IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

380 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Pénzügy, Számlázás, Feltöltési díj, jutalékfizetés - PayU kivételével!
VateraBenz
hozzászólás Ma, 09:51
Létrehozva: #1

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zsozso7111 @ 2020-07-13 21:09) *
Üdv!
Ne Mondja ,és eddig hol volt (Tartós tárat használni érdemes ) ez az opcíó, csak nem rég óta van.

A tartós tár előtt a PST állt rendelkezésre ilyen archiválási célokra.
Minden eladó így csinálta,

Ezt ugye nem gondolta komolyan?! mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás Ma, 05:51
Létrehozva: #2

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Üdv!
Ne Mondja ,és eddig hol volt (Tartós tárat használni érdemes ) ez az opcíó, csak nem rég óta van.Minden eladó így csinálta,igen jól érti muszáj volt ne vesszen a
kép az adat ami sok sok munkával járt . 6 percért jutalékot von, most már ezen opció miatt.

Összességében nem vagy tisztában azzal, hogy mikor és miért fizetsz. Az elindított aukciók után nem jutalékot, hanem feltöltési díjat fizetsz. Én is egy eladó vagyok, de soha nem csináltam ilyet. És nem hiszem, hogy bárki is ilyet tenne, aki egy kicsit is tisztában van a Vatera működésével. A feltöltési díjat minden indított aukció után ki kell fizetni függetlenül attól, hogy 6 perc múlva lejárttá teszed-e, vagy hagyod végig futni a hirdetést. A feltöltési díj bevezetése óta így van ez, tehát ebben nem történt változás. A helyi járatú buszon is ugyanannyi a buszjegy, függetlenül attól, hogy egy, vagy 15 megállót mész-e.

És még én vagyok lassan korlátozva, Miért is?
Mert az igazat írom?
Miért nem járnak inkább egy kicsit az eladók érdekében . Nem a multikra gondolok. 0 Ft feltöltési díj minden újonnan listázott termékre!
Ennél többre nem telik 1 ft idulóra meg 9 ft jutalék .Ebből miért nem faragnak ?Ez lenne a lényeg .
Rossz hanvétel ,szerintem meg igazság .

Akkor van az ember korlátozva az írási jogában, ha valótlanságokat ír, vagy ha nagyon értelmetlenül, persze van más is, de neked ez a kettő volt jellemző a hozzászólásodban.
Miből gondolod, hogy a nagy eladók nem fizetnek jutalékot? Vagy megint kevered? A feltöltési díjra gondolsz? Látod? Nem lehet veled érdemben kommunikálni, mert nem azt írod, amit gondolsz.
Szerintem a következő hozzászólásodat előtte írd meg piszkozatban, olvasd el, és próbáld magadban értelmezni. Javítsd a helytelen mondatszerkezeteket, az értelmetlen mondatokat és csak akkor küldd el a postot, ha már te is érted, amit leírtál. Ez az alapja annak, hogy a kérdéseidre választ kapj.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsozso7111
hozzászólás Tegnap, 21:09
Létrehozva: #3

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-10-30 09:05
Azonosító: 2 083 548

IDÉZET(VateraBenz @ 2020-07-02 20:51) *
Kicsit zavaros, ezért kérem erősítse meg, hogy jól értem: ön a 60 nap utáni törlés elkerülése érdekében el szokta indítani azokat a régen lejárt aukciót is, amelyeket ezek szerint nem kíván eladni, majd utána mindjárt le is zárja őket és mindezek után után csodálkozik, ha a rendszer "undorító és nevetséges" módon kiszámlázza a feltöltési díjakat?
Érdekes megoldás blink.gif

Valamivel egyszerűbb lenne a használni :
A következő hasonló hangvételű értelmetlen hozzászólásért kénytelen leszek korlátozni a fórumra írási jogát.

Üdv!
Ne Mondja ,és eddig hol volt (Tartós tárat használni érdemes ) ez az opcíó, csak nem rég óta van.Minden eladó így csinálta,igen jól érti muszáj volt ne vesszen a
kép az adat ami sok sok munkával járt . 6 percért jutalékot von, most már ezen opció miatt.
És még én vagyok lassan korlátozva, Miért is?
Mert az igazat írom?
Miért nem járnak inkább egy kicsit az eladók érdekében . Nem a multikra gondolok. 0 Ft feltöltési díj minden újonnan listázott termékre!
Ennél többre nem telik 1 ft idulóra meg 9 ft jutalék .Ebből miért nem faragnak ?Ez lenne a lényeg .
Rossz hanvétel ,szerintem meg igazság .

