IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

560 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vatera oldalak, Kérdések, általános észrevételek a Vaterával kapcsolatban
zejopy
hozzászólás 2019-09-14 10:27
Létrehozva: #1

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(erika197910 @ 2019-09-14 07:30) *
köszi a segítséget rolleyes.gif . Megcsináltam mindent, úgy sem volt jó. Mire rájöttem, hogy a képernyőfelbontást elállította a párom és azért tűnt el teljesen a bal oldalról minden.

Szuper! laugh.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
erika197910
hozzászólás 2019-09-14 07:30
Létrehozva: #2

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-08-22 15:08
Azonosító: 2 069 125

IDÉZET(zejopy @ 2019-09-14 06:54) *
Akkor a gépeden van valami, mert ez nekem az új felületen van Chrome-ban és teljesen látszik. Próbáld meg másik böngészőről, vagy esetleg (ha teheted) másik gépről. Törölj sütiket, előzményeket, és ha még mindig nem látszik, akkor írj az ÜSZ-nak.

köszi a segítséget rolleyes.gif . Megcsináltam mindent, úgy sem volt jó. Mire rájöttem, hogy a képernyőfelbontást elállította a párom és azért tűnt el teljesen a bal oldalról minden.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-09-14 06:54
Létrehozva: #3

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(erika197910 @ 2019-09-13 21:21) *
semmi nincs a bal oldalon, ismét megnéztem. Nálam nem lehet méretre keresni sehol

Akkor a gépeden van valami, mert ez nekem az új felületen van Chrome-ban és teljesen látszik. Próbáld meg másik böngészőről, vagy esetleg (ha teheted) másik gépről. Törölj sütiket, előzményeket, és ha még mindig nem látszik, akkor írj az ÜSZ-nak.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
erika197910
hozzászólás 2019-09-13 21:21
Létrehozva: #4

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2019-09-13 18:56) *

semmi nincs a bal oldalon, ismét megnéztem. Nálam nem lehet méretre keresni sehol

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-09-13 18:56
Létrehozva: #5

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(erika197910 @ 2019-09-13 17:47) *
Jó napot! Szerettem volna böngészni a vaterán, de sajnos nem találom azt a funkciót ahol pl. a kabátoknál be tudom állítani, hogy csak az M-es méretet adja be. Ez megszűnt, így már nem is tudok keresni?

Ott van, bal oldalon. Méret (betűs)
https://www.vatera.hu/noi-ferfi-ruhazat/noi...ml?q=kab%C3%A1t

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
erika197910
hozzászólás 2019-09-13 17:47
Létrehozva: #6

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó napot! Szerettem volna böngészni a vaterán, de sajnos nem találom azt a funkciót ahol pl. a kabátoknál be tudom állítani, hogy csak az M-es méretet adja be. Ez megszűnt, így már nem is tudok keresni?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-09-09 18:58
Létrehozva: #7

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(549Bazis @ 2019-09-09 15:03) *
Tisztelt Vatera.

Abban kérném a segítségüket,hogy fel szerettem volna tölteni, de kérték, hogy utaljak át 100 forintot,
az ellenőrzés végett. De én ezt kb 5 hónapja átutaltam egy Otp-s számláról. Most ilyenkor mi a teendő.
Akkor ugyan nem töltöttem fel, de ez gondolom nem volt feltétel.

Valószínűleg nem arról a bankszámláról utaltál, aminek megadtad a számát, vagy nem arra, amit a Vatera adott meg. Írj az ÜSZ-nak, segíteni fognak.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
549Bazis
hozzászólás 2019-09-09 15:03
Létrehozva: #8

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-05-29 11:17
Azonosító: 1 515 610

Tisztelt Vatera.

Abban kérném a segítségüket,hogy fel szerettem volna tölteni, de kérték, hogy utaljak át 100 forintot,
az ellenőrzés végett. De én ezt kb 5 hónapja átutaltam egy Otp-s számláról. Most ilyenkor mi a teendő.
Akkor ugyan nem töltöttem fel, de ez gondolom nem volt feltétel.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-09-06 13:32
Létrehozva: #9

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Istvan3 @ 2019-09-06 11:48) *
... Ha meg nem nézte senki, hogyan tudott figyelőt tenni rá ?

