Termékleírás
A TE-CD 18-2 Li-i akkumulátoros ütvefúró/csavarhúzó erős, robusztus és sokoldalú, a szakemberek igényeit kielégítő szerszám a ház körüli, a műhelyben és a garázsban végzett mindennemű munkához.
A robusztus, kétsebességes nagy nyomatékú hajtóművet nagy kapacitású Power X-Change akkumulátor táplálja, és nagy kapacitástartalékkal rendelkezik még nehéz fúrási feladatok esetén is.
A TE-CD 18-2 Li-i akkumulátoros ütvefúró/csavarhúzó egyhüvelyes, 13 mm-es gyorsbefogó tokmánnyal készül, gyorsleállítással és automatikus orsózárral rendelkezik, ami gyors fúrószárcserét tesz lehetővé, szerszám nélkül.
Az akkumulátorokat bármilyen, Power X-Change akkumulátorral szerelt készüléknél fel lehet használni.
A nagypontosságú fordulatszám-szabályozó elektronika a fúrás óvatos megkezdését teszi lehetővé, a csúszó tengelykapcsoló pedig megakadályozza a csavarok túlhúzását.
A gépen a forgásirány-jelző és a töltöttségjelző mindig információt ad a gép állapotáról.
A Power X-Change gyorstöltő az akkumulátort 30 perc alatt tölti fel.
A géphez praktikus szállító és tároló táska is tartozik.