IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1379 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
menomano_2008
hozzászólás 2019-10-17 19:18
Létrehozva: #21

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-11-27 11:23
Azonosító: 2 416 753

IDÉZET(gandras79 @ 2019-08-22 15:02) *
Üdvözlet!
Az mennyire normális eladói részről, hogy kérdezek egy termékkel kapcsolatban, mint vevő és fogja és letilt? Írja a leírásban, hogy kérdezzek mielőtt vásárlok, megteszem és letilt. A kérdésben nem volt semmi sértő. az Ügyfélszolgálat szerint ez normális, valóban az lenne?

Sajnos engem is letiltott már eladó, mert megkérdeztem, hogy a termék eredeti - e? Gondolom nem volt az.
Go to the top of the page

+Quote Post
vadnyugat_81
hozzászólás 2019-09-12 23:20
Létrehozva: #22

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-10-15 10:35
Azonosító: 2 210 293

Eladtam egy terméket, írtam a vevőnek, visszapattant a levél a postafiókjáról.

Oké, akkor telefon! Ekkor döbbentem meg, nincsen telefonszáma! Sem az értesítő levélben sem pedig a személyes menümben a vevő adatainál.
Hát ez meg hogy?! Kötelező megadni a személyes adatoknál, enélkül tovább se lehetne lépni.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-09-09 17:53
Létrehozva: #23

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(StefProf @ 2019-09-09 14:26) *
Sziasztok,
Kérdezném, hogy a termékemre megérkezze minimál ár nekem megfelel.
Lezárnám az aukciót, egyszer láttam a mobilomon ilyen lehetőséget, be is jelöltem, hogy igen, lezárom.
Most meg semmi ilyet nem látok, az ügyfélszolgálat meg letiltott, mert az általam lezártnak hitt aukcióm üzenetiben megirtam a telszámom.
IGEN TUDOM !!! a lezárás után ugyis meglátja a vevő a kontaktomat.
KÉRDÉS :
1. Miért nincs lezárva az aukcióm ?
2. Mikor kapja meg a kontaktomat a vevő, akkor amikor én lezárom, vagy amikor a lejárati dátumot eléri az aukció ?
3. Miért nem látom én hogy az aukcióm él, vagy lezárt ?

1. Talán nem erősítetted meg.
2. Amikor lejárt az aukció
3. Nem tudom. Nem látod? Nézd meg, mikor jár le. Ha a jövőben, akkor még nem járt le.smile.gif
Ha 24 órán belül jár le az aukció, akkor értelem szerűen nem lehet már lezárni.

Szerintem lejárt, mert már nincs fent aktív aukciód.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
StefProf
hozzászólás 2019-09-09 13:26
Létrehozva: #24

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-03 17:21
Azonosító: 102 377

Sziasztok,
Kérdezném, hogy a termékemre megérkezze minimál ár nekem megfelel.
Lezárnám az aukciót, egyszer láttam a mobilomon ilyen lehetőséget, be is jelöltem, hogy igen, lezárom.
Most meg semmi ilyet nem látok, az ügyfélszolgálat meg letiltott, mert az általam lezártnak hitt aukcióm üzenetiben megirtam a telszámom.
IGEN TUDOM !!! a lezárás után ugyis meglátja a vevő a kontaktomat.
KÉRDÉS :
1. Miért nincs lezárva az aukcióm ?
2. Mikor kapja meg a kontaktomat a vevő, akkor amikor én lezárom, vagy amikor a lejárati dátumot eléri az aukció ?
3. Miért nem látom én hogy az aukcióm él, vagy lezárt ?

+Quote Post
gandras79
hozzászólás 2019-08-22 14:02
Létrehozva: #25

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2011-04-12 08:46
Azonosító: 1 450 429

Üdvözlet!
Az mennyire normális eladói részről, hogy kérdezek egy termékkel kapcsolatban, mint vevő és fogja és letilt? Írja a leírásban, hogy kérdezzek mielőtt vásárlok, megteszem és letilt. A kérdésben nem volt semmi sértő. az Ügyfélszolgálat szerint ez normális, valóban az lenne?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2019-08-16 21:31
Létrehozva: #26

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(brownsugar @ 2019-08-15 11:55) *
Sziasztok,

