Könyv/Regények/Thriller, horror normal_seller 0

CARLOS ANTONIO AGUIRRE ROJAS: ENGEDELMESKEDVE PARANCSOLNI

Látogatók: 91
Kosárba tették: 0
Megfigyelők: 0
1 / 0
1
CARLOS ANTONIO AGUIRRE ROJAS: ENGEDELMESKEDVE PARANCSOLNI

CARLOS ANTONIO AGUIRRE ROJAS: ENGEDELMESKEDVE PARANCSOLNI

A termék elkelt fix áron.
Fix ár: 1 500 Ft
FIX ár: 1 500 Ft
konyvbazar (1205) 99.92%
A megvásárolt termék:
Kapcsolatfelvétel az eladóval:
A tranzakció lebonyolítása:
Szállítás és csomagolás:

Regisztráció időpontja: 2007.11.27.

Értékelés eladóként: 99.91% Értékelés vevőként: 100%

fix_price
Mennyiség
1 db
Állapot
Használt
Az áru helye
Magyarország
Átvételi hely
Budapest XVII. kerület
Az aukció vége
2023.12.15. 14:26:04 - Frissíts!
Aukció kezdete
2023.04.07. 12:28:53
Garancia
Nincs
Számlaadás
Nincs
Szállítási költség
Van
Szállítás és fizetés
Loading...
Termékkód:
3263282249

Megosztás
Carlos Antonio Aguirre Rojas
Engedelmeskedve parancsolni

L'Harmattan
2012

CARLOS ANTONIO AGUIRRE ROJAS: ENGEDELMESKEDVE PARANCSOLNI

Carlos Antonio Aguirre Rojas
Engedelmeskedve parancsolni 

Alcím: (A mexikói neozapatizmus politikai tanulságai)


Kiadás: L'Harmattan / Eszmélet Alapítvány, Budapest, 2012

ISBN: 9789632365275

Oldalak száma: 224

Rövid leírás

Milyen tanulságok vonhatók le az 1994 januárjától – a kelet-európai rendszerváltozásokat követően, ám Seattle és a társadalmi világfórumok megszerveződése előtt – kibontakozó mexikói neozapatista mozgalom közel két évtizedes történetéből? Miért Chiapasban, „a haza legelfeledettebb zugában” (ahogyan a neozapatisták mondják) szökött szárba ez a mozgalom? S miért Mexikóban, Latin Amerikában? Mit jelent és milyen üzenetet hordoz a neozapatista „másmilyen politika”, hogyan működik a „másmilyen demokrácia” és a „jókormányzati junta”, s mennyiben fejez ki az indián őslakosok eme bázismozgalma egyetemes követeléseket? Mennyiben testesíti meg az 1968 utáni mexikói baloldali társadalmi-politikai küzdelmek szintézisét, és milyen helyet foglal el a Latin-Amerika-szerte létező s feljövőben lévő rendszerellenes és antikapitalista mozgalmak között?

Carlos Antonio Aguirre Rojas (1955), a mexikóvárosi Universidad Nacional Autonóma de México társadalomkutató intézetének történészprofesszora, a Contrahistorias című baloldali, rendszerkritikai folyóirat főszerkesztője e kérdések megválaszolásához kínál kétségtelenül szokatlan – elkötelezett és beleérző, a marxi, braudeli, sartre-i, foucault-i társadalomtudományi fogalmi apparátust a neozapatista őslakos világszemlélettel egyesítő – válaszokat.

Jó állapotban.



Átvétel személyesen  Örs vezér térnél (novembertől-márciusig szünetel),  Ecseri úti metrónál hétfőnként, 17.kerületben,

Vagy csomagküldés MPL, Foxpost -automatába,házhoz.

Figyelem! csomagküldés árak változhatnak!

Szállítás megnevezése és fizetési módja
Szállítás alapdíja
MPL házhoz előre utalással
1 680 Ft /db
Személyes átvétel
0 Ft /db
Budapest XVII. kerület
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással
1 139 Ft /db
További információk a termék szállításával kapcsolatban:
ÁTVÉTEL SZEMÉLYESEN Budapesten,17.kerületben, Örs vezér téren, kérem az aukció lezárása után az átvételt 6 napon belül megoldani ,utána újra meghirdetésre kerülnek az át nem vett áruk. Postázás csak átutalás után,
Az eladóhoz intézett kérdések Még nem érkezett kérdés. Kérdezni a vásárlás előtt a legjobb.