0 0
Mert a vásárlás bizalomra épül. A Vaterán az
értékelések alapján tudhatod, hogy kitől vásárolsz,
sőt még pénzvisszafizetési garanciát is vállalunk!
Kategóriák
Részletes keresés

Takarító állás a Budai Hotelben azonnali kezdéssel, nettó 900 Ft/óra

Termékkód: 2603050943
Ár:
900 Ft
Telefonszám:
+36 30 Mutasd
Munkavégzés helye:
Budapest
Szakterület:
szállodaipar
Munka jellege:
teljes munkaidő
Tapasztalat:
pályakezdő
Szükséges végzettség:
érettségi
Cég neve:
BUDAI Hotel és Vendéglő Kft.
Hirdetésfeladás:
2018.03.10. 12:37:31
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: 100%
Értékeléseinek száma: 28
Beosztás: beosztott Munkavégzés helye (település): Budapest
Fizetés jellege: fix bér Keres/Kínál: Kínál
Jogosítvány: nem szükséges Vállalkozói igazolvány: nem szükséges
Szobaasszony, takarító állás Budapesten.

Munkavégzés helye: 1121 Budapest, Rácz Aladár út 45. Budai Hotel

A Budai Hotel egy kis, családias 3 csillagos hotel, 13 szobával. A hotel csendes, nyugodt környéken fekszik, zöldövezetben, a panorámás teraszról kitűnő látvány tárul a vendégek elé.

Munkavégzés ideje: naponta kb. 08:00 - 14:00 óra között, akár minden nap lehet jönni.

Kezdés: azonnal.

Feladatok:
-Hotelszobák teljes körű takarítása (porszívózás, fürdőszoba takarítás, ágynemű csere, portörlés, hűtőszekrény és szekrény takarítása belül, szemetet levinni)
-Rendezvénytermek takarítása
-mosodával kapcsolattartás (átadás-átvétel)
-Virágokat öntözni

Elvárások: Precíz, pontos munkavégzés.

Fizetés: nettó 900 Ft/óra, turisztikai idénymunka keretében, bejelentve.

A fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre kell küldeni:
info@budaihotel.hu

Hotel honlapja: https://budaihotel.hu/

Hirdetés feladója: Budai Hotel és Vendéglő Kft. 1121 Budapest, Kázmér u. 2.