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2020-07-02 20:51
Létrehozva: #4

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zsozso7111 @ 2020-07-02 16:38) *
Üdv !

Nagyon szomorú vagyok ,hogy a tesz vesz már mindenre ft számláz .Eddig nem volt ez DE MÁS OPCÍÓT sokáig nem csinált annak érdekében ,hogy ami 60 nap után lejár termékeket ne törlöljék .
ÚGYEBÁR:
Ezért szerencsétlen eladó muszáj elindítsa és le is zárja az eladást ,ne haladja meg a 60 napot ami lejárt és ne is töröljék .Most erre a tesz vesz kiszámláz. Undorító. 6 perc miatt NEVETSÉGES
Aukció kezdete: 2020.06.03 22:06:31
Aukció vége: 2020.06.03 22:12:52

Szerintem köszönni kéne neki ,hogy kevesen mi maradtunk ,nem el megyünk ,hanem hozzuk a veveőket .
hirdetesi-oldalak-latogatottsag-szerint érdemes megnézni sad.gif még mindig nem változik itt semmi , MI nem vagyunk meghal az oldal.
.hirdetesioldalak.net/hirdetesi-oldalak-latogatottsag-szerint

Kicsit zavaros, ezért kérem erősítse meg, hogy jól értem: ön a 60 nap utáni törlés elkerülése érdekében el szokta indítani azokat a régen lejárt aukciót is, amelyeket ezek szerint nem kíván eladni, majd utána mindjárt le is zárja őket és mindezek után után csodálkozik, ha a rendszer "undorító és nevetséges" módon kiszámlázza a feltöltési díjakat?
Érdekes megoldás blink.gif

Valamivel egyszerűbb lenne a Tartós tárat használni angry2.gif
A következő hasonló hangvételű értelmetlen hozzászólásért kénytelen leszek korlátozni a fórumra írási jogát.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zsozso7111
hozzászólás 2020-07-02 16:38
Létrehozva: #5

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-10-30 09:05
Azonosító: 2 083 548

Üdv !

Nagyon szomorú vagyok ,hogy a tesz vesz már mindenre ft számláz .Eddig nem volt ez DE MÁS OPCÍÓT sokáig nem csinált annak érdekében ,hogy ami 60 nap után lejár termékeket ne törlöljék .
ÚGYEBÁR:
Ezért szerencsétlen eladó muszáj elindítsa és le is zárja az eladást ,ne haladja meg a 60 napot ami lejárt és ne is töröljék .Most erre a tesz vesz kiszámláz. Undorító. 6 perc miatt NEVETSÉGES
Aukció kezdete: 2020.06.03 22:06:31
Aukció vége: 2020.06.03 22:12:52

Szerintem köszönni kéne neki ,hogy kevesen mi maradtunk ,nem el megyünk ,hanem hozzuk a veveőket .
hirdetesi-oldalak-latogatottsag-szerint érdemes megnézni sad.gif még mindig nem változik itt semmi , MI nem vagyunk meghal az oldal.

.hirdetesioldalak.net/hirdetesi-oldalak-latogatottsag-szerint

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2020-06-20 19:39
Létrehozva: #6

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Species @ 2020-06-20 09:23) *
Üdvözletem!
Érdeklődnék, hogy van-e mód valamilyen formában visszanézni, hogy adott korábbi években összesen mennyi eladásom volt a Vatera oldalán? Az Eladás menüben, az Eladott lapon sajnos csak 90 napig lehet visszanézni, és keresni az eladott tételeket. Megjegyzem ez szerintem nagyon szűk idő. Ha a Vatera által számlázott tételeket gyakorlatilag bármeddig, több évre visszamenőleg meg lehet nézni, akkor az általam eladott tételeket nem értem miért nem.
Nem hiszem, hogy ez akkora adatbázis méretet foglalna, hogy 90 napnál régebbi tételeket ne lehessen tárolni. Vagy legalább legyen egy funkció, hogy a korábban lezárt tárgyévekről valamiféle egyszerűsített kimutatást lehessen lekérdezni.
Ez pénzügyi, adózási szempontból is fontos lenne, mert ugyebár adóügyi szempontból az elévülési idő 5 év (ha jól tudom), és ezen belül tudnom kellene igazolni a NAV felé, hogy adott évben mennyi eladásom keletkezett.
Előre is köszönöm a választ!

