IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

4 Oldal V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Kellemes, problémamentes felhasználók, Ossza meg POZITÍV tapsztalatait!
zejopy
hozzászólás 2012-10-29 19:48
Létrehozva: #41

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-10-29 19:38) *
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, hiszen annyi negatív krítika érte a vaterát a nem ellenőrzőtt felhasználókkal kapcsolatban.
Tegnap este regisztrált, majd leütött nálam egy terméket, 3 perc múlva már e-mailben kérte az utaláshoz az adatokat. És ma már rajta volt a számlámon a pénz.
Nekem sokszor rutinos ellenőrzőtt felhasználókkal nem megy ilyen villámgyorsan a lebonyolítás.

blush2.gif Óóó, én vagyok az előtted szóló. nature.gif
Amúgy gáz van, nem kicsi. Belém bújt már megint a kis devil.gif Nem tudom, hogy történt, egyszer csak azt vettem észre, hogy nagyon jó kedvem van.smile.gif
Kéne valamit rosszalkodni. bomb.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-10-29 19:38
Létrehozva: #42

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 16:28
Azonosító: 310 714

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, hiszen annyi negatív krítika érte a vaterát a nem ellenőrzőtt felhasználókkal kapcsolatban.
Tegnap este regisztrált, majd leütött nálam egy terméket, 3 perc múlva már e-mailben kérte az utaláshoz az adatokat. És ma már rajta volt a számlámon a pénz.
Nekem sokszor rutinos ellenőrzőtt felhasználókkal nem megy ilyen villámgyorsan a lebonyolítás.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-10-24 20:05
Létrehozva: #43

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Na azért ezt megosztom, határozottan a regisztráció nélküli vásárlók mellett szólva.
A partner délután negyed háromkor ütötte le a cuccot, azonnal válaszolt. Este megírtam az utalási adatokat, fél órán belül megérkezett a válasz, hogy nem tud utalni, csak nagyon körülményesen, ha lenne jobb megoldás, akkor szívesen venné, de ha nincs akkor elintézi (!!!). Remélem vettétek. Jelezte, hogy gondja van, de hajlandó lett volna. Természetesen az alternatív megoldást javasoltam, de azt gondolom, sok rutinos zöld példát vehetne a gyorsaságáról, az együttműködéséről és a kommunikációs képességéről.

Azt hiszem, és ezt nagyon komolyan mondom, hogy ez a réteg egy komoly, normális, kulturált vásárlóerőt képvisel, akik között semmivel sem több a kritikus eset, mint a "megszokott formációban".

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pferde
hozzászólás 2012-09-26 16:53
Létrehozva: #44

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-01-17 18:54
Innen: Veszprém megye
Azonosító: 83 561

IDÉZET(pferde @ 2012-09-23 13:08) *
(…) Figyelőben volt nálam ez a fényképezőgép: http://fenykepezo-kamera.vatera.hu/digital...1643234114.html (.....)

Az „Aukciózással kapcsolatos kérdések”- topikban kértem épp tanácsot tőletek, és milyen jól tettem, hogy nem csaptam le rá. Nem volt hozzá adatkábel, repedt volt, és ütött-kopott. 6.500-ért kelt el.
Ehelyett körülnéztem (jó a Vatera keresője!) - és megtaláltam ezt: http://fenykepezo-kamera.vatera.hu/digital...1644595469.html . Le is ütöttem gyorsan villámáron (természetesen a vásárlós fiókommal belépve), és most már a kezemben is tartom, sőt ezerrel fényképeztem vele ma délután, imádni fogom, tuti jó kis szerkentyű.

Utálok ömlengeni, de muszáj említést tennem az eladó korrektségéről, előzékenységéről, kompromisszumkészségéről.
Először is elbénáztam, mert csak személyes átvétel volt bejelölve, az eladó egy elfoglalt üzletember, nincs módja-ideje a csomagolással, postázással bajlódni.

Ehhez képest – amikor írtam neki, hogy elnéztem, és szeretném, ha postázná (méghozzá a legtakarékosabb módon, a legolcsóbb postai díjjal – és nagyon gyorsan, mert eladó /is/ vagyok, és a másik fényképezőm elromlott, növény idény van, fotóznom kéne) - , nem kérte ki magának a „kívánságlistámat”, e helyett udvariasan/kedvesen válaszolt, hogy természetesen elküldi, és amint átér az utalás, másnap postázza. Ez a levélváltás tegnap volt. Azonnal utaltam, és én nem tudom, hogy csinálta, de ma kora-délután meghozta a futár a csomagomat (650,- Ft.-os postaköltségért!!), benne a megkímélt, takaros kis ketyerével.
Mikor még azt hittem, hogy a postázási kérésem miatt mérgében bekap, cserében felajánlottam neki, hogy nézzen be az eladói oldalamra, és növényeimből, magvaimból grátisz (postaköltség fejében) küldök neki.
A válasz nagyon udvarias volt, köszöni, de nem kéri az ajándékot, semmi probléma hogy nem vettem észre a személyes átvétel kizárólagos lehetőségét – van ilyen, emberek vagyunk….

