IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1379 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Problémás Felhasználók
lilaliba86
hozzászólás 2019-04-05 09:51
Létrehozva: #41

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-01-01 11:58
Azonosító: 2 154 654

IDÉZET(VateraBenz @ 2019-04-04 20:39) *
Ezt sajnos nem tudjuk megoldani.

Semmi baj smile.gif Bízzunk abban, hogy jelentkezni fog. Még egyszer köszönöm a segítséget.
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2019-04-04 19:39
Létrehozva: #42

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(lilaliba86 @ 2019-04-04 08:29) *
Köszönöm szépen a segítséget! Én még arra gondoltam, hogy a Vatera felületén az ÜSZ esetleg tudna-e neki egy belső rendszerüzenetet küldeni. Mert azt láttam eddig is, hogy néha fellépett és nézelődött. Ott az Üzenetek fülön talán észrevenné, hogy keresik. Én azt sem bánnám, ha az ÜSZ oda elküldené az adataimat. De ez csak egy ötlet.

Ezt sajnos nem tudjuk megoldani.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
lilaliba86
hozzászólás 2019-04-04 07:29
Létrehozva: #43

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2019-04-03 21:25) *
Küldtem neki egy adatmódosítási felszólítást és ez reakció híján mostantól pár naponként automatikusan megismétlődik. De ezt nyilván ugyanúgy nem kapja majd meg, mint az Ön leveleit.
Viszont néhány hiábavaló felszólítás után a rendszer inaktiválja - ezt esetleg észreveszi majd és jelentkezik az ügyfélszolgálaton.
Szólok, ha netán lesz eredmény és akkor a személyes menüjében lekérheti a módosított elérhetőségeket.

Köszönöm szépen a segítséget! Én még arra gondoltam, hogy a Vatera felületén az ÜSZ esetleg tudna-e neki egy belső rendszerüzenetet küldeni. Mert azt láttam eddig is, hogy néha fellépett és nézelődött. Ott az Üzenetek fülön talán észrevenné, hogy keresik. Én azt sem bánnám, ha az ÜSZ oda elküldené az adataimat. De ez csak egy ötlet.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2019-04-03 20:25
Létrehozva: #44

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(lilaliba86 @ 2019-04-03 05:29) *
Köszönöm szépen a bíztatást. Akkor nincs más teendőm, mint egy olyan ember jelentkezését várnom, aki semmit nem tud rólam, és 12 éve sunnyog a Vaterán mint valami fantom.

Óje...

Küldtem neki egy adatmódosítási felszólítást és ez reakció híján mostantól pár naponként automatikusan megismétlődik. De ezt nyilván ugyanúgy nem kapja majd meg, mint az Ön leveleit.
Viszont néhány hiábavaló felszólítás után a rendszer inaktiválja - ezt esetleg észreveszi majd és jelentkezik az ügyfélszolgálaton.
Szólok, ha netán lesz eredmény és akkor a személyes menüjében lekérheti a módosított elérhetőségeket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
lilaliba86
hozzászólás 2019-04-03 04:29
Létrehozva: #45

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2019-04-02 21:50) *
Tisztelt lilaliba86!

Jó ötlet, de még jobb lenne, ha minden hétfőn a Vatera portáján kellene jelentkeznie minden felhasználónak a személyi igazolványával mosking.gif
Komolyra fordítva a szót: elhiszem, hogy bosszantó, de ez azért elég ritka eset ahhoz, hogy emiatt rendszeresen zaklassunk minden felhasználót...
Az elmúlt pár évben személy szerint is jelentős számú tranzakció résztvevője voltam, de ilyen totálisan elérhetetlen vevővel vagy eladóval eddig nem találkoztam.
Csak abban bízhat, hogy a vevő magától kezd nyomozásba és megleli a személyes menüjében az ön elérhetőségeit vagy segítséget kér az ügyfélszolgálattól. Ez utóbbi esetben nem ússza meg az adatmódosítást sem.

Köszönöm szépen a bíztatást. Akkor nincs más teendőm, mint egy olyan ember jelentkezését várnom, aki semmit nem tud rólam, és 12 éve sunnyog a Vaterán mint valami fantom.

Óje...

