IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

5 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Könyvek
VateraBenz
hozzászólás 2015-01-03 22:10
Létrehozva: #1

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(avarga @ 2015-01-03 20:12) *
Tisztelt Vatera vagy aki tudja!

Az egyetemi éveim alatt néhány, már akkor is évek óta beszerezhetetlen könyvet lefénymásoltam és spiráloztattam. Természetesen csak saját használatra.
Az lenne a kérdésem, hogy ezeket feltehetem-e a Vaterára?

Köszönöm!

Tisztelt avarga!

A Vatera ÁFF tiltja a szerzői jogvédelem alatt álló termék másolt példányának az árusítását.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
avarga
hozzászólás 2015-01-03 20:12
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-01-03 20:09
Azonosító: 2 154 689

Tisztelt Vatera vagy aki tudja!

Az egyetemi éveim alatt néhány, már akkor is évek óta beszerezhetetlen könyvet lefénymásoltam és spiráloztattam. Természetesen csak saját használatra.
Az lenne a kérdésem, hogy ezeket feltehetem-e a Vaterára?

Köszönöm!

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-03-18 00:01
Létrehozva: #3

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-03-12 20:23
Azonosító: 2 024 803

IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2013-03-15 16:57) *
Kedves Basa80!

Jelenleg a könyv kategóriákon dolgozunk, köszönöm a javaslatot, továbbítom az illetékes kollégának.

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák

Nagyon szépen köszönöm.

Jó éjszakát

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2013-03-15 16:57
Létrehozva: #4

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2007-03-01 13:18
Azonosító: 152

IDÉZET(basa80 @ 2013-03-14 23:18) *
Sziasztok kedves fórumozók!

Nem találtam meg itt azt a kategóriát amit én hiányolok, igaz nincsen sok belőlük feltöltve de én sakkal foglalkozom és egyre több termékeim, könyveim lesznek eladásra stb, így nem találom a könyvek kategória közt a sakk-könyv. Sakkújság, sakkfüzet, sakklexikon ilyenek hiányoznak.

Köszönöm mindenkinek a választ, és a programozóknak is ha ezeket beleteszik.

Szép estét.

Kedves Basa80!

Jelenleg a könyv kategóriákon dolgozunk, köszönöm a javaslatot, továbbítom az illetékes kollégának.

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák

+Quote Post
basa80
hozzászólás 2013-03-14 23:18
Létrehozva: #5

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-03-12 20:23
Azonosító: 2 024 803

Sziasztok kedves fórumozók!

Nem találtam meg itt azt a kategóriát amit én hiányolok, igaz nincsen sok belőlük feltöltve de én sakkal foglalkozom és egyre több termékeim, könyveim lesznek eladásra stb, így nem találom a könyvek kategória közt a sakk-könyv. Sakkújság, sakkfüzet, sakklexikon ilyenek hiányoznak.

Köszönöm mindenkinek a választ, és a programozóknak is ha ezeket beleteszik.

Szép estét.

--------------------
Yours sincerely
basa80

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2011-12-11 18:23
Létrehozva: #6

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zodiac172 @ 2011-12-11 03:00) *
Lenne néhány javaslatom a használt könyvek kategóriáihoz.

A relativitáselmélet kategória megszüntethető. Ez a fizika részterülete, nem független tudományág. Amúgy is alig van benne könyv.

Ahogy a korábbi bejegyzésekből láttam, terveznek alkategóriákat az Antik, értékes könyv kategóriához. Ez jó, a mostani állapot tarthatatlan.
Javasolt kategóriák:
- Kéziratok
- Különleges, bibliofil, dedikált könyvek
- 18. századi és korábbi könyvek
- 19. század vagy 1801-1920 vagy 1801-1945 (további időbeli osztásnak nincs túl sok értelme)
ezen belül:
- szépirodalom magyarul
- szépirodalom idegen nyelven
- lektűr
- társadalomtudomány és történelem
- jog
- természettudomány és műszaki
- vallás
- művészet
- egyéb
Lehet teljes tudományfelosztás is, de elég lehet a nagy létszámú alkategóriák leválasztása, ahogy írtam.

