Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Profi Eladó Program
Vatera.hu Fórum > Általános > Aukciók
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Vateratibi
Sikeres felhasználói teszt után elindult a Vatera Profi Eladói Programja (PEP). A programban csak a piactér legmagasabb színvonalú eladói szolgáltatást nyújtó kereskedői vehetnek részt.

A napokban indított Profi Eladói Program (PEP) célja, hogy az online piactéren történő kereskedés színvonalát növelje. A kedvezményes eladási feltételeket (pl: alacsony 3Ft-os listázási díj, és kiemelt ügyfélszolgálat) biztosító programhoz csatlakozni kívánó kereskedőket amellett, hogy meg kell felelniük egy objektív szempontrendszernek (pl: nagyon magas pozitív visszajelzés számmal és aránnyal kell rendelkezniük) még a Vatera ügyfélszolgálata is tüzetes minőségi vizsgálatnak veti alá.

A Profi Eladó Program részleteit és pontos feltételeit a PEP oldalán találhat: http://www.vatera.hu/pep/?activepanel=faq

A programról az alábbi linken olvashatják a Vatera közleményét: http://www.vatera.hu/PR/?activepanel=news#link32
hytech
IDÉZET(Vateratibi @ 2009-08-05 12:38) *
A programról az alábbi linken olvashatják a Vatera közleményét: http://www.vatera.hu/PR/?activepanel=news#link32

Tisztelt Vateratibi!

Egy apró kérdésem lenne a státusszal kapcsolatban.
A 3ft-os feltöltési díjnak van havidíja?
Tehát van egy általánosan befizetendő havidíj amiért kapom ezt a 3ft-os feltöltési díjat vagy ez alapból jár egy profi eladónak?

Üdv
hytech
mazsolla
IDÉZET(hytech @ 2009-08-05 12:54) *
Tisztelt Vateratibi!

Tehát van egy általánosan befizetendő havidíj amiért kapom ezt a 3ft-os feltöltési díjat vagy ez alapból jár egy profi eladónak?

Üdv
hytech

Üdv. hytech koma rolleyes.gif
Örülök hogy látlak biggrin.gif
Mindenesetre én úgy értelmezem, hogy minden a régi, csak a PEP használók az 5 helyett 3 Ft - ot fizetnek termékekénti listázásnál ( tehát semmi extra havidíj )
Aramir
Nekem is lenne kérdésem. Most konkrétan kikéne írnom a használt termékeimhez, hogy garancia nincs? Ezmiatt a minőségi előírás miatt kérdezem:
"tájékoztatás garanciális feltételekről"
zejopy
IDÉZET(mazsolla @ 2009-08-05 12:43) *
Ebben is van egy nagy igazság wink.gif laugh.gif

Neked is gratulálok. smile.gif Bár egyértelmű volt. smile.gif
zejopy
IDÉZET(Aramir @ 2009-08-05 13:12) *
Nekem is lenne kérdésem. Most konkrétan kikéne írnom a használt termékeimhez, hogy garancia nincs? Ezmiatt a minőségi előírás miatt kérdezem:
"tájékoztatás garanciális feltételekről"

Szerintem azt új áruknál kell. A használtpiacon nincs garancia. Vagy igen? unsure.gif
mazsolla
IDÉZET(zejopy @ 2009-08-05 13:16) *
Neked is gratulálok. smile.gif Bár egyértelmű volt. smile.gif

zejopy !
Köszi szépen rolleyes.gif
hytech
IDÉZET(mazsolla @ 2009-08-05 13:10) *
Üdv. hytech koma rolleyes.gif
Örülök hogy látlak biggrin.gif
Mindenesetre én úgy értelmezem, hogy minden a régi, csak a PEP használók az 5 helyett 3 Ft - ot fizetnek termékekénti listázásnál ( tehát semmi extra havidíj )

Üdv neked is!

Örülök,hogy újra itt. smile.gif
Vissza is cuccolsz mostmár, hogy "kedvezőbb az éghajlat"? wink.gif

Én is úgy értelmezem ahogy te csak jobb tudni mint félni laugh.gif

Egyébként meg én is gratulálok bár enélkül is tudtam,hogy profi vagy. wink.gif
Vateraforum
Tisztelt Hytech!

