IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

126 Oldal V  « < 124 125 126  
Reply to this topicStart new topic
> Személyes Menü, Termékfeltöltő lap, eladás és vásárlás menük, egyéb almenük
szytam
hozzászólás 2007-08-30 13:27
Létrehozva: #2501

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:47
Innen: Hungary
Azonosító: 27

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-08-30 09:56) *
Kedves szytam!

A főoldali kiemelt "Egyforintos aukciók" listában azok az egy forintról indult termékek jelennek meg
amelyekre még nem érkezett licit. Az összes egy forintról indult aukció - azok is amelyekre már
érkezett licit - a "További egyforintos aukciók" szövegre kattintva érhetőek el.
Azzal hogy csak a nem licitált egy forintos aukciók jelennek meg a főoldalon - dátum szerint
rendezve - segítséget nyújtunk azoknak akik vállalták, hogy egy forintról, minimálár nélkül indítják
a termékeiket.

Értem a szándékot, viszont így hátrányba kerülnek azok, akik szintén vállalták a minimálár nélküli aukciót, de éppen a lejárat közelében egy mondjuk 10ezer ft értékű terméken van egy 1500 ft-os licit. Szerintem ez nem ugyanaz, mintha egy 20 forintos bélyegre nem érkezik licit. Vajon melyiket kellene jobban segíteni a listázással??

Szóbval egyáltalán nem logikus és igazságos a rendszer ilyen működése.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2007-08-30 08:56
Létrehozva: #2502

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 32

IDÉZET(szytam @ 2007-08-29 12:39) *
És ha már a felvetésre nincs reagálás, kérdésként teszem fel:
Miért, és kinek jó az, ha nem az összes lejáró 1forintról induló aukció van listázva a főlapon, csak azok, amikre gyakorlatilag nincs érdeklődés??

Kedves szytam!

A főoldali kiemelt "Egyforintos aukciók" listában azok az egy forintról indult termékek jelennek meg
amelyekre még nem érkezett licit. Az összes egy forintról indult aukció - azok is amelyekre már
érkezett licit - a "További egyforintos aukciók" szövegre kattintva érhetőek el.
Azzal hogy csak a nem licitált egy forintos aukciók jelennek meg a főoldalon - dátum szerint
rendezve - segítséget nyújtunk azoknak akik vállalták, hogy egy forintról, minimálár nélkül indítják
a termékeiket.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
szytam
hozzászólás 2007-08-29 11:39
Létrehozva: #2503

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(szytam @ 2007-08-28 01:14) *
Az egyforintos aukciókat csak akkor veszi a listára a program a nyitólapon, ha még csak egy forint van rajta, vagy senki nem licitált rá.
Ez szerintem így nagyon nem szerencsés!

És ha már a felvetésre nincs reagálás, kérdésként teszem fel:
Miért, és kinek jó az, ha nem az összes lejáró 1forintról induló aukció van listázva a főlapon, csak azok, amikre gyakorlatilag nincs érdeklődés??

+Quote Post
szytam
hozzászólás 2007-08-28 00:14
Létrehozva: #2504

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Az egyforintos aukciókat csak akkor veszi a listára a program a nyitólapon, ha még csak egy forint van rajta, vagy senki nem licitált rá.
Ez szerintem így nagyon nem szerencsés!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2007-08-27 10:19
Létrehozva: #2505

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(jozsi77 @ 2007-08-27 09:29) *
Eddig a képfeltöltés résznél meg volt adva egy online képméretező most nincs.
Megtuda adni valaki az elérhetőségét ennek a képméretezőnek mert lustaságból én nem mentettem el
köszönöm

Kattintson a képfeltölés melletti felkiáltójelre.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
jozsi77
hozzászólás 2007-08-27 08:29
Létrehozva: #2506

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-27 08:18
Azonosító: 22 047

IDÉZET(Vateraforum @ 2007-08-23 13:39) *
Kisebb "ráncfelvarráson" esett át az eladás lap. Az információs sávok eltűntek, mostantól a kérdőjelre kattintva lehet az információkat elérni, így több hely maradt kisebb a lap mérete nem kell annyit görgetni. A színösszeállítás is változott remélhetőleg átekinthetőbb lesz a jelenlegi formában. Amennyiben kérdés merülne fel vagy észrevétel lenne, itt várjuk! Előre is köszönjük!