A Szakkönyv, kézikönyv és a Tankönyv, segédkönyv kategória sok olyan könyvet nyel el, aminek a rendes helye a témája szerinti kategóriában lenne. Ha a számelméletről vagy az esztergálásról keresek valamit, akkor a téma a fontos; hogy enciklopédia, egyetemi vagy szakközepes tankönyv, az másodlagos. A téma szerinti helyen fogom keresni, a lexikonok vagy a tankönyvek között aligha. Annak van értelme, hogy a közismereti tankönyveket a középiskolával bezárólag különtartsák, ezt leginkább diákok fogják böngészni.

Az idegen nyelvű könyvek kapcsán volt vita, hogy nyelv vagy tartalom szerint kell-e osztályozni őket. Nos, az attól függ. Ha szakkönyvet keresek, akkor a téma az elsődleges, ha olvasgatni szeretnék, akkor a nyelv. A szakkönyveket a tárgyuk szerinti helyre kellene sorolni, a Szépirodalomhoz és a Szórakoztató irodalomhoz pedig készíteni egy idegen nyelvű alkategóriát, nyelvek szerinti osztással. Esetleg a beikszelős módon megadandó tulajdonságok (állapot, kötés, stb.) közé érdemes lenne a nyelvet is felvenni, és a bal oldali szűrővel kereshetővé tenni az egész könyv kategóriában.

Még egy bibliográfiában is nehéz mindenki számára megfelelő, tökéletes felosztást találni, itt alighanem lehetetlen. Remélem, azért tudtam pár használható ötletet adni.

Tisztelt Zodiac172!

Ezek a módosítások már tervben vannak, de érdemben egyelőre nem tudok válaszolni. Jelenleg a Ruházat kategória átalakítása folyik, ami elég nagy feladat. Javaslatait köszönjük, természetesen figyelembe vesszük, és továbbra is várjuk az építő jellegű hozzászólásokat.

Üdvözlettel,
Vatera Kategóriák

+Quote Post
zodiac172
hozzászólás 2011-12-11 03:00
Létrehozva: #7

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-12-10 23:20
Azonosító: 1 589 871

Lenne néhány javaslatom a használt könyvek kategóriáihoz.

A relativitáselmélet kategória megszüntethető. Ez a fizika részterülete, nem független tudományág. Amúgy is alig van benne könyv.

Ahogy a korábbi bejegyzésekből láttam, terveznek alkategóriákat az Antik, értékes könyv kategóriához. Ez jó, a mostani állapot tarthatatlan.
Javasolt kategóriák:
- Kéziratok
- Különleges, bibliofil, dedikált könyvek
- 18. századi és korábbi könyvek
- 19. század vagy 1801-1920 vagy 1801-1945 (további időbeli osztásnak nincs túl sok értelme)
ezen belül:
- szépirodalom magyarul
- szépirodalom idegen nyelven
- lektűr
- társadalomtudomány és történelem
- jog
- természettudomány és műszaki
- vallás
- művészet
- egyéb
Lehet teljes tudományfelosztás is, de elég lehet a nagy létszámú alkategóriák leválasztása, ahogy írtam.

A Szakkönyv, kézikönyv és a Tankönyv, segédkönyv kategória sok olyan könyvet nyel el, aminek a rendes helye a témája szerinti kategóriában lenne. Ha a számelméletről vagy az esztergálásról keresek valamit, akkor a téma a fontos; hogy enciklopédia, egyetemi vagy szakközepes tankönyv, az másodlagos. A téma szerinti helyen fogom keresni, a lexikonok vagy a tankönyvek között aligha. Annak van értelme, hogy a közismereti tankönyveket a középiskolával bezárólag különtartsák, ezt leginkább diákok fogják böngészni.

