IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

Reply to this topicStart new topic
> Bályegalbumok, Bélyegalbumok,sorozatok,blokkok.
puttonyos
hozzászólás 2014-09-19 15:13
Létrehozva: #1

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 11:39
Azonosító: 1 417 185

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-09-18 19:22) *
Tisztelt puttonyos!

Az úgy nem lesz jó. Hirdesse egyben, az ár vonatkozzon a képeslapra és bélyegre egyben.

Köszönöm a tájékoztatást smile.gif Rájöttem , hogy nem vagyok én a magam ellensége biggrin.gif , hogy minden aukcióindításnál átírogassam a címeket, árakat, hogy xy bélyeg, a következőnél meg, hogy pl. kaposvári képeslap - iszonyú meló lenne ...
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-09-18 18:22
Létrehozva: #2

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(puttonyos @ 2014-09-18 14:03) *
Szia smile.gif

Köszi a választ. Bocs, hogy csak most reagálok, de tegnap sűrű napom volt.
Elgondolkodtam, hogy tulajdonképpen igazad van... Ha rajtahagyom, 2 az 1-ben lesz biggrin.gif Minden aukcióhoz lefényképezem a képeslapot és aztán a másik oldalon a bélyeget: egyik körben a bélyeget hirdetem, a következő indításnál meg a képeslapot - előbb utóbb valahol megveszik biggrin.gif

Tisztelt puttonyos!

Az úgy nem lesz jó. Hirdesse egyben, az ár vonatkozzon a képeslapra és bélyegre egyben.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
puttonyos
hozzászólás 2014-09-18 13:03
Létrehozva: #3

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-09-16 22:23) *
Szia! smile.gif Szerintem ne szedd le. Ha a képeslapnak nincs értéke, csak a bélyegnek, akkor nem baj, ha körbevágod, de a legjobb, ha a pecsét is sértetlen marad, tehát nagyobb részt hagyjál körülötte.

Szia smile.gif

Köszi a választ. Bocs, hogy csak most reagálok, de tegnap sűrű napom volt.
Elgondolkodtam, hogy tulajdonképpen igazad van... Ha rajtahagyom, 2 az 1-ben lesz biggrin.gif Minden aukcióhoz lefényképezem a képeslapot és aztán a másik oldalon a bélyeget: egyik körben a bélyeget hirdetem, a következő indításnál meg a képeslapot - előbb utóbb valahol megveszik biggrin.gif

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-09-16 21:23
Létrehozva: #4

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 10:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(puttonyos @ 2014-09-15 12:35) *
Sziasztok smile.gif

Sajnos csak ezt a régi topikot találtam, így itt kérdeznék: nem értek a bélyegekhez, viszont hozzám került jópár boríték, képeslap , amin 1970-es évekbeli, külföldi bélyegek vannak. A gyűjtőket kérdezném: hogyan értékesebb, hogyan szeretik jobban a bélyegeket: a helyükön hagyva a képeslapon vagy pedig valamilyen módon "barkácsoljam le" róla? Ez esetben félek, hogy megsérül... van valami tuti módszer, amivel sérülés nélkül leszedhető? smile.gif

Előre is köszönöm, ha válaszol valaki smile.gif

Szia! smile.gif Szerintem ne szedd le. Ha a képeslapnak nincs értéke, csak a bélyegnek, akkor nem baj, ha körbevágod, de a legjobb, ha a pecsét is sértetlen marad, tehát nagyobb részt hagyjál körülötte.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
puttonyos
hozzászólás 2014-09-15 11:35
Létrehozva: #5

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok smile.gif

Sajnos csak ezt a régi topikot találtam, így itt kérdeznék: nem értek a bélyegekhez, viszont hozzám került jópár boríték, képeslap , amin 1970-es évekbeli, külföldi bélyegek vannak. A gyűjtőket kérdezném: hogyan értékesebb, hogyan szeretik jobban a bélyegeket: a helyükön hagyva a képeslapon vagy pedig valamilyen módon "barkácsoljam le" róla? Ez esetben félek, hogy megsérül... van valami tuti módszer, amivel sérülés nélkül leszedhető? smile.gif

Előre is köszönöm, ha válaszol valaki smile.gif

+Quote Post
kapeee
hozzászólás 2009-11-15 05:37
Létrehozva: #6

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-10-09 19:22
Azonosító: 786 186

Eladók lennének az Édesapám és saját magam gyűjtötte bélyegek,(sorozatok,blokkok és darab pecsételt , pecsételetlen bélyegek)nagyrészt albumokba rendezve.
Egyben adnánk el,komoly bélyeggyűjtőnek,aki értékelik nemcsak a bélyeget,hanem a mögötte lévő emberi életet is.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-01-19 10:00