IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

Reply to this topicStart new topic
> Ötleteket Várok!, esztétikai hibás terméket kaptam
merrcsi
hozzászólás 2013-08-28 17:50
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2013-08-28 17:38
Azonosító: 2 071 745

Sziasztok! látom páran küzdünk a hibás, gagyi kinai utánzat, és egyéb termékekkel, amiket eredetiként, vagy hiábtlanként hirdetnek..
Én is igy jártam egy abercrombie fölsövel, a hirdetésben eredetiként volt feltüntetve, külföldi, bontatlan új cimkés termékként.Ehhez képest kaptam közel 3 hónap várakozás után egy gagyi kínai utánzatot, amibe még csak címke sem volt varrva, nem hogy csomagolása nem volt. Kérdőre vontam az eladót, azt felelte csak ennél az egy terméknél fordult elő, (nahát...) és intézi a termékcserét. Namost ujabb 3 hónap után még mindig semmi! Ilyen esetben mi a teendő? Nem mellesleg áfás számlát is ígért, amit szintén nem kaptam meg. Szeretnék továbbra is neten vásárolni de kissé elvette a kedvemet ez a sikertelen vásárlás. Remélem valaki tud segiteni. Köszönöm!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Potomac
hozzászólás 2010-09-27 20:51
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-17 01:45
Azonosító: 10 313

Udv Vaterasok!
Latom sokan sokfelekepp fizetunk ra idonkent, viszont tobb a jo tapasztalatunk!
Sajns nem sokat tudunk tenni azokkal az eladokal akik a NET szemelytelensege moge bujva elvarason aluli minosegileg nem megfelelo arut ertekesitenek!
Itt sokkal konyebb becsapni az embereket, hisz meg a szemebe sem kell nezni a masiknak!
En elado vagyok! nem tudom a versenyt felvenni (nem is akarom) a hamis, vacak arut kinalokkal. Rontjak az eselyeimet, becsapjak az embereket, butasagot allitanak tobbnyire haszonvagybol stb!
Viszont azt azert megkerdeznem, amikor pl amikor jelzem a Vatera fele a listazas igaztalan, az aru nem az,aminek irja az elado stb, miert nem tortenik semmi?
Az Allamokban elek, itt vasarolok boltban. Latom listazva pl: A Harley Davidson munkavedelmi szemuveget napszemuvegnek, jelzem az oldal uzemeltetojenek az allitas hamis es pecsapas, bizonyitani is tudom, de semmi sem tortenik!
Csodalkozunk a hamis termekek miatt?? Latom a gyarto hazajaban, az olcso boltban, egy amerikai marka darabjat $50-ert es itt valaki mar hazai raktarbol 2000Ft-ert kinalja! Vajon hogyan lehet az?
Letre kellene hozni valami onvedelmi listat, ahol a vevoket lehetne figyelmeztetni!? Es ujbol es ujbol!! Valahogyan nyilvanossagra kellene hozni ezen eladok felhasznalonevet, vagy listazni az altaluk hasznalt modszereket attekinthetoen....
A tisztesseges elado es a vasarolni szandekozo vevo vedtelen?

+Quote Post
rituska74
hozzászólás 2009-03-02 12:46
Létrehozva: #3

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-11 08:11
Azonosító: 30 741

IDÉZET(barcis @ 2009-02-19 11:47) *
Sziasztok!

ÓÓÓ!Én is jártam így!
Nem is egyszer!
szerintem ezt nem lehet kivédeni!
A másik meg!Én már megtanultam, hogyha negatívat adsz negatívat kapsz.
Ja!És nem szabad ám lázadozni...............mert jön a negatív.

Példák:
mini fülhallgató: A füézsír rajta volt. Kukába dobtam.
Személyes átvételnél 100 Ft-tal kevesebbet adtak vissza.(3db kép)
Cipő: A sarka ki volt szinte törve.
140-es méretű gyerekruha kb 104-es. meg persze szerintem olyan hogy én nem adom a gyerekemre.........más nem tudom hogyan blink.gif
1 ft-ért nyertem egy pizsamát.......közölte az eladó, hogy NEM vehetem át személyesen!!!!!!!!NEM ÉS KÉSZ!!!és hülye vagyok.Persze mindanyian tudjuk, hogy a postaköltséget valaki más zsebéből húzza ki, amit meg tőlem kapot volna azt pedig zsebre rakja! NA KÉREM SZÉPEN EZ ENGEM ZAVAR! Pláne, hogy nem írta ki, hogy csak postán lehet átvenni.

