IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

Reply to this topicStart new topic
> "sansung Galaxy Trend" Vagy "samsung Galaxy Trend 2 Lite", vigyázat csapda
angrist_a
hozzászólás 2015-09-24 17:19
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2015-09-24 16:27
Azonosító: 2 204 333

Szeretném megosztani veletek az a teljes kiszolgáltatottságot amibe egy hibás hirdetés és egy nem jószándékú eladóval valóval való találkozáskor kerülhettek.

Vásároltam egy mobiltelefont, amit az eladó a termék leírásban úgy hirdetett, hogy "Samsung Galaxy Trend Telenor 2év garancia" és "Samsung Galaxy Trend" "2 hetet használt Telenoros, 2év garanciával, 4 gb, 2magos, 5mpx kamera vakuval."

Mivel a lányomat szerettem volna megajándékozni a születésnapjára egy ilyen telefonnal, aki az ugyanilyen telefonját összetörte, és a mukája miatt szüksége van egy jobb fényképezőre, nem tagadom úgy gondoltam, hogy ez egy jó lehetőség. Az eladóról csupa szépet és jót írtak az előttem vásárlók, ezért megvettem.

Amikor a telefon megérkezett, kiderült, hogy a telefon nem Samsung Galaxy Trend 5 megapixeles kamerával, hanem "Samsung Galaxy Trend 2 Lite" mindössze 3 megapixeles kamerával.

Ez a telefon az én esetemben szóba sem jöhetett volna, mert mint fent már írtam, a döntő szempont az 5 megapixeles kamera volt.

Az eladó előzményeit látva úgy gondoltam, hogy mint két becsületes ember akik eddig mindketten száz százalékosak voltunk a vaterán, meg tudunk egyezni.

Írtam neki egy nagyon higgadt udvarias levelet, leírtam, hogy azzal, hogy nem azt a készüléket küldte, egy családi ünnepet tett tönkre, hivatkoztam a becsületességre, arra, hogy azért vásároltam tőle mert száz százalékos volt eddíg, és ez okot adott arra, hogy azt kapom amit szeretnék

Felajánlottam, hogy vegye vissza tőlem a telefont, az eredeti 20 000 Ft-os ár helyett 15 000 Ft-os áron, úgy, hogy a visszaküldés postaköltségét én állom.
Elismerem, hogy abban, hogy a képeket nem vizsgáltam át tüzetesen, én hibáztam. Így természetesnek tartottam, hogy vállalok kb. 8000 Ft. anyagi veszteséget is.

Ennek ellenére az itt dicshimnuszokat kapó eladó három napig válaszra sem méltatott.
Több kisérletet tettem, hogy felvegyem vele a kapcsolatot, Egyszer írt egy rövid levelet, amelyben elismerte ugyan a hibáját, de azt kezdte bizonygatni, hogy ő egy jobb telefont küldött nekem, és ne érezzem magam becsapva. Azóta nem tudom elérni.

Azért nyitottam ezt a témát, mert szeretném ha vissza tudnék tartani másokat attól, hogy megtapasztalják ezt a végtelen kiszolgáltatottságot, hogy rájöjj, hogy ha már a terméket kifizetted semmi, de semmi sem véd. Nagyon sokra mész a negatív értékeléssel, ahol alig pár szóban írhatod le a történetet.

Akik Samsung telefont akarnak vásárolni, vigyázzanak. Mert a Samsung teljesen megtévesztő a telefonok nevével: Samsung Galaxy Trend, Samsung Galaxy trend plus, Samsung Galaxy Trend 2, Samsung Galaxy Trend 2 lite. Ezek között a telefonok között hatalmas különbség van hardwerben, és tudásban, mint azt az én esetem is bizonyítja.

Nem vagyok unatkozó milliomos aki itt szórja a pénzt, én jó darabig rakosgattam félre a pénzt a lányom telefonjára. Most ez a pénz elúszott:

VIGYÁZZATOK!!!!!

Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-01-18 02:46