IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

Reply to this topicStart new topic
> Ingatlan Kategória
aranyos8
hozzászólás 2018-06-07 14:06
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-05-19 12:04
Azonosító: 1 505 028

Én feltettem egy ingatlan hirdetést, de nem tudom módosítani és azt sem látom, hogy hogyan tudom majd törölni. Segítene valaki?
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-02-14 09:54
Létrehozva: #2

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(HighCode @ 2018-02-13 09:44) *
Miert nem tudok ingatlan kategoriaba hirdetni? Szeretnek ingatlant eladni de a Kategoria ablakrögtön eltünik miutan a "Hirdetesfeladas" gombra klickelek. Firefox es Chrome browsereken egyarant.

Írd be a hirdetés címét, az alapján fogja beadni a kategóriaválasztót.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
HighCode
hozzászólás 2018-02-13 09:44
Létrehozva: #3

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-03-13 06:31
Azonosító: 2 445 553

Miert nem tudok ingatlan kategoriaba hirdetni? Szeretnek ingatlant eladni de a Kategoria ablakrögtön eltünik miutan a "Hirdetesfeladas" gombra klickelek. Firefox es Chrome browsereken egyarant.

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2010-08-16 11:32
Létrehozva: #4

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2007-03-01 13:18
Azonosító: 152

Elindult egy nagy projektünk, amely során a Fórumon és e-mailben tett javaslatokat is figyelembe véve sok változást hozunk létre a kategóriastruktúrában is. A változások már folyamatban vannak, első lépésként az Antik és Ingatlan főkategóriát érintik. A továbbiakban mindegyik főkategória sorra kerül, addig is szíves türelmüket kérjük.

Az új kategóriastruktúra kialakítása során történnek majd tömeges mozgatások, ezeket célszerű majd néha átnézni, mert a tulajdonságok bejelölését nem tudjuk teljes mértékben automatizálni.

Kérjük kísérjék figyelemmel a Közlemény topicot, amelyben naprakész információk lesznek a változásokat illetően!

Segítsék munkánkat további visszajelzéseikkel, javaslataikkal!

Köszönjük:
Vatera csapata

+Quote Post
kategoriamoderat...
hozzászólás 2010-02-17 10:19
Létrehozva: #5

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-13 10:46
Azonosító: 937 266

IDÉZET(royalroyal @ 2010-02-05 09:33) *
Tisztelt Vatera!
Az "Ingatlan, Építkezés, Otthon" kategóriával kapcsolatban javasolnék némi változtatást.
Egyrészt érdemes lenne, az Otthon szót berendezésre, vagy lakberendezésre változtatni, vagy hozzáírni pluszba.
Másrészt az ágy kategóriát lehetne bontani, mivel van még rá lehetőség (negyedik fakk üres).
- Ágykeret- ágyrács
- Ágybetét - matrac
- Komplett ágy
- Egyéb (ide nem tudom elképzelni mi mehet, de ki tudja...)
Így nem kell 900 aukciót végigböngészni, amikor valaki csak egy bizonyos terméket keres.
A nevét érdemes "Ágy-ágybetét-fekhely"-re változtatni (az ágyvég pl önmagában elég ritka, mivel az ágykeret része)
A matrac elég spongyola meghatározása az ágybetétnek, bár mi is mindig odaírjuk sad.gif hátha valaki így írja be a keresőbe.

Kedves royalroyal!

A javaslatot továbbítottuk a felelős kolléga felé.

Üdvözlettel,
a Vatera csapata

+Quote Post
royalroyal
hozzászólás 2010-02-05 13:42
Létrehozva: #6

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 13:57
Azonosító: 425 174

IDÉZET(csaszi66 @ 2010-02-05 11:30) *
Pl. fotelágy? Úgy látom azt mindenki más-más kategóriába rakja.
(bocs ha butaságot írtam)

ááá...
Egyáltalán nem butaság.
A többfunkciós dolgokat mindig nehéz elhelyezni, ezért gond pár terméknél, hogy csak 1 kategóriát lehet bejelölni.
Fotelágy
Kihúzható kanapé
Galéria ágy, ami alatt pl gardrób van, vagy dolgozósarok.
A felfújható gumi akármik, amit attól függ hogy hajtod, ágyként, fotelként is tudsz használni.
De gondolom minden kategóriának megvan a maga többfunkciós "hova tegyem" terméke.
A saját háztartásomban is van 1-2 dolog ami zavarba ejtene ha el akarnám adni smile.gif
Vasalódeszka pl amit ha másképp állítasz fel akkor létraként szolgál.
Vagy uti vasaló, amit ha fordítva teszel az asztalra akkor mini rezsó (van benne egy kapcsoló, így nem csak 220ról megy pl)
Vagy az egyik fazék család tartozéka, amit szűrőnek is használhatsz, de pároláshoz is, mert elég spec a formája (legyezőszerűen vannak lapocskák, ami ugye annak függvényébe, hogy milyen széles a fazék pereme amire ráakasztod a kis füleivel, annyira nyílik szét, hogy mindhez jó ami 18-32 cm között van)
Szóval rengeteg dolog van amit nehéz egyértelműen besorolni csak egy helyre.

+Quote Post
csaszi66
hozzászólás 2010-02-05 11:30
Létrehozva: #7

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-12 10:36
Azonosító: 741 865

IDÉZET(royalroyal @ 2010-02-05 09:33) *

Pl. fotelágy? Úgy látom azt mindenki más-más kategóriába rakja.
(bocs ha butaságot írtam)

+Quote Post
royalroyal
hozzászólás 2010-02-05 09:33
Létrehozva: #8

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 13:57
Azonosító: 425 174

Tisztelt Vatera!
Az "Ingatlan, Építkezés, Otthon" kategóriával kapcsolatban javasolnék némi változtatást.
Egyrészt érdemes lenne, az Otthon szót berendezésre, vagy lakberendezésre változtatni, vagy hozzáírni pluszba.
Másrészt az ágy kategóriát lehetne bontani, mivel van még rá lehetőség (negyedik fakk üres).
- Ágykeret- ágyrács
- Ágybetét - matrac
- Komplett ágy
Így nem kell 900 aukciót végigböngészni, amikor valaki csak egy bizonyos terméket keres.
A nevét érdemes "Ágy-ágybetét-fekhely"-re változtatni (az ágyvég pl önmagában elég ritka, mivel az ágykeret része)
A matrac elég spongyola meghatározása az ágybetétnek, bár mi is mindig odaírjuk sad.gif hátha valaki így írja be a keresőbe.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-02-28 07:22