IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

Reply to this topicStart new topic
> izületi gyulladás-segítség
travel333
hozzászólás 2010-12-06 17:00
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-02-18 19:03
Azonosító: 1 012 106

IDÉZET(myrjam @ 2009-05-19 12:13) *
[font="Comic Sans MS"][/font][size="2"][/size]
Hali Mindenkinek!
Van itt valaki akinek nagyon ki van kopval a csípőizülete? és netán a Bioptron lámpa használt? mert van aki azt ajánlotta, de olyan drága és ha nem használ? akkor kész ráfizetés, minden segítséget megköszönök és várom!

Sajnos én csak most tévedtem erre az oldalra és bár a kérdésed régi arra gondoltam a válaszommal talán másnak is tudok segiteni!
A Biopton lámpával több éves tapasztalatom van!Nem véletlenül van 3 fajta méretben!Az izületi problémákhoz a közepest ajánlanám a figyelmedbe .A kislámpa kisebb felületekre ajánlom mert bármilyen problémával is küzdünk szeretnénk minnél előbb eredményt minnél kevesebb ,,macerával.
A másik lényeges a helyes kezelés.Több szögből kell kezelni és időd kell rá szánni min fél órát izületnél.Tudod ami évek alatt elromlik annak idő kell a javitásához!Sok éves tapasztalatom alapján mondhatom neked rendszeres használattal ,,csodákra,, képes!És nem dolgozom a ,,Z,,betűs cégnek mielőtt ezzel valaki megvádolna!A ,,reklám ,,maga a termékről szól mert úgy gondolom akinek van és használja is nem bánta meg!Bármilyen kérdés felmerülne a lámpával kapcsolatban szivesen válszolok ..!
travel333
Go to the top of the page

+Quote Post
myrjam
hozzászólás 2009-05-19 12:13
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-05-07 15:35
Azonosító: 640 264

[font="Comic Sans MS"][/font][size="2"][/size]
Hali Mindenkinek!
Van itt valaki akinek nagyon ki van kopval a csípőizülete? és netán a Bioptron lámpa használt? mert van aki azt ajánlotta, de olyan drága és ha nem használ? akkor kész ráfizetés, minden segítséget megköszönök és várom!

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2008-09-21 13:27
Létrehozva: #3

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 17:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

Ami késik nem múlik. Lassan 2 éves lesz a topic.... Gyors fájdalom csillapítás! laugh.gif

A hozzászólást -Grobar- szerkesztette a következő időpontban: 2008-09-21 13:27

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
Lukiandi
hozzászólás 2008-09-21 08:25
Létrehozva: #4

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-06-07 07:15
Innen: Magyarország/Budapest
Azonosító: 160 080

IDÉZET(jeromama @ 2007-08-17 10:16) *
Szia,szeretném tudni,hogy hol lehet kapni a PI vizet,köszi jeromama.

Szia Jeromama! Én otthoni, Pi vizet előállító készülékkel foglalkozom. Remélem szabad ide ilyet írni: Nézz körül a termékeim között. Ha kérdésed van a készülékkel kapcsolatban, tedd fel a terméknél. Már nagyon sok embernek segítettem a problémái megoldásában. A készüléket a Tisztifőorvosi Hivatal is bevizsgálta, minősítette, vagyis nem "kínai gagyi". Remélem segítettem! Andi

--------------------
Az igazi szabadság az ha azt teszed amit szeretnél, ott ahol szeretnéd és úgy ahogy szeretnéd!

+Quote Post
mameluk
hozzászólás 2008-01-04 23:25
Létrehozva: #5

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2008-01-04 23:08
Azonosító: 73 664

Szeretném ajánlani Neked a Béres Porc gyógyszert, amit C vitaminnal együtt kell szedned,
72 napon keresztul. A lényege abban áll, hogy a porcokból egy idő után eltűnik a folyadék,
ami a lágyságot, a könnyú mozgást segíti elő. Ez a gyógyszernek nem nevezhető szer, az
eltúnt folyadékot pótolja hiszen a hiánya okozza azt, hogy nincs kapcsolat a porc és csont
között. A DM-ben vedd meg, mert ott a legolcsóbb és 1000 mg-os C vitamint vásárolj hozzá.
Nincs mellékhatás és nálam egy hónap alatt jelentkezett a hatása. Évente egyszer megismétlem. Nekem a hüvelykujjam mozgásával volt baj, mert mindig kiugrott, egy nagyon
kemény izületi gyulladás következtében. Mára megszünt ez a gondom. D e mindig jön helyette más! Üdvözlettel: Mameluk

+Quote Post
JMMester
hozzászólás 2007-12-31 17:01
Létrehozva: #6

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-09 16:08
Azonosító: 39 915

IDÉZET(jeromama @ 2007-03-19 16:13) *
Sokizületi gyulladás/un.pcp/ez egy nagyon csúnya és fájdalmas betegség.Orvostudomány állása szerint nem gyógyítható csak enyhíthető a fájdalom.Segítségteket kérem,mégpedig,milyen fájdalomcsillapító kenőcsöt tudtok ajánlani,üdv jeromama.

