IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

4 Oldal V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Kellemes, problémamentes felhasználók, Ossza meg POZITÍV tapsztalatait!
zejopy
hozzászólás 2011-09-22 08:44
Létrehozva: #61

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Hát gyerekek, ilyen nincs is. A korrektség magasiskolája, de tényleg.
Ezt olvassátok:
"Kedves Viktória!

Kinéztem ezeket a tányérokat magamnak korábban, aztán egy ideje nem is figyeltem a vaterát, és most jött egy mail, hogy megváltoztak az adatok, erre lecsaptam rá. Aztán eszembe jutott, lehet, hogy ezt valakinek a kérésére tette, én meg eloroztam az illető orra elől. Ha így van természetesen átengedem, kérem értesítsen róla. ...... (itt más, nem publikus dolgok vannak).......smile.gif

Üdvözlettel: ...."

Ő az:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=902339
Egyébként egy hihetetlen jó fej hölgy. Találkoztam vele személyes átvételkor, határozott, mosolygós, annyira bírom az ilyen embereket.
(Viszont fogorvos. SmileySuicide.gif )
Mindezzel párhuzamosan a másik vevő, akinek leáraztam (ő is visszatérő), írta, hogy sajnos erről lecsúszott. Tehát ő is tök normálisan tudomásul vette a dolgot.
Szóval ez ma egy szép nap. A forgalomnövekedésről nem is beszélve.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
esthajnal73
hozzászólás 2011-09-19 12:37
Létrehozva: #62

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-11-26 08:34
Azonosító: 1 411 119

Sziasztok!

Szeretnék én is szót szólni pozitív hozzáállású emberkéhez.
Évek óta-2éve kb-keresek itt a fiamnak egy olyan polót ami itthon nehezen beszerezhető. Nos, végre nemrég rá is akadtunk egyre, és még a méret is pont jó, rögtön meg is akartam licitálni, de egyszer csak kiírta a rendszer, nincs elég pozitív visszajelzésem-nem azért mert én nem akartam valamit kifizetni, hanem úgy alakult hogy egy-egy adás-vétel megiusult, amit be is ismertem, van ilyen-no hát gondoltam megkérem a kedves eladót, hogy állítsa be, hogy megtudjam licitálni a fiamnak a polót, melyre tényleg rég vártunk. Egy nappal később már jött is a válasz, hogy "mostmár licitálhat". Még nem nyertük meg a terméket, akárhogy is alakul, mi nagyon szépen köszönjük előre is a bizalmat, és a jó szándékot! Ö az: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=178191

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-09-13 20:24
Létrehozva: #63

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szóval.smile.gif Most egy olyan értékelést kaptam, aminél, ha nem 5 csillag lett volna, egy szót sem szóltam volna.
Írtam, válaszolt, elkészítettem a csomagot. Emlékszem, hogy megírtam a számlázási adatokat, viszont a levelet nem küldtem el, ez tisztán látszott. Mindez múlt hétvégén történt. Hétfőn tudott volna utalni, csütörtökön, vagy pénteken rám írt, hogy miért nem válaszolok. Győztem elnézést kérni, és persze rögtön postáztam a cuccot, de ez ugye nem az, mint amikor makulátlan a dolog. Rákészültem a postázás, vagy a sebesség, vagy a kapcsolatfelvétel lecsillagozására, mindezt úgy, hogy ezerrel tudtam, igaza lesz. És nem. Megadta az ötöt mindegyikre.
Ő az:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=401548

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Petho77
hozzászólás 2011-08-31 11:16
Létrehozva: #64

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-14 15:54
Azonosító: 545 174

Üdvözlök mindenkit!

Nekem a legutóbbi vásárlásom is nagyon kellemes volt!
Partnerem walhalla208 eladó volt, aki végig nagyon türelmes, segítőkész volt. A vásárolt árukat gyorsan megkaptam, állapotuk kifogástalan.
Sok kérdést tettem fel, mindegyikre gyorsan, kedvesen válaszolt. Sikerült alkudnom is (elengedte a postaköltséget, köszönet még egyszer). A vásárlás során bénáztam, módosítania kellett miattam az egyik aukciót is, és vásárlás után plusz igényeim is voltak (bélyeggel kértem a csomag feladását).
Összefoglalva: hiába voltam "bosszantó" vevő, aki az összes lehetséges "nemszeretemvevő" hibát elkövette, nem "oktatott ki", végig nagyon kedvesen, udvariasan bánt velem, és a plusz kérésemet is teljesítette. Számomra ez az eladói hozzáállás nagyon fontos, ha lehet, fogok még vásárolni walhalla208 eladónál! good2.gif
Nagyon elégedett vagyok, ajánlom mindenki figyelmébe, aki könyveket, képregényeket szeretne vásárolni a Vaterán! notworthy.gif
Köszönöm, hogy elolvastátok a bejegyzésemet, további kellemes napot kívánok mindenkinek!