Elájulok… komolyan! Azt hittem, ilyen ember nincs már nincs is a világon. ohmy.gif dntknw.gif

--------------------
Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát. - Ági

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-07-13 19:24
Létrehozva: #45

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(svejku @ 2012-07-13 20:18) *
Jó estét! smile.gif
Aranyos.
Rég láttalak! rolleyes.gif

Nehéz időket élek meg. sad.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-07-13 19:18
Létrehozva: #46

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2012-07-13 19:52) *
Jó estét! rolleyes.gif
Eladtam ezt a kis jószágot.

Jó estét! smile.gif
Aranyos.
Rég láttalak! rolleyes.gif

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-13 19:18

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-07-13 18:52
Létrehozva: #47

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó estét! rolleyes.gif
Eladtam ez a kis jószágot. Ma vették át személyesen.

Az alábbi levelet kaptam:

"Üdvözlöm Xxxxx!

Ma reggel kedves nejétől megkaptuk a kis nyuszit, de egy dolog miatt elnézésüket kell kérnem: félretájékoztattam a feleségemet, amikor 1.500ft-os vételárat mondtam neki/ennyi pénzt is adott át./ Történt ez azért,mert egy másik vaterástól nyertünk 1.500ft-ért egy hasonló nyuszit, s én automatikusan ennyit mondtam az Önökkel történt 1.600ft-os megegyezésünkre is. Ezért kérem, hogy küldje el számlaszámát és utalom a különbözetet! Még egyszer elnézést, és ha legközelebb találkozunk a vaterán figyelmesebb leszek!
Minden jót kívánok. Xxxxxx Xxxxxx"

Válaszoltam:

"Kedves Xxxxxx

Igazán nagyon kedves. Bevallom, nejemnek sem tűnt fel a dolog. Az sem lehetetlen, én is ennyit mondtam neki.-) Ezért az összegért felesleges az utalással vesződni. Mindenesetre jóleső érzéssel nyugtázom hozzáállását. Kérem fogja fel ezt a 100 Ft-t péntek 13-i árengedménynek. További szép napot!

Xxxx Xxxxx

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-07-05 15:53
Létrehozva: #48

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-07-05 16:40) *
Dél körül nekiállt árakat egyeztetni, aztán leütötte a cuccokat. Elmentem friss áruért és a hazafelé úton már jött is az sms a pénz megérkezéséről.smile.gif
Meleg van és sokan furcsán aukcióznak ilyenkor, de a hölgy igazán nagyszerűen intézte a dolgot.smile.gif (Pedig kezdő.)

Üdvös lenne ezt a topikot a kezdő sárgák ellen dühödten acsarkodóknak gyakrabban olvasni. Bevallom, nekem sem tiszta a lelkiismeretem, mert bár olvasom, de arra még nem vettem a fáradságot, hogy nem csekély számú igen kellemes üzleti partnereim bármelyikének itt teret adjak.
Viszont a te villám vevődet nézegettem, ti. az értékeléseit. Találtam köztük őt.. Ajánlom a megfelelő következtetések levonását. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-05 15:40
Létrehozva: #49

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Dél körül nekiállt árakat egyeztetni, aztán leütötte a cuccokat. Elmentem friss áruért és a hazafelé úton már jött is az sms a pénz megérkezéséről.smile.gif
Meleg van és sokan furcsán aukcióznak ilyenkor, de a hölgy igazán nagyszerűen intézte a dolgot.smile.gif (Pedig kezdő.)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-05 15:40

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-07-05 09:51
Létrehozva: #50

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mucus42 @ 2012-07-05 10:43) *
http://szamitastechnika.vatera.hu/nyomtato...1612060463.html

Nem egész 1 óra alatt sikerült lebonyolitani az üzletet. Az ilyent rettenetesen szeretem!