Eddig a képfeltöltés résznél meg volt adva egy online képméretező most nincs.
Megtuda adni valaki az elérhetőségét ennek a képméretezőnek mert lustaságból én nem mentettem el
köszönöm

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2007-08-24 12:57
Létrehozva: #2507

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Greeneye166 @ 2007-08-24 12:01) *
Igen, de ha az újraregisztrációk száma pl 3ra volt állítva és a pipát kivettem, akkor legközelebb amikor újraindult, akkor azt már kiemelés nélkül tette! Rosszul emlékszem? unsure.gif
Most, ha 3ra állítom az úraregisztrációk számát, akkor 3X fog kiemeléssel indulni szerintem. Rosszul látom? unsure.gif

Bocsánat a sok kérdésért! smile.gif
Üdv Greeneye166

A pipát korábban ki lehetett venni, de a megerősítésnél már a rendszer visszarakta (kivétel zárt aukció).
Illetve auto újraindulásnál is pipával indul újra (és így is volt).
Szóval csak annyi változott, hogy most már a pipát ki sem lehet venni, kiszürkült.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
draglion
hozzászólás 2007-08-24 11:48
Létrehozva: #2508

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:23
Azonosító: 291

IDÉZET(Greeneye166 @ 2007-08-24 11:01) *
Igen, de ha az újraregisztrációk száma pl 3ra volt állítva és a pipát kivettem, akkor legközelebb amikor újraindult, akkor azt már kiemelés nélkül tette! Rosszul emlékszem? unsure.gif
Most, ha 3ra állítom az úraregisztrációk számát, akkor 3X fog kiemeléssel indulni szerintem. Rosszul látom? unsure.gif

Üdv Greeneye166

új regisztrációnál is kiemeléssel indult
régebben már írtam, hogy amikor 400-500 tétel lejár és ujralistázom akkor eleve lehetőségem sincs arra hogy (azokat a tételeket amelyek addig kiemeléssel indultak és már nem akaron kiemelten listázni) megszüntessem a kiemelést, ezt csak úgy tudom megtenni hogyha mind az 500 tételt egyenként kipipálom , nincs olyan opció hogy az egész oldalt kipipáhassuk, mivel ujralistázáskor fogalmam sincsen hogy van-e olyan tétel amely kiemeléses volt , inkább hagyom és ujralistázom anélkül hogy egyenként bejelöljem és megszüntessem a kiemelést

ez viszont azt eredményezte hogy nem teszek fel kiemelt tételeket csak nagyon megalapozott esetben, mert nem tartom biztoságosnak a kezelhetőségét.

--------------------
nagy a baj amikor a tudás hiánya tesz értékessé vagy értéktelenné dolgokat

+Quote Post
Greeneye166
hozzászólás 2007-08-24 11:01
Létrehozva: #2509

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-23 23:23
Innen: Debrecen
Azonosító: 14 762

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-08-24 11:41) *
...A kiemelés korábban is megmaradt a visszapipálás után.

Üdv Greeneye166

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2007-08-24 10:41
Létrehozva: #2510

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Greeneye166 @ 2007-08-24 11:12) *
Én úgy emlékszem visszavonhatóak voltak. Akkor is ki lett számlázva a plusz díj, de bármikor levehettem a kis pipát. Most nem szeretném kipróbálni, de a zárt aukciót annó 100%, hogy meg lehetett nyitni és fodítva. Most akkor ez sem visszavonható?
...

Minden változatlan maradt, csak a pipa nem vehető ki (kivéve a zárt aukció). A kiemelés korábban is megmaradt a visszapipálás után.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Greeneye166
hozzászólás 2007-08-24 10:23
Létrehozva: #2511

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

(Megszakadt az internetkapcsolat a hozzászólás feltöltésekor)

...leveszem-e vagy sem. A díjat szívesen kifizetem így is úgyis, de ez nem nyomtatott hirdetés, amikor már nem lehet törölni a kiemelést kiadás után. Megértésüket köszönöm!