Az idegen nyelvű könyvek kapcsán volt vita, hogy nyelv vagy tartalom szerint kell-e osztályozni őket. Nos, az attól függ. Ha szakkönyvet keresek, akkor a téma az elsődleges, ha olvasgatni szeretnék, akkor a nyelv. A szakkönyveket a tárgyuk szerinti helyre kellene sorolni, a Szépirodalomhoz és a Szórakoztató irodalomhoz pedig készíteni egy idegen nyelvű alkategóriát, nyelvek szerinti osztással. Esetleg a beikszelős módon megadandó tulajdonságok (állapot, kötés, stb.) közé érdemes lenne a nyelvet is felvenni, és a bal oldali szűrővel kereshetővé tenni az egész könyv kategóriában.

Még egy bibliográfiában is nehéz mindenki számára megfelelő, tökéletes felosztást találni, itt alighanem lehetetlen. Remélem, azért tudtam pár használható ötletet adni.

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2011-09-17 07:55
Létrehozva: #8

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(helloattila @ 2011-09-16 14:55) *
Kedves Vatera, támogatnám az előbbi hozzászóló javaslatát, ahogy látom az elmúlt fél évben ezügyben nem volt előrelépés, pedig jó lenne. Valahogy a használt és az új könyvek kategóriájának bontását is szinkronizálni kellene, pl. új között: politika/állam/jog a társadalomtudományon belül, használtnál a "jog" valahogy sehogyan sem besorolható. Köszönettel, helloattila

Kedves helloattila!

A kategória-menedzsment csapata folyamatosan azon dolgozik, hogy a felhasználók érdekeit, javaslatait figyelembevéve úgy alakítsa át a struktúrát, hogy az sokkal áttekinthetőbb legyen mind a "kezdő" , mind a profi felhasználó számára. Nemrég került sor a Fényképezőgép, videókamera, valamint a Számítástechnika főkategória teljes struktúraátalakítására, melyben figyelembevettük a sok-sok tanácsot, melyet felhasználóink adtak. Mindezek nagyon időigényes feladatok, természetesen azon vagyunk, hogy minél zökkenőmentesebben is menjen az átalakulás.
A Könyv kategória átalakítására is sor kerül, sajnos egyenlőre konkrét időpontot mondani nem tudunk, hogy mikor. Kérem várjon türelemmel és mindenkit arra kérünk, hogy jelezzék itt a fórumon az átalakítással kapcsolatos ötleteiket, javaslataikat. Igyekszünk azokat minden esetben figyelembevenni!

Továbbiakban is várjuk építő javaslatát!

Köszönettel:

Vatera Kategóriák

+Quote Post
helloattila
hozzászólás 2011-09-16 13:55
Létrehozva: #9

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-27 07:08
Azonosító: 7 317

Kedves Vatera, támogatnám az előbbi hozzászóló javaslatát, ahogy látom az elmúlt fél évben ezügyben nem volt előrelépés, pedig jó lenne. Valahogy a használt és az új könyvek kategóriájának bontását is szinkronizálni kellene, pl. új között: politika/állam/jog a társadalomtudományon belül, használtnál a "jog" valahogy sehogyan sem besorolható. Köszönettel, helloattila

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2011-03-09 11:20
Létrehozva: #10

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(sorigabor16 @ 2011-02-13 00:27) *
Azt szeretném javasolni, hogy a "könyv, újság használt/szakkönyv/műszaki" kategóriát bontsák tovább, úgy ahogy előtte is volt. Tehát legyen külön gépész, villamos, informatikus stb kategória is, mert pl én személy szerint nem vagyok kíváncsi a sok elektrotechnikai és egyéb könyvre és ebben a rendszerben végig kell(ene) lapozzam mind az X oldalt. Biztos vagyok benne, hogy sokan, mint én, akik csak nézegetni szeretnék, mondjuk a gépész könyveket, neki sem állnak mert nincs kedvük végignézni 40 oldalnyi olyan könyvet ami nem érdekli.

Köszönöm, hogy meghallgattak.

Üdvözlettel:
Sörös Gábor

Kedves Sörös Gábor!

Észrevételét köszönjük, a folyamatban lévő átalakítások tervezésénél figyelembe fogjuk venni, és amint az igények és az új projekt alapjai "találkoznak", a szükséges módosításokat létrehozzuk.