A 3 Ft-os feltöltési díj minden a programban résztvevő felhasználónak jár, természetesen havidíj nélkül. A kedvezmény csak a 21 nap hosszúságú aukciókra vonatkozik!

IDÉZET(hytech @ 2009-08-05 12:54) *
Tisztelt Vateratibi!

Üdv
hytech

hytech
IDÉZET(Vateraforum @ 2009-08-05 13:26) *
Tisztelt Hytech!

A 3 Ft-os feltöltési díj minden a programban résztvevő felhasználónak jár, természetesen havidíj nélkül. A kedvezmény csak a 21 nap hosszúságú aukciókra vonatkozik!

Köszönöm a korrekt választ!
Vateraforum
Tisztelt Zejopy!

A garanciális feltételek megadása az új árukra vonatkozik.

Bár egy egyszerű példával élve egy használt TV-re sem árt kipróbálás garanciát biztosítani egy profi eladónak, hiszen ez növeli a vevők bizalmát. Ez jelen pillanatban nem kötelező, ajánlott!

IDÉZET(zejopy @ 2009-08-05 13:22) *
Szerintem azt új áruknál kell. A használtpiacon nincs garancia. Vagy igen? unsure.gif

mazsolla
IDÉZET(hytech @ 2009-08-05 13:26) *
Üdv neked is!

Örülök,hogy újra itt. smile.gif
Vissza is cuccolsz mostmár, hogy "kedvezőbb az éghajlat"? wink.gif

Én is úgy értelmezem ahogy te csak jobb tudni mint félni laugh.gif

Egyébként meg én is gratulálok bár enélkül is tudtam,hogy profi vagy. wink.gif

Üdv ismét !!
Itt voltam én mindig. Csak " vettem egy kis levegöt ", hogy ................ tisztában lássak ??? biggrin.gif
Természetesen egy ilyen feltétellel, már bövítem a " kínálati palettámat ".
Ami meg máshol van, elfér ( addig még pénzbe nem kerül biggrin.gif )
Kösz a gratulációt ! Te sem panaszkodhatsz laugh.gif Te is azokhoz tartozol, akik ezt kiérdemelték wink.gif
mazsolla
IDÉZET(Vateraforum @ 2009-08-05 13:31) *
Tisztelt Zejopy!

Bár egy egyszerű példával élve egy használt TV-re sem árt kipróbálás garanciát biztosítani egy profi eladónak, hiszen ez növeli a vevők bizalmát. Ez jelen pillanatban nem kötelező, ajánlott!

Tisztelt Vateraforum !

Egy kis segítség. Nyilván látható mit árulok már több mint négy éve ( mindig ugyanazt smile.gif )
Ön szerint, milyen garancia lenne elfogadható, amit mondjuk én a termékekre válalni tudnék ?

Minöségit ? Ez mondjuk használat és használó függö ( nekem hónapokat, vagy többet is kibir egy fólia ) .
Lehet valakinél már ugyanez, heteket.
Használati utasítás mellékelve. Mégis összegyür 1-2 fóliát, mire a harmadikat felteszi rendesen. Erre milyen garanciát tudok adni ( vegyem vissza amit összegyürt ? ).
hytech
IDÉZET(zejopy @ 2009-08-05 13:22) *

Európai uniós jogszabály, hogy használt termékre az eladó semmilyen garanciát nem vállal.
Ez minden aukció végén szerepel is az exxy-es hirdetésekben.(halkan jegyzem meg mégis pörög az oldal mint az atom,persze tudjuk miért)
Vateraforum
Tisztelt Hytech!

A garanciális feltételek megadása ezért nem is kötelező, hanem csak ajánlott!
hytech
IDÉZET(Vateraforum @ 2009-08-05 13:48) *
Tisztelt Hytech!
A garanciális feltételek megadása ezért nem is kötelező, hanem csak ajánlott!

