IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1115 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technikai Kérdések, Problémák, KIZÁRÓLAG TECHNIKAI jellegű témák - amelyekre nincs más topik!
VateraBenz
hozzászólás 2020-06-08 19:09
Létrehozva: #21

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2020-06-08 16:05) *
Igen, tudom nélkülözni.smile.gif De azért a vasárnapi kérdésemre mindenképpen szeretnék választ kapni. Mert nem tudom, mi került a tartós tárba, amit én nem tettem oda.smile.gif

Megnéztem, 14 terméket látok Önnél a tartós tárban smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2020-06-08 16:05
Létrehozva: #22

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2020-06-08 15:17) *
Igen, teljesen más szerveren és más módon vannak tárolva a tartós táras termékek, mint a Vatera bármely egyéb részén lévők (nem is adatbázisban, hanem fájlban tároljuk őket). Igazából ez a szolgáltatás nem az Önhöz hasonló folyamatos hirdetőket célozza meg smile.gif

Igen, tudom nélkülözni.smile.gif De azért a vasárnapi kérdésemre mindenképpen szeretnék választ kapni. Mert nem tudom, mi került a tartós tárba, amit én nem tettem oda.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2020-06-08 15:17
Létrehozva: #23

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2020-06-08 10:20) *
Miért így?

Igen, teljesen más szerveren és más módon vannak tárolva a tartós táras termékek, mint a Vatera bármely egyéb részén lévők (nem is adatbázisban, hanem fájlban tároljuk őket). Igazából ez a szolgáltatás nem az Önhöz hasonló folyamatos hirdetőket célozza meg smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2020-06-08 10:20
Létrehozva: #24

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2020-06-08 08:04) *
A tartós tár állomány nem törölhető.
Ha nem szeretné, hogy legyen, akkor töltse vissza és hagyja a "Tartós tárból visszatöltött termékek" menüben a visszatöltött termékeket. 30 nappal a visszatöltést követően automatikusan törlődnek onnan.

Miért így? Nekem ez így sokkal bonyolultabbnak tűnik, mint amilyen lehetne. Amikor beszéltek róla, hogy lesz ilyen, egészen mást képzeltem el. Olyasmit, ami a Vatera eddigi rendszeréhez, gondolatmenetéhez sokkal jobban idomult volna.
Elmondom, persze. Szerintem az lenne a leginkább átlátható, ha a lejárt termékek újraindítása menüpontból lehetne a kiválasztott aukciókat áttölteni a tartós tárba, ahol ugyanúgy lehetne törölni, mint máshol is. És onnan indítva azonnal az eladó árukhoz kerülnének. Azt tartanám szerencsésnek, hogyha átkerüléskor a másik helyről törlődnének. Azonnal. Tehát, amikor a lejártakból áttenném, akkor onnan eltűnne, amikor a tartós tárból helyezném át, akkor onnan tűnne el.
Vagy én vagyok a a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:)? Nem látok valamit? Esetleg ez a tartós tár egy másik szerveren van és emiatt ilyen bonyodalmas az egész? Így nem fogom használni ezt a funkciót. Általában jócskán 1000 fölötti aukciót futtatok. Nem veszem észre, ha elmarad valami, vagy ha duplán van valami. Semmiképpen sem szeretném növelni a hibafaktort. Jó lenne, ha ott is egyenként lehetne az aukciókat kezelni. Lehet, hogy én nem látom jól, de ez most számomra nem vonzó lehetőség.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2020-06-08 08:04
Létrehozva: #25

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(TITEPITE @ 2020-06-07 15:37) *
Próbálgatom az új tartós tárat. Hogy lehet onnét törölni? Ha valamit beteszek oda, de később már nem szeretném meghirdetni, hogy kerül onnét ki? Van tapasztalatotok?

A tartós tár állomány nem törölhető.
Ha nem szeretné, hogy legyen, akkor töltse vissza és hagyja a "Tartós tárból visszatöltött termékek" menüben a visszatöltött termékeket. 30 nappal a visszatöltést követően automatikusan törlődnek onnan.