Köszönjük a türelmét,
a Vatera Kategóriamenedzsment csapata

+Quote Post
sorigabor16
hozzászólás 2011-02-13 00:27
Létrehozva: #11

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-13 00:20
Azonosító: 1 425 720

Azt szeretném javasolni, hogy a "könyv, újság használt/szakkönyv/műszaki" kategóriát bontsák tovább, úgy ahogy előtte is volt. Tehát legyen külön gépész, villamos, informatikus stb kategória is, mert pl én személy szerint nem vagyok kíváncsi a sok elektrotechnikai és egyéb könyvre és ebben a rendszerben végig kell(ene) lapozzam mind az X oldalt. Biztos vagyok benne, hogy sokan, mint én, akik csak nézegetni szeretnék, mondjuk a gépész könyveket, neki sem állnak mert nincs kedvük végignézni 40 oldalnyi olyan könyvet ami nem érdekli.

Köszönöm, hogy meghallgattak.

Üdvözlettel:
Sörös Gábor

+Quote Post
avam10
hozzászólás 2010-12-06 21:44
Létrehozva: #12

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-21 06:20
Azonosító: 1 221

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2010-12-06 10:32) *
Tisztelt avam10!

A közlemény rovatban feltüntetett információt idézem: struktúra átalakítási javaslatokat kissé háttérbe szorítva, nem áll módunkban ezeket azonnal feldolgozni, de köszönjük az észrevételeket - mindenképp figyelembe fogjuk venni a nagy moderálást követő munkafolyamatok során.
A nagy moderálás során a 20. századi könyvek, az Antik könyvek kategóriából moderálásra kerülnek, hiszen azok nem antik könyvek!

Kérjük, segítsék a munkánkat, türelemmel és megértéssel.

Üdvözlettel:
Vatera csapata

Tisztelt Vatera Csapat!

Köszönöm a választ! A moderálási ötlet jó (antik kategórára gondolok), javaslat lehet a XX. század kettéosztása (sok helyen Eu-ban 1945 előtt és utáni osztás is van, itthon is láttam már).

Amennyiben konkrét kérdésük van szerintem sokan segítünk, ha tudunk (ezt lehet fókuszcsoportos megkérdezéssel is).

Bízom a jövőbeli eredményekben! rolleyes.gif

Üdvözlettel,
avam10

A hozzászólást -avam10- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-06 21:44

+Quote Post
kategoriamoderat...
hozzászólás 2010-12-06 10:32
Létrehozva: #13

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-13 10:46
Azonosító: 937 266

IDÉZET(avam10 @ 2010-12-05 20:20) *
Tisztelt Vatera Csapata!

Időben mit jelent az ígéretük? Lassan vásárolni is elképesztően számomra, mert a századok szerinti bontása pl. az antik könyveknek egy igen jó dolog volt (akár tovább is lehetett volna bontani). Elképesztő mennyiségű irományon kell eljutni egy jó könyvig. Várható egyáltalán idén még javulás? Karácsony előtt sokunknak jól jönne.

Megtisztelő válaszukat előre is köszönöm!

Üdvözlettel,
avam10

Ui.: olvasva a fórumot sokaknak, sok kategóriában hasonló a gondjuk, így segítséget kérünk a rendezéshez, vagy visszarendezéshez (akár átmenetileg is, azután januártól újra lehetne a fejlesztési célok megvalósítása)

Tisztelt avam10!

A közlemény rovatban feltüntetett információt idézem: struktúra átalakítási javaslatokat kissé háttérbe szorítva, nem áll módunkban ezeket azonnal feldolgozni, de köszönjük az észrevételeket - mindenképp figyelembe fogjuk venni a nagy moderálást követő munkafolyamatok során.
A nagy moderálás során a 20. századi könyvek, az Antik könyvek kategóriából moderálásra kerülnek, hiszen azok nem antik könyvek!

Üdvözlettel:
Vatera csapata

+Quote Post
avam10
hozzászólás 2010-12-05 20:20
Létrehozva: #14

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2010-11-12 09:01) *
Tisztelt avam10!
A kategória jelenlegi állapota, nem a végleges struktúra. Amint a végleges látható, jelezni fogjuk.

