Állás/Gyártás, termelés normal_seller 0

ACPS Automotive Kft. Kiváló álláslehetőség, Betanított munka

Hegesztő,Raktáros,Raktáros,Vég-összeszerelő,

Látogatók: 420
Telefonszámot lekérők: 4
1 / 0
ad
Ár
200 000 Ft
Hirdetésfeladás
2019.12.12. 14:22:39
Munkavégzés helye
Kecskemét
Szakterület
gyártás, termelés vezető
Munka jellege
teljes munkaidő
Tapasztalat
pályakezdő
Szükséges végzettség
alapfokú végzettség
Cég neve
Acps Automotive
Mutasd a telefonszámot

A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0
Beosztás:
Munkavégzés helye (település):
Keres/Kínál:
Jogosítvány:
Vállalkozói igazolvány:
ACPS Automotive Kft.
acps.automotivekft@gmail.com
Autóipari beszállító cég 15 éve Kecskeméten , fő profilunk a vonóhorog gyártás.

Az alábbi munkakörökbe keres munkatársakat.
- Festősori betanított munkás ( 3 műszak 8 órában)
- Hegesztő ( 3 műszak 8 órában)
- Raktáros ( 3 műszak 8 órában / Folyamatos 12 óra 3 munkanap 3 pihenőnap)
- CNC gépkezelő (Folyamatos 12 óra 3 munkanap 3 pihenőnap)
- Vég-összeszerelő (Folyamatos 12 óra 3 munkanap 3 pihenőnap)
- Kiemelt pozíció: Mérőtechnikus (Folyamatos 12 óra 3 munkanap 3 pihenőnap)
- Kiemelt pozíció: Hegesztési varrat ellenőr ( 3 műszak 8 órában)

Amit kínálunk.
- Bejelentett munkaviszony
- 13. havi juttatás
- Műszakpótlékok (délután +30% éjszaka +50%)
- Cafatéria (havi bruttóbér 15%)
- Bónusz (Teljesítmény és Jelenlét alapú , Havi és negyedéves kifizetés. Átlagosan havi bruttó bér maximum 15%-a.)
- Céges busz (Dunaújváros , Izsák , Soltszentimre , Tiszakécske , Jakabszállás , Tiszaug , Csépa , Kerekegyháza stb.)
- Stabil hosszútávú munkalehetőség
- Alapórabér (pozíció függő)
- Igény szerint túlóra lehetőség (hétköznapi +50% hétvégi +100%)
- Céges rendezvények , sportolási lehetőség.
- Fejlődési lehetőség

Kezd te is az új évet , új munkahellyel új lehetőségekkel.
Jelentkezéseket várjuk: acps.automotivekft@gmail.com , tárgyban kérnénk a jelentkezni kívánt pozíció megjelölésével.
Személyes interjúk a kecskeméti gyárban előre egyeztetett időpontban.