0 0
Kategóriák
Részletes keresés

Shop eladó kútkezelő állás

Termékkód: 2629796222
Ár:
180 Ft
Telefonszám:
+36 30 Mutasd
Munkavégzés helye:
Diósd
Szakterület:
kereskedő, eladó
Munka jellege:
részmunkaidő, 4 óra, részmunkaidő, 6 óra, teljes munkaidő
Cég neve:
Lukoil Diósd
Hirdetésfeladás:
2018.05.23. 13:29:34
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: 99.67%
Értékeléseinek száma: 2127
Beosztás: beosztott Munkavégzés helye (település): Diósd
Fizetés jellege: fix bér Keres/Kínál: Kínál
Nyelvismeret: magyar
Diósdon a Lukoil benzinkútra Shop és kútkezelőket keresünk!

2 műszakos munkarend vállalása.

Feladatok.:Aktív termék ajánlása, vásárlók kiszolgálása, kassza és pénzkezelés, áruátvétel , szavatossági idők figyelése, adminisztrációs feladatok, vásárlói és munkakörnyezet rendben tartása, takarítás.

Amit elvárunk.: Esztétikus megjelenés, jó kommunikációs készség, megbízhatóság, motiváltság, hosszú távra tervez, munkafolyamatok megismerése után önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

Kutasvizsga nélkül
Bruttó130ezer Forint + első hónap után havi bónusz, 5000Ft cafeteria+munkába járási költség térítés+délutáni műszakpótlék, vasárnapi műszakpótlék, túlóra pénz, ( nettó 110ezerFt-150ezerFt körül ) + borravaló

Kutasvizsgával
Bruttó180ezer Forint + első hónap után havi bónusz, 5000Ft cafeteria+munkába járási költség térítés+délutáni műszakpótlék, vasárnapi műszakpótlék, túlóra pénz, ( nettó 160ezerFt-200ezerFt körül ) + borravaló

Tovább képzési lehetőség, ha még nincs töltőállomás kezelő képesítésed, a tárasaság segít megszerezni. ( Tapasztalatok alapján aki három hónapot marad az le is teszi a vizsgát, ami egyszerű :) és a cég állja a megfelelő kritériumok teljesítése esetén.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal: sandipeti1992@gmail.com