Köszönjük a türelmet,
a Vatera Csapata

Tisztelt Vatera Csapata!

Időben mit jelent az ígéretük? Lassan vásárolni is elképesztően számomra, mert a századok szerinti bontása pl. az antik könyveknek egy igen jó dolog volt (akár tovább is lehetett volna bontani). Elképesztő mennyiségű irományon kell eljutni egy jó könyvig. Várható egyáltalán idén még javulás? Karácsony előtt sokunknak jól jönne.

Megtisztelő válaszukat előre is köszönöm!

Üdvözlettel,
avam10

Ui.: olvasva a fórumot sokaknak, sok kategóriában hasonló a gondjuk, így segítséget kérünk a rendezéshez, vagy visszarendezéshez (akár átmenetileg is, azután januártól újra lehetne a fejlesztési célok megvalósítása)

+Quote Post
00ams
hozzászólás 2010-11-27 23:07
Létrehozva: #15

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-11-27 22:52
Azonosító: 1 411 369

Számomra is teljesen érthetetlen, hogy miért ilyen módon kell változtatni a már évek óta megszokott bontáson. Szerintem az új (ideiglenes?) felépítés sokkal rosszabb lett, én legalább is semmit sem találok. Csak azért mert egy csoportba nem volt több 2-300 darab terméknél, még nem jelenti azt, hogy ez felesleges volt. Pl. a sci-fi könyveken belül eddig volt több csoport is, most minden egybe van keverve, teljes agyrém! Aki mondjuk csak Star Trek-et, vagy csak Asimovot szeretne, annak miért kell nap több tucat egyebet is átnyálaznia. Ettől még nem fog mást is megvenni, én legalábbis biztosan nem.
Arról nem is beszélve - és ez háborít fel a legjobban - hogy a változásokat nem jelentik be rendesen, pl. hírlevélben én egyszer sem láttam. Csak az tűnik fel pár nap után, hogy a megszokott termékfigyelős levelek nem jönnek. Aztán amikor belépek a beállításokhoz, ott már a megszüntetett kategória neve nem is látható, csak egy üres sor. Vannak olyan dolgok, amiket régen állítottam már be és biztos benne van a hiba, de nem tartok mindent fejbe, hiszen épp ezért állítottam be automata keresést, így biztos van olyan termék csoport, amit eddig figyeltem, de a jövőben nem fogok, tehát vásárlási valószínűség is director.gif 0!
Nem tudom miért nem lehetett legalább annyit megoldani az össze-vissza kavarás előtt, hogy mindenkinek, aki figyelt egy adott termékcsoportot, küldeni egy levelet, hogy Kedves Felhasználó, az XY termékcsoport 2 nap múlva megszűnik/beolvad/ átnevezzük stb. javasoljuk ennek megfelelően átállítani a termékfigyelőt.
Elnézést mindenkitől ha lerágott csontot sikerült kiásnom, nem néztem át a fórum egészét, hogy más vetett-e már fel hasonló problémát, mivel nem akartam rá még 5 percet sem szánni, mivel egy egy adás-vétellel foglalkozó oldal, tehát ha ide jövök, akkor én is ezzel akarok foglalkozni és nem órákat tölteni fórumok olvasgatásával.
Remélem a jövőben nem lesznek hasonló ballépések az oldal üzemeltetői részéről, mert az előbb-utóbb a forgalomban mérhető visszaeséshez fog vezetni...

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2010-11-24 11:03
Létrehozva: #16

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

Kedves Felhasználók!

Mint már korábban ez jeleztük, az utóbbi időben nagymértékű, folyamatos kategória átalakítások lettek ! Az összes kategóriát érintő nagy volumenű átalakítási projekt e része ezennel lezárult, most indul a tisztítási, moderálási része.

Lettek olyan alkategóriák amelyek összeolvadtak, és lettek olyanok is, amelyek átvándoroltak másik főkategória alá, és születtek is újak.

