0 0
Mert a vásárlás bizalomra épül. A Vaterán az
értékelések alapján tudhatod, hogy kitől vásárolsz,
sőt még pénzvisszafizetési garanciát is vállalunk!
Kategóriák
Részletes keresés

Fogorvos álláslehetőség Írországban, Dublin mellett!

Termékkód: 2619422156
Munkavégzés helye:
Írország, Külföld
Szakterület:
orvos, szakorvos
Munka jellege:
teljes munkaidő
Szükséges végzettség:
felsőfokú végzettség
Hirdetésfeladás:
2018.07.30. 08:32:25
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0

Munka leírása, feladatok

Írországban praktizáló magyar fogorvos korszerűen felszerelt, elegáns fogorvosi rendelőjébe keres egy, a munkájára igényes fogorvos kollégát.

A rendelő egy kisebb, nyugodt városkában, Dublin-tól 80 km-re helyezkedik el.

Elvárások a jelölttel szemben:

Fogorvosi diploma megléte

Minimum erős B2-es középfokú nyelvtudás

Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat

Ápolt megjelenés, rugalmasság, megbízhatóság, szakmai igényesség

Hajlandóság rendszeres szakmai továbbképzéseken való részvétel iránt

Amit megbízónk kínál:

Akár Bruttó 8000 EUR kereset - Bruttó 4000 EUR alapkereset + 20% nyereség részesedés

Teljes munkaidő - 40 órás munkahét

20 nap fizetett szabadság

segítségnyújtás a szállás megtalálásában

Folyamatos továbbképzéseken való részvétel biztosítása

Modern, digitális eszközökkel ellátott kezelőszoba

OP

Képzett asszisztens áll a rendelkezésére

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak és szeretne Írországban dolgozni, küldje el részletes, angol nyelvű szakmai önéletrajzát az eszter@euwork.hu e-mail címre! A jelentkezés, valamint a hivatalos dokumentumok intézése külföldről is lehetséges.

Több információ és részlet az állásról

Irodáink:

Budapest

Csíkszereda