IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

9 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Dpd, DPD Futárszolgálat
erika197910
hozzászólás 2019-05-02 16:46
Létrehozva: #41

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-08-22 15:08
Azonosító: 2 069 125

IDÉZET(ikeavagyok @ 2019-05-02 16:28) *
Nyilván ez az én véleményen . Úgy gondolom, hogy nem kell nagy elemzésbe belemenni ahhoz ,hogy mi volt itt 5-6 éve .Ez tény .A jutalék miatt sokan elpártoltak
Facebookon adnak el. Így a jutalék itt nyilván kevesebb . Semmiféle összeesküvés-elmélet nincs ebben ,egyszerű száraz tények smile.gif Amit mindenki lát és tud kimondatlanul is.
.

Ezt már én is ecseteltem, hogy valóban haldoklóban van ez az oldal. Még az előző évhez is nagyot csökkent mint a vevők mint az eladók száma. Jól látod nem véletlenül, én is sokkal előbb eladom más facebookos oldalon a termékeim. Engem is lehurrogtak mikor ezt ki mertem rakni. Sok kedvenc eladóm akik 1-2 éve még több száz terméket is hirdettek 1 hónap alatt mind eltüntettek az oldalról. Én néha próbálkozok, de nem sok sikerrel.
Go to the top of the page

+Quote Post
ikeavagyok
hozzászólás 2019-05-02 16:28
Létrehozva: #42

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-08-29 00:59
Azonosító: 2 498 193

IDÉZET(VateraBenz @ 2019-05-01 21:58) *
Rosszul látja. Nagyon. Erről valahogy a chemtrail jutott eszembe mosking.gif
Szerintem olyan témákról állítson fel ilyen nagyívű elméleteket, amelyekről van lényegi, valós információja.

Nyilván ez az én véleményen . Úgy gondolom, hogy nem kell nagy elemzésbe belemenni ahhoz ,hogy mi volt itt 5-6 éve .Ez tény .A jutalék miatt sokan elpártoltak
Facebookon adnak el. Így a jutalék itt nyilván kevesebb . Semmiféle összeesküvés-elmélet nincs ebben ,egyszerű száraz tények smile.gif Amit mindenki lát és tud kimondatlanul is.
.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2019-05-01 21:58
Létrehozva: #43

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zsozso7111 @ 2019-05-01 18:21) *
Én így látom..

Rosszul látja. Nagyon. Erről valahogy a chemtrail jutott eszembe mosking.gif
Szerintem olyan témákról állítson fel ilyen nagyívű elméleteket, amelyekről van lényegi, valós információja.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zsozso7111
hozzászólás 2019-05-01 18:21
Létrehozva: #44

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-10-30 10:05
Azonosító: 2 083 548

IDÉZET(kasbel65 @ 2019-04-28 21:25) *
Remélem a piac magától szabályozni fog. Ha valaki túl drága csökken a forgalma, kiszorul.
Ez egy olyan durva emelés volt, amiről ők maguk is sejtették hogy emiatt rengeteg megrendelést fognak veszíteni.
Lehet ez volta a cél?
Más tervük van a flottával?
A másik lehetséges végkifejlet, hogy mindenki emelni fog. Remélem nem ez lesz.

Üdv !
Én nagyon más szemszögből nézem a dolgokat. Szerintem itt üzletpolitika van .A Dpd eddig is volt munkája ,ez után is lesz a multik csak velük szállítanak. E mag .Media Markt ,
játékáruházak ,nagy vállalkozók stb.
Max a jutalékuk lesz kevesebb a szállítóknak .Öröm nekik hamarabb ér haza nem este 8 ra esik be, hajnal 3 kor kel .Csomag kevesebb ,a szállítás + 600 ft kompenzálja
Szerintem másról van szó .A leges legolcsóbb postai szállítás ára ma Vatera eladóknak van!!!!!! Vatera teszvesz portálokon elad.
Viszont Rettenetesen lecsökkent az eladások száma , nagyon nagyon kevés a választék . .
Kevés az eladás nincs nekik jutalék (vatera-Teszvesznek ) ,MIÉRT? Dömping van a Facebookon eladásban, a jutalékok miatt minden eladó ,sok sok magánember oda ment .
Muszáj valahogy vissza csalogatni,húzni a mézesmadzagot ,akár egy kis üzlet politikával. Ha másképp nem így az eladókat visszahódítani , csábítás az olcsóbb posta már csak itt van! Aki itt ad el .
Annak éri meg ,hogy ne fillérekért adjon el a drága posta miatt .Viszont a vaterát sem értem ,ha a feltöltési díjat csökkenté ,vagy a jutalékot megint többen jönnének .Ez miatt pártoltak el sokan
Sok kicsi sokra megy,menne több ft lenne zsebbe neki is ,nekünk is Kölcsönösen jó lenne mindenkinek,csak hát aki sokat akar smile.gif Én így látom..