Persze tudom.
Csak Zejopy kolléganőnek reagáltam.
zejopy
Teljesen bezsongtatok ettől a garanciális feltételektől. smile.gif Nem is értem.
Nyilván a PEP program is valamennyire alkalmazkodni próbál minden eladóhoz. Akinek nem inge, ne vegye magára, ilyen egyszerű.
Garanciális dolog azokat az eladókat érinti, akik új cuccokkal kereskednek, ilyenek szerintem a vateraboltok, többek között.
A Ti profizmusotok nem ebben rejlik, hanem a többi kritériumban. Nektek azokra kell rágyúrni. De pont Nektek ez sikerült. Ha megkaptátok, akkor nyilván ez így jó. Nem kell olyan dolgot bevezetnetek, ami eddig nem volt, mert ha ez hiányzott volna, akkor meg sem kaptátok volna a kiemelést.

Köszi Hytech. smile.gif
mazsolla
IDÉZET(zejopy @ 2009-08-05 13:56) *
Teljesen bezsongtatok ettől a garanciális feltételektől. smile.gif Nem is értem.
Nyilván a PEP program is valamennyire alkalmazkodni próbál minden eladóhoz. Akinek nem inge, ne vegye magára, ilyen egyszerű.
Garanciális dolog azokat az eladókat érinti, akik új cuccokkal kereskednek, ilyenek szerintem a vateraboltok, többek között.
A Ti profizmusotok nem ebben rejlik, hanem a többi kritériumban. Nektek azokra kell rágyúrni. De pont Nektek ez sikerült. Ha megkaptátok, akkor nyilván ez így jó. Nem kell olyan dolgot bevezetnetek, ami eddig nem volt, mert ha ez hiányzott volna, akkor meg sem kaptátok volna a kiemelést.

Köszi Hytech. smile.gif

A Női logika, mindig hatásos rolleyes.gif smile.gif
Aramir
IDÉZET(Vateraforum @ 2009-08-05 13:31) *
Tisztelt Zejopy!

Köszönöm!
Bár mondjuk tv-t pont nem postáznék smile.gif
zejopy
IDÉZET(mazsolla @ 2009-08-05 13:59) *
A Női logika, mindig hatásos rolleyes.gif smile.gif

rolleyes.gif
Tudod, nekünk nincs fizikai erőnk, kénytelenek vagyunk kombinálni. Így sikerült átvészelnünk az elmúlt pár évezredet. laugh.gif
Grobar
IDÉZET(mazsolla @ 2009-08-05 13:41) *
Tisztelt Vateraforum !

Egy kis segítség. Nyilván látható mit árulok már több mint négy éve ( mindig ugyanazt smile.gif )
Ön szerint, milyen garancia lenne elfogadható, amit mondjuk én a termékekre válalni tudnék ?

Minöségit ? Ez mondjuk használat és használó függö ( nekem hónapokat, vagy többet is kibir egy fólia ) .
Lehet valakinél már ugyanez, heteket.
Használati utasítás mellékelve. Mégis összegyür 1-2 fóliát, mire a harmadikat felteszi rendesen. Erre milyen garanciát tudok adni ( vegyem vissza amit összegyürt ? ).

A fólia nem tartós fogyasztási cikk. Sehol nincs rá garancia.
mazsolla
IDÉZET(Grobar @ 2009-08-05 14:04) *

Kösz ( Hvala ) a segítséget rolleyes.gif smile.gif
Zolimoto
IDÉZET(mazsolla @ 2009-08-05 14:37) *
Kösz ( Hvala ) a segítséget rolleyes.gif smile.gif

szia,légyszi nézz át az "érdekes eladók" topicba,nem akartam ide.köszi
hytech
IDÉZET(mazsolla @ 2009-08-05 13:33) *
Üdv ismét !!
Itt voltam én mindig. Csak " vettem egy kis levegöt ", hogy ................ tisztában lássak ??? biggrin.gif
Természetesen egy ilyen feltétellel, már bövítem a " kínálati palettámat ".
Ami meg máshol van, elfér ( addig még pénzbe nem kerül biggrin.gif )
Kösz a gratulációt ! Te sem panaszkodhatsz laugh.gif Te is azokhoz tartozol, akik ezt kiérdemelték wink.gif

