IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

Reply to this topicStart new topic
> Fogyókúra, diéta, Minden ami ezzel kapcsolatos
eandzsi
hozzászólás 2012-05-11 14:56
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-10-15 14:36
Azonosító: 1 405 039

Hoodia P57: Én szedtem, de most döbbenten olvasom, hogy az EU-ban betiltott hatóanyagot vizsgáltak be benne.

A hozzászólást -eandzsi- szerkesztette a következő időpontban: 2012-05-11 14:56
Go to the top of the page

+Quote Post
alabamakaja
hozzászólás 2012-02-12 13:55
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-16 12:39
Azonosító: 1 414 915

Kedves Kismaja82!
Bár nem nekem válaszoltál, de most jöttem fel a blogra és nagyon érdekelne a módszered. Orvosi utasításra kellene lefogynom, de mivel pajzsmirigy alulműködéssel kezelnek, (azt hiszem legalábbis, hogy ez is az oka), nem tudok lefogyni. Próbáltam már mindent, három hétig nem ittam, csak turmixot, szedtem a Hoodia című bogyókat és még sok mást is, az eredmény azonban elmaradt. Hozzá kell tennem, hogy tornázom, bár én nem látom magam "daginak", az orvos utasításának szeretnék eleget tenni. Másfél hónap múlva kell visszamennem kontrollra, tudsz-e valami jóval szolgálni?
Előre is köszönöm.

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2012-02-02 18:15
Létrehozva: #3

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 11:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

Van itt valaki aki HOODIA-t szed? rolleyes.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
marcika33
hozzászólás 2011-11-01 07:21
Létrehozva: #4

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-25 06:17
Azonosító: 21 816

Szia gagi70 !
Nem tudom , aktuális - e még a kérdésed . Több , újfajta táplálkozástudománnyal foglakozó könyvben olvastam , hogy a szervezet lúgosítására az egyik legjobb és legolcsóbb megoldás a szódabikarbóna . Gyógyszertárban érdemes venni és napi több alkalommal - 1-2 dl vízben oldva kávéskanálnyi mennyiséget - fogyasztani .

Üdvözöl :

marcika33

+Quote Post
Kismaja82
hozzászólás 2011-09-28 19:28
Létrehozva: #5

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-09-28 19:20
Azonosító: 1 545 513

Szia gagi70!

Nem tudom, aktuális-e még a kérdés, vagy a probléma. Én az elmúlt 10 évben örökös diétázóként szinte mindent kipróbáltam. 90 napos, orvosi, fehérje, kódrendszeres diéta. Ami sajnos sűrűn előfordult, hogy sokszor éheztem és két félét kellett mindig főznöm, mert a párom elé csak nem tehetek állandóan salátákat. Végre megtaláltam azt a módszert, ami nekem végre bizonyított. Szerencsére éheznem sem kell. Szalonnát, kolbászt, zsíros pirítóst, csirkepaprikást is eszegetek közben.
Ha még aktuális a kérdésed és érdekel, szívesen mesélek bővebben. Nekem az első 5 hétben 3 kiló ment le, egy barátnőm szervezete ügyesebb volt, neki 15 nap alatt ment le 5 kiló.

+Quote Post
gagi70
hozzászólás 2011-04-03 18:49
Létrehozva: #6

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-08-09 18:14
Azonosító: 1 298 506

Üdvözlök mindenkit.
Annyi mindenről lehet beszélgetni ebben a témában, annyi mindent lehet találni a neten, és persze itt a vaterán is. Igazából nem merek semmiféle szintetikus bogyót beszedni, hiába olvasgatok fórumokat, véleményeket, senki nem tud meggyőzni, arról nem beszélve, hogy méregdrágák. A természetes szereket már inkább kipróbálnám, de ezzel is úgy vagyok, ha nem muszály, akkor inkább nem szedek be semmit. (Ráadásul ezek még drágábbak). Leginkább az életmódváltásban látom a siker kulcsát, az étkezési szokások megváltoztatásában, ezzel kapcsolatos véleményeket, tapasztalatokat, észrevételeket várok, szeretnék érintett emberekkel erről beszélgetni. Ki mit próbált már ki, kinek mi vált be, esetleg saját "ötletek", amik bejöttek, vagy amik nem. Minden érdekel, ami ezzel kapcsolatos.
Legutóbb itt a vaterán találtam rá egyfajta diétára, és rám legkevésbé sem jellemző módon megvettem az eladótól az általa leírt (saját magán alkalmazott) diétájának leírását, nem volt nagy összeg, ezért mertem kockáztatni. Amint láttam, nagyon sokan megvették tőle a diétát, de tapasztalatok is érdekelnének, esetleg ki az, aki már kipróbálta, követte a leírását, és mit tapasztalt?
Nem tudom, szabályos-e itt közzétennem, de erről lenne szó:
http://szepseg-egeszseg.vatera.hu/dieta_eg...1450041065.html
Még nem kezdtem bele, (bár nem nagyon van mit "elkezdeni" mert szerintem ezt nem lehet úgy hogy na, akkor MOST, hanem szép fokozatosan át kell váltani rá). Hamarosan azonban belevágok, lesz ami lesz, sok mindent nem veszíthetek, max. a kilóimat. Az viszont nagyon jó lenne.
Tehát ebben a témában (is) várom a hozzászólásokat, de bármiről, ami ezzel összefügg, szívesen beszélgetek. Esetleg aki tudja, hogyan lehet lúgos ivóvizet "csinálni" házilag, mindenféle méregdrága berendezések nélkül, azt is nagyon szívesen fogadnám. Találtam már erre vonatkozó leírásokat a neten (mágnessel stb.) de minél több véleményre, tapasztalatra vagyok kíváncsi.
Üdv.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-01-19 18:48