Gyulladasgatlokkal eltem en is (a forgom, terdeim, ujabban a vallam is) amig a fonokom tavaly nem meselt a SPA Meregtelenitojukrol. Fiatal, nem ilyen gondokra vettek de azt mondja megfiatalodtak. Persze ebbol en is kertem. Ket honapos rendszeres hasznalattal nem kell a gyulladasgatlo es santitas nelkul tudok menni. Eleg draga bele az elektroda is es osszel par honap kihagyasom volt mikor uj elektroda kellett volna....ismet fajt mindenem. Tehat egyertelmuen ez hasznalt.

Nem csupan annak orulok, hogy jarni tudok - de nem mergezem a majamat gyogyszerekkel, hogy ez igy legyen. Eleg skeptikus voltam, de mikor az embernek faj valami hajlando sokmindent kiprobalni.

+Quote Post
ferkobacsi
hozzászólás 2007-11-07 20:14
Létrehozva: #7

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-11-07 19:21
Azonosító: 38 981

IDÉZET(jeromama @ 2007-03-19 17:13) *
Sokizületi gyulladás/un.pcp/ez egy nagyon csúnya és fájdalmas betegség.Orvostudomány állása szerint nem gyógyítható csak enyhíthető a fájdalom.Segítségteket kérem,mégpedig,milyen fájdalomcsillapító kenőcsöt tudtok ajánlani,üdv jeromama.

Tisztelt jeromama !Nekem is sokszor szokott izületi problémám lenni. Idegbecsipődés,isiás, lumbago stb....
Az a lényeg,hogy érdekel a természetgyógyászat,és addig keresgéltem a gyógynövények között míg meg nem találtam a
legmegfelelőbbet.Ez pedig az orbáncfű.Kedves jeromama vegyél orbáncfüvet teának.1 tk.fűhöz 2dl forrásban lévő víz.
FORRÁZNI,nem főzni! Napi 3 alkalommal. És vegyél orbáncfű olajat,mejjel napi 3 szor 4 szer bedörzsölöd a fájó testrészt.
Már az első használat után jobban érzed magad, mint az eddig beszedett gyógyszerektől.

Remélem segitettem. Üdv:Ferkóbácsi.

+Quote Post
jeromama
hozzászólás 2007-08-17 09:16
Létrehozva: #8

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-03-01 13:36
Azonosító: 578

IDÉZET(E21Judit @ 2007-04-22 21:05) *
Szerintem nagyon fontos lenne a megfelelő mennyiségű és minőségű víz fogyasztása. Minimum 2.5-3l/nap, lehetőleg PI vízből. Üdv. E.Judit

Szia,szeretném tudni,hogy hol lehet kapni a PI vizet,köszi jeromama.

+Quote Post
milona2
hozzászólás 2007-08-15 07:49
Létrehozva: #9

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-07 12:47
Azonosító: 4 156

Szia!
Nekem a vállam szokott begyulladni, de annyira, hogy a karomat sem tudom emelni. Egyszer kaptam egy kenőcsöt: Kur-a-san nevűt, ezzel bedörzsölöm és 1-2 nap alatt rendbejön. Patikában, drogériában nem kapható, a kizárólagos forgalmazótól rendeltem. Megtalálod a termékeim között: csodakenőcs!
Üdv: milona

+Quote Post
snoopy07
hozzászólás 2007-07-28 17:17
Létrehozva: #10

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-28 17:04
Azonosító: 17 931

Tudok Neked segíteni. A Herbalife Joint Support-tal és X-tra Cal-lal. Sajnos ugyan ebben szenvedek. Hosszú évekig foglalkoztam a termékekkel, most abba hagytam. Nem tudom, hogy ezeket a termékeket megtalálod e az oldalamon, ha nem, akkor írj nekem. Tudom, hogy csodákra képes!

Üdv: Edit

+Quote Post
kneifela
hozzászólás 2007-06-22 09:47
Létrehozva: #11

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-06-22 09:33
Azonosító: 14 639

IDÉZET(jeromama @ 2007-03-19 17:13) *

Szia Jeromama!

