IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

Reply to this topicStart new topic
> Hajhosszabítás,dúsítás, hőillesztés vagy varrás????
whoosh
hozzászólás 2009-02-28 22:50
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-06 13:29
Azonosító: 15 900

Szia Judit,
nekem volt mindkét féle és mint fodrász, most csinálom is mindkét techinkát.
Személyes tapasztalatom az, hogy a varrás kiméletesebb, de a hőillesztéses szebb hajat eredményez és variálhatóbb is a frizura, ha ragasztva van.
Talán a varrás kissé kiméletesebb a saját hajadnak, de azért azt tudnod kell, hogy egy "idegen" haj alatt a saját hajad kissé megviselődik.
Mások majd fogják irni, hogy nem igaz, meg hogy attól függ ki csinálja....... nos igen...... Ez is olyan mint a műköröm - ha már volt vagy van Neked, akkor tudod, hogy milyen a saját körmöd amikor leszeded a műkörmöt. A hajnál is igy működik.
A hosszabbitott és dúsitott haj NAGYON gondos és speciális ápolást igényel! Nem szabad tépni, óvatosan kell fésülni és NAGYON gondosan ki kell fésülni egy speckó fésűvel, hogy ne gubancolódjon össze a saját hajaddal a vendéghaj.
Nehogy azt hidd, hogy le akarlak beszélni róla, de nekem a varrott haj alatt nőtt meg a saját hajam, és most nagyon elégedett vagyok a sajátommal, de azért nagyon figyelni kell rá, mert ismerek olyat is, aki nem járt ilyen jól, mint én.
Kérdezz nyugodtan, legjobb tudásom szerint próbálok segiteni Neked.
Üdv: Kriszta - Whoosh

IDÉZET(donkajudit03 @ 2009-01-31 16:54) *
Sziasztok!

szeretném a hajam dúsabbra és hosszabbra csináltatni,reális áron.

szeretném ha segítenének dönteni azok,akiknek van,vagy volt már eredeti,emberi póthajuk.
kérem,hogy tényleg csak azok szóljanak hozzá,akiknek már van e téren tapasztalatuk.
csak 100% emberi hajból szeretném,de nem tudom,hogy melyik módszer lenne a legideálisabb, a felvarratás,vagy a hőillesztéses tincses módszer.
állítólag az előbbi inkább csak hosszabbításra jó,dúsítani jobb a tincses módszerrel,de ellenérv,hogy állítólag a hőillesztéses módszer károsítja az eredeti hajat (mármint ami a sajátunk tényleg..)
míg a varrásos alatt az igazi haj megerősödik.
azt is mondják,hogy a varrott haj ha megindul,viszi az egész sort a tincsesnél ha egy leesik az még nem olyan látványos.
nem szeretném ha tönkremenne az eredeti hajam a póthajtól,de azt sem szeretném ha kiadnám a sok pénzt a hajra és a végén kiderülne,hogy inkább a másik módszert kellett volna választanom és vehetek másik féle hajat (pl. tincseket a tresztelt helyett..).

vékony szálú,ritkás hajam van de viszonylag egészséges ,kb vállig érő és szeretném ha megnőne majd jó hosszúra amíg a póthajat viselem, hogy utána már ne kelljen,vagy csak kevés.

szóval várnám a tapasztalatokat. rolleyes.gif

előre is köszönöm mindenkinek a segítségét!

Judit

Go to the top of the page

+Quote Post
donkajudit03
hozzászólás 2009-01-31 16:54
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-01-31 16:52
Azonosító: 448 058

Sziasztok!

szeretném a hajam dúsabbra és hosszabbra csináltatni,reális áron.

szeretném ha segítenének dönteni azok,akiknek van,vagy volt már eredeti,emberi póthajuk.
kérem,hogy tényleg csak azok szóljanak hozzá,akiknek már van e téren tapasztalatuk.
csak 100% emberi hajból szeretném,de nem tudom,hogy melyik módszer lenne a legideálisabb, a felvarratás,vagy a hőillesztéses tincses módszer.
állítólag az előbbi inkább csak hosszabbításra jó,dúsítani jobb a tincses módszerrel,de ellenérv,hogy állítólag a hőillesztéses módszer károsítja az eredeti hajat (mármint ami a sajátunk tényleg..)
míg a varrásos alatt az igazi haj megerősödik.
azt is mondják,hogy a varrott haj ha megindul,viszi az egész sort a tincsesnél ha egy leesik az még nem olyan látványos.
nem szeretném ha tönkremenne az eredeti hajam a póthajtól,de azt sem szeretném ha kiadnám a sok pénzt a hajra és a végén kiderülne,hogy inkább a másik módszert kellett volna választanom és vehetek másik féle hajat (pl. tincseket a tresztelt helyett..).

vékony szálú,ritkás hajam van de viszonylag egészséges ,kb vállig érő és szeretném ha megnőne majd jó hosszúra amíg a póthajat viselem, hogy utána már ne kelljen,vagy csak kevés.

szóval várnám a tapasztalatokat. rolleyes.gif

előre is köszönöm mindenkinek a segítségét!

Judit
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-02-23 19:13