Megtisztelsz. smile.gif
hanga55
Olyan szXrul érzem magam. sad.gif Az akinek értékesebb cuccai vannak lehet profi eladó. dry.gif Mostmár a csillagok sem jelentenek annyit, mint korábban. Megvénülök mire Profi lehetek. Úgy gondolom, hogy feltöltöm a garázs tartalmát 1ft-os aukcióra. Legfeljebb többet járok a postára... Én is szeretnék Profi lenni... Csak pár száz értékelés kell... rolleyes.gif
zejopy
IDÉZET(hanga55 @ 2009-08-05 16:52) *
Olyan szXrul érzem magam. sad.gif Az akinek értékesebb cuccai vannak lehet profi eladó. dry.gif Mostmár a csillagok sem jelentenek annyit, mint korábban. Megvénülök mire Profi lehetek. Úgy gondolom, hogy feltöltöm a garázs tartalmát 1ft-os aukcióra. Legfeljebb többet járok a postára... Én is szeretnék Profi lenni... Csak pár száz értékelés kell... rolleyes.gif

Hagyd, ne foglalkozz vele! Legyél profi, nem kell ahhoz a kis virág. Az a lényeg, hogy a dolgodat jól végezd, nem az, hogy ezt x, y, vagy z hogyan értékeli. Ez egy normarendszer, amibe rajtad kívül még sokan nem férnek bele. A vevőid legyenek Veled elégedettek, ne a Vatera vezetése. Akkor érdemes, a többi nem számít.
Mindig mindenből lelki kérdést csinálsz. smile.gif
tomilights
Tisztelt Vatera csapata. Örülök az új alternatívának és gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Egy apró észrevételem lenne. Az áprilisi díjszabás sokunkat kiszorított a piactérről vagy beszűkítette jó pár társam, köztük az én mozgásteremet is. A kérdésem: Nem lehetne figyelembe venni az elbíráláskor a január-április-közötti időszakot is a havi 80 ezres küszöbbel kapcsolatban? Talán sokan felkacagnak hogy akkor a tavaly előttit is lehessen de véleményem szerint a Január-április közötti időszak a 3-ft-ot leszámítva gyakorlatilag azonos azzal ami most következik a profi státusszal rendelkezőknek.Sokan mások és jómagam is azon időszakban messze meghaladtuk a ma kért átlagot és szivesen dolgoznánk újra ha lehet. Véleményem szerint mindenki jól járna. Várom megtisztelő válaszukat. Üdv: tomilights
CellaTel
IDÉZET(Grobar @ 2009-08-05 14:04) *

maradjunk a gsm-nél... az lcd-re és az akksira sincs. semelyik nagyker nem ad rá... így az eladó sem tud.. hacsak nem vállalja be...
maximum jedan mjesec (ha már horvátozunk smile.gif )
CellaTel
IDÉZET(tomilights @ 2009-08-05 17:08) *
Tisztelt Vatera csapata.Üdv: tomilights

szerintem aki akarta és bizott és nem törölt hanem nagyvonalakban hű maradt a vaterához annak megvan a 80 vagy akár több ezres havi forgalma.. én az akkori kb 1000 termékemből lepucoltam jópár eladhatatlannak vélt terméket. kb 5-600 termékre. és igy is lazán sikerült hozni a limitet..szerintem töltsd vissza a régi készletet. huzz bele.. és menni fog..
Vateratibi
Kedves tomilights!

Nem szándékozunk változtatni a PEP részvételi feltételein. Örömünkre szolgál, hogy ismét tervezi megjelenését a Vaterán. Amint eléri a 240.000 Ft-os forgalmat (havi 80.000 Ft-os átlag 3 hónapon keresztül), és minden más bekerülési feltételnek is megfelel, kapcsolódhat a programhoz. Reméljük, hamarosan Önt is a Profi Eladók között üdvözölhetjük!