IDÉZET(transwolf @ 2020-06-05 07:33) *
Üdvözletem!
Tisztelettel érdeklődnék,hogy szeretnénk a vatera fiókunka nem elérhető státuszba tenni.Pl mintha szabadság miatt zárva lenne,ami így is volna.Korábban biztos hogy volt ilyen menü,de jelenleg sehol nem találjuk.Tehát nem egyesével akarjuk a termékeket ,illetve nem törölni akjuk a fiókot,hanem későbbi kiszolgálásig kikapcsolni .Biztos hogy volt ilyen menü,kapcsoló anno.

köszönettel

Tisztelt transwolf!

A Vaterán nincs és nem is volt ilyen funkció. Talán a "szép emlékű" Béta Vaterára emlékszik, ott volt valami hasonló.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
TITEPITE
hozzászólás 2020-06-07 15:37
Létrehozva: #26

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-11-10 09:13
Azonosító: 2 413 334

Próbálgatom az új tartós tárat. Hogy lehet onnét törölni? Ha valamit beteszek oda, de később már nem szeretném meghirdetni, hogy kerül onnét ki? Van tapasztalatotok?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2020-06-05 19:52
Létrehozva: #27

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2020-06-05 19:12) *
Khm, igyekszem viselkedni, de nem ígérhetek semmit sem biggrin.gif
Nem szeretem feleslegesen szaporítani a hozzászólásokat és nem szeretem kint hagyni a már nem aktuális válaszomat smile.gif

Áhh... a nem aktuális válaszok ugyanúgy Önhöz tartoznak, mint a hetedik osztályos kitűnő bizonyítványa.biggrin.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2020-06-05 19:12) *
Az üzenetet azért kapta, mert van egy tartós tár állománya.

qas.gif
Viszont tök jó volt ma feltölteni, nem kellett kategóriát módosítanom. Pedig indítottam az eladottból, az eladóból a sor végén és az előtte feltöltöttből is, a feltöltök még egy hasonló terméket opcióval. Szóval ez már olyan, mint az újítás előtt. good2.gif
Asszem a tartós tárhely nem lett a legjobb megoldás, de persze még alakulhat.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2020-06-05 19:12
Létrehozva: #28

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2020-06-05 15:38) *
Jaj, de jó! Annyira köszönöm! És már le kellene...

Khm, igyekszem viselkedni, de nem ígérhetek semmit sem biggrin.gif
Nem szeretem feleslegesen szaporítani a hozzászólásokat és nem szeretem kint hagyni a már nem aktuális válaszomat smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2020-06-05 15:38) *
Most viszont azért jöttem, mert történt egy kis furcsaság...

Az üzenetet azért kapta, mert van egy tartós tár állománya.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2020-06-05 15:38
Létrehozva: #29

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2020-06-01 18:55) *
Jogos, a feltöltés végi "Feltöltök még egy hasonló terméket" lehetőség választása esetén még tényleg lefutott smile.gif
Most már lekezeltük, hogy ilyen esetben se ajánljon újra kategóriát.