Ezt a kérdést már feltetted és meg is válaszoltam neked:

IDÉZET(zejopy @ 2019-08-24 20:22) *
A látogató számláló késik, az aukciófigyelő viszont nem. ....

Kedves Benz!

Nagyon rossznak tartom, hogy maximálva van az ÜSZ-nak küldött levél karakterszáma. Ha az ember udvarias akar lenni, akkor ez nem elég. A problémát sem feltétlenül lehet rendesen kifejteni. Lehet ezt a limitet növelni? Minimum a duplájára?
Köszönöm, ha utána tud kérdezni! smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2019-09-06 12:34

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Istvan3
hozzászólás 2019-09-06 11:48
Létrehozva: #10

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-06 20:55
Azonosító: 38 684

Tisztelt Vatera!

2019.08.24.-n jeleztem a látogatószámmal kapcsolatos problémám, ami egy idő után jól kezdett működni.
Tegnap este 21:40 óra óta megy egy hirdetésem - 3 db retro régi felhúzós mechanikus óra karóra 2 ismeretlen 1 POBEDA gyártmány orosz USSR szovjet - , most délelőtt 11:40 óra van , látogatók 0 , megfigyelők 1 .
A termék megnevezése és eddigi tapasztalataim alapján kizártnak tartom,hogy senki se nézte meg mostanáig . Ha meg nem nézte senki, hogyan tudott figyelőt tenni rá ?
Várható a hiba javítása olyan szinten,hogy hosszabb ideig ne merüljön fel probléma vagy erre jelenleg nincs lehetőség?
Köszönöm előre is a választ!

Üdv.: Istvan3

+Quote Post
DressToKill
hozzászólás 2019-09-04 00:02
Létrehozva: #11

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-11-06 10:32
Azonosító: 2 213 773

IDÉZET(VateraBenz @ 2019-09-03 21:00) *
Tisztelt DressToKill!

Megnéztem a személyes menüjében, nekem megjelennek az adatok. A probléma a saját gépén lesz, próbálja megnézni egy másik számítógépről.
Az elérhetőségeket a rendszer egyébként e-mail értesítőben is kiküldte és végső esetben az ügyfélszolgálat is segít, ha ír a Kapcsolatfelvételen át.

Igen már megjelent nekem is csak úgy látszik elsőre nem.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2019-09-03 21:00
Létrehozva: #12

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(DressToKill @ 2019-09-03 20:40) *
Sziasztok,

leötöttem egy terméket, és amikor rákattintok az eladó adataira nem jelenik meg semmi.

Régebben itt az eladó számlaszáma vagy valamilyen adatai szerepeltek.

Most hogyan tudom kifizetni a vásárolt árut?

Tisztelt DressToKill!

Megnéztem a személyes menüjében, nekem megjelennek az adatok. A probléma a saját gépén lesz, próbálja megnézni egy másik számítógépről.
Az elérhetőségeket a rendszer egyébként e-mail értesítőben is kiküldte és végső esetben az ügyfélszolgálat is segít, ha ír a Kapcsolatfelvételen át.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
DressToKill
hozzászólás 2019-09-03 20:40
Létrehozva: #13

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-11-06 10:32
Azonosító: 2 213 773

Sziasztok,

leötöttem egy terméket, és amikor rákattintok az eladó adataira nem jelenik meg semmi.

Régebben itt az eladó számlaszáma vagy valamilyen adatai szerepeltek.

Most hogyan tudom kifizetni a vásárolt árut?

+Quote Post
pompea
hozzászólás 2019-08-25 17:52
Létrehozva: #14

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-01-01 15:44
Azonosító: 2 424 955

IDÉZET(fagyongy @ 2019-08-25 17:25) *
Azt mondta pár napja, hogy nem áll módjában azonnal elküldeni, de elmentette és majd küldi.
A foxpost viszont azóta azt írta, hogy a megadott címre/automataba a nevemmel telefonszámommal ezidáig még nem történt küldemény feladás, holott elvileg igen augusztus 15-én.

Az emailt köszönöm szépen, már átküldtem rá az eladóval folytatott levelezést.

Az ünnepek mindig bekavarnak feladásnál/szállításnál/átvételnél.
Ha feladta 15 vagy 16 elvileg már meg kellett volna érkeznie de ez sem biztos mert anno volt 4-5 munkanapos csomagautomata szállítás is.