IDÉZET(tomilights @ 2009-08-05 17:08) *
Tisztelt Vatera csapata. Örülök az új alternatívának és gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Egy apró észrevételem lenne. Az áprilisi díjszabás sokunkat kiszorított a piactérről vagy beszűkítette jó pár társam, köztük az én mozgásteremet is. A kérdésem: Nem lehetne figyelembe venni az elbíráláskor a január-április-közötti időszakot is a havi 80 ezres küszöbbel kapcsolatban? Talán sokan felkacagnak hogy akkor a tavaly előttit is lehessen de véleményem szerint a Január-április közötti időszak a 3-ft-ot leszámítva gyakorlatilag azonos azzal ami most következik a profi státusszal rendelkezőknek.Sokan mások és jómagam is azon időszakban messze meghaladtuk a ma kért átlagot és szivesen dolgoznánk újra ha lehet. Véleményem szerint mindenki jól járna. Várom megtisztelő válaszukat. Üdv: tomilights

tomilights
IDÉZET(Vateratibi @ 2009-08-05 17:25) *
Kedves tomilights!

Nem szándékozunk változtatni a PEP részvételi feltételein. Örömünkre szolgál, hogy ismét tervezi megjelenését a Vaterán. Amint eléri a 240.000 Ft-os forgalmat (havi 80.000 Ft-os átlag 3 hónapon keresztül), és minden más bekerülési feltételnek is megfelel, kapcsolódhat a programhoz. Reméljük, hamarosan Önt is a Profi Eladók között üdvözölhetjük!

Köszönöm a választ.
mazsolla
IDÉZET(CellaTel @ 2009-08-05 17:25) *
szerintem aki akarta és bizott és nem törölt hanem nagyvonalakban hű maradt a vaterához annak megvan a 80 vagy akár több ezres havi forgalma.. én az akkori kb 1000 termékemből lepucoltam jópár eladhatatlannak vélt terméket. kb 5-600 termékre. és igy is lazán sikerült hozni a limitet..szerintem töltsd vissza a régi készletet. huzz bele.. és menni fog..

Senkit sem szeretnék megsérteni, De:
A témára, amire CellaTel itt válaszolt, a legkorrektebb válasz, ami lehetséges wink.gif
Lehetne ragozni, de ez így igaz. A - ZS - ig. smile.gif
hanga55
IDÉZET(zejopy @ 2009-08-05 17:06) *
Hagyd, ne foglalkozz vele! Legyél profi, nem kell ahhoz a kis virág. Az a lényeg, hogy a dolgodat jól végezd, nem az, hogy ezt x, y, vagy z hogyan értékeli. Ez egy normarendszer, amibe rajtad kívül még sokan nem férnek bele. A vevőid legyenek Veled elégedettek, ne a Vatera vezetése. Akkor érdemes, a többi nem számít.
Mindig mindenből lelki kérdést csinálsz. smile.gif

Úgy érzem magam, mint a kis közért a bevásárlóközpont mellett... unsure.gif
Grobar
IDÉZET(hanga55 @ 2009-08-05 18:02) *
Úgy érzem magam, mint a kis közért a bevásárlóközpont mellett... unsure.gif

Jól érzed. Azért tegyünk különbséget egy eladó, meg egy hobbi Vaterás között. Ez a program, igazából az előbbieknek szól.
zejopy
IDÉZET(Grobar @ 2009-08-05 18:04) *
Jól érzed. Azért tegyünk különbséget egy eladó, meg egy hobbi Vaterás között. Ez a program, igazából az előbbieknek szól.

