IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

9 Oldal V  « < 7 8 9  
Reply to this topicStart new topic
> Foxpost, Vatera Csomagpont
angoloutletstore
hozzászólás 2017-03-29 00:39
Létrehozva: #161

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-11-17 03:46
Azonosító: 2 414 814

Pár gondolatot ha megengedtek az említett futárcégekkel, csomagautomatákkal kapcsolatosan.
Nem dolgozik még az ükunokám se náluk tehát nem érdekem védeni őket.
De elég jelentős mennyiségű csomagot adok fel az MPL, FOXPOST, WEBOX, DPD négyessel a Vaterafutár-on keresztül.
Azt azért tudni kell, hogy vagy leszerződsz velük, vagy használod a Vaterafutárt.
Nálam már járt mindegyikcég képviselője, és már rosszul vagyok hogy az az első kérdésük, hogy " és mennyi csomagot ad fel naponta ?"
Az a KULCS a szívükhöz. Ha egy picit magasabb számot mondasz akkor nyílik a mappa és ajánl egy közel sem olyan árat amiért a Vaterafutár viszi.
Ha brutál nagy számot mondasz akkor még mosolyog is és ajánl egy jobb árat talán mint a Vaterafutár.
De akkor nincs ám a másik cégnél csomagfeladás, esetleg csomagautomata ha például a DPD-t választod.
Persze hibák vannak, és lesznek, de bevallom hogy csodálkozom az utóbbi napokban megnövekedett "hibajelzésekre".
MPL - "már nincs az 1 napos szállítás" - megnéztem mert ez az infó számomra is fontos, és van 1 napos szállítás postára és házhoz, kivéve csomagautomata.
MPL - " nem listázza a 38-as automatát." - megnéztem és kipróbáltam, engedi pedig. Régebben volt gond a MOL kutakkal, de mostanában nem emlékszem rá hogy nem találtam volna meg egy kézbesítési pontot. Gondolom gyakrabban frissül az api ami össze van kapcsolva a Vatera és köztük.
Foxpost - " elkallódott csomagok" - megint megnéztem, 384 csomagot adtam fel Foxposton az elmúlt 1 év alatt. Még egy csomagom sem veszett el. Régebben rajta kellett hogy legyen: 1. kód, 2. vevő telszáma, 3. kézbesítési cím, bevásárlóközpont. Ezt a 3 adatot mindig ráírtam egy öntapadós címkére és felragasztottam. Most elég lenne csak egy kódot ráírni, ennek ellenére én mind a három adatot a mai napig feltüntetem rajta. Postán, DPD-nél már tűnt el csomagom, de se Webox, se Foxpost esetében még csomagom nem veszett el, reklamációt nem kellett vezetni közel 700 csomagautomatás feladás óta.
Egy reklamációm volt velük régebben. 8 km-re lakom az automatától és volt hogy úgy értem oda 3-4 csomaggal hogy nem tudtam betenni a csomagot, mert nem volt hely. Mivel Győrben sok volt a reklamáció ezért bővítették és most már ez sem gond.
Ügyfélszolgálatuk telefonon nem tudom hogy milyen, de Fb-n nagyon gyorsak, fél órán belül mindig válaszoltak, bármit is kérdeztem. Volt olyan hogy az egyik győri automatánál nem volt hely 2 csomagomnak, és írtam nekik fb-n a kocsiban hogy a másik helyen van e még szabad hely. 10 perc után jött a válasz hogy igen. Kérdezem tőlük: mi a garancia ha odaérek még lesz szabad fakk. Azt mondták hogy fél órára leblokkolnak nekem két darabot, és ha ott vagyok írjak nekik és feloldják! Megoldották. Szóval lehet hogy már az ügyfélszolgálat is átterelődik az fb-re smile.gif

Összességében, én nagyon örülök neki hogy van a Vaterafutár és merem állítani nagyon sok csomag után hogy jó áron van, a vásárlónak rengeteg szállítási opciót tudsz nyújtani. Ezt Vaterafutár nélkül nem lehetne elérni egy kis vállalkozónak, magáncégnek sem. Mert mint említettem köszönés helyett is ez a jelszavuk: és mennyi csomagot ad fel naponta???? De miért ???

Szóval gondok vannak és voltak, és lesznek is, de én lennék az első aki szidná őket, mert olyan vagyok.
Azért is próbálok segíteni ha tudok, mert nem feltétlen a rendszerrel vannak a gondok. Sokszor valami egészen más dolog miatt alakulnak ki a hibajelentések, és nem biztos hogy tényleg valós probléma. good2.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2017-03-28 21:15
Létrehozva: #162

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(Johnny234_a @ 2017-03-28 18:57) *
...Ezen a ponton már sejtettem, hogy igazi profikkal van dolgom.

laugh1.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2017-03-28 20:16
Létrehozva: #163

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Johnny234_a @ 2017-03-28 18:57) *
Senkinek sem ajánlom a FoxPost-ot. ...