+Quote Post
lilaliba86
hozzászólás 2019-04-29 21:23
Létrehozva: #45

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-01-01 12:58
Azonosító: 2 154 654

IDÉZET(husi983 @ 2019-04-29 12:51) *
Először az emelésre reagálva a hírlevélre válaszként ennyit küldtem #anyátokathatszazsor.... mad.gif
Nyilván nem ért célba az üzenet, lehet nem is baj.
Kissé átgondolatlannak érzem ezt a dolgot. Üzemanyag árat olvasom itt a humánus szakkör íróitól... thank_you.gif aham, amikor 50Ft-al csökkent a nafta, érdekes akkor is ezen az áron dolgoztak. Hagy ne sajnáljam Őket, jóóóó?
Az MPL-t sem szeretem nyilván, mert merevek, mint egy bot,de a FOX térnyerése szépen megfojtja a konkurenseket. Ezért a DPD is most nagy lépést tett ebbe az irányba.

headbang.gif

Nem vagyok ám humánus, csak próbálok minden szemszögből megvizsgálni egy-egy történést. A mi DPD-s futárunk nagyon rendes, néha el is beszélgetünk egy-egy mondat erejéig. 3 éve ő van, tehát őt eddig túlélte a fluktuációt a cégnél. Azt mondja, hogy egy átlagos napon 60-70 címe van, húsvét előtti napokban pl 95 volt. Sok webshoppal a DPD van szerződésben. Vatera, GS, csomagolóanyagokkal foglalkozó webshop, feleségem által rendelt babakocsit is ő hozta, EMAG-on rendelt cuccunkkal is ő jelent meg, szóval tényleg rengeteg helyen ott vannak. Gyakran azt mondta, hogy alkalmi sofőröket is felfogadnak, mert nem bírja az alap gárda. Tehát megy a szekér rendesen.
Hiába a Foxpost térnyerése, akkor sem lesz tökéletes a szolgáltatása, mert mindig lesznek olyanok, akik messze laknak az automatáktól (feladókra gondolok), nem bíbelődnek az automatával, stb. Én pl. Győrben élek és a legközelebbi automata 3 km-re van tőlem. A posta 150 m-re, ami ugyanazt az automata szolgáltatást tudja (ahol van Foxpost, a közelben van posta automata, vagy postahivatal), a futár pedig házhoz jön. Nagyon szívesen használnám a Foxpostot, de nekem egyszerűen kiesik. Annyira, hogy olyan helyen vannak, hogy még egyszer sem jártam arra. A nagy cégek meg úgysem tudnak automatázni.
Ezt bizony nagyon jól tudják a DPD-nél is. A nagy cégeknél továbbra is ők lesznek a legolcsóbbak (mert úgyis több, mint 3 csomagot adnak fel egyszerre), a lakossági pittyputtyot (az ő mértékükkel számolva) meg leadják, hogy kocsit, embert, időt tudjanak felszabadítani. Ezt nyilván így nem írhatják le, de így van. Az én egyetlen a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) csomagomért is épp úgy ki kell jönni, mint egy webshop 15 csomagjáért. Hogy melyik éri meg jobban? Tudja mindenki.
Most semmi más dolguk nincs, mint várni, amíg lemorzsolódnak a kicsik és koncentrálhatnak a nagyokra, jobb minőségben.
A megnyíló piaci rést meg majd kitölti a posta, Foxpost, meg még valaki.

