IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

Reply to this topicStart new topic
> Cipök Rendelése, Szállitási határidö
Blue52
hozzászólás 2018-06-05 07:50
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2018-03-22 17:06
Azonosító: 2 627 463

Hát a rossz hir az, hogy az elado nem válaszol a felszolitásokra, az utolso üzenet szerint megoldja a problemát, amit még Május 27-én kuldött. Kérte a pontos visszatéritési adatokat. Megküldtem aznap azota 2-szer irtam határidöt a visszafizetés teljesitésére, egyikre sem reagált és a pénz sem jött meg.
Szoval ülök 2 szék között a földön. Na ilyenkor mit tesz az ember? Megy a Rendörségre és feljeletést tesz?
Ugyanakkor látom, hogy folyamatosan hirdet és az értékeléseknél rengeteg ember várja és várja, hogy a megrendelt árut megkapja.

MINT JELEZTEM ELÖZÖLEG BIZTOS HOGY NEM RENDELEK SEMMIT A VATERÁN
Go to the top of the page

+Quote Post
Blue52
hozzászólás 2018-05-14 09:10
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Nos az elado által megadott max szállitási határidö lejárt a cipö sehol az eladonak irt levelemre amiben kérem a pénzt vissza, mert igy szolt a szerzödés, hogy a pénzemet visszakapom, ha a szállitás nem történik meg ezt a választ kaptam:

Kedves Vásárló, sajnáljuk a kellemetlenségeket. Utolsó információ kérésünkre a beszállítótól akkor azt a választ amit láttunk, hogy beérke[b][/b] vámkezelésre a csomag, ezzeó fázisába lépett a szállítás.[b][/b]

Mivel a beszállító által megadott garantált idő tegnapelőtt a végéhez ért, és levele alapján a csomag nem érkezett meg, hétfőn megnyitjuk a csomagkeresési vitát a megrendelési felületen, és szállítási hiba esetén természetesen vállaljuk a garanciát teljes pénz-visszatérítés vagy önköltséges újrarendelés tekintetében. Bízunk benne hogy erre nem kerül sor, és a csomagkeresés megnyugtató eredménnyel zárul.
[/b][/u]
Természetesen probáltam az eladot név szerint megkeresni, sehol nem találom, a megrendelési felületet szintén nem találom, mivel 90 napig van tárolva a vásárlásom igy az sincs meg. Na ilyenkor mit csinál az ember?

No kaptam egy ujabb levelet az eladotol a megkeresésemre:

Kedves Vásárló. A csomagkeresési jegy[b][/b]yvet én nyitom, a megrendelési felületen. Ez az eljárás, amennyiben a csomag nem érkezik meg a garantridőn belül. Mivel a megadott határidő pénteken járt le, mai nap az első késedelmes nap így ezt megtettem.[b][/b]

Ennek egyértelmű jelentősége, hogy a csomag állapotáról képet kapjunk, mivel az beszállítótól közvetlenül vevő címére rendelve érkezik, a feladás kézbesítés nem a mi közbenjárásunk. A csomagkeresést a megrendelési felület 5 munkanap alatt zárja, vagy beszállítói csomagigazolás, vagy ennek hiányában hibás teljesítés lezárásával, ennek eredményével egységben intézkedem Ön felé.[/u][/b]

Szoval PLUSZ 5 nap. HÁT KUTYA LEGYEK HA MÉG EGYSZER VESZEK VALAMIT ILYEN FELTÉTELEKKEL, EGYÁLTALAN VESZEK VALAMIT ILYEN ALDOKTOL[b][u]

+Quote Post
Blue52
hozzászólás 2018-04-24 18:00
Létrehozva: #3

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Mindenkinek ajánlom, hogy nagyon alaposan olvassa el a szállitási feltételeket s ha olyasmivel találkozik, hogy a szállitási idö akár 60 (HATVAN) nap is lehet, inkább keressenek másik eladot. Egyrészt ki akar Januárban cipöt rendelni, hogy majd Májusban talán megkapja, ha megkapja.
Rendeltem Január közepén egy futocipöt amire az elado azt jelezte 20 - 30 nap mire megjön. Gondoltam az ugy OK igy természetesen átutaltam a pénzt, s amikor a visszaigazolást megkaptam akkor derült ki, hogy ez az idő akár 60 MUNKANAP is lehet es 65 MUNKANAP után visszakérhetem a pénzem, ha nem érkezik addig meg a cipö.
Cipöm ettöl még nem lesz, s az elado 60 napig használja a pénzem. Többször is ráirtam az eladóra, de mindig ugyanazt a SABLON választ kaptam, az oldalan találhato szállitási feltételeket, vagy azt hogy még nem érkezett be az EU-ba.
A 60 MUNKANAPOT sosem értettem, mert akármilyen szállitási eszközt is használ az elado a szállitás sosem munkanapra adják meg. Ennyi idö alatt kétszer körbe lehet hajozni a világot. Ugy viszont érthetö a szállitási idö ha az elado gyüjtöfuvart szervez felvesz rengeteg rendelést s amikor van elég akkor rendeli meg a cipöket.
Én is kiszámoltan, hogy ha Január közepén leadta a rendelést a 60 MUNKANAP már régen lejárt, erre fel is hivtam a figyelmét, amivel nem sokra mentem, megint elküldte a szállitási feltételeket és az utolso napot Májusban ami után visszakérhetem a pénzem.
Most már nagyon remélem, hogy nem érkezik meg a cipö, s a pénzemet visszakapom.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019-11-21 16:03