Tisztában vagyunk azzal, hogy hirtelen sok változás történt az egyszerűsítési kategória átalakítás során, és mivel maga a teljes oldal is folyamatosan változik az új fejlesztések során, így hirtelen rengeteg új dologgal szembesülnek a felhasználók, ezért immár sokadjára megértésüket és türelmüket köszönjük, nem akarunk visszaélni vele - csak egyszerűen egy nagy projekt közepén vagyunk.

Ezek a döntések mind nem egy ember rábólintása alapján, hanem több fős csoportok hosszadalmas együttes munkája és közös megegyezés alapján születettek. Igaz, a megszokott dolgokat felváltó újítások szokatlanok, idegenek a korábbi napi rutintól, de szükségesek. Tisztulni fog ezáltal a piactér is, egyszerűbb lesz feltölteni, megtalálni is egy adott terméket, még ha most nem is így látják.

Most indul a moderálási, tisztítási folyamat. Valóban időigényes, de a következő 1-2 hónapban az illetékes csapat kapacitását erre koncentráljuk - így további struktúra átalakítási javaslatokat kissé háttérbe szorítva, nem áll módunkban ezeket azonnal feldolgozni, de köszönjük az észrevételeket - mindenképp figyelembe fogjuk venni a nagy moderálást követő munkafolyamatok során.

Köszönjük,
a Vatera Csapata

+Quote Post
primokis
hozzászólás 2010-11-18 12:03
Létrehozva: #17

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-05-31 19:59
Azonosító: 654 072

Nem értem, hogy hová tűnt el az autós könyv, és a műszaki könyv kategória. Felfoghatatlan a számomra ez a hozzá nem értés ami történik itt. Vagy Önöket nem érdeklik a vásárlok? Lefogadom, hogy sokkal kevesebb az eladás, mert az emberek nem találják meg amit keresnek kategóriák tűnnek el nyomtalanul, elmegy a kedvem attól ami eddig örömet okozott. Nem lehet semmit megtalálni ha ez újítás akar lenni akkor nagyon amatőr, és bosszantó. Azt csak mellékesen jegyzem meg e két kategóriában 7-8000 könyv volt eddig, úgy látszik ez nem tétel.

+Quote Post
avam10
hozzászólás 2010-11-12 15:11
Létrehozva: #18

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2010-11-12 09:01) *
Tisztelt avam10!
A kategória jelenlegi állapota, nem a végleges struktúra. Amint a végleges látható, jelezni fogjuk.

Köszönjük a türelmet,
a Vatera Csapata

Köszönöm a választ!

Amennyiben a korábbinál is további bontás lesz, az még jobbá teheti a böngészést.

Üdvözlettel,
avam10

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2010-11-12 09:01
Létrehozva: #19

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(avam10 @ 2010-11-11 17:07) *
Kedves moderátor Csapat!

Érdeklődöm, hogy az antik könyvek kategóriái miért tűntek el tegnap, és nem kapjuk vissza őket. (XVIII. sz. és régebbi, XIX. sz, XX. sz.) Ez fontos, mert így, aki régit keres, tud szűrni, jó a kereső, stb. Most, ha tényleg régi könyvet vennék, akkor végig kell verekednem magam egy sor egyszerűbb köteten. Ez rontja a hatékonyságot, mindannyiunknak.

Tudom, hogy voltak olyan "összetetett" gondolkodású emberek, akik ezt nem tudták értelmezni, de az elenyészőnek volt mondható, és egy jól kialakult rendszerünk volt (talán én is soroltam néha mellé, ki tudja...). Ma nekem egy vevő/eladó is jelezte, hogy így nem tudja megtalálni, ha pontos címet nem tudok, mert nem tud továbbszűrni. A nyitólapról sem elérhető...

A kategória bontásának intézését és a válaszukat is előre köszönjük/köszönöm!

Üdvözlettel,
avam10

Tisztelt avam10!

Köszönjük a türelmet,
a Vatera Csapata

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2010-11-12 08:46
Létrehozva: #20

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

Tisztelt loholhat!

Köszönjük a türelmet,
a Vatera Csapata

+Quote Post

5 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-01-28 06:38