+Quote Post
husi983
hozzászólás 2019-04-29 12:51
Létrehozva: #46

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-03-20 13:23
Azonosító: 2 025 475

Először az emelésre reagálva a hírlevélre válaszként ennyit küldtem #anyátokathatszazsor.... mad.gif
Nyilván nem ért célba az üzenet, lehet nem is baj.
Kissé átgondolatlannak érzem ezt a dolgot. Üzemanyag árat olvasom itt a humánus szakkör íróitól... thank_you.gif aham, amikor 50Ft-al csökkent a nafta, érdekes akkor is ezen az áron dolgoztak. Hagy ne sajnáljam Őket, jóóóó?
Az MPL-t sem szeretem nyilván, mert merevek, mint egy bot,de a FOX térnyerése szépen megfojtja a konkurenseket. Ezért a DPD is most nagy lépést tett ebbe az irányba.

headbang.gif

+Quote Post
kasbel65
hozzászólás 2019-04-28 21:25
Létrehozva: #47

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-02-02 20:23
Azonosító: 2 095 755

Remélem a piac magától szabályozni fog. Ha valaki túl drága csökken a forgalma, kiszorul.
Ez egy olyan durva emelés volt, amiről ők maguk is sejtették hogy emiatt rengeteg megrendelést fognak veszíteni.
Lehet ez volta a cél?
Más tervük van a flottával?
A másik lehetséges végkifejlet, hogy mindenki emelni fog. Remélem nem ez lesz.

+Quote Post
gopckft
hozzászólás 2019-04-28 20:11
Létrehozva: #48

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-10-27 15:46
Azonosító: 2 083 266

IDÉZET(lilaliba86 @ 2019-04-25 20:44) *
Még véletlenül sem szeretnék másik oldalt reklámozni, de van egy aukciós portál, melynek rövidítése "GS", ahol már vagy 2 hete kiírták, hogy a DPD 60-70 %-os drágítása miatt határozatlan ideig ezt a szolgáltatást nem vehetik igénybe a felhasználók. Magyarul: "Drágítasz itt össze vissza? No biznisz..." Most folynak a tárgyalások, s vagy kialkudnak egy normális tarifát, vagy jöhet az új futárcég..

Kérdés: ha ezt egy jóval kisebb kaliberű (kevesebb mint 300 ezer feltöltött termék) cég meg meri lépni, akkor a Vatera mért nem?

Bár szerintem készülhetünk a további drágulásokra is.. Felénk az elmúlt 2 hónapban 50 forinttal drágult az üzemanyag.. A DPD-s kocsikon kívül szerintem a többi cég flottája is azzal megy..

Nem csak az 50ft-os üzemanyag drágulást kell nézni. Sok embernek nincs rálátása a futárcégek működésére. A depókat nem a DPD üzemelteti közvetlenül, hanem alvállalkozók. Ahol ment rendesen a nem bejelentett foglalkoztatás és minden szarért sarcolták a sofőröket. Így lassan a DPD az egyik legsilányabb szállító céggé vált kis hazánkban. Ennek az egyik oka korábban alkalmazott alacsony szállítási díj volt, ami magával hozta, hogy a futárok címpénze sem nőtt. Ez az, amit a futár minden cím után kap (és nem csomag után). A DPD-nél a legalacsonyabb ez az összeg és ebből következik, hogy a fizetés a legalacsonyabb. Amiből következik, hogy az elvégzett munka minősége csökken. Mivel sok csomagot kapok-küldök látom, hogy a DPD-nél 3-4 hetente mindig új emberek jelennek meg. Óriási a fluktuáció. Reggel bemennek a depóba kipakolják a kamiont, bepakolnak a kocsiba. Kiviszik a napi 80-120 csomagot, majd felveszik amit feladnak a cégek és mennek vissza a depóba, majd pakolnak és vége a műszaknak. Nem napi 8 órás a munkájuk. Közben mindenki ingyen akar szállítattni mindent, de abba bele sem gondol, hogy a futároknak is van családja, élete, FIZETÉSE! Szóval a lényeg, hogy minden évben mindenki emel. Vagy előbb vagy utóbb, de emel. Én is várom már a levelet az MPL-től, hogy mennyi lesz. Na jó, nem várom smile.gif Ja és visszatérve az üzemanyagra és a drágulásra.
IDÉZET
A DPD-s kocsikon kívül szerintem a többi cég flottája is azzal megy.
A legtöbb websop vagy emel, vagy beépíti az emelést a termék árába. De nyugodjon meg mindenki, nem nyeli le!