Jaj, de jó! Annyira köszönöm! És már le kellene arról szoknia, hogy az eredeti hozzászólását átírja, mert most 4 napig szomorkodtam feleslegesen, mert ezt a postját nem láttam, ugyanis amikor megnéztem, akkor még ezt írta: ohmy.gif ... és bár roppantmód kedvelem a stílusát, azért nem szoktam visszajárni olvasgatni. mosking.gif
Most viszont azért jöttem, mert történt egy kis furcsaság. Kaptam 2 e-mailt Önöktől, hogy a tartós tárba mentés befejeződött. Ettől némiképpen izgatott lettem - parajelenségeket gyanítva -, mert még nem a Vaterán dolgozom, azt majd csak este (ha eljutok odáig) és ezek szerint önállósult a rendszer, (nemsokára öntudatra ébred a Skynet és Arnold lövöldözni fog ránk). Láthatóan a tartós tárban egyébként nincs is semmi, csak egy zejopy nevű hely, abba viszont nem látok bele (ha jól emlékszem), tehát előfordulhat, hogy mégis van benne valami. És szerintem nem én adtam ezt a nevet neki. Szóval valami történt ezen a nevemen (a többi passzív ebből a szempontból). Lehet, hogy összefügg azzal, hogy egyszer ezt kipróbáltam, amikor bejött a funkció? Nem merem visszatölteni sem, mert nem szeretnék duplikált aukciót.
Kellene látnom, hogy "zejopy" tartalmaz-e valamit? Mit csináljak most? Teljesen tanácstalan vagyok, pedig ezen a felületen otthon érzem magam.sad.gif sad1.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
transwolf
hozzászólás 2020-06-05 07:33
Létrehozva: #30

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-04-08 14:41
Azonosító: 1 445 508

Üdvözletem!
Tisztelettel érdeklődnék,hogy szeretnénk a vatera fiókunka nem elérhető státuszba tenni.Pl mintha szabadság miatt zárva lenne,ami így is volna.Korábban biztos hogy volt ilyen menü,de jelenleg sehol nem találjuk.Tehát nem egyesével akarjuk a termékeket ,illetve nem törölni akjuk a fiókot,hanem későbbi kiszolgálásig kikapcsolni .Biztos hogy volt ilyen menü,kapcsoló anno.

köszönettel

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2020-06-01 18:55
Létrehozva: #31

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2020-06-01 14:59) *
De igen... ajánl. sad.gif crying.gif cray2.gif

Jogos, a feltöltés végi "Feltöltök még egy hasonló terméket" lehetőség választása esetén még tényleg lefutott smile.gif
Most már lekezeltük, hogy ilyen esetben se ajánljon újra kategóriát.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2020-06-01 14:59
Létrehozva: #32

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2020-05-26 16:00) *
Ezt a módosítást akkor a fórumos jelzések alapján töröltük smile.gif Ha minden igaz, már ilyen esetben nem ajánl az oldal újabb kategóriát.

De igen... ajánl. sad.gif crying.gif cray2.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
petcsi
hozzászólás 2020-05-29 15:02
Létrehozva: #33

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-31 00:53
Azonosító: 446 894

Udv ismet!

A kepek utolagos feltoltese utan eddig megjelent egy zold savban hogy sikeres volt es lathato volt az eredmeny is. Most ehelyett jon egy info oldal a "A képek módosítása sikeres volt." szoveggel alatta meg egy vissza opcoval amire rakattintva ugyanez jelenik meg. A korabbihoz hasonloan ez megint egy olyan ,,fejlesztes,, amiben nincs logika es nem valik eppen a hasznalhatosag elonyere mert plusz kattintasokat eredmenyez ami altal egy feltoltes tobb idot vesz igenybe raadasul meg nem is mukodik.

Ezt a módosítást akkor a fórumos jelzések alapján töröltük smile.gif Ha minden igaz, már ilyen esetben nem ajánl az oldal újabb kategóriát.

Orom es boldogsag!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2020-05-26 21:09
Létrehozva: #34

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jaj, nagyon jó, nagyon örülök! Köszönjük a közbenjárást! jumping.gif smiley-rpg012.gif 16732063.gif getting_sunny.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2020-05-26 16:00
Létrehozva: #35

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2020-05-22 20:07) *
Jaj, de jó! Köszönöm! 152.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2020-05-24 06:26
Létrehozva: #36

Csak akasztott ember nem

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 11:43
Azonosító: 962

IDÉZET(VateraBenz @ 2020-05-23 20:03) *
Kedves b_ede!

Ezt pár órája írta, azóta sem megy? Nem kaptunk eddig hasonló hibajelzést.