Csak most olvasom a kérésed. Nem tudom tudok-e segíteni, de leírom saját tapasztalatom, hátha nálad is beválik.
24-26 éves koromtól hosszú ideig volt visszatérő ínhüvelygyulladásom. Jártam vele ortopédiára, fizikoterápiás kezelésekre, inekció kúrára, gyógyszeres, kenőcsös kezelések sorozata. Igazából tartós eredményt semmi nem eredményezett. Az orvos be akarta gipszelni a kezem, hogy így kényszerítsük pihentetésre, de akkor volt a kisfiam 2 hónapos, ezért nem mentem bele, mert akkor nem tudtam volna normálisan ellátni az apróságot.
"Véletlenül" olvastam a lúgos víz hatásáról, hasznosságáról. Nálunk a XVII. ker-ben van egy pí-vizes, ahol lehet is kapni, akkor 1 l 95 Ft volt, ha jól emlékszem (ennek 3 éve). Napi 1,5-2 l-t ittam belőle az előírásnak megfelelően. Néhány nap után bedurrantak az ízületeim, alig bírtam mozdulni. Ez annak a hatása, hogy a lúgos víz kioldja az ízületekben lerakódott dolgokat, és fokozatosan kimossa onnan. Pár nap múlva ez a fájdalom megszűnt, és fokozatosan jobban lettem. 2 hónapos kúrát csinlátam lúgos vízzel, de már pár hét után teljesen jól voltam. Azóta semmi tünetem nincs. Mondhatom, hogy meggyógyultam.

Nem tudom, hogy a sokizületi gyulladásra hogyan hat, de károd biztos nem származik belőle.

Üdv: kneifela

+Quote Post
E21Judit
hozzászólás 2007-04-22 20:05
Létrehozva: #12

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-22 20:01
Azonosító: 6 553

Szerintem nagyon fontos lenne a megfelelő mennyiségű és minőségű víz fogyasztása. Minimum 2.5-3l/nap, lehetőleg PI vízből. Üdv. E.Judit

+Quote Post
jeromama
hozzászólás 2007-04-04 16:29
Létrehozva: #13

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(okokalman @ 2007-03-21 01:21) *
És felejts el mindenféle tejterméket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
e nélkül nem fog menni a dolog. Egyébként olcsóbban és kevesebb dologgal is helyre lehet hozni. Anyumnak sokizületi autoimmun gyulladása volt 2 hónap alatt helyrejött szépen, de mindig oda kell figyelni, és amikor érzi, hogy kezd fájni megint, akkor mindig csinál egy 1 hónapos kúrát amivel megint elvan félévig.
Üdv

helló,szeretném tudni,hogy anyud mijen kúrát csinál,üdv jeromama.

+Quote Post
morgana
hozzászólás 2007-03-21 09:18
Létrehozva: #14

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:16
Azonosító: 131

Homoktövis készítmények is segítenek.

+Quote Post
morgana
hozzászólás 2007-03-21 09:17
Létrehozva: #15

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:16
Azonosító: 131

Homoktövis készítmények is segítenek.

+Quote Post
okokalman
hozzászólás 2007-03-21 00:21
Létrehozva: #16

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-03-21 00:17
Azonosító: 1 155

És felejts el mindenféle tejterméket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
e nélkül nem fog menni a dolog. Egyébként olcsóbban és kevesebb dologgal is helyre lehet hozni. Anyumnak sokizületi autoimmun gyulladása volt 2 hónap alatt helyrejött szépen, de mindig oda kell figyelni, és amikor érzi, hogy kezd fájni megint, akkor mindig csinál egy 1 hónapos kúrát amivel megint elvan félévig.
Üdv

+Quote Post
jeromama
hozzászólás 2007-03-19 16:13
Létrehozva: #17

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

+Quote Post
bero603
hozzászólás 2007-03-18 12:20
Létrehozva: #18

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-03-19 10:17
Azonosító: 838

ha igy ismeretlenul tanácsolhatom neked erre a bromlémákra a kovetkezöket.napi 2 -3 liter lehetö legtisztáb viz mirtil kenöcs olajfa levél kivonat a gyuladásra B vitamin corál kálcium,a fájdalom enyhitésére noni. ezek nem gyogyszerek,gyogynövény készit mények. még ha javasolhatom (www.ferenczy-laszlo.hu) itt megtalálod a még bövebb infot. jo egész-séget kivánok.bero

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-02-20 20:53