet alkategória. Illetve mostantól innen is elérhetőek lesznek a sport, és edzőcipők, amely edig csak a Ruházat, divat alatt voltak megtalálhatóak.
Mindenkinek sikeres licitálást, vásárlást és eladást kívánunk!
További szép napot!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor
davidmaci92
Kedves Kategóriamoderátor! smile.gif

A Használt könyv -> Szépirodalom kategóriában található a novella, elbeszélés. Javasolnám, hogy a monda, rege kiegészítést kapja meg. (Gondolok pl. Lipták Gáborra.) Persze lehet, hogy nem jó az ötlet, csak nekem kézenfekvőnek tűnik.
Köszönöm, ha megfontolják. thank_you.gif
(zejopy vagyok, csak éppen a kis nickemmel dolgozom smile.gif)
Vatera Kategóriák
IDÉZET(davidmaci92 @ 2012-05-27 10:55) *
Kedves Kategóriamoderátor! smile.gif

A Használt könyv -> Szépirodalom kategóriában található a novella, elbeszélés. Javasolnám, hogy a monda, rege kiegészítést kapja meg. (Gondolok pl. Lipták Gáborra.) Persze lehet, hogy nem jó az ötlet, csak nekem kézenfekvőnek tűnik.
Köszönöm, ha megfontolják. thank_you.gif
(zejopy vagyok, csak éppen a kis nickemmel dolgozom smile.gif)

Kedves Zejopy!

Köszönjük szépen az észrevételt. Amint sorra kerül a Használt könyv/Szépirodalom kategória megfontoljuk, jó eséllyel létre is hozzuk a kiegészítést.

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák
davidmaci92
IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2012-05-27 19:11) *
Kedves Zejopy!

Köszönjük szépen az észrevételt. Amint sorra kerül a Használt könyv/Szépirodalom kategória megfontoljuk, jó eséllyel létre is hozzuk a kiegészítést.

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák

Nagyon köszönöm. thank_you.gif
Vatera Kategóriák
Tisztelt Felhasználók!

A már korábban jelzett panaszokra szeretnék reagálni, miszerint a paraméteres szűkítésnél nem kaptak releváns találatokat, amely így elveszi az eladók és ugyanígy a vásárolni kívánók kedvét a további böngészéstől. Ennek javítása érdekében fejlesztésekre volt szükség, például egy méretkonvertálóra a különböző ruhatípusoknál, amely a napokban fog élesedni a feltöltő oldalon. Ezzel egyidőben a különböző méretek - eladás esetében - kötelezően kitöltendővé válnak.
Reményeink szerint így sikerül javítani a találati listákat, a későbbi paraméteres szűkítéseknél.
Köszönjük türelmüket!
Szép napot!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor
Vatera Kategóriák
Tisztelt Felhasználók!

A Műszaki cikk, elektronika különböző kategóriacsoportjainak alábontásainál kötelezően kitöltendővé tettünk egyes paramétereket. Az aukció automatikus újraindításánál még nem kell módosítani, azonban ha az aukció beállításainál változás következik be, akkor csak a *-gal jelölt paraméterek kitöltése után lehet majd továbblépni.
Az alábbi kategóriacsoportok alábontásainál állítottuk át a paramétereket:
- DVD, Blu-ray lejátszó, Házimozi rendszer
- HI-FI, asztali audiolejátszó
- Hordozható audiolejátszó
- Memóriakártya, -olvasó, -adapter
- Televízió, antenna

Köszönjük megértésükett és várjuk észrevételeiket!
További jó licitálást, eladást és vásárlást kívánunk!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor
zejopy
Kedves Kategóriamodetátor! smile.gif

Kényelmesebb megoldás lenne, ha a termékjellemzőknél is ABC sorrendben lenne a felsorolás (mint ahogy a porcelánnál a gyártó). Ha esetleg ennek nincs nagy akadálya, vagy nem túl kényelmetlen a változtatás, akkor szerintem megkönnyítené a dolgunkat.
Köszönöm, ha átgondolják. thank_you.gif
Vatera Kategóriák
IDÉZET(zejopy @ 2012-06-09 18:06) *
Kedves Kategóriamodetátor! smile.gif

Kényelmesebb megoldás lenne, ha a termékjellemzőknél is ABC sorrendben lenne a felsorolás (mint ahogy a porcelánnál a gyártó). Ha esetleg ennek nincs nagy akadálya, vagy nem túl kényelmetlen a változtatás, akkor szerintem megkönnyítené a dolgunkat.
Köszönöm, ha átgondolják. thank_you.gif

Kedves Zejopy!