+Quote Post
fagyongy
hozzászólás 2019-08-25 17:25
Létrehozva: #15

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-15 10:23
Azonosító: 115 976

IDÉZET(pompea @ 2019-08-25 16:25) *
Kérd meg az eladót küldje el neked ha feladta a bizonylatról a
CLFOX...............
www.foxpost.hu/csomagkovetes

vagy

biztonsag@vatera.hu

Azt mondta pár napja, hogy nem áll módjában azonnal elküldeni, de elmentette és majd küldi.
A foxpost viszont azóta azt írta, hogy a megadott címre/automataba a nevemmel telefonszámommal ezidáig még nem történt küldemény feladás, holott elvileg igen augusztus 15-én.

Az emailt köszönöm szépen, már átküldtem rá az eladóval folytatott levelezést.

+Quote Post
pompea
hozzászólás 2019-08-25 16:25
Létrehozva: #16

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(fagyongy @ 2019-08-25 16:20) *
Sziasztok!

Közel két hete vásároltam egy terméket, aminek vételárát és postaköltségét rögtön át is utaltam az eladónak mihelyst megírta az utalási infókat. Másnap, ami elmondása szerint augusztus 15-én volt, ő feladta a csomagot az általam megadott foxpost automataba. Mivel egy hét múlva se kaptam értesítést a csomag érkezéséről így előbb írásban majd mikor arra válasz nem érkezett, telefonon próbáltam elérni az eladót...
Tájékoztatása szerint ő feladta és MAJD átküldi a feladási bizonylatot.
Nem történt meg, viszont a foxpost ügyfélszolgálata azt közölte, hogy se a nevemre se a telefonszámomra a mai napig nem történt semmiféle csomagfeladás.

Kérdésem az lenne, hogy ilyen esetben kinek, milyen email címre írhatok a Vaterán belül, mert sajnos azt gyanítom, hogy az eladóval megjártam, holott az értékelései alapján szinte kiváló.

A korábbi biztonsagkukacstb már nem működik...

Köszönöm a segítséget!

fagyongy

Ezt vásároltam egyébként

https://www.vatera.hu//43-as-meretu-fekete-..._campaign=order

Kérd meg az eladót küldje el neked ha feladta a bizonylatról a
CLFOX...............
www.foxpost.hu/csomagkovetes

vagy

biztonsag@vatera.hu

A hozzászólást -pompea- szerkesztette a következő időpontban: 2019-08-25 16:29

+Quote Post
fagyongy
hozzászólás 2019-08-25 16:20
Létrehozva: #17

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-15 10:23
Azonosító: 115 976

Sziasztok!

Közel két hete vásároltam egy terméket, aminek vételárát és postaköltségét rögtön át is utaltam az eladónak mihelyst megírta az utalási infókat. Másnap, ami elmondása szerint augusztus 15-én volt, ő feladta a csomagot az általam megadott foxpost automataba. Mivel egy hét múlva se kaptam értesítést a csomag érkezéséről így előbb írásban majd mikor arra válasz nem érkezett, telefonon próbáltam elérni az eladót...
Tájékoztatása szerint ő feladta és MAJD átküldi a feladási bizonylatot.
Nem történt meg, viszont a foxpost ügyfélszolgálata azt közölte, hogy se a nevemre se a telefonszámomra a mai napig nem történt semmiféle csomagfeladás.

Kérdésem az lenne, hogy ilyen esetben kinek, milyen email címre írhatok a Vaterán belül, mert sajnos azt gyanítom, hogy az eladóval megjártam, holott az értékelései alapján szinte kiváló.

A korábbi biztonsagkukacstb már nem működik...

Köszönöm a segítséget!

fagyongy

Ezt vásároltam egyébként

https://www.vatera.hu//43-as-meretu-fekete-..._campaign=order

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-08-25 14:23
Létrehozva: #18

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Istvan3 @ 2019-08-25 10:01) *
Kedves zejopy!