NA DE NE CSAK A ROSSZAT MONDJAM! RENGETEG ESETBEN KIVÁLÓ ÁRUT KAPTAM ÉS NAGYON JÓ ÁRON!MÉG JÓ HOGY TÖBBSZÖR VAN EZ!
Úgyhogy én a rossz eseteket próbálom elfelejteni, és próbálok nem gondolni arra, hogy a kukába is dobhattam volna a pénzt szó szerint .smile.gif EZ VAN laugh.gif

Én egy adidas sport-trikóval fürödtem be, 1000Ft-ot. Olyan volt, hogy a kuka is kihányta volna...Megvártam, amíg értékel, mivel a részemről mindent teljesítettem, és utána kapta a fekete levest. Az volt a kifogása, hogy a hév megállójában, ahova akkor érkezett be a szerelvény nem néztem meg pontosan a terméket (fehérneműt? utcán?)...
Szóval én így veszek revansot azokon akik túlértékelik a turkálóban vásárolt termékeiket.

DE! Pénteken új lila cipőt vettem (azt hittem használt, mert úgy hirdette) még a gyártószalag szaga is megvolt:) Ilyenkor örülök, hogy vannak még reálisan gondolkodó vaterások. Gondolom megvette és kicsi volt, de a blokk nem volt meg...Nekem még így is megérte.

Sokszor érzek olyat, hogy ezt vagy azt megvegyem ilyenkor gyorsan elmegyek a turiba (azok között is van minőségi) és ott látom, nézem, próbálom a terméket és még postaköltség sincsen. De van amikor nem tudok ellenállni a vatos terméknek, na akkor jön, hogy bukta vagy sem, de több ízben reális a dolog...

Én mindig a vásárláskor elvártakhoz igazítom az eladásaimat is. Sokszor rácsodálkoztak a termékeim jó állapota miatt. Persze, mivel ami szakadt, pici foltos azt én sem venném meg és másnak sem adom el. Ez nálam elvi kérdés. Van egy vevőm aki időközönként visszatér, mert tudja mire számíthat:)

+Quote Post
barcis
hozzászólás 2009-02-19 11:47
Létrehozva: #4

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-19 11:34
Azonosító: 489 614

Sziasztok!

ÓÓÓ!Én is jártam így!
Nem is egyszer!
szerintem ezt nem lehet kivédeni!
A másik meg!Én már megtanultam, hogyha negatívat adsz negatívat kapsz.
Ja!És nem szabad ám lázadozni...............mert jön a negatív.

Példák:
mini fülhallgató: A füézsír rajta volt. Kukába dobtam.
Személyes átvételnél 100 Ft-tal kevesebbet adtak vissza.(3db kép)
Cipő: A sarka ki volt szinte törve.
140-es méretű gyerekruha kb 104-es. meg persze szerintem olyan hogy én nem adom a gyerekemre.........más nem tudom hogyan blink.gif
1 ft-ért nyertem egy pizsamát.......közölte az eladó, hogy NEM vehetem át személyesen!!!!!!!!NEM ÉS KÉSZ!!!és hülye vagyok.Persze mindanyian tudjuk, hogy a postaköltséget valaki más zsebéből húzza ki, amit meg tőlem kapot volna azt pedig zsebre rakja! NA KÉREM SZÉPEN EZ ENGEM ZAVAR! Pláne, hogy nem írta ki, hogy csak postán lehet átvenni.

NA DE NE CSAK A ROSSZAT MONDJAM! RENGETEG ESETBEN KIVÁLÓ ÁRUT KAPTAM ÉS NAGYON JÓ ÁRON!MÉG JÓ HOGY TÖBBSZÖR VAN EZ!
Úgyhogy én a rossz eseteket próbálom elfelejteni, és próbálok nem gondolni arra, hogy a kukába is dobhattam volna a pénzt szó szerint .smile.gif EZ VAN laugh.gif

+Quote Post
elizanora
hozzászólás 2009-02-09 14:52
Létrehozva: #5

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-02 09:56
Azonosító: 270 954

IDÉZET(klari67 @ 2009-01-31 14:54) *
Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a hozzászólását!
Elnézést, de a válaszok nem a vaterán megadott e-mail címemre érkeztek és nem tudtam a hozzászólásokról, csak most, hogy a régi címemre rákukkantotttam!
Fejlemény! huh.gif
Nem elég, hogy pocsék árut kaptam, most még negatívval is értékel az eladó!! mad.gif
Lehet ilyet csinálni, hogy bosszúnegatívot ad valaki??? sad.gif

Szia!megadnád a felhasználó nevét?!Én tuti nem veszek tőle semmit!Köteles lenne vissza adni!szóltál a vaterásoknak?!ők talán jobb belátásra tudnák bírni!ne hagyjad magad lerázni!én akkor is vissza veszem ha csak nem tetszik,ugyan ha csak erről van szó a posta ktg-et levonom!de itt hibás termékről van szó!mennyi vételárról van szó?