Hát igen, a havi 80 000 mindent elmond. Na persze van az 500-as kitétel, hogy neve is legyen a gyereknek.
hanga55
IDÉZET(Grobar @ 2009-08-05 18:04) *

Valószínűleg az "újonc" vásárlók előbb fognak vásárolni egy "virágos" eladótól, min egy olyantól akinek 100, 200, 300, 400 jó értékelése van. Mit érnek már a színes csillagok? huh.gif Nekem ez jövedelemkiegészítés nem hobbi. Nem keresek vele 80 ezreket. sad.gif
Grobar
IDÉZET(hanga55 @ 2009-08-05 18:17) *
Valószínűleg az "újonc" vásárlók előbb fognak vásárolni egy "virágos" eladótól, min egy olyantól akinek 100, 200, 300, 400 jó értékelése van. Mit érnek már a színes csillagok? huh.gif Nekem ez jövedelemkiegészítés nem hobbi. Nem keresek vele 80 ezreket. sad.gif

Használt könyveket árulsz, mindegy miért, a lényeg hogy nem belőled él meg a Vatera, hanem a "nagyokból". Én miért nem siránkozok, hogy miért nem lehetek az? Attól még lehetsz korrekt jó eladó, mert nincs ez a titulusod. Vásárolni is ugyanúgy fognak, mint eddig.
zejopy
IDÉZET(Grobar @ 2009-08-05 18:23) *
Használt könyveket árulsz, mindegy miért, a lényeg hogy nem belőled él meg a Vatera, hanem a "nagyokból". Én miért nem siránkozok, hogy miért nem lehetek az? Attól még lehetsz korrekt jó eladó, mert nincs ez a titulusod. Vásárolni is ugyanúgy fognak, mint eddig.

Annyira kemény vagy, és jó is ez így, de én megértem Hangát, bár engem nem zavar annyira ez a dolog. huh.gif
hanga55
IDÉZET(Grobar @ 2009-08-05 18:23) *

Tudom, enélkül is lehetek korrekt eladó. Csak sajnos ezt nem jelzik "virággal". Attól, hogy valaki drágább cuccokat árul és van pár értékelése még nem biztosm, hogy profi. Az ötszáz értékelést még csak értem, de az összeg kritériumot nem. A 107 pozitív értékelésemmel kezdőnek számítok? Profinak ugyan még nem, de akkor én mi vagyok? huh.gif huh.gif unsure.gif
Grobar
IDÉZET(zejopy @ 2009-08-05 18:33) *
Annyira kemény vagy, és jó is ez így, de én megértem Hangát, bár engem nem zavar annyira ez a dolog. huh.gif

Miért, nincs igazam?? Egyetlen kitételnek sem felel még meg, ami persze vátozhat.
zejopy
IDÉZET(hanga55 @ 2009-08-05 18:35) *
Tudom, enélkül is lehetek korrekt eladó. Csak sajnos ezt nem jelzik "virággal". Attól, hogy valaki drágább cuccokat árul és van pár értékelése még nem biztosm, hogy profi. Az ötszáz értékelést még csak értem, de az összeg kritériumot nem. A 107 pozitív értékelésemmel kezdőnek számítok? Profinak ugyan még nem, de akkor én mi vagyok? huh.gif huh.gif unsure.gif

Feltörekvő nemzedék.
zejopy
IDÉZET(Grobar @ 2009-08-05 18:36) *
Miért, nincs igazam?? Egyetlen kitételnek sem felel még meg, ami persze vátozhat.

Jaj, Grob!
Persze, hogy igazad van. De nehéz azzal szembesülni, hogy ha nem termelsz elég pénzt, akkor már nem is vagy minőségi partner. Pedig tényleg nem, laugh.gif , mindenhol ez van, miért pont itt ne lenne?!
Grobar
IDÉZET(hanga55 @ 2009-08-05 18:35) *

Azt értsd meg, hogy Te nem vagy kereskedő. Aprópénzt szállítasz a Vaterának, miért adna Neked is PE titulust?? Mire??? Most ne a gyűjteményes, használt termékes oldalát nézd. Azok nagy része "lepakolt" a Vateráról, ez volt a tulajdonosok célja. Ismétlem eladóknak, KERESKEDŐKNEK indult a program, akikből él a Vatera, akik a nagy pénzt szállítják, nem olyanoknak mint Te vagy én. Én ha karnám már rég meglenne az 500-nak a duplája, de csak azért nem fogok áron alul árulni, hogy sok értékelésem legyen.
hanga55
IDÉZET(Grobar @ 2009-08-05 18:42) *
Azt értsd meg, hogy Te nem vagy kereskedő. Aprópénzt szállítasz a Vaterának, miért adna Neked is PE titulust?? Mire??? Most ne a gyűjteményes, használt termékes oldalát nézd. Azok nagy része "lepakolt" a Vateráról, ez volt a tulajdonosok célja. Ismétlem eladóknak, KERESKEDŐKNEK indult a program, akikből él a Vatera, akik a nagy pénzt szállítják, nem olyanoknak mint Te vagy én. Én ha karnám már rég meglenne az 500-nak a duplája, de csak azért nem fogok áron alul árulni, hogy sok értékelésem legyen.