Köszönöm ismét a választ! Ha nem működik rendesen , akkor meg kellene csinálni vagy kivenni ezt a lehetőséget . Régóta vaterázok, ez a funkció rendben működött , amihez hozzá is szoktam. Ha itt hiba van , akkor hogyan lehetek abban biztos,hogy a többi része rendben működik a hirdetési oldalnak?
Jó rohanást kívánok! smile.gif

Rendben működik, és ha nem, akkor mindent megtesznek, hogy mihamarabb javítsák. A látogató számláló mindig késett egy kicsit (tolerálható mennyiséget, tényleg), aztán egyszer elkezdett sokat késni, akkor javították, szerintem most is meglesz hamar.
És működik a többi is. Persze, lehet probléma, de hol nincs? Most költöttem az autómra egy meghökkentően magas összeget. Most jó. Így van ez a Vateránál is. Megjavítják, jó, aztán megint akadhat valami, de akkor megint megjavítják. Ez így van, amióta itt vagyok.

Ezidáig tévedésben voltam, úgy gondoltam,hogy ide a forumra a vatera részéről is érkezhet válasz. sad.gif

Nem voltál tévedésben. A Vatera is képviseli magát, VateraBenz személyében. Az ő válaszai hivatalosak, de a fórumszabályzat III/1. pontjában benne van, hogy ha a kérdező megkapja a választ a fórumtársaktól, akkor nem feltétlenül reagálnak ők is. Mondjuk ezt kicsit szebben megfogalmazva írták le.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pompea
hozzászólás 2019-08-25 11:59
Létrehozva: #19

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves zejopy!

Köszönöm ismét a választ! Ha nem működik rendesen , akkor meg kellene csinálni vagy kivenni ezt a lehetőséget . Régóta vaterázok, ez a funkció rendben működött , amihez hozzá is szoktam. Ha itt hiba van , akkor hogyan lehetek abban biztos,hogy a többi része rendben működik a hirdetési oldalnak?

Kedves István!

A háttérben számol, a gond a visszajelzésben szokott lenni amit jelzésre megcsinálnak és akkor jó egy darabig (most is iszonyú lassú, itt a fórum is, amikor írom késve jelenik meg a monitoron). help.gif

+Quote Post
Istvan3
hozzászólás 2019-08-25 10:01
Létrehozva: #20

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-06 20:55
Azonosító: 38 684

Kedves zejopy!

IDÉZET(zejopy @ 2019-08-25 05:05) *
Nem baj, nagyjából tudod, de igazából nincs jelentősége. Sokszor az első látogató veszi meg a cuccot és van, amit csak nézegetnek, és sokáig megmarad.
Mondtam, hogy nem vagyok benne biztos. Minden esetben egyébként? Mert úgy rémlik, hogy egy, vagy két újraindítást megélt a figyelő. Valamikor régen volt is téma a fórumon. Bár igazából a figyelőknek sincs akkora jelentőségük az eladás szempontjából. Mindkét adat (figyelő, látogató számláló) csak iránymutató, de ekkora felhasználórétegnél egy érdektelen árut is el lehet adni, mert van egy ember, aki pont azt keresi. Na jól van, megyek, mert rohanok.smile.gif animal-smiley-037.gif

Kedves Honeyhair !

Igen,régebben még szerepelt a díjtáblázat alatt a 24 órás kézbesítési idő , ami egyszer csak eltünt.
Ezidáig tévedésben voltam, úgy gondoltam,hogy ide a forumra a vatera részéről is érkezhet válasz. sad.gif
Most kaptam válasz,amit köszönök!

IDÉZET(Honeyhair @ 2019-08-25 08:36) *
Kedves István! Az MPL üzleti csomaghoz tartozó terméklap szerint (amely a Posta ÁSZF-jének melléklete) a Posta szállítási (kézbesítési) határidőt nem vállal. Az "Átfutási idő" bekezdés alatt mindössze ennyit közölnek: "Statisztikai módszertan alapján számított tájékoztató jellegű információ jelen ÁSZF 11. pontjában foglalt részletes rendelkezések szerint: a feladott küldemények legalább 94%-át a feladást követő munkanap végéig, legalább 98%-át a feladást követő második munkanap végéig kézbesíti vagy kísérli meg kézbesíteni a Posta."

Miután Ön megjegyezte, hogy továbbra sem kapott választ a kérdésére, kérem, vegye figyelembe, hogy ez egy fórum, amely a felhasználók beszélgetésére, tapasztalatcseréjére szolgál. A konkrét problémákat, kérdéseket érdemes a Vatera vagy a Posta ügyfélszolgálatának jelezni, ahol autentikus forrásból kaphat választ azokra.

+Quote Post

560 Oldal V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
18 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (18 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019-09-19 04:39