0 0
Mert a vásárlás bizalomra épül. A Vaterán az
értékelések alapján tudhatod, hogy kitől vásárolsz,
sőt még pénzvisszafizetési garanciát is vállalunk!
Kategóriák
Részletes keresés

Németországi fogászati asszisztens állás Nürnbergben

Termékkód: 2619422189
Munkavégzés helye:
Németország, Külföld
Szakterület:
szakmai asszisztens
Munka jellege:
teljes munkaidő
Szükséges végzettség:
szakvizsga
Hirdetésfeladás:
2018.05.24. 14:59:50
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0

Munka leírása, feladatok

Németországba, Nürnbergbe keresünk egy elegáns, jól felszerelt fogorvosi rendelőbe minimum 2 év tapasztalattal rendelkező fogászati asszisztenst.

Elvárások:

.Fogászati asszisztensi végzettség

•Minimum B1-es szintű, társalgási szintű német nyelvtudás

•Önálló precíz munkavégzés, ápolt megjelenés

•Minimum egy éves tapasztalat a szakmában

Egyéb juttatások

Amit kínálunk:

•Kereseti lehetőség, bruttó 2000-2400 EUR/hó (tapasztalattó függően)

•Szállás megkeresésében segítséget adunk

•Tréningeken, továbbképzéseken való részvételi lehetőség

•Hosszú távú, biztos munkaviszony

•Évi 26 nap fizetett szabadság

•Segítség a szálláskeresésben