IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

Reply to this topicStart new topic
> Panasonic Merevlemezes Kamera-tapasztalatok?
mikeshadow
hozzászólás 2010-04-20 19:06
Létrehozva: #1

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-01 18:19
Azonosító: 450 375

Néztem a te panasonicod leírását. Azt kell hogy mondjam nem túl jók a paraméterei, azon az áron már fullHd-s memoriakártyásat is lehet kapni.
Go to the top of the page

+Quote Post
mikeshadow
hozzászólás 2010-04-20 18:58
Létrehozva: #2

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-01 18:19
Azonosító: 450 375

IDÉZET(Podvora @ 2010-04-07 08:18) *
Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni.Vásároltam egy SDR-H80-as kamerát.Először este próbáltam ki és baromira nem tetszett a képe.Visszavittem a boltba,de "megnyugtattak",hogy ez ilyen,ha nincs elegendő fény,vacak a kép.Valóban,napfénynél kielégítő a minőség,de pl szobai(teljes) világításnál homályos,sötét.A 15 éves Sony(kazettás) kamerám sokkal jobb képeket csinál este is szobában is.Szerintetek tényleg "ez ilyen",illetve hol-hogyan tudnám összehasonlítani ugyanilyen másik kamerával?Köszönöm a válaszokat! Csaba

Én is vettem egy fullHd kamerát a régi szallagos mini dv helyett. Az kb szerintem ugyan olyan minőség. De szerintem a legjobb a mini dv-nél is régebbi nem digitális szallagosom volt a jó üreg sonyhandycam. Annak viszont a vágása volt macerás.

+Quote Post
Podvora
hozzászólás 2010-04-07 07:18
Létrehozva: #3

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-21 22:20
Azonosító: 10 983

Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni.Vásároltam egy SDR-H80-as kamerát.Először este próbáltam ki és baromira nem tetszett a képe.Visszavittem a boltba,de "megnyugtattak",hogy ez ilyen,ha nincs elegendő fény,vacak a kép.Valóban,napfénynél kielégítő a minőség,de pl szobai(teljes) világításnál homályos,sötét.A 15 éves Sony(kazettás) kamerám sokkal jobb képeket csinál este is szobában is.Szerintetek tényleg "ez ilyen",illetve hol-hogyan tudnám összehasonlítani ugyanilyen másik kamerával?Köszönöm a válaszokat! Csaba

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-02-28 07:28