+Quote Post
Betta0516
hozzászólás 2011-08-30 17:12
Létrehozva: #65

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-04-09 18:21
Azonosító: 1 446 888

Sziasztok! smile.gif

Sok kellemes tapasztalatom van eladókkal, de van egy sztorim, ami mindenképpen ide kívánkozik. Tavaly márciusban regisztráltam, de egy éven át nem is foglalkoztam a Vaterával, nem volt egyetlen adás-vételem sem. Aztán idén tavasszal a fiaim elkezdték rágni a fülemet, hogy bővíteni kell a RAM-ot a gépükben, és eszembe jutott, hogy körülnézzek itt. Találtam is egy 2 gigásat 6000 forint fixért, le is ütöttem, de időhiány miatt utalni csak kb. 4 nap múlva, pénteken tudtam, amit az eladó megértően elfogadott. Így is történt, pénteken délelőtt elbattyogtam a bankba, elutaltam az árát, hazaballagtam, és otthon várt a megrendelt RAM. Még a szavam is elakadt a döbbenettől.
Nem tudom még most sem, hogy mivel szolgáltam rá ilyen nagy fokú bizalomra (ismétlem, nullás felhasználó voltam), de olyan hihetetlenül jól esett, hogy azóta is mosolyogva gondolok vissza erre az esetre. Nem valószínű, hogy ez az eladó -aki nem mellesleg egy profi- olvassa a soraimat, de ezúton is szeretném neki megköszönni a bizalmát.
Köszönöm, hogy ezt leírhattam. smile.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-08-24 14:01
Létrehozva: #66

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Ilyennel még ne találkoztam! Petho77: "Szia Svejku! Hoztam neked Németországból négy darab söralátétet!
Ha érdekel, holnap felrakom neked!"
Teljesen meg vagyok hatódva, kedves, figyelmes, önzetlen kollegina! friends.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-08-21 12:08
Létrehozva: #67

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Annyira rendes. smile.gif
Vásárlónak is, de ez egy nagyon kedves, gondoskodó gesztus volt. Tényleg annyira jól esett.smile.gif
Levelezés:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1471878001

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Koriander87
hozzászólás 2011-08-20 08:29
Létrehozva: #68

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-17 14:26
Azonosító: 1 415 535

(Hű, nem nagyon pörög ez a topik...)

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1664714

Mindenkinek ilyen vevőt kívánok: fix áron leütötte a terméket, azonnal emailt írt, másnap utalt. Amikor a csomagot megkapta, emailben értesített, és írt egy csodás értékelést:

Pozitív vélemény: Nagyon ajánlom mindenkinek!! Megbízható, gyors és a vásárolt terméket mosva, vasalva, csodásan
csomgolva kaptam, mint még soha senkitől! Le a kalappal! Öröm, hogy vannak még ilyen emberek!
Köszönöm, hogy vásárolhattam és remélem, még lesz alkalmam!!!

+Quote Post
Terike05
hozzászólás 2011-07-19 22:04
Létrehozva: #69

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-04-22 17:34
Azonosító: 1 125 952

Kicsit bonyolult a következő történet:

Lányom barátnője megkért,hogy rendeljek meg 2 csg mini virágszirmot.(Esküvői asztal dekornak szerette volna.)Minden gyorsan,rendben lezajlott.Kölcsönösen értékeltük is egymást.Utánna derült ki,hogy az áru nem igazán felel meg a vevő elképzelésének.
(Hangsúlyozom,hogy tökéletesen megfelelt a leírásnak!!!)
Mivel én rendeltem,és fizettem ki, (nekem erre semmi szükségem nem volt)így megkérdeztem az eladót,hogy esetleg levásárolhatnám-e.(Tudom,hogy ez nem így működik.)
Hihetetlenül kedvesen azt a választ kaptam,hogy előfordul ilyesmi,és visszautalta a teljes vételárat .

Ilyent még jogos reklamációnál sem tapasztaltam! pipi78 Rendkívül kedves ,példaértékű partner!

http://www.vatera.hu/scrapbook_kiegeszito_...1465235544.html

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=269214

+Quote Post
foldgomb70
hozzászólás 2011-07-17 17:05
Létrehozva: #70

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-02-22 00:00
Azonosító: 1 016 287

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-06-25 16:22) *
Ahhhh bocsássatok meg, kezdeném a sort.....remélem ez a sztori is ide tartozik, ha mégsem akkor kedves Benz "likvidálja" kérem!

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1460260102

Sztori: ügyfelem 4200 ft levédett ajánlatot szeretett volna tenni, de elírta egy 0-val, 42 000 ft-ot írt be.Ezt a rendszer automatikusan villámárnak vette.

Rögtön írt,hogy nem így szerette volna, azonnal felajánlotta a kártérítést. Persze volt rajta termékkiemelésem, annak az összegét kértem csak el, de ő többet utalt!!!Nem engedte,hogy visszautaljam a többletet!Ilyen esetem sem volt még, aki eddig tévedésből licitált,sosem ajánlotta fel,hogy a káromat kifizesse.
Ráadásul pozitív értékelést adott.