Olyan kérdéssel fordulok Hozzátok, hogy vásároltam egy kb. 500 ft-os terméket, amiről soha nem érkezett "visszaigazolás" az eladó adataival (se a vaterától, se az eladótól). Próbáltam a felületen elérni, sikertelenül. Legnagyobb meglepetésemre egyszercsak megérkezett a termék, de persze azon sem volt ott a feladó címe sem. Gondoltam egyszer csak jelentkezik, de nem tette. Most pedig írt egy teljesen valótlan véleményt, hogy háromszor írt nekem - most visszaellenőriztem a leveleimet és a spam mappát is és az ég világon semmit nem kaptam. KB 20 sikeres vaterás adás-vétel van mögöttem, sosem volt problémám, rugalmas, megbízható vevő vagyok, nem célom 500 ft-okat "spórolni". Tudnátok abban segíteni, hogy ilyenkor mi a teendő? Hogy tudom elérni a "kedves" eladót? Értelemszerűen továbbra is örömmel kifizetném ezt az összeget, ha tudnám hova kéne utalni.. tongue.gif Valamit van mód a valótlan értékelés módosíttatására? Van valakinek tapasztalata hasonló esettel?

Előre is köszi!
barnacukor

Tisztelt brownsugar!

A rendszer minden alkalommal kiküldi az értesítőket. Ha nem kapja meg, akkor is lekérdezgeti a partnere elérhetőségeit a személyes menüjében.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
trendy17
hozzászólás 2019-08-15 17:31
Létrehozva: #27

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-14 08:24
Azonosító: 353 034

IDÉZET(brownsugar @ 2019-08-15 11:55) *
Sziasztok,

Olyan kérdéssel fordulok Hozzátok, hogy vásároltam egy kb. 500 ft-os terméket, amiről soha nem érkezett "visszaigazolás" az eladó adataival (se a vaterától, se az eladótól). Próbáltam a felületen elérni, sikertelenül. Legnagyobb meglepetésemre egyszercsak megérkezett a termék, de persze azon sem volt ott a feladó címe sem. Gondoltam egyszer csak jelentkezik, de nem tette. Most pedig írt egy teljesen valótlan véleményt, hogy háromszor írt nekem - most visszaellenőriztem a leveleimet és a spam mappát is és az ég világon semmit nem kaptam. KB 20 sikeres vaterás adás-vétel van mögöttem, sosem volt problémám, rugalmas, megbízható vevő vagyok, nem célom 500 ft-okat "spórolni". Tudnátok abban segíteni, hogy ilyenkor mi a teendő? Hogy tudom elérni a "kedves" eladót? Értelemszerűen továbbra is örömmel kifizetném ezt az összeget, ha tudnám hova kéne utalni.. tongue.gif Valamit van mód a valótlan értékelés módosíttatására? Van valakinek tapasztalata hasonló esettel?

Előre is köszi!
barnacukor

"Most pedig írt egy teljesen valótlan véleményt".Ez még márciusban történt.Jó reggelt kívánok! yes3.gif

+Quote Post
brownsugar
hozzászólás 2019-08-15 10:55
Létrehozva: #28

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2019-08-15 10:40
Azonosító: 2 655 449

Sziasztok,

Előre is köszi!
barnacukor

+Quote Post
trendy17
hozzászólás 2019-08-07 07:19
Létrehozva: #29

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-14 08:24
Azonosító: 353 034

IDÉZET(csillagmadar @ 2019-08-06 15:39) *
Sziasztok! Múlt hónapban megnyertem egy bakancsot 700 Ft-ért. Annak rendje és módja szerint felvettük a kapcsolatot, az eladó elküldte az utaláshoz szükséges adatokat. Miután átutaltam az összeget, írt, hogy sajnos közben valaki más megvette a terméket, el is ment érte személyesen. Elnézést kért, vissza is utalta az összeget. Tudomásul vettem, lenyeltem, megértő voltam. Végül is megesik az ilyen. Gondoltam, nem is fogom negatívra értékelni. Egészen addig, amíg ma megláttam a bakancsot újra meghirdetve ugyanazzal a szöveggel és képekkel, ugyanazokkal a horzsolásokkal és hibákkal. Negatívot adtam. Ő pedig egy semlegest, mondván, hogy két ugyanolyan terméke volt. Annyira átlátszó...mivel jóval áron alul nyertem meg az 1 ft-ért feltett terméket, nem akarta odaadni annyiért.