+Quote Post
tfrancis112
hozzászólás 2019-04-27 17:01
Létrehozva: #49

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-11-26 19:35
Azonosító: 2 087 618

IDÉZET(matthewka @ 2019-04-27 11:56) *
Üdv! Szintén kiiktattam a DPD-t a szállítási opciók közül, pedig rájuk építettem eddig. Vannak alternatívák a postázásra, de velük volt a legrugalmasabb. A kisebb felhasználók szívták meg a legjobban, mert lehetetlen heti több eladásnál is 3 csomagot összehozni, hogy mindenkinek megfeleljen az.
Továbbá, ha mégis DPD postázási lehetőséget szeretnék megadni, nem lehet korrekt szállítási díjat beállítani, mivel különbség van az 1-2 és a 3 csomag szállítási díja között, ugyanazon feltételeknél (súly, méret stb.) Ezt jó lenne ha orvosolná a vatera. Üdv!

Nagyon fontos momentum amiről írtál! Igen, ha beírom, hogy a szállítás 1600.-Ft dpd -vel világgá fut a vevő, ha azt beírom, hogy 980.-Ft és nem jön össze a 3 db mit csinálok 570.-Ft - os terméknél, hozzá teszek még 30.-Ft-ot a nyugdíjamból, ja és még hátra van a jutalék?smile.gif Nekem van olyan hónapom amikor összesen nem adok el 3 terméket! Valóban szív(ász) van!Üdv.

+Quote Post
matthewka
hozzászólás 2019-04-27 11:56
Létrehozva: #50

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-06 12:29
Azonosító: 1 039 707

Üdv! Szintén kiiktattam a DPD-t a szállítási opciók közül, pedig rájuk építettem eddig. Vannak alternatívák a postázásra, de velük volt a legrugalmasabb. A kisebb felhasználók szívták meg a legjobban, mert lehetetlen heti több eladásnál is 3 csomagot összehozni, hogy mindenkinek megfeleljen az.
Továbbá, ha mégis DPD postázási lehetőséget szeretnék megadni, nem lehet korrekt szállítási díjat beállítani, mivel különbség van az 1-2 és a 3 csomag szállítási díja között, ugyanazon feltételeknél (súly, méret stb.) Ezt jó lenne ha orvosolná a vatera. Üdv!

+Quote Post
Vinyula
hozzászólás 2019-04-26 12:26
Létrehozva: #51

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-03-24 22:33
Azonosító: 1 433 629

Most töröltem a DPD-t a szállítási opciók közül! Ennyit nem lehet ráterhelni a vevőkre, én meg nem tudom benyelni... Már az alapszállítási díjuk sem volt a legolcsóbb, de mostanra ez már vicc-kategóri! Hogy miért jó a DPD-nek az az írgalmatlan emelés? Ember nem tudja a megfejtést... Szerintem sok -Vaterás, és egyéb web-áruházas- megrendelőt fog veszíteni, de ez legyen az ő gondjuk! Sajnálatos, hogy a harács megállíthatatlan!

+Quote Post
antikzsazsa
hozzászólás 2019-04-26 07:09
Létrehozva: #52

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-09-20 07:34
Azonosító: 2 202 993

IDÉZET(lilaliba86 @ 2019-04-25 20:44) *
Még véletlenül sem szeretnék másik oldalt reklámozni, de van egy aukciós portál, melynek rövidítése "GS", ahol már vagy 2 hete kiírták, hogy a DPD 60-70 %-os drágítása miatt határozatlan ideig ezt a szolgáltatást nem vehetik igénybe a felhasználók. Magyarul: "Drágítasz itt össze vissza? No biznisz..." Most folynak a tárgyalások, s vagy kialkudnak egy normális tarifát, vagy jöhet az új futárcég..

Kérdés: ha ezt egy jóval kisebb kaliberű (kevesebb mint 300 ezer feltöltött termék) cég meg meri lépni, akkor a Vatera mért nem?

Bár szerintem készülhetünk a további drágulásokra is.. Felénk az elmúlt 2 hónapban 50 forinttal drágult az üzemanyag.. A DPD-s kocsikon kívül szerintem a többi cég flottája is azzal megy..