Köszönjük szépen a javaslatot, továbbítom az illetékes kollégának.

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák
zejopy
IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2012-06-10 19:52) *
Kedves Zejopy!

Köszönjük szépen a javaslatot, továbbítom az illetékes kollégának.

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák

Kedves Vatera Kategóriák! smile.gif

Köszönöm.smile.gif
Na és lenne egy kérdésem. Ma kaptam Önöktől egy levelet. Rendszeresen át-átteszik a dolgaimat és ezt köszönöm. smile.gif A mai viszont kicsit kétségesnek tűnik számomra:
Porcelán vajtartó (6421) (1603476959)
Régi Kategória: Otthon, építkezés, kert / Konyha, konyhafelszerelés / Tárolás, rendezés / Egyéb
Új Kategória: Otthon, építkezés, kert / Konyha, konyhafelszerelés / Tárolás, rendezés / Állvány, tartó

Termék: Kerámia fokhagyma tároló (3963) (1602042185)
Régi Kategória: Otthon, építkezés, kert / Konyha, konyhafelszerelés / Tárolás, rendezés / Egyéb
Új Kategória: Otthon, építkezés, kert / Konyha, konyhafelszerelés / Tárolás, rendezés / Állvány, tartó

Biztos, hogy a vajtartó és a fokhagymatartó az állványokhoz való? Nekem valahogy idegennek tűnik ebben az alkategóriában.smile.gif
Köszönöm, ha átgondolja. thank_you.gif
kategoriamoderator
Tisztelt Felhasználók!

Megszüntettük a Számítástechnika/PC, Asztali számítógép/Egyedi konfiguráció PC, Asztali Számítógép (Barebone)/AMD és Intel kategóriákban a processzor típus szerinti alábontásokat!

A kívánt CPU változatot a termékek feltöltése esetében a paramétereknél lehet bejelölni, vásárlás esetén pedig a szűkítőt lehet használni.

Bízunk benne, hogy a munkánkkal megkönnyítjük a vásárlásokat/eladásokat!

További kellemes aukciózást!

Üdvözlettel,

Kategóriamoderátor
Andersen112
Üdvözletem!

Női cipőt szeretnék feltölteni,de elakadok.Sajnos hiába jelőlöm be mind az angol,mint a normál méretet a rendszer mindig vissza dob és újra kéri a jelőlést.

Kategória specifikus tulajdonság: Angol méret: Kötelező!
Kategória specifikus tulajdonság: Méret: Kötelező!

Köszönöm a segítséget:Andersen112
kategoriamoderator
Tisztelt Felhasználók!

A következő kategóriákkal bővült a Számítástechnika:

- Laptop, notebook, netbook alkatrész/Hangszóró és Webkamera

- Számítógép, laptop, tablet kellék/Laptop, notebook tartó és E-book olvasó tok, védőfólia

- Új márkák találhatóak a PC, asztali számítógép alkatrész/Számítógépház kategóriában: Aerocool számítógépház, Antec számítógépház, Antler számítógépház, Arctic cooling számítógépház, Corsair számítógépház, Fractal számítógépház, M-Tech számítógépház, HKC számítógépház, Sharkoon számítógépház, Modecom számítógépház, Kolink számítógépház

Bízzunk benne, hogy ezzel is könnyebbé tesszük az eladást/vásárlást!

Üdvözlettel,

Kategoriamoderator
furordölarte
Tisztelt Vatera!
Ma délelőtt töltöttem fel a szokásos módon 10 terméket, mindet lista elejére kérve, a "pipa" a rubrikában, a 450 ft os összeg felszámolva, és a terméklistámnál mégsincs a kiemelt listán a 10 kép.
kepfeltoltes.hu/view/120619/listaeleje_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A festmény kategória lista is hibásan jelenik meg, már az első oldal felénél jelzi a vonal hogy a nem lista eleje következik, ami képtelenség, hiszen 5-6 oldal mindíg kiemelt listás
Vatera Kategóriák
Tisztelt Felhasználók!