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2019-04-02 20:50
Létrehozva: #46

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(lilaliba86 @ 2019-04-02 19:30) *
Vásárolt tőlem egy nullás felhasználó 2007-es regisztrációval. Annak rendje és módja szerint írtam neki, majd a rendszer visszadobta a levelem, miszerint az e-mail cím nem létezik. Felhívtam a rendszerben található telefonszámon, az előfizető kérésére nem kapcsolható. Az adataimat sem a Vaterától, sem tőlem nem tudja megkapni, mivel nem aktív az e-mail fiókja. Most mi van? Negatív oszt csá?

Tisztelt Benz!

Csak ötletként írom, hogy évente lehetne küldeni a felhasználóknak egy-egy aktiváló linket, amit ha nem aktiválnak, esetleg egy második felszólítás után inaktívvá válna a fiókjuk. Vagy valami.. Vagy bármi..

Hogy tudom vele felvenni legálisan a kapcsolatot?

Tisztelt lilaliba86!

Jó ötlet, de még jobb lenne, ha minden hétfőn a Vatera portáján kellene jelentkeznie minden felhasználónak a személyi igazolványával mosking.gif
Komolyra fordítva a szót: elhiszem, hogy bosszantó, de ez azért elég ritka eset ahhoz, hogy emiatt rendszeresen zaklassunk minden felhasználót...
Az elmúlt pár évben személy szerint is jelentős számú tranzakció résztvevője voltam, de ilyen totálisan elérhetetlen vevővel vagy eladóval eddig nem találkoztam.
Csak abban bízhat, hogy a vevő magától kezd nyomozásba és megleli a személyes menüjében az ön elérhetőségeit vagy segítséget kér az ügyfélszolgálattól. Ez utóbbi esetben nem ússza meg az adatmódosítást sem.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
lilaliba86
hozzászólás 2019-04-02 18:30
Létrehozva: #47

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Vásárolt tőlem egy nullás felhasználó 2007-es regisztrációval. Annak rendje és módja szerint írtam neki, majd a rendszer visszadobta a levelem, miszerint az e-mail cím nem létezik. Felhívtam a rendszerben található telefonszámon, az előfizető kérésére nem kapcsolható. Az adataimat sem a Vaterától, sem tőlem nem tudja megkapni, mivel nem aktív az e-mail fiókja. Most mi van? Negatív oszt csá?

Tisztelt Benz!

Csak ötletként írom, hogy évente lehetne küldeni a felhasználóknak egy-egy aktiváló linket, amit ha nem aktiválnak, esetleg egy második felszólítás után inaktívvá válna a fiókjuk. Vagy valami.. Vagy bármi..

Hogy tudom vele felvenni legálisan a kapcsolatot?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-03-26 21:10
Létrehozva: #48

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(ecollector @ 2019-03-26 21:08) *
Hepiend lett a vége, hívott a néni fia és elintéztük, türelem rózsát terem smile.gif Nem kapkodta el a dolgot smile.gif

good2.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
ecollector
hozzászólás 2019-03-26 21:08
Létrehozva: #49

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-03-05 23:20
Azonosító: 2 443 975

IDÉZET(zejopy @ 2019-03-26 11:47) *
Nem azonnal hívta, volt előzmény.
Én úgy érzem etikusnak, hogyha lehet, akkor a negatív értékelés beírása előtt egy telefont illik megpróbálni. Nem az e-mail helyett, hanem pluszban. Már jártam úgy, hogy emiatt tudott létrejönni az üzlet, és tulajdonképpen ez az eredendő cél, nem az igazságszolgáltatás. Arról nem is beszélve, hogy nekem sem mindegy, hogy TÉNYLEG mondhatom-e MAGAMNAK, hogy mindent megtettem. Mert a tükör bizony ott van az előszobában és a fürdőszobában is. Abba pedig jó nyugodtan belenézni.

Hepiend lett a vége, hívott a néni fia és elintéztük, türelem rózsát terem smile.gif Nem kapkodta el a dolgot smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-03-26 11:47
Létrehozva: #50

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(trendy17 @ 2019-03-26 05:01) *
Nem tudom,én például pipa lennék,ha azonnal felhívna az eladó vásárlás után.Igazából azt se csípem,mikor a vevő hívogat.Neten lett vásárolva a termék,neten boltoljunk már...Arról nem beszélve,hogy a szó elszáll,jobb szeretem,ha van nyoma a dolgoknak.Az más kérdés,ha valaki nem jelentkezik sokáig(mondjuk én akkor sem telefonálgatok).