Hát ez bizony egyértelműnek látszik.Jelenteni kell az ügyfélszolgálaton!

+Quote Post
csillagmadar
hozzászólás 2019-08-06 14:39
Létrehozva: #30

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-02-27 19:47
Azonosító: 123 856

Sziasztok! Múlt hónapban megnyertem egy bakancsot 700 Ft-ért. Annak rendje és módja szerint felvettük a kapcsolatot, az eladó elküldte az utaláshoz szükséges adatokat. Miután átutaltam az összeget, írt, hogy sajnos közben valaki más megvette a terméket, el is ment érte személyesen. Elnézést kért, vissza is utalta az összeget. Tudomásul vettem, lenyeltem, megértő voltam. Végül is megesik az ilyen. Gondoltam, nem is fogom negatívra értékelni. Egészen addig, amíg ma megláttam a bakancsot újra meghirdetve ugyanazzal a szöveggel és képekkel, ugyanazokkal a horzsolásokkal és hibákkal. Negatívot adtam. Ő pedig egy semlegest, mondván, hogy két ugyanolyan terméke volt. Annyira átlátszó...mivel jóval áron alul nyertem meg az 1 ft-ért feltett terméket, nem akarta odaadni annyiért.

+Quote Post
webkereskedo
hozzászólás 2019-07-01 19:56
Létrehozva: #31

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-04-11 20:52
Azonosító: 2 453 114

IDÉZET(CrazyMax_a @ 2019-06-23 18:48) *
Tiszteletem! Érdeklődnék, hogy a mennyire tisztes dolog az, ha egy meghirdetett tárgyat egy szintén vaterán értékesítő pofátlan módon 5 perccel a lejárt előtt durván felül licitál és ezáltal ő nyer?

Semennyire se pofátlan dolog egy licitbe beszállni bármikor, akár a végén is. A megnyert terméket eladni se pofátlanság.
Viszont esetleg felmerülhet a gyanú, hogy csak árfelverésről van szó és az eladó meg a nyertes összejátszik, vagy ő maga mindkettő. Ezt ennyi információból nem lehet tudni, de ha ez felmerülhet, érdemes megírni a kapcsolatfelvételen az ügyfélszolgálatnak.

+Quote Post
szunda
hozzászólás 2019-06-24 09:46
Létrehozva: #32

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 01:00
Azonosító: 424 254

Nem értem, ebben mi a pofátlanság.
Lejárat előtt 5 perccel általában azért licitálnak az emberek, mert az a "hajrá", és sokan abban bíznak, hogy a "versenytársak" nem lesznek gép előtt, így ők fogják nyerni az aukciót.
Ha ezt egy kereskedő teszi, aki utána még el is tudja itt adni a terméket (gondolom drágábban, mint ahogyan ő jutott hozzá), az azt jelenti hogy piaci ár alatt sikerült neki megnyernie.
Nyilván bosszantó, ha nekünk kevesebb pénzünk van erre, mint másnak, de nem gondolom, hogy ettől a másik pofátlan lenne.
Ha a kiszemelt dolog nagyon kell, akkor vagy többet áldoz rá az ember, vagy lemond róla. Anélkül, hogy azt, aki meg tudja venni, minősítené.

IDÉZET(CrazyMax_a @ 2019-06-23 18:48) *
Tiszteletem! Érdeklődnék, hogy a mennyire tisztes dolog az, ha egy meghirdetett tárgyat egy szintén vaterán értékesítő pofátlan módon 5 perccel a lejárt előtt durván felül licitál és ezáltal ő nyer? És ez nem az első esett. Majd később ő maga hirdeti itt ugyanazt? Egyszerű emberként pénzileg esélyem sincs versenyezni egy viszont eladó licitálásával szemben. Tudom elvileg nem tiltja semmi, hogy ilyet tegyen. Pontosan ezért akkor azt szeretném kérdezni, hogy van olyan beállítási lehetőség, hogy az illető emberkét tiltsam? Tehát arra gondolok, hogy még véletlenül se lássam a hirdetéseit. Mert még olyat teszek amit később magam is megbánok.