Ez egyenesen lenyűgöző, de tényleg. Vizuális alkat vagyok és elképzeltem, amint a csomaghalomban kotorásznak a futárcég alkalmazottjai, keresve az egyedi jellegzetességet a sok hasonló méretű, többnyire barnás színű csomagokon. Csodás, minden elképzelést felülmúl.huh.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Johnny234_a
hozzászólás 2017-03-28 18:57
Létrehozva: #164

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2017-03-28 18:38
Azonosító: 2 448 040

Senkinek sem ajánlom a FoxPost-ot. Még március 12-én kaptam tőlük értesítést, hogy átvették a csomagom az eladótól, és majd értesítenek, amint átvehető az automatából (a weboldaluk szerint 1 munkanap). Ehhez képest múlt hét kedden kerestem őket, hogy mi a helyzet, mivel a nyomkövetés szerint március 13-án bekerült a központi raktárukba, utána viszont semmi.

Az is érdekes, hogy bár a csomag kapott egy csomagazonosítót, nem ezt kéri a telefonos ügyfélszolgálat, hanem az én telefonszámomat, ez alapján tudják milyen csomagról van szó. Mondjuk ez a kisebb baj. Azt ugyanis tudják, hogy hova kellene szállítaniuk, azt viszont kevésbé, hogy mit, ugyanis halvány lövésük sincs, merre van a csomag éppen. Az ügyfélszolgálat szerint csinos kis halmuk van gazdátlan csomagokból, talán az enyém is ott van, talán nincs. Bár szeretném tudni, hogyan válik gazdátlanná egy csomag, amire az eladó ráragasztotta a saját és a címzett elérhetőségét is, plusz ők is rányomják elvileg a csomagazonosítót.

Amikor kérdeztem, hogy most mi lesz, akkor azt mondta az ügyfélszolgálat, hogy megpróbálják megkeresni az eladót, hamarabb is akarták már, csak nem tudják az elérhetőségét, esetleg nem tudnám-e ÉN megadni a feladó telefonszámát. Az telefonszámot, amit egyébként ŐK küldtek el nekem e-mailben. Ezen a ponton már sejtettem, hogy igazi profikkal van dolgom. Ígérték, hogy majd visszahívnak és tájékoztatnak a fejleményekről, ez a mai napig nem történt meg. Azt is az eladótól tudom, hogy őt felhívták legalább ezek után, és érdeklődtek, hogy vizuálisan hogyan is néz ki kívülről ez a doboz, van-e valami különös ismertetőjegye, mi van benne (Talán még a tejesdobozokra is ráteszik, hátha látta valaki).

Az írásos megkeresésemre 8 napja nem sikerült válaszolni egy kunyi szót sem, így holnap minden bizonnyal újfent telefonon fogunk értekezni arról, hogy vajon hol is lehet a csomag.

Ahhoz képest, hogy kizárólag csomagkézbesítéssel foglalkoznak (amennyire én tudom legalábbis), nem valami ügyesek benne.

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2017-03-14 11:39
Létrehozva: #165

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(divinus1 @ 2017-03-14 09:02) *
Üdv! 03.13-án este feladtam egy csomagot a kecskeméti Auchannál az automatában. A csomag automatából-automatába megy, Nem vaterás eladás, és "M" méretű. A tájékoztatóban lévő díjszabás szerint ennek a szolgáltatásnak az ára: 679 Ft. Ennek ellenére a bankkártyámról 990 Ft- díjat vontak le.

Alapjában véve a Foxpost ügyfélszolgálatánál kellene megkérdezni, hogy miért magasabb összegű szállítási díjat terheltek, mivel ők látnak rá a saját rendszerükre.
Mindenesetre, ha elküldi a csomag feladási kódját, akkor mi is utána tudunk nézni / kérdezni, hogy mi történt.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera(futár) csapata
www.vaterafutar.hu

+Quote Post
divinus1
hozzászólás 2017-03-14 10:02
Létrehozva: #166

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-06-13 07:40
Azonosító: 2 311 333

Üdv! 03.13-án este feladtam egy csomagot a kecskeméti Auchannál az automatában. A csomag automatából-automatába megy, Nem vaterás eladás, és "M" méretű. A tájékoztatóban lévő díjszabás szerint ennek a szolgáltatásnak az ára: 679 Ft. Ennek ellenére a bankkártyámról 990 Ft- díjat vontak le.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2017-03-01 20:09
Létrehozva: #167

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

FoxPost Vaterafutárral kapcsolatos témák.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

9 Oldal V  « < 7 8 9
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
29 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (29 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019-09-15 14:53