Nem azonnal hívta, volt előzmény.
Én úgy érzem etikusnak, hogyha lehet, akkor a negatív értékelés beírása előtt egy telefont illik megpróbálni. Nem az e-mail helyett, hanem pluszban. Már jártam úgy, hogy emiatt tudott létrejönni az üzlet, és tulajdonképpen ez az eredendő cél, nem az igazságszolgáltatás. Arról nem is beszélve, hogy nekem sem mindegy, hogy TÉNYLEG mondhatom-e MAGAMNAK, hogy mindent megtettem. Mert a tükör bizony ott van az előszobában és a fürdőszobában is. Abba pedig jó nyugodtan belenézni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
trendy17
hozzászólás 2019-03-26 05:01
Létrehozva: #51

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-14 08:24
Azonosító: 353 034

IDÉZET(ecollector @ 2019-03-22 23:02) *
A múltkorival kibékültem, úgy kétnaponta küldök egy sablonlevelet, hogy mondja már meg hova küldjem, amire ő nem válaszol, így szép az élet smile.gif Az már jobban aggaszt, hogy egy 21000 forintos tételt ütött le tegnap, a vaterás számon meg a néni nem tud semmiről, aztán meg kinyom, ha hívom - ez azért frusztráló, a legutóbbit legalább kifizette smile.gif

Nem tudom,én például pipa lennék,ha azonnal felhívna az eladó vásárlás után.Igazából azt se csípem,mikor a vevő hívogat.Neten lett vásárolva a termék,neten boltoljunk már...Arról nem beszélve,hogy a szó elszáll,jobb szeretem,ha van nyoma a dolgoknak.Az más kérdés,ha valaki nem jelentkezik sokáig(mondjuk én akkor sem telefonálgatok).

+Quote Post
ecollector
hozzászólás 2019-03-22 23:02
Létrehozva: #52

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2019-03-22 22:10) *
Ha kifizeti a terméket, akkor szerintem a világon semmi gond nincs vele. Az meg legyen az ő baja, ha utána nem jut hozzá.
Mondjuk, egy már kifizetett traktort kínos lehet egy másfél szobás panelben tovább tárolni, de ha ennél kisebb termékről van szó, akkor még a raktározás sem lehet nagy gond. mosking.gif

A múltkorival kibékültem, úgy kétnaponta küldök egy sablonlevelet, hogy mondja már meg hova küldjem, amire ő nem válaszol, így szép az élet smile.gif Az már jobban aggaszt, hogy egy 21000 forintos tételt ütött le tegnap, a vaterás számon meg a néni nem tud semmiről, aztán meg kinyom, ha hívom - ez azért frusztráló, a legutóbbit legalább kifizette smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2019-03-22 22:10
Létrehozva: #53

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(ecollector @ 2019-03-22 10:53) *
Panaszkodtam a múltkor a vevőre, aki fizet, de nem küld címet, tegnap megint leütötte egy termékem, hívtam a vaterén megadott számot, egy kedves öreg néni jelentkezett, akinek a nevében licitál a fia - de nem tud semmit semmiről. Ígérte, hogy szól neki, és a fiú azonnal fel fog hívni, ez tegnap reggel óta nem történt meg... Az előbb ismét hívtam, egyszerűen kinyomott. Ahogy nézem másnak is volt vele gondja, kilencből egy már semleges "nem jelentkezett" kommenttel... https://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...feedback_type=1

Ha kifizeti a terméket, akkor szerintem a világon semmi gond nincs vele. Az meg legyen az ő baja, ha utána nem jut hozzá.
Mondjuk, egy már kifizetett traktort kínos lehet egy másfél szobás panelben tovább tárolni, de ha ennél kisebb termékről van szó, akkor még a raktározás sem lehet nagy gond. mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
ecollector
hozzászólás 2019-03-22 10:53
Létrehozva: #54

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Panaszkodtam a múltkor a vevőre, aki fizet, de nem küld címet, tegnap megint leütötte egy termékem, hívtam a vaterén megadott számot, egy kedves öreg néni jelentkezett, akinek a nevében licitál a fia - de nem tud semmit semmiről. Ígérte, hogy szól neki, és a fiú azonnal fel fog hívni, ez tegnap reggel óta nem történt meg... Az előbb ismét hívtam, egyszerűen kinyomott. Ahogy nézem másnak is volt vele gondja, kilencből egy már semleges "nem jelentkezett" kommenttel... https://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...feedback_type=1

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-03-05 19:08
Létrehozva: #55

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Javaslom a megfelelő helyre:
https://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...uh4PPmPsc-cRPIk
A szokásos mondatot már nem teszem hozzá.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2019-02-28 12:07
Létrehozva: #56

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Bigdept @ 2019-02-26 08:48) *
unsure.gif
Van egy felhasználó...