A mai napon a Ruházat, divat/Női és férfi cipők kategóriák alábontásánál kötelezően kitöltendővé tettük az angol és az európai méreteket. Egy beépített méretkonvertáló segíthet az adatok kitöltésében, ha csak az egyik méret áll rendelkezésükre. Az el nem adott termékek esetén, az aukció újraindításánál nem kell kitölteni a kötelező paramétereket, azonban az adatlap módosítása esetén csak a kért méretek megadása után lehetséges.
Bízunk benne, hogy ezzel a fejlesztéssel is hozzájárulhatunk a könnyebb vásárláshoz és eladáshoz!
Várjuk hozzászólásaikat és észrevételeiket!
Sikeres eladást, vásárlást és jó licitálást kívánunk!
Üdvüzlettel:
Kategóriamoderátor
keneseis
IDÉZET(Andersen112 @ 2012-06-19 11:20) *
Üdvözletem!

Női cipőt szeretnék feltölteni,de elakadok.Sajnos hiába jelőlöm be mind az angol,mint a normál méretet a rendszer mindig vissza dob és újra kéri a jelőlést.

Kategória specifikus tulajdonság: Angol méret: Kötelező!
Kategória specifikus tulajdonság: Méret: Kötelező!

Köszönöm a segítséget:Andersen112

Ugyanez az én problémám is. Várom a megoldást.
Üdv: keneseis
Vatera Kategóriák
IDÉZET(keneseis @ 2012-06-19 14:49) *
Ugyanez az én problémám is. Várom a megoldást.
Üdv: keneseis

Tisztelt Felhasználók!

Köszönjük szépen az észrevételt, továbbítom az illetékes kollégának.

Vatera Kategóriák
kategoriamoderator
Tisztelt Felhasználók!

Növekedett az osztálylétszám a Baba - mama/Babaápolás, babaegészség kategóriában, legújabb tagja Baba-mama csomag néven található.

További kellemes aukciózást kívánunk!

Üdvözlettel,

Kategoriamoderátor
Vatera Kategóriák
Tisztelt Felhasználók!

Ismét egy kategória átalakításához érkeztünk, mégpedig a Hobbi, szabadidő, utazás kategóriához.
A Kreatív hobbi alkategóriát és alábontásait ezentúl a Kortárs és kézműves alkotásoknál lehet majd elérni. Természetesen, ezért lett a főkategória neve Szabadidő, utazás.
A szállás, utazási ajánlatokat szétbontottuk külföldi és belföldi utakra, illetve külön kategóriát kaptak a sátrak, hálózsákok, bicskák és kések, matracok és polifoamok. A régebbről ismert alábontásoknál pedig a paraméteres szűkítőket frissítettük, több kategória pedig virtuálisan jelenik (digitális fényképezőgép, videokamera, térképek, GPS) meg, amely elengedhetetlen kelléke lehet egy utazásnak.
A termékek moderálása még tart, ezért kérjük megértésüket és türelmüket az elkövetkező pár napban.
Várjuk észrevételeiket és hozzászólásaikat!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

Tisztelt Felhasználók!

A már régóta várt fejlesztés elkészült, amelyet a tegnapi napon élesítettünk is. Mostantól a kötelezően kitöltendő paraméterek esetében - ha szűkítünk - csak a kitöltött paraméter értékek között fog keresni és nem címben/leírásban mint eddig. Ahol nincsenek még kitöltött paraméter értékek, abban az esetben még találkozhatunk nem releváns termékekkel a keresés folyamán. Biztos tapasztalták már, hogy egyre több kategóriában válnak kötelezően kitöltendővé bizonyos paraméterek (pl.: Fényképezőgép, kamera; Háztartási gépek; Játék; Ruházat, divat), ezzel is szeretnénk javítani az Önök által generált találati listákat, lerövidíteni a kereséssel töltött időt.
Várjuk észrevételeiket és hozzászólásaikat!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor
zebra123
Sziasztok! Nem tudjátok, hogy miért nem működnek bizonyos kereső funkciók? Hiába jelelöm be, hogy milyen méretű ruhát keresek, tök más méreteket is listáz, így kb 5x annyi idő lenne végigbogarásznom, amire sajnos nincs időm. Már sok ruhát vásároltam korábban és nem volt ilyen gond. Előre is köszi a választ!
zejopy
IDÉZET(zebra123 @ 2012-07-12 13:50) *
Sziasztok! Nem tudjátok, hogy miért nem működnek bizonyos kereső funkciók? Hiába jelelöm be, hogy milyen méretű ruhát keresek, tök más méreteket is listáz, így kb 5x annyi idő lenne végigbogarásznom, amire sajnos nincs időm. Már sok ruhát vásároltam korábban és nem volt ilyen gond. Előre is köszi a választ!