( ha a problémám nem ide tartozik, akkor kérném törölni. Köszönöm)

+Quote Post
CrazyMax_a
hozzászólás 2019-06-23 17:48
Létrehozva: #33

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2019-06-23 17:36
Azonosító: 2 654 337

Tiszteletem! Érdeklődnék, hogy a mennyire tisztes dolog az, ha egy meghirdetett tárgyat egy szintén vaterán értékesítő pofátlan módon 5 perccel a lejárt előtt durván felül licitál és ezáltal ő nyer? És ez nem az első esett. Majd később ő maga hirdeti itt ugyanazt? Egyszerű emberként pénzileg esélyem sincs versenyezni egy viszont eladó licitálásával szemben. Tudom elvileg nem tiltja semmi, hogy ilyet tegyen. Pontosan ezért akkor azt szeretném kérdezni, hogy van olyan beállítási lehetőség, hogy az illető emberkét tiltsam? Tehát arra gondolok, hogy még véletlenül se lássam a hirdetéseit. Mert még olyat teszek amit később magam is megbánok.

( ha a problémám nem ide tartozik, akkor kérném törölni. Köszönöm)

+Quote Post
csokailona
hozzászólás 2019-04-26 04:39
Létrehozva: #34

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-10 19:28
Azonosító: 535 334

IDÉZET(zejopy @ 2019-04-25 05:59) *
Én ezt használom, bár több is van: biztonsag@vatera.com

Köszönöm! smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-04-25 04:59
Létrehozva: #35

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csokailona @ 2019-04-25 05:10) *
Nagyon szépen köszönöm a választ, megírná ezt az e-mail címet, mert nem találtam sad.gif Köszönöm!

Én ezt használom, bár több is van: biztonsag@vatera.com

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
csokailona
hozzászólás 2019-04-25 04:10
Létrehozva: #36

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2019-04-24 21:32) *
Természetesen, a lehetőség továbbra is a megszokott módokon fennáll.

Nagyon szépen köszönöm a választ, megírná ezt az e-mail címet, mert nem találtam sad.gif Köszönöm!

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2019-04-24 20:32
Létrehozva: #37

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(csokailona @ 2019-04-24 14:29) *
Szeretném megkérdeni, hogy mit tudok tenni abban az esetben, ha egy eladóval gondjaim vannak, a megvásárolt termék nem felel meg a valóságnak és a jogos negatív értékelésemre valószínűleg negatív értékelést adna? Régen volt lehetőség rá, hogy a levelezést elküldjem a vaterának, erre most is van valamilyen megoldás? Köszönöm!

Természetesen, a lehetőség továbbra is a megszokott módokon fennáll.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
csokailona
hozzászólás 2019-04-24 13:29
Létrehozva: #38

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szeretném megkérdeni, hogy mit tudok tenni abban az esetben, ha egy eladóval gondjaim vannak, a megvásárolt termék nem felel meg a valóságnak és a jogos negatív értékelésemre valószínűleg negatív értékelést adna? Régen volt lehetőség rá, hogy a levelezést elküldjem a vaterának, erre most is van valamilyen megoldás? Köszönöm!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-04-22 05:45
Létrehozva: #39

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(lilaliba86 @ 2019-04-21 20:30) *
Látom, hogy már inaktív a felhasználó. Remélem lesz valami foganatja smile.gif

Szerintem indítsd újra az aukció(ka)t.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
lilaliba86
hozzászólás 2019-04-21 19:30
Létrehozva: #40

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-01-01 11:58
Azonosító: 2 154 654

IDÉZET(VateraBenz @ 2019-04-03 21:25) *
Küldtem neki egy adatmódosítási felszólítást és ez reakció híján mostantól pár naponként automatikusan megismétlődik. De ezt nyilván ugyanúgy nem kapja majd meg, mint az Ön leveleit.
Viszont néhány hiábavaló felszólítás után a rendszer inaktiválja - ezt esetleg észreveszi majd és jelentkezik az ügyfélszolgálaton.
Szólok, ha netán lesz eredmény és akkor a személyes menüjében lekérheti a módosított elérhetőségeket.

Látom, hogy már inaktív a felhasználó. Remélem lesz valami foganatja smile.gif

+Quote Post

1379 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019-11-22 07:24