Tisztelt Species!

Az Ügyfélszolgálat tud segíteni, legyen kedves a Kapcsolatfelvétel menüponton át leírni a kérését.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Species
hozzászólás 2020-06-20 09:23
Létrehozva: #7

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-10-11 10:38
Azonosító: 2 208 953

Üdvözletem!
Érdeklődnék, hogy van-e mód valamilyen formában visszanézni, hogy adott korábbi években összesen mennyi eladásom volt a Vatera oldalán? Az Eladás menüben, az Eladott lapon sajnos csak 90 napig lehet visszanézni, és keresni az eladott tételeket. Megjegyzem ez szerintem nagyon szűk idő. Ha a Vatera által számlázott tételeket gyakorlatilag bármeddig, több évre visszamenőleg meg lehet nézni, akkor az általam eladott tételeket nem értem miért nem.
Nem hiszem, hogy ez akkora adatbázis méretet foglalna, hogy 90 napnál régebbi tételeket ne lehessen tárolni. Vagy legalább legyen egy funkció, hogy a korábban lezárt tárgyévekről valamiféle egyszerűsített kimutatást lehessen lekérdezni.
Ez pénzügyi, adózási szempontból is fontos lenne, mert ugyebár adóügyi szempontból az elévülési idő 5 év (ha jól tudom), és ezen belül tudnom kellene igazolni a NAV felé, hogy adott évben mennyi eladásom keletkezett.
Előre is köszönöm a választ!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2020-04-27 19:41
Létrehozva: #8

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(peca00 @ 2020-04-27 16:19) *
Sziasztok!

Milyen úton tudnám fevenni a kapcsolatot az eladóval mert én megadtam az elérhetőségemet amit mint utólag megtudtam nem lehet. A problémám az hogy mivel egy városban lakunk nem szeretném kifizetni a futárköltséget mikor lehet hogy 100 méterre lakunk egymástól. Előre is köszönöm a választ!

Tisztelt peca00!

Ha meg kívánja vásárolni a terméket, akkor a terméklapon először kattintson a "Megveszem most" gombra és vigye végig a vásárlási folyamatot.
Terméklapos üzenetben előzetesen tud az eladóval egyeztetni a személyes átvételről, de ehhez nem szükséges telefonszámot megadnia.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
peca00
hozzászólás 2020-04-27 16:19
Létrehozva: #9

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2020-04-27 16:07
Azonosító: 2 660 582

Sziasztok!

Milyen úton tudnám fevenni a kapcsolatot az eladóval mert én megadtam az elérhetőségemet amit mint utólag megtudtam nem lehet. A problémám az hogy mivel egy városban lakunk nem szeretném kifizetni a futárköltséget mikor lehet hogy 100 méterre lakunk egymástól. Előre is köszönöm a választ!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2020-02-27 20:09
Létrehozva: #10

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(totlact67 @ 2020-02-27 13:16) *
Sziasztok. Van egy lezárult aukció, amit én nyertem. Az eladó adatainak lekérése viszont nem működik. Hogyan tudom akkor kifizetni, meg jelezni neki hova küldje stb?
Köszi a válasz!

Tisztelt totlact67!

Az eladó adatait a rendszer kiküldte a regisztrált e-mail címére is.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
totlact67
hozzászólás 2020-02-27 13:16
Létrehozva: #11

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-17 17:21
Azonosító: 10 478

Sziasztok. Van egy lezárult aukció, amit én nyertem. Az eladó adatainak lekérése viszont nem működik. Hogyan tudom akkor kifizetni, meg jelezni neki hova küldje stb?
Köszi a válasz!