+Quote Post
Greeneye166
hozzászólás 2007-08-24 10:12
Létrehozva: #2512

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-08-24 10:48) *
Hamarosan a kiemelések megtekinthetőek lesznek miként is néznek majd ki a listalapokon,
így aktiválás előtt eldöntheti az eladó, hogy melyik tetszetősebb számára. A kiemelések
visszavonására eddig sem volt lehetőség és a jövőben sem lesz.

Én úgy emlékszem visszavonhatóak voltak. Akkor is ki lett számlázva a plusz díj, de bármikor levehettem a kis pipát. Most nem szeretném kipróbálni, de a zárt aukciót annó 100%, hogy meg lehetett nyitni és fodítva. Most akkor ez sem visszavonható?

Fontosnak tartanám, ha be lehetne állítani a kiemelések érvényességét! Ha a 3 meghosszabításból csak az elsőben szeretném a kiemelést, akkor az nem lehetséges, mert mindíg kiemeléssel fog újraregisztrálódni (ez korábban is így volt). Csak olyankor lehet levenni a kiemelést, ha tiltom a meghosszabítást és amikor lejár, akkor kiemelés nélkül indítom újra (ez viszont szerintem csak mostantól van így). Ekkor, ha nem tudok netközelben lenni, akkor a lejárt termékem ideiglenesen inaktív formában várakozik, amíg újra nem indítom.

Szerintem hadd lehessen eldönteni, hogy leveszem

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2007-08-24 09:48
Létrehozva: #2513

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Greeneye166 @ 2007-08-23 23:33) *
A Vatera Oldalak topicban már kifejeztem tetszésemet a dolog iránt. Egy hibára azonban felhívnám a figyelmet:

Egy dolog nem tetszik és az a kiemelés visszavonásának hiánya. Kipróbáltam a színes háttér kiemelést, de nagyon csúnya lett tőle a hirdetés.
Én kifizetem érte a termékkiemelési díjat, de szeretném eltüntetni. Most levettem az újraregisztrációk számát nullára és várom, hogy lejárjon és a színes termékkiemelés nélkül indíthassam újra.

Vélemény?

Üdv Greeneye166

Hamarosan a kiemelések megtekinthetőek lesznek miként is néznek majd ki a listalapokon,
így aktiválás előtt eldöntheti az eladó, hogy melyik tetszetősebb számára. A kiemelések
visszavonására eddig sem volt lehetőség és a jövőben sem lesz.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
sz.z.
hozzászólás 2007-08-24 08:25
Létrehozva: #2514

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-08 00:08
Azonosító: 4 213

Hello! Nekem csak az nem világos, hogy a termék feltöltésénél miután kitöltöm a dolgokat és elküldöm, a második oldalon miért szerepel a kiemelések között a minimálár? Csak azért, hogy tudjam, hogy mennyi lesz a fizetendő 6% ? Azt ki tudom számolni, ha akarom, szerintem ennek nem a kiemelések közt a helye. Üdv: Zoli

+Quote Post
Greeneye166
hozzászólás 2007-08-23 22:33
Létrehozva: #2515

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A Vatera Oldalak topicban már kifejeztem tetszésemet a dolog iránt. Egy hibára azonban felhívnám a figyelmet:

Egy dolog nem tetszik és az a kiemelés visszavonásának hiánya. Kipróbáltam a színes háttér kiemelést, de nagyon csúnya lett tőle a hirdetés.
Én kifizetem érte a termékkiemelési díjat, de szeretném eltüntetni. Most levettem az újraregisztrációk számát nullára és várom, hogy lejárjon és a színes termékkiemelés nélkül indíthassam újra.

Vélemény?

Üdv Greeneye166

+Quote Post
Vateraforum
hozzászólás 2007-08-23 12:39
Létrehozva: #2516

Fórumozó

Csoport:
Rendszergazda

Regisztrált: 2007-03-21 16:08
Azonosító: 1 334

Kisebb "ráncfelvarráson" esett át az eladás lap. Az információs sávok eltűntek, mostantól a kérdőjelre kattintva lehet az információkat elérni, így több hely maradt kisebb a lap mérete nem kell annyit görgetni. A színösszeállítás is változott remélhetőleg átekinthetőbb lesz a jelenlegi formában. Amennyiben kérdés merülne fel vagy észrevétel lenne, itt várjuk! Előre is köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

126 Oldal V  « < 124 125 126
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
27 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (27 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-02-23 19:08