IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

6 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Érme, Pénz Papírpénz
citrom121
hozzászólás 2011-07-06 12:05
Létrehozva: #21

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-11-30 12:51
Azonosító: 863 425

Valami változtatás történt, de rossz irányban. Eddig, ha az "érme, pénz..." után a "külföldi pénzérme" kategóriára léptem, utána bal oldalon lent a keresőbe elég volt egy betűt beírni, például "f", és felajánlotta azokat, amelyik országból és változatból már kerestem érméket. Például finn, finnország, francia polinézia, francia polynézia, franci-polinezia, minthogy mindezen országnévvel tettek már fel érméket eladók. Most a teszveszen ez még mindig így van, de a vaterán mindez a múlté. Illetve végig be kell írni például a "spanyol" szót, és akkor hoz fel nekem öt vagy hat olyan változatot, amikre nincs is szükségem, olyan címszóval soha nem is kerestem érméket. Ha már nincs országonkénti lista, mint a múltban, legalább ne nehezítsék már tovább a keresést. Állítsák már vissza azt a lehetőséget, ami volt, és a teszveszen van jelenleg is!
Go to the top of the page

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2011-06-27 09:15
Létrehozva: #22

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2007-03-01 13:18
Azonosító: 152

IDÉZET(bardock87 @ 2011-06-11 11:53) *
Tisztelettel kérdezném, hogy meddig tartanak még a "folyamatban lévő átalakítások" ? Nem látok semmi változást az ügyben HÓNAPOK ÓTA, és amint ezt már korábban is írtam közös érdekünk lenne a kategóriák ésszerű elrendezése.

Kedves bardock87!

A nagy kategóriaátalakítási folyamatok ismét elindultak. És mint a korábbi üzenetben is írtam, amint az igények és az új projekt alapjai "találkoznak", a szükséges módosításokat létrehozzuk. A következő 1 hónapban a Bélyeg kategóriában nem lesznek még módosítások, de az utána következő időszakra be van tervezve, ami azt jelenti, hogy a nyári hónapok során, az összes kategória, egyesével, felülvizsgálaton és a szükséges módosításokon esik át.

Köszönjük a türelmet!

Kategóriamenedzsment csoport.

+Quote Post
bardock87
hozzászólás 2011-06-11 10:53
Létrehozva: #23

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-23 17:06
Azonosító: 51 023

IDÉZET(Vatera Kategóriák @ 2011-03-09 12:21) *
Kedves gabor0514!
Észrevételét köszönjük, a folyamatban lévő átalakítások tervezésénél figyelembe fogjuk venni, és amint az igények és az új projekt alapjai "találkoznak", a szükséges módosításokat létrehozzuk.

Köszönjük a türelmét,
a Vatera Kategóriamenedzsment csapata

Tisztelettel kérdezném, hogy meddig tartanak még a "folyamatban lévő átalakítások" ? Nem látok semmi változást az ügyben HÓNAPOK ÓTA, és amint ezt már korábban is írtam közös érdekünk lenne a kategóriák ésszerű elrendezése.

+Quote Post
Vatera Kategóriá...
hozzászólás 2011-03-09 11:21
Létrehozva: #24

Fórumozó

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2007-03-01 13:18
Azonosító: 152

IDÉZET(gabor0514 @ 2011-02-12 08:54) *
Tisztelt Vatera!

Maximálisan egyetértve az előttem szólókkal, kérjük vissza az érméknél a régi (orszángonkénti) kategorizálás lehetőségét, ez az *** -en is így van. Ha lehet akkor ne visszafelé fejlődjünk....

köszönettel egy régi vaterás

Kedves gabor0514!

Észrevételét köszönjük, a folyamatban lévő átalakítások tervezésénél figyelembe fogjuk venni, és amint az igények és az új projekt alapjai "találkoznak", a szükséges módosításokat létrehozzuk.

Köszönjük a türelmét,
a Vatera Kategóriamenedzsment csapata

+Quote Post
gabor0514
hozzászólás 2011-02-12 08:54
Létrehozva: #25

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-12 08:44
Azonosító: 1 425 595

Tisztelt Vatera!

Maximálisan egyetértve az előttem szólókkal, kérjük vissza az érméknél a régi (orszángonkénti) kategorizálás lehetőségét, ez az *** