IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

Reply to this topicStart new topic
> Érdeklődés
VateraBenz
hozzászólás 2014-08-11 21:24
Létrehozva: #1

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Andráskó @ 2014-08-11 09:37) *
Ez nem cicces, ezek azok a pitiáner emberek, ekik a kínai nem jut eszembe a neve, egy másik oldal:)-ről rendelik a dolgokat, nem készleteznek, csak akkor rendelik meg, mikor tőlük megvették. Üzleti kockázatuk nincs, ráadásul jórészük azt sem tuja mit árul. Az ötött könnyűfém tokot rozsdamentes acélnak hirdetik, majd a vevő rájön, mitől nem tudja lemosni a kezéről a fekete foltokat.

Kis híján négy éves hozzászólásra válaszolt unsure.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
Andráskó
hozzászólás 2014-08-11 08:37
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-04 19:45
Azonosító: 12 760

IDÉZET(noncsika03 @ 2010-12-30 11:38) *
Sziasztok!Erdeklodni szeretnek hogy az szabalyos-e hogy valaki feltesz egy orat hirdetni es amikor leutom kozli velem hogy egy baratjanak rakta fel es nem adja el nekem hanem rendel egyet 10000rel dragabban!De sajnos a jellemzoknel es seholmashol nem kozolte hogy senki ne usse le mert a baratjae vagy miert nem adta oda neki szemelyesen,miert kell igy megbonyolitani ha haverok????Ez vicces!!!

Ez nem cicces, ezek azok a pitiáner emberek, ekik a kínai nem jut eszembe a neve, egy másik oldal:)-ről rendelik a dolgokat, nem készleteznek, csak akkor rendelik meg, mikor tőlük megvették. Üzleti kockázatuk nincs, ráadásul jórészük azt sem tuja mit árul. Az ötött könnyűfém tokot rozsdamentes acélnak hirdetik, majd a vevő rájön, mitől nem tudja lemosni a kezéről a fekete foltokat.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-30 23:05
Létrehozva: #3

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(noncsika03 @ 2010-12-30 10:38) *
Sziasztok!Erdeklodni szeretnek hogy az szabalyos-e hogy valaki feltesz egy orat hirdetni es amikor leutom kozli velem hogy egy baratjanak rakta fel es nem adja el nekem hanem rendel egyet 10000rel dragabban!De sajnos a jellemzoknel es seholmashol nem kozolte hogy senki ne usse le mert a baratjae vagy miert nem adta oda neki szemelyesen,miert kell igy megbonyolitani ha haverok????Ez vicces!!!

Tisztelt noncsika03!

A Polgári Törvénykönyv a szerződés létrejöttéről szóló, 211. § értelmében, aki szerződés kötésére ajánlatot tesz, ajánlatához kötve marad az online aukciós értékesítés jellegéből kifolyólag. A törvény értelmében tehát, az a vevő, aki a vatera.hu oldalon ajánlatot tesz, vagyis licitál, az a licittől a későbbiekben nem állhat el, az ajánlati kötöttség kizárása nem lehetséges.
Az eladóknak a vatera.hu oldalra feltett ajánlataik szerződéskötési nyilatkozatnak minősülnek, vagyis az ettől való elállás sem lehetséges. Az aukció lezárását követően a szerződéskötés automatikusan létrejön, és a szerződésben foglaltakat mind a vevő, mind az eladó köteles teljesíteni és betartani, vagyis az eladó köteles a felkínált terméket a kialakult áron a vevőnek eladni, a vevő pedig köteles a terméket ezen az áron megvenni. Ezeknek a jogoknak esetleges szerződésszegés esetén polgári peres eljárás során lehet érvényt szerezni.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
noncsika03
hozzászólás 2010-12-30 10:38
Létrehozva: #4

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-30 10:33
Azonosító: 1 417 761

+Quote Post
ritiki
hozzászólás 2008-12-17 20:04
Létrehozva: #5

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-12-17 19:59
Azonosító: 360 794

Azt szeretném kérdetni , hogy lehetséges hogy ugyanaz a termék más áron szerepel ? Szerintem ez megtévesztő !!!!!!!!!! Sajnos én is beleestem ebbe a csapdába . Nem tudom mit tegyek ?????? Tud valaki segíteni ? sad.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-02-24 19:00