Ezek szerint a fennmaradt kisembereket is ki szeretnék szórni... Nagyobb lesz a Profik forgalma, ami a kicsiktől vándorol át.
Grobar
IDÉZET(hanga55 @ 2009-08-05 18:52) *
Ezek szerint a fennmaradt kisembereket is ki szeretnék szórni... Nagyobb lesz a Profik forgalma, ami a kicsiktől vándorol át.

Még mindig nem érted. Neked nincs forgalmad, az nem forgalom nekik. Az semmi.
zejopy
IDÉZET(Grobar @ 2009-08-05 18:55) *
Még mindig nem érted. Neked nincs forgalmad, az nem forgalom nekik. Az semmi.

Nem kell elmenned, konkrétan nem akarják, de mindegy, hogy itt vagyunk-e, vagy sem. Ne a Vaterának akarj megfelelni, hanem magadnak és a vásárlóidnak. Grobar előző (hosszabb) hozzászólása mindent elmondott. Ezek után szerintem nem merülhet fel több kérdés.
Vagy morális kérdést akarsz belőle csinálni? Minek? Itt élünk mindnyájan ezen a bolygón, tudjuk miről szól az élet, mindenki oda sorolja be magát, ahova kedve tartja, vagy ahova sikerül. De ettől még az uralkodó széljárást el kell fogadni, illetve tudomásul kell venni. Ugyanis itt kell élni.
Grobar
IDÉZET(zejopy @ 2009-08-05 19:01) *
Nem kell elmenned, konkrétan nem akarják, de mindegy, hogy itt vagyunk-e, vagy sem.

Ha bevállalja valaki a feltöltési díjat, akkor végtelen számú terméke lehet fent.
zejopy
IDÉZET(Grobar @ 2009-08-05 19:03) *
Ha bevállalja valaki a feltöltési díjat, akkor végtelen számú terméke lehet fent.

Akkor viszont hamar meglesz az 500. Tehát pénz beszél, kutya ugat.
hanga55
IDÉZET(zejopy @ 2009-08-05 19:01) *
Nem kell elmenned, konkrétan nem akarják, de mindegy, hogy itt vagyunk-e, vagy sem. Ne a Vaterának akarj megfelelni, hanem magadnak és a vásárlóidnak.

Csakhogy kevesebb lesz az a vásárló akinek megfelelek... unsure.gif

Grobar előző (hosszabb) hozzászólása mindent elmondott. Ezek után szerintem nem merülhet fel több kérdés.
Vagy morális kérdést akarsz belőle csinálni? Minek? Itt élünk mindnyájan ezen a bolygón, tudjuk miről szól az élet, mindenki oda sorolja be magát, ahova kedve tartja, vagy ahova sikerül. De ettől még az uralkodó széljárást el kell fogadni, illetve tudomásul kell venni. Ugyanis itt kell élni.

Hagyjuk magunkat kitúrni... unsure.gif

Grobar
Figyelj oda, hogy legyen lezárva az idézet. Így olyan mintha zeyopi írta volna, ezt a baromságot. Mitől lenne kevesebb???? Használt könyveket árulsz, amiből jó eséllyel Te hirdetsz 1 darabot a Vaterán. Azt ugyanúgy tőled veszik meg.
Hogy érted hogy hagyod magad kitúrni?? Nem értelek, mi a bajod? Hogy 4 hónap után nincs 600 visszajelzésed? Válts profilt, árulj műszaki cikkeket. Legyél kereskedő. De a mostani formában, nem éred el a PE szintet.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.