Szerződéses partner, a termékei csak pár napja elérhetőek. Gondolom ezért nem volt még eladása, illetve sokan félhetnek nullás felhasználótól nagy értékű műszaki cikket venni.
Az árképzéshez nem tudok hozzászólni smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-02-27 21:55
Létrehozva: #57

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

unsure.gif
Van egy felhasználó, aki kettő névvel van regisztrálva, NÉV, és NÉV1 néven.
- NÉV 2017.03.30-án regisztrált, és 2017.09.11-én lépett be utoljára. Nem adott el semmit, és nincs eladó terméke.
- NÉV1 2019.01.22-én regisztrált, és 2019.02.25-én lépett be utoljára. Nem adott el semmit, és 226 eladó terméke van.
Azt, hogy nem adott el semmit abból gondolom, hogy nincs egyetlen értékelése sem. Nem tudom, hogy ilyen lehet-e, azaz, van-e olyan, hogy valaki értékelés-mentesen működjön. Mind a két esetben kereskedői fiókról van, azaz, szerződéses vállalkozásról van szó.
A vállalkozásnak van saját honlapja is, és részt vesz a "Megbízható bolt" programban, a külső oldalon pedig rengeteg értékélése van. Többnyire pozitívak, de vannak keserűek is. Időrend, hangvétel, stílusok alapján nem gondolom, hogy ezek műértékelések lennének, amit egyvalaki szorgalmasan művel. Csak kicsit furcsa, hogy a "Megbízható bolt" programban több értékeléssel rendelkezik, mint nála nagyobb cégek, bár ez lehet, hogy azért van, mert eléggé "kurrens" termékeket árul, agresszívan nyomott áron.

Ami furcsa, hogy jellemzően menő műszaki dolgokat árul, mindenkinél olcsóbban, még a nagy kínai webshopoknál is olcsóbban, akik EU raktárból, vagy vámbiztosítással árulnak, az árak kb. a közvetlen kínai raktárból küldött áruknak felelnek meg, amire helyben áfát és vámot nyomnak, így mindjárt nem is olyan olcsó. Felmerült bennem, hogy drop-ship eset, bár az áruk helye itt van, a Vaterán is, és a saját oldalán is, és 48-36 órás kiküldési időket vállal a saját oldalán is, és az értékelések szerint ez így is van, ráadásul GLS -el postáz, és "természetesen" ingyen. A külső értékelésekből kiolvasható, hogy az árakat valami "központ"szabja meg náluk, nekik itt helyben erre nincs ráhatásuk. Az árak óránként 2x frissülnek az árfolyamoknak megfelelően. Ez vajon a vaterás hirdetéseket hogy érinti?
Összességében az zavar, hogy miként lehet az, hogy baromi olcsón, mindenkinél olcsóbban árul itt a Vaterán, és mégsem adott el semmit a mai napig. (Vagyis nincsenek értékelések) Ugyanazokat a cuccokat árulják más cégek is itt a Vaterán, jóval drágábban, azoktól meg vesznek, értékelik őket. (Azért nem írok valódi felhasználói nevet, mert nem a felhasználóval van bajom, csak a jelenséget nem értem)
blink.gif

Szia! Ritkán jössz.smile.gif
A kereskedői fiók nem feltétlenül szerződéses. Csak annyi, hogy nem hobbiból vaterázik, hanem számlaadó.
A részletes keresőben meg tudod nézni, hogy valóban nem volt-e eladása. Viszonylag fiatal regisztráció, nem feltétlenül baj, hogy még nem adott el. Sokszor a nagyon olcsó dolog visszatartó erő is lehet. És a nulla értékelés sem növeli a vásárlási kedvet.
Volt egy vevőm, azért váltott nevet, mert elfelejtette a jelszót és az e-mail címe is megváltozott, de nem jutott eszébe írni az ÜSZ-nak.
A helyedben azért írnék az ÜSZ-nak, mert sosem lehet tudni... mostanában nem volt nagy lehúzás, szerintem valamilyen szinten a Vatera felkészültebb, mint régen volt, de az ördög nem alszik. Ha az ÜSZ-nak írsz, akkor nem citálod a nevét nyilvánosság elé, mégis meg lesz nézve. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pompea
hozzászólás 2019-02-27 20:06
Létrehozva: #58