+Quote Post
klari67
hozzászólás 2009-01-31 14:54
Létrehozva: #6

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-29 15:55
Azonosító: 174 740

Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a hozzászólását!
Elnézést, de a válaszok nem a vaterán megadott e-mail címemre érkeztek és nem tudtam a hozzászólásokról, csak most, hogy a régi címemre rákukkantotttam!
Fejlemény! huh.gif
Nem elég, hogy pocsék árut kaptam, most még negatívval is értékel az eladó!! mad.gif
Lehet ilyet csinálni, hogy bosszúnegatívot ad valaki??? sad.gif

+Quote Post
tsabbi
hozzászólás 2009-01-22 22:14
Létrehozva: #7

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-04 20:48
Azonosító: 3 768

IDÉZET(klari67 @ 2009-01-09 21:03) *
Sziasztok!
A véleményetekre lennék kíváncsi!
Vettem egy terméket és nem hibátlan a termék, mint azt az eladó meghirdette!
Esztétikai hibája van, amit elismer, olyan módon, hogy tudott róla, de ő nem tekintette hibának, és nem hajlandó visszavásárolni!
Kértem a visszavásárlást, Ő kategórikusan elutasított! mad.gif
Azon kívül, hogy negatívval értékelem(buktam a vételárat és kaptam egy hordhatalan terméket) mit tennétek??!
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv: klari67

A csomagoláson a feladónál rajt van a címe...Jártam már én is hasonlóan.E-mail-ben,meg telefonon nagy volt a szája,
de amikor becsengettem,hogy visszahoztam a terméket még a benzinpénzt is hajlandó volt visszaadni:)
Szóval....

+Quote Post
mistahwax
hozzászólás 2009-01-22 11:32
Létrehozva: #8

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 38

Sziasztok!
Esztétikai hibája van, amit elismer, olyan módon, hogy tudott róla, de ő nem tekintette hibának, és nem hajlandó visszavásárolni!
Azon kívül, hogy negatívval értékelem(buktam a vételárat és kaptam egy hordhatalan terméket) mit tennétek??!

ez igen kellemetlen. semmifele anyagi karpotlasra nem hajlik ?
sad.gif

mi az aukcio szama ?

+Quote Post
nyuszika008
hozzászólás 2009-01-16 14:34
Létrehozva: #9

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-21 19:33
Azonosító: 309 415

Szia , sziasztok!

Szerintem se tudsz tenni semmit.Ne vásárolj tőle többet.Ez meg az ő szegénységi bizonyítványa.
Én meg múltkor úgy jártam , hogy vettem egy cipőt , bőrként hírdette az eladó a leírásban. Kaptam egy , a talpánál sérült , műbőr cipőt. A talpi sérülés a sarkánál nem is zavart , de én ennyi pénzért bőrt akartam venni. A válasz: "Bocsi , de véletlenül bőrt írtam. " Se nem vette vissza , se nem fizette vissza az árát. Több levelezés után , én nem minősítettem , mint ember (megvannak az email-ek) , teljesen leminősített mint embert , hogy lehet ilyen ember mint én , hogy engedhetnek be a vaterára engem , stb.. . Ráadásul , ha szólt volna , amikor a címem megírtam , hogy tőlem nem messze lakik , személyesen is átvehettem volna és nem kellet volna 700 Ft postaköltséget fizetnem.Ez kb. 1-1.5 hónapja lehetett. Még nem adtam neki minősítést.Mindennek eljön az ideje.Ennél az eladónál más is járt már így.
Ez az 1 ilyen volt.Nekem többnyire állandó eladóim vannak és tőlük tényleg azt kapom , amit várok.
Sajnos az egész zsákbamacska. Te is biztos észrevetted , hogy sokminden szebb képen , mint életben.
Fel a fejjel!

Üdv:nyuszika008

+Quote Post
szilko555
hozzászólás 2009-01-15 20:26
Létrehozva: #10

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-09 20:24
Azonosító: 30 470

Sziasztok!

Szerintem ennél többet nem tudsz tenni. Többet ne vásárolj tőle és kész. Ennél nagyobb öröme ne legyen az életben.

+Quote Post
szilko555
hozzászólás 2009-01-15 20:23
Létrehozva: #11

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-09 20:24
Azonosító: 30 470

Sziasztok!

+Quote Post
klari67
hozzászólás 2009-01-09 21:03
Létrehozva: #12

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-29 15:55
Azonosító: 174 740

Sziasztok!

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-02-28 10:48