Azt elhiszem. good2.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mucus42
hozzászólás 2012-07-05 09:43
Létrehozva: #51

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:47
Innen: Budapest
Azonosító: 18

http://szamitastechnika.vatera.hu/nyomtato...1612060463.html

Nem egész 1 óra alatt sikerült lebonyolitani az üzletet. Az ilyent rettenetesen szeretem!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-06-26 21:38
Létrehozva: #52

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Akkor legyen itt egy "kezdő", egy "sárga" "ellenőrizetlen" "frissreges", "nullás" is: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=3455594
Akit érdekel elolvashatja a nekem adott értékelését is. good2.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-06-25 09:54
Létrehozva: #53

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tudom, hogy sokkal népszerűbb negatív példákat bemutatni, de nekem szerencsére gyakran van olyan adásvételem is, ahol határozottan kellemes hatások érnek.
Itt van például ő.
Drágán vett és későn. Szerdán ütötte le az árut, délután, amikor már a posta nem volt nyitva, de de péntekre ott kellett hogy legyen, mert ajándékba szánta. Felhívott, és kérte, adjam postára. Hát nem mondom, hogy nyugodt voltam, mert tízezer fölött vásárolt, de belementem, mert azt gondoltam, hogy megtehetem. (Olyan volt a hangja.) Megkértem a férjemet, hogy a posta nyitásakor adja fel, meg is tette. Arra számítottam, hogy pénteken megkapom a pénzt, de már csütörtökön délelőtt megérkezett, nem pénztári befizetéssel, hanem előző esti utalással. Tehát nem bántam meg, hogy a pénz beérkezése előtt feladtam a cuccot, és bármennyire is necces volt, megkapta pénteken.
Szóval íme egy jó példa. Nem árt, ha néha ilyet is olvastok. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-05-24 13:04
Létrehozva: #54

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Hát gyerekek, ilyen levelet még nem kaptam.smile.gif

"Tisztelt ...... József!

Tegnap délután megérkezett a porcelán árukat tartalmazó csomagja. Nagyon gondosan készült a csomagolásuk, látszik a nagy tapasztalata ezen e téren.
Az áruk épségben jutottak el hozzám, nem csalódtam bennük, hiszen azokat valóságukban csak most láthattam. A kiállított számlát is megtaláltam.

Köszönöm a gyors kiszolgálást.

Tisztelettel:

...................
ConCoTeCa"

Kívánok nektek is ilyen partnert. A kezdéstől a végéig minden nagyon jól ment.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mjmteleki
hozzászólás 2012-05-22 21:25
Létrehozva: #55

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-05-14 14:38
Azonosító: 1 498 128

Bevallom férfiasan elkövettem azt a hibát, hogy először licitáltam aztán kérdeztem.
A fotón úgy tűnt fából van a feszület és nem plasztik. elutaltam Önnek 800 ft fájdalomdíjat a kellemetlenségért. És nem kérem a feszületet.

További sikeres vaterázást kívánok !
Üdvözlettel ! Öregvadász
Levél az adásvételhez. Vannak ilyen vásárlók is.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-03-22 18:23
Létrehozva: #56

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...feedback_type=2
Ma 11 óra felé üzent, ajánlatot tett egy termékemre. Elfogadtam, átállítottam fixáras, zárt aukcióra, 10 percen belül meg is rendelte. Félóra múlva írt, hogy befizette a pénzt, megnéztem és tényleg! good2.gif
Rohantam csomagolni, 3 órakor a postán volt a csomag, egy elsőbbségit is tetettem rá, ha holnap megkapja akkor kiérdemeljük az év villám üzlete címet. headbang.gif

+Quote Post
senkonorbert
hozzászólás 2011-12-30 11:04
Létrehozva: #57

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-15 08:10
Azonosító: 546 294

SZIASZTOK! nem tudom hogy jó helyen jelzem a korrekt partnerek szükségét! itt szeretném közzétenni egy ilyen partner korrektségét /istu73/ Köszönöm!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-11-29 22:38
Létrehozva: #58

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

oaziska felhasználó üzenetváltásait érdemes végigolvasni ezen a terméklapon:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1502951279

Messzemenően korrekt, ritkaság.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-26 07:31
Létrehozva: #59

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nagyon kedves. Képes volt este felhívni telefonon, hogy kifejezze a pozitív érzéseit az áruval és a lebonyolítással kapcsolatban. Ez persze így önmagában nem nagy dolog, de annyira jó volt hallani a hangját, mert őszinte volt. Szóval igazán emlékezetes marad akkor is, ha nem vásárol többet nálam.
Ő az:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=375641
Nem utolsósorban gyors, pontos, problémamentes is volt.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-14 11:29
Létrehozva: #60

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nem kellett 24 óra a teljes lebonyolításhoz. Igazán gyors volt és már értékelt is.smile.gif
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=459906

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

4 Oldal V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-02-25 18:59