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-01-01 14:44
Azonosító: 2 424 955

unsure.gif
- NÉV 2017.03.30-án regisztrált, és 2017.09.11-én lépett be utoljára. Nem adott el semmit, és nincs eladó terméke.
- NÉV1 2019.01.22-én regisztrált, és 2019.02.25-én lépett be utoljára. Nem adott el semmit, és 226 eladó terméke van.
Azt, hogy nem adott el semmit abból gondolom, hogy nincs egyetlen értékelése sem. Nem tudom, hogy ilyen lehet-e, azaz, van-e olyan, hogy valaki értékelés-mentesen működjön. Mind a két esetben kereskedői fiókról van, azaz, szerződéses vállalkozásról van szó.
A vállalkozásnak van saját honlapja is, és részt vesz a "Megbízható bolt" programban, a külső oldalon pedig rengeteg értékélése van. Többnyire pozitívak, de vannak keserűek is. Időrend, hangvétel, stílusok alapján nem gondolom, hogy ezek műértékelések lennének, amit egyvalaki szorgalmasan művel. Csak kicsit furcsa, hogy a "Megbízható bolt" programban több értékeléssel rendelkezik, mint nála nagyobb cégek, bár ez lehet, hogy azért van, mert eléggé "kurrens" termékeket árul, agresszívan nyomott áron.

Ami furcsa, hogy jellemzően menő műszaki dolgokat árul, mindenkinél olcsóbban, még a nagy kínai webshopoknál is olcsóbban, akik EU raktárból, vagy vámbiztosítással árulnak, az árak kb. a közvetlen kínai raktárból küldött áruknak felelnek meg, amire helyben áfát és vámot nyomnak, így mindjárt nem is olyan olcsó. Felmerült bennem, hogy drop-ship eset, bár az áruk helye itt van, a Vaterán is, és a saját oldalán is, és 48-36 órás kiküldési időket vállal a saját oldalán is, és az értékelések szerint ez így is van, ráadásul GLS -el postáz, és "természetesen" ingyen. A külső értékelésekből kiolvasható, hogy az árakat valami "központ"szabja meg náluk, nekik itt helyben erre nincs ráhatásuk. Az árak óránként 2x frissülnek az árfolyamoknak megfelelően. Ez vajon a vaterás hirdetéseket hogy érinti?
Összességében az zavar, hogy miként lehet az, hogy baromi olcsón, mindenkinél olcsóbban árul itt a Vaterán, és mégsem adott el semmit a mai napig. (Vagyis nincsenek értékelések) Ugyanazokat a cuccokat árulják más cégek is itt a Vaterán, jóval drágábban, azoktól meg vesznek, értékelik őket. (Azért nem írok valódi felhasználói nevet, mert nem a felhasználóval van bajom, csak a jelenséget nem értem)
blink.gif

Felhasználónév nélkül nincs több ötletem, kérdezd Vatera Benz-t talán ő tudja.

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2019-02-27 18:58
Létrehozva: #59

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 16:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(pompea @ 2019-02-26 18:35) *
Nagyker és mi halandók nem vásárolhatunk tőle csak a cégek?

Normál módon vannak hirdetve a termékek, én pl. betettem egyet figyelőbe, a tegnap pedig valaki kérdezett egy termékkel kapcsolatban, amire egy órán belül válaszolt is.

IDÉZET(pompea @ 2019-02-26 14:51) *
Az hogy nem kap értékelést még nem jelent semmit (ő adott).
Az eladó értékelése alapján számláz a Vatera.
Az ingyen GLS viszont már húzós lehet pénzben (legolcsóbb Foxpost, MPL csomagautomaták).

A felhasználó összefoglaló oldalán elvileg minden értékelés látszik, de lehet szűrni is, arra, hogy adta vagy kapta, de semmi...

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
pompea
hozzászólás 2019-02-26 18:35
Létrehozva: #60

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-01-01 14:44
Azonosító: 2 424 955

unsure.gif

blink.gif

Nagyker és mi halandók nem vásárolhatunk tőle csak a cégek?

+Quote Post

1379 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019-11-20 06:39