Igen én is kaptam hírlevelet az említett aukciós portáltól,és megkérdeztem a DPD futárt az emelésről,aki érdekes módon semmiről sem tudott..........sok ügyfelet el fognak veszíteni..........nem értem ezt az üzletpolitikát... dry.gif dry.gif

+Quote Post
lilaliba86
hozzászólás 2019-04-25 20:44
Létrehozva: #53

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-01-01 12:58
Azonosító: 2 154 654

IDÉZET(tfrancis112 @ 2019-04-25 19:40) *
Kérdés, van a vaterának mentőötlete, hogy ne hagyjuk el a piacot a dpd döntése miatt? Biztosan sok ereskedő is van (aki háromnál több terméket tud küldeni egy alkalommal), de sokan vagyunk aki azt a felesleges dolgot szeretné eladni amelyre már nincs szűksége és azt megvenni olcsóbban amire szűksége van! Mi mindannyian fizetünk a hirdetésért, és jutalékot is! Eddig a dpd volt az a futár amely a kis falvakban ahol a posta szolgáltatás szegényes vagy nincs is posta, felvette a csomagot. A pár száz forintos terjedelmesebb termék is eladható,- megvásárolható volt az 1000 - 1200.-Ft (súlytól függően) viteldíj mellett. Ha nem talál a vatera gyors megoldást az elfogadható szállítási lehetőségre, sokan kiesnek a rendszerből mert a kis értékű termékek eladhatatlanná vállnak a magas szállítási díj végett! Értelmetlenné válik a kis értékű termékek hirdetése, amelyek sok esetben húzták a piacot, hiszen a magasabb értékű termékek is látókörbe kerülnek a "böngészés" közben! A sokszínűség, a változatos termékkínálat és nem utolsó sorban a bölcs szemlélet " a sűrű fillér, mint a ritka forint " képes volt fenntartani a vaterát! Remélem lesz gyors alku egy másik futár szolgálattal, addig még nem változtatok felületet!

+Quote Post
tfrancis112
hozzászólás 2019-04-25 19:40
Létrehozva: #54

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-11-26 19:35
Azonosító: 2 087 618

Kérdés, van a vaterának mentőötlete, hogy ne hagyjuk el a piacot a dpd döntése miatt? Biztosan sok ereskedő is van (aki háromnál több terméket tud küldeni egy alkalommal), de sokan vagyunk aki azt a felesleges dolgot szeretné eladni amelyre már nincs szűksége és azt megvenni olcsóbban amire szűksége van! Mi mindannyian fizetünk a hirdetésért, és jutalékot is! Eddig a dpd volt az a futár amely a kis falvakban ahol a posta szolgáltatás szegényes vagy nincs is posta, felvette a csomagot. A pár száz forintos terjedelmesebb termék is eladható,- megvásárolható volt az 1000 - 1200.-Ft (súlytól függően) viteldíj mellett. Ha nem talál a vatera gyors megoldást az elfogadható szállítási lehetőségre, sokan kiesnek a rendszerből mert a kis értékű termékek eladhatatlanná vállnak a magas szállítási díj végett! Értelmetlenné válik a kis értékű termékek hirdetése, amelyek sok esetben húzták a piacot, hiszen a magasabb értékű termékek is látókörbe kerülnek a "böngészés" közben! A sokszínűség, a változatos termékkínálat és nem utolsó sorban a bölcs szemlélet " a sűrű fillér, mint a ritka forint " képes volt fenntartani a vaterát! Remélem lesz gyors alku egy másik futár szolgálattal, addig még nem változtatok felületet!

+Quote Post
zoc710
hozzászólás 2019-04-25 18:40
Létrehozva: #55

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-23 20:35
Azonosító: 1 569 983

Üdvözlök Mindenkit! Én eddig elégedett voltam a DPD- vel, de ezek szerint mindegy hogy vaterás vagy nem a plusz 600.- ki kell fizetnem, így elég drága lesz.

+Quote Post
makatamas
hozzászólás 2019-04-25 17:58
Létrehozva: #56

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-01-10 21:48
Azonosító: 1 612 952

Úgy látszik a DPD futár nem akar dolgozni. Számukra az a fejlesztés hogyha drágítják a szolgáltatásaikat.