+Quote Post
pompea
hozzászólás 2019-08-23 09:19
Létrehozva: #12

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-01-01 14:44
Azonosító: 2 424 955

IDÉZET(kovad0 @ 2019-08-23 09:55) *
Sziasztok
A mai napon számlázták a feltöltéseket, pedig a promo szerint az elmúlt héten ez ingyenes volt.
Más is tapasztalt ilyet, ez mitől lehet?

Ha újraindítással tetted fel akkor lehetséges:
"A vásárlók mellett eladóinknak is meglepetéssel készültünk: A játék ideje alatt 0 Ft a feltöltési díj minden újonnan listázott termékre az összes kategóriában a megújult Vaterán!"
"A kedvezmény az adott időszakban a Vaterára újonnan feltöltött (és elindított) termékekre vonatkozik, vagyis az újraindított termékekre nem."

https://www.vatera.hu/nyerd-vissza-vasarlasod/

A hozzászólást -pompea- szerkesztette a következő időpontban: 2019-08-23 09:20

+Quote Post
kovad0
hozzászólás 2019-08-23 08:55
Létrehozva: #13

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-11-23 16:31
Azonosító: 2 554 893

Sziasztok
A mai napon számlázták a feltöltéseket, pedig a promo szerint az elmúlt héten ez ingyenes volt.
Más is tapasztalt ilyet, ez mitől lehet?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2019-05-21 20:37
Létrehozva: #14

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2019-05-21 07:47) *
Ma megint nekifutottam, mert utálom, ha ez nincs rendezve és sikerült. dance2.gif

good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-05-21 06:47
Létrehozva: #15

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2019-05-20 21:53) *
Beküldtem Ctrl c- Ctrl v módszerrel.smile.gif Új üzenetet írni már nem volt lelkierőm.
Jó éjt! lazy2.gif

Ma megint nekifutottam, mert utálom, ha ez nincs rendezve és sikerült. dance2.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-05-20 20:53
Létrehozva: #16

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2019-05-20 21:42) *
Kedves zejopy!

Hibáról nincs tudomásom. De azért kérem, ezt küldje be a Kapcsolatfelvételen át. Köszönöm.

Beküldtem Ctrl c- Ctrl v módszerrel.smile.gif Új üzenetet írni már nem volt lelkierőm.
Jó éjt! lazy2.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2019-05-20 20:42
Létrehozva: #17

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2019-05-20 10:58) *
Kedves Benz! smile.gif

Szerettem volna rendezni a Vatera számlámat kártyás fizetéssel. Kiírta a rendszer, hogy már nem is tartozom. Nem kaptam viszont levelet, ami ilyenkor szokásos, nem hiányzik az összeg a bankszámlámról és a "számlázott tételek"-nél is ott van a hátralék.
Van valami hiba? Próbálkozzak még, vagy utaljak inkább?
Köszönöm!

Kedves zejopy!

Hibáról nincs tudomásom. De azért kérem, ezt küldje be a Kapcsolatfelvételen át. Köszönöm.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-05-20 09:58
Létrehozva: #18

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Szerettem volna rendezni a Vatera számlámat kártyás fizetéssel. Kiírta a rendszer, hogy már nem is tartozom. Nem kaptam viszont levelet, ami ilyenkor szokásos, nem hiányzik az összeg a bankszámlámról és a "számlázott tételek"-nél is ott van a hátralék.
Van valami hiba? Próbálkozzak még, vagy utaljak inkább?
Köszönöm!

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
lapu65
hozzászólás 2019-03-01 10:55
Létrehozva: #19

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2019-02-09 09:00
Azonosító: 2 645 306

Üdvözletem! Remélem jó helyen érdeklődöm. smile.gif Ha magán személyként vagyok most itt, ugyan ezt a profilt át lehet minősíteni vállalkozói profilnak?

Bocsánat! Csak olvasnom kellett volna! smile.gif Megtaláltam a választ! smile.gif))

+Quote Post
trendy17
hozzászólás 2019-02-13 06:18
Létrehozva: #20

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-14 08:24
Azonosító: 353 034

IDÉZET(VateraBenz @ 2019-02-12 21:24) *
Hogyne, sokszor hallottam már ilyenről. Ha regisztrál egy új felhasználónevet, attól még a régin fennálló tartozás nem évül el.

laugh1.gif

+Quote Post

380 Oldal V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-07-14 17:39