Üdv!
Én úgy jártam, hogy licitáltam egy végfokdobozra és rossz méretet adott meg az eladó, de későn vettem észre és már nem tudtam neki jelezni, ennek ellenére a jutalékot kifizettem neki szó nélkül én is....
persze minden hátsó szándék nélkül, mert végül is én is figyelmetlen voltam nem csak Ő, de 160Ft-on nem dől össze a világ, hisz ennél értelmetlen dolgokra is kiadunk többet, de így jó érzéssel töltött el, hogy nem lett neki sem kellemetlensége abból, hogy mindketten figyelmetlenek voltunk.... good2.gif

--------------------
Ami áll, az nem biztos, hogy nyugalomban van...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-06-27 19:02
Létrehozva: #71

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-06-23 07:30) *
Volt régen egy topik, az év eladója, vagy valami ilyesmi címmel. Oda szerettem volna, de Benz (szép reggelt egyébként smile.gif) eltüntette.....
De talán nem is baj, hogy ide kerül, mert itt többségében negatív példák vannak, vagy idétlenek.
Volt egy eladásom, egy reggelizőkészlet. Tegnap be akartuk csomagolni postázásra. Ez az:
http://www.vatera.hu/bavaria_porcelan_regg...1459807019.html
És hát letörött a csésze füle. SmileySuicide.gif Nagyon ritkán fordul elő, de sajnos néha megtörténik. Mivel volt már nagyon rosszindulatú hozzáállás is ilyen esetben, rögtön beindult a zabszem effektus. Levél ment a vevőnek, elnézést, másik (bármelyik) ilyen cucc helyette, természetesen grátisz, mert ebben az esetben ugye ez a minimum.
Két eset lehet ilyenkor. A vevő erőteljesen hangsúlyozza, hogy neki ez mekkora veszteség, és ő pont ezt szerette volna. Sajnos ez olyan mértékű csalódás, hogy nem tudom kárpótolni. (Volt ilyen is....)
A másik lehetőség, hogy köszöni, elfogadja, minden rendben. Persze, amikor ez ember a levelet megírja, akkor még nem tudja, hogy melyik vevőtípussal hozta össze a sors.
Hát ő az utóbbi volt. Annyira, de annyira normális levelet írt, hogy csak néztem. Talán nem is az a legnagyobb öröm ebben, hogy nem balhézik, hanem az, hogy még ilyen esetben is kaphat pozitív megerősítést az ember a munkájával kapcsolatban. Szóval nekem szépen indult a napom, mert megint egy olyan emberrel sikerült összetalálkoznom, aki humánus és megértő.
Gondoltam, ne csak a negatív példákat osszuk meg egymással, hanem a jó dolgokat is. rolleyes.gif

Végül ezt az értékelést kaptam:
Pozitív vélemény: Nagyon profi eladó! Kedves, figyelmes, mindent a vevőért! Ez jó érzéssel tölti el a vásárlót.
Őszinte, megbízható nagyon korrekt partner. Ilyen becsületes eladóval még nem találkoztam.
Kapcsolattartás gyors, és pontos,a szállítás és csomagolás kifogástalan. A termék gyönyörű, és
hibátlan. Nagyon szépen köszönöm. Csupa pozitív ++++++ az értékelésem! Csak ajánlani tudom minden
vaterásnak.

Hát kedves vevők, de eladók is. Lehet a másik ember hibájához pozitívan is hozzáállni.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-06-25 19:49
Létrehozva: #72

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-06-25 08:41) *
Közkívánatra good2.gif

Nagyon köszönjük. nature.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-06-25 15:22
Létrehozva: #73

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 11:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

Ahhhh bocsássatok meg, kezdeném a sort.....remélem ez a sztori is ide tartozik, ha mégsem akkor kedves Benz "likvidálja" kérem!

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1460260102

Sztori: ügyfelem 4200 ft levédett ajánlatot szeretett volna tenni, de elírta egy 0-val, 42 000 ft-ot írt be.Ezt a rendszer automatikusan villámárnak vette.

Rögtön írt,hogy nem így szerette volna, azonnal felajánlotta a kártérítést. Persze volt rajta termékkiemelésem, annak az összegét kértem csak el, de ő többet utalt!!!Nem engedte,hogy visszautaljam a többletet!Ilyen esetem sem volt még, aki eddig tévedésből licitált,sosem ajánlotta fel,hogy a káromat kifizesse.
Ráadásul pozitív értékelést adott.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Koriander87
hozzászólás 2011-06-25 09:16
Létrehozva: #74

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-17 14:26
Azonosító: 1 415 535

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-06-25 08:41) *
Közkívánatra good2.gif

headbang.gif good2.gif laugh1.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-06-25 07:41
Létrehozva: #75

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

Közkívánatra good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

4 Oldal V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-03-29 14:17