+Quote Post
trendy17
hozzászólás 2019-04-25 04:32
Létrehozva: #57

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-14 09:24
Azonosító: 353 034

IDÉZET(maci67 @ 2019-04-24 10:13) *
Senki ne rendeljen tőlük!
Megbízhatatlan cég.
Az ügyfélszolgálat 5-8 percig várakoztat nincs fórum ahol panaszt lehet tenni.
A feladást követő munkanapon történő kiszállítás amit hirdetnek magukról NEM IGAZ!
A központos szerint ez csak egy törekvés.
Megmondani sem tudják mikor kapom meg a 14.hó 18-án délelőtt feladott csomagot.
Elnézést nem kér senki.
Tegnap mára ígérték ma közölték talán holnap.
Megkérdeztem ki a felelős vezető választ nem kaptam.
Felelős vezető nincs akinél panaszt lehet tenni írjak emailt majd kivizsgálják.

Én sokat használom a DPD-t,eddig 2 alkalommal fordult elő gikszer.Egyszer karácsony előtt rendeltem meg őket,de gyakorlatilag soha nem jöttek a csomagért(óriáskáosz lehetett akkor),egy másik alkalommal meg 1 nappal később jöttek érte,mint ígérték,de alapvetően nincs gondom velük.
Azért azt vedd számításba,hogy 18-án feladott csomag után 4 napos ünnep volt.Biztos nekik is összegyűlt.A postának is csak törekvése például az elsőbbségi levélnél a másnapi célbaérkezés,de nem garantált ahogy sokan hiszik.Többnyire sikerül is,de van amikor nem.

+Quote Post
maci67
hozzászólás 2019-04-24 10:13
Létrehozva: #58

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-06-21 20:56
Azonosító: 2 319 493

Senki ne rendeljen tőlük!
Megbízhatatlan cég.
Az ügyfélszolgálat 5-8 percig várakoztat nincs fórum ahol panaszt lehet tenni.
A feladást követő munkanapon történő kiszállítás amit hirdetnek magukról NEM IGAZ!
A központos szerint ez csak egy törekvés.
Megmondani sem tudják mikor kapom meg a 14.hó 18-án délelőtt feladott csomagot.
Elnézést nem kér senki.
Tegnap mára ígérték ma közölték talán holnap.
Megkérdeztem ki a felelős vezető választ nem kaptam.
Felelős vezető nincs akinél panaszt lehet tenni írjak emailt majd kivizsgálják.

+Quote Post
trendy17
hozzászólás 2019-02-06 07:32
Létrehozva: #59

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-14 09:24
Azonosító: 353 034

IDÉZET(erika197910 @ 2019-02-05 09:02) *
köszi, ezt már néztem, de ott is van olyan fent ami fóliázva van csak és úgy jó.

Adtam már föl DPD-vel többször pelenkát például,azokat sima sztreccsfóliával körbetekertem,minden gond nélkül elvitték,akár egyesével,akár négyesével volt szteccselve.De esernyőt is adtam már föl légpárnás fóliába tekerve és jól leragasztva.Soha nem volt gond ezekkel.

+Quote Post
erika197910
hozzászólás 2019-02-05 10:02
Létrehozva: #60

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-08-22 15:08
Azonosító: 2 069 125

IDÉZET(lilaliba86 @ 2019-02-05 08:37) *
Üdv.

Én egyszer csomagoló anyagot (térkitöltő chipset) rendeltem egy cégtől, amit a DPD szállított ki. Egy nagy zsákban hozta a futár. Lehet, hogy cégekkel megállapodnak erről külön a cég árujának sajátosságai miatt. A Vaterafutár oldaláról idézek:
"A DPD csak közúti szállításnak megfelelő, lezárt, sértetlen csomagolású küldeményt vesz át. A csomagolásnak olyannak kell lennie, hogy a csomag tartalmához a csomagolóanyag megsértése nélkül ne lehessen hozzáférni. A nem megfelelő csomagolásból eredő károkért a DPD nem felel." Itt van egy link a csomagolási segédhez. Olvasd át.

köszi, ezt már néztem, de ott is van olyan fent ami fóliázva van csak és úgy jó.

+Quote Post

9 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019-10-18 11:51