Kedves Benz !
Ma reggel már megy (az informatika rejtélyei )
Köszönöm
Üdv
b_ede

--------------------

A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2020-05-23 20:03
Létrehozva: #37

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(b_ede @ 2020-05-23 11:19) *
Kedves Benz !

Nem megy a feltöltés
űrlap kitöltve -> feltöltés vatera kiemelések nélkül -> feltöltés TeszVesz kiemelések nélkül
és itt visszaugrik a feltöltö lapra ami üres
Csak nálam vagy másnál is ?
Köszönöm
Üdv
B_ede
Módosítok : Firefoxban nem megy Edge-ben igen

Kedves b_ede!

Ezt pár órája írta, azóta sem megy? Nem kaptunk eddig hasonló hibajelzést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2020-05-23 11:19
Létrehozva: #38

Csak akasztott ember nem

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 11:43
Azonosító: 962

Kedves Benz !

Nem megy a feltöltés
űrlap kitöltve -> feltöltés vatera kiemelések nélkül -> feltöltés TeszVesz kiemelések nélkül
Köszönöm
Üdv
B_ede

IDÉZET(b_ede @ 2020-05-23 10:26) *
Kedves Benz !

Nem megy a feltöltés
Köszönöm
Üdv
B_ede

Módosítok : Firefoxban nem megy Edge-ben igen

--------------------

A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el.

+Quote Post
petcsi
hozzászólás 2020-05-23 09:40
Létrehozva: #39

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-31 00:53
Azonosító: 446 894

IDÉZET(VateraBenz @ 2020-05-22 07:31) *
Tisztelt CeesJe11, emmersson!

Az értékeléses csillagokról annyit tudok, hogy a tartalomblokkoló/reklámblokkoló (adblock / adblock plus) inaktiválása orvosolni szokta a problémát. Ez eddig csak Firefox használatakor jelentkezett. Szintén okozhat hasonló jelenséget, ha a böngésző és bővítményei nincsenek rendszeresen frissítve.
Tisztelt petcsi!

A kategória-ajánló egy ideje így működik, hogy a terméknév beírását követően - minden alkalommal - ajánl a megnevezésnek megfelelő kategóriát.
Régebben csak egyetlen alkalommal ajánlott, utána többé nem. Pont az a lényeg, hogy ha átírja a terméknevet, akkor a kategória ajánlása is újra fusson le.

Akkor nem igazan ertem a hogy mi ertelme a hasonlo termek feltoltese opcionak ha minden ilyen alkalommal ujra kell ki kell valasztani az eredetileg megadott kategoriakat. Ez megint egy olyan ,,fejlesztes,, amiben nincs logika es nem valt eppen a hasznalhatosag elonyere mert plusz kattintasokat eredmenyez ami altal egy feltoltes tobb idot vesz igenybe.

+Quote Post
emmersson
hozzászólás 2020-05-23 07:41
Létrehozva: #40

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-05-18 14:35
Azonosító: 152 259

IDÉZET(VateraBenz @ 2020-05-22 07:31) *
Tisztelt CeesJe11, emmersson!

Az értékeléses csillagokról annyit tudok, hogy a tartalomblokkoló/reklámblokkoló (adblock / adblock plus) inaktiválása orvosolni szokta a problémát. Ez eddig csak Firefox használatakor jelentkezett. Szintén okozhat hasonló jelenséget, ha a böngésző és bővítményei nincsenek rendszeresen frissítve.
Tisztelt petcsi!

A kategória-ajánló egy ideje így működik, hogy a terméknév beírását követően - minden alkalommal - ajánl a megnevezésnek megfelelő kategóriát.
Régebben csak egyetlen alkalommal ajánlott, utána többé nem. Pont az a lényeg, hogy ha átírja a terméknevet, akkor a kategória ajánlása is újra fusson le.

A reklámblokkoló volt az akadály. kikapcsoltam a Vatera oldalán.
Köszönöm a segítséget!

+Quote Post

1115 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-07-08 02:23