Nemrégen változott a ruha kategória. Ha jól tudom, bizonyos paraméterek, amik eddig lehetőségek voltak csupán, most kötelezővé váltak. Valószínű, hogy azok az aukciók, amiket most rosszul listáz be neked, még nem lettek helyesen átállítva. Ilyenkor, mikor váltás van, mindig vannak zökkenők, nincs más lehetőség, csak türelmesen kivárni azt az átfutási időt, amíg az eladók is alkalmazkodnak.smile.gif
Azt hiszem ez a magyarázat (2012-06-19 12:20):
http://www.vatera.hu/forum/index.php?showt...p;#entry1491038
zebra123
Köszönöm szépen a gyors válaszod!
Az a baj, hogy ez így pont azoknak kedvez, akik nem írják be a kategóriákat sad.gif Ráadásul így arra ösztönöz, hogy ne is tedd, mert több megjelenítése van így a terméknek.
Remélem mihamarabb megoldódik ez, köszi a segítséged!

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-12 14:01) *
Nemrégen változott a ruha kategória. Ha jól tudom, bizonyos paraméterek, amik eddig lehetőségek voltak csupán, most kötelezővé váltak. Valószínű, hogy azok az aukciók, amiket most rosszul listáz be neked, még nem lettek helyesen átállítva. Ilyenkor, mikor váltás van, mindig vannak zökkenők, nincs más lehetőség, csak türelmesen kivárni azt az átfutási időt, amíg az eladók is alkalmazkodnak.smile.gif

zejopy
IDÉZET(zebra123 @ 2012-07-12 14:08) *
Köszönöm szépen a gyors válaszod!
Az a baj, hogy ez így pont azoknak kedvez, akik nem írják be a kategóriákat sad.gif Ráadásul így arra ösztönöz, hogy ne is tedd, mert több megjelenítése van így a terméknek.
Remélem mihamarabb megoldódik ez, köszi a segítséged!

De innentől már kötelező lesz, tehát nem lehet nem beállítani.smile.gif
(Azért később nézz vissza, mert lehet, hogy tévedek, akkor úgyis ki leszek javítva.smile.gif)
zebra123
Ok, köszönöm! smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-12 14:17) *
De innentől már kötelező lesz, tehát nem lehet nem beállítani.smile.gif
(Azért később nézz vissza, mert lehet, hogy tévedek, akkor úgyis ki leszek javítva.smile.gif)

Mentana
Tisztelt Vatera!

Miért van az, hogy beállítom a részletes keresőbe a kívánt ruhaméretet, erre kidobja a témán belüli összes találatot, viszont az összes méretben is! Nincs kedvem kimazsolázgatni 580 oldalból a keresett méretet! Ezt a hibát kb: egy hét óta tapasztalom, addig nagyszerűen működött!
Köszönöm! Mentana
operakedvelo
IDÉZET(Mentana @ 2012-07-14 10:36) *
Tisztelt Vatera!

Miért van az, hogy beállítom a részletes keresőbe a kívánt ruhaméretet, erre kidobja a témán belüli összes találatot, viszont az összes méretben is! Nincs kedvem kimazsolázgatni 580 oldalból a keresett méretet! Ezt a hibát kb: egy hét óta tapasztalom, addig nagyszerűen működött!
Köszönöm! Mentana

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-12 14:01)
Nemrégen változott a ruha kategória. Ha jól tudom, bizonyos paraméterek, amik eddig lehetőségek voltak csupán, most kötelezővé váltak. Valószínű, hogy azok az aukciók, amiket most rosszul listáz be neked, még nem lettek helyesen átállítva. Ilyenkor, mikor váltás van, mindig vannak zökkenők, nincs más lehetőség, csak türelmesen kivárni azt az átfutási időt, amíg az eladók is alkalmazkodnak.
Vatera Kategóriák
IDÉZET(operakedvelo @ 2012-07-14 11:35) *
IDÉZET(zejopy @ 2012-07-12 14:01)
Nemrégen változott a ruha kategória. Ha jól tudom, bizonyos paraméterek, amik eddig lehetőségek voltak csupán, most kötelezővé váltak. Valószínű, hogy azok az aukciók, amiket most rosszul listáz be neked, még nem lettek helyesen átállítva. Ilyenkor, mikor váltás van, mindig vannak zökkenők, nincs más lehetőség, csak türelmesen kivárni azt az átfutási időt, amíg az eladók is alkalmazkodnak.

Kedves Felhasználók!

Zejopynak nagyon köszönjük a választ és kis türelmet kérünk, amíg mindenki beállítja a paramétereket.

Üdvözlettel,

Vatera Kategóriák
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.