IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

Reply to this topicStart new topic
> Joyrides ékszerei Tényleg Bevizsgáltak E?
egszeresz
hozzászólás 2009-03-25 17:52
Létrehozva: #1

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-10 22:48
Azonosító: 231 774

IDÉZET(bambooflower @ 2009-03-25 16:49) *
szólt a haragos próféta. én meg azt gondolom, a Vatera a bevétele után kifizeti az öt megilletö adót.

Igen! A vatera befizeti!

Helyettünk is?

Nem is erről volt szó!
Go to the top of the page

+Quote Post
bambooflower
hozzászólás 2009-03-25 16:49
Létrehozva: #2

Öreg róka:)

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-03-01 13:16
Azonosító: 130

IDÉZET(egszeresz @ 2009-03-25 15:47) *
Kissé felbosszantónak találom, hogy ilyen itt történik, mi az hogy nincs magyar fémjel, és több tízezerért eladja a cuccait? Ilyet lehet a vaterán? Ha nem látta a Magyar nemesfém hitelesítő intézet, akkor mit akar ilyen holmikkal itt?
Hány ember csapott így be? És még hányat fog?
Én feltettem neki a kérdést, és leírta, hogy nem hitelesített lám itt a link: Nézzétek meg!
Mondja már meg nekem valaki hogy van ez?

Nem akarok vészmadár lenni!

De a SAJÁT tapasztalataim alapján ezeknek a dolgoknak VÁM- és PÉNZÜGY ŐRSÉG lesz a vége az APEH-kal karöltve.

"Végtelen" mennyíségű fémjelzetlen nemesfémet ( ráadásul számla nélkül ) nem lehet csak úgy bűntetlenül árulni.

Kb fél év múlva, az év vége felé nagyon komoly ellenőrzések fogják érni a vaterát és rajta keresztül a felhasználókat is. Ennek most dolgozzák ki a tervezetét. A vatera olyan mértékű profitra és bevételre tett szert rövid időn belül, hogy a megfelelő hatóságoknak is szemet szúrt!

Sajnos vagy nem sajnos, de addig szabad a vásár!

szólt a haragos próféta. én meg azt gondolom, a Vatera a bevétele után kifizeti az öt megilletö adót.

--------------------
"Gyanítom, több dolgok vannak földön és égen, mintsem azt bármely bölcselem valaha álmodni képes."

+Quote Post
egszeresz
hozzászólás 2009-03-25 15:47
Létrehozva: #3

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-10 22:48
Azonosító: 231 774

Kissé felbosszantónak találom, hogy ilyen itt történik, mi az hogy nincs magyar fémjel, és több tízezerért eladja a cuccait? Ilyet lehet a vaterán? Ha nem látta a Magyar nemesfém hitelesítő intézet, akkor mit akar ilyen holmikkal itt?
Én feltettem neki a kérdést, és leírta, hogy nem hitelesített lám itt a link: Nézzétek meg!

Nem akarok vészmadár lenni!

De a SAJÁT tapasztalataim alapján ezeknek a dolgoknak VÁM- és PÉNZÜGY ŐRSÉG lesz a vége az APEH-kal karöltve.

"Végtelen" mennyíségű fémjelzetlen nemesfémet ( ráadásul számla nélkül ) nem lehet csak úgy bűntetlenül árulni.

Kb fél év múlva, az év vége felé nagyon komoly ellenőrzések fogják érni a vaterát és rajta keresztül a felhasználókat is. Ennek most dolgozzák ki a tervezetét. A vatera olyan mértékű profitra és bevételre tett szert rövid időn belül, hogy a megfelelő hatóságoknak is szemet szúrt!

Sajnos vagy nem sajnos, de addig szabad a vásár!

+Quote Post
kukureku
hozzászólás 2009-03-25 10:41
Létrehozva: #4

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-21 12:00
Azonosító: 14 569

IDÉZET(87martas @ 2009-03-25 07:04) *
Szia!

Köszönöm a tippet, nem voltam ezzel sem tisztába. Viszont olyan lehet, hogy ami különböző méretben van, az többször legyen fent? Mert pl a sapik nálam, azok eltérő méretűek.

Szóval tehetetlen vagyok a dolgokkal szemben azt mondod?
Hát akkor csak bosszankodom tovább rajta.

Üdv, 87martas

Ha különböző méretű, vagy eltérő tulajdonságú az oké, az természetes.
De pl. az egyforma parfüm szabálytalan.
Sok sikert!

A hozzászólást -kukureku- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-25 10:41

+Quote Post
87martas
hozzászólás 2009-03-25 07:04
Létrehozva: #5

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-24 21:35
Azonosító: 577 714

IDÉZET(kukureku @ 2009-03-25 01:16) *
Szia!

Ha így is lenne, sajnos nem tehetsz semmit, ahogy már a másik topikban is beszéltük.
Azt írta több értékelésben, hogy visszavásárlási garanciát ad az ékszerekre.
Megveszed, bevizsgáltatod, és meglátod, de elég jók az értékelései...

Csak apróbetűs részként jegyzem meg, sok az egyforma árud a listádon, ami szabályellenes, holland aukcióba kell tenni, különben törlik. Nehogy baj legyen.. smile.gif

Szia!

Köszönöm a tippet, nem voltam ezzel sem tisztába. Viszont olyan lehet, hogy ami különböző méretben van, az többször legyen fent? Mert pl a sapik nálam, azok eltérő méretűek.

Szóval tehetetlen vagyok a dolgokkal szemben azt mondod?
Hát akkor csak bosszankodom tovább rajta.

Üdv, 87martas

+Quote Post
kukureku
hozzászólás 2009-03-25 01:16
Létrehozva: #6

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-21 12:00
Azonosító: 14 569

IDÉZET(87martas @ 2009-03-24 21:46) *
Sziasztok!

Üdvözlettel, 87martas

Szia!

Ha így is lenne, sajnos nem tehetsz semmit, ahogy már a másik topikban is beszéltük.
Azt írta több értékelésben, hogy visszavásárlási garanciát ad az ékszerekre.
Megveszed, bevizsgáltatod, és meglátod, de elég jók az értékelései...

Csak apróbetűs részként jegyzem meg, sok az egyforma árud a listádon, ami szabályellenes, holland aukcióba kell tenni, különben törlik. Nehogy baj legyen.. smile.gif

+Quote Post
87martas
hozzászólás 2009-03-24 21:46
Létrehozva: #7

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-24 21:35
Azonosító: 577 714

Sziasztok!

Üdvözlettel, 87martas

A hozzászólást -87martas- szerkesztette a következő időpontban: 2009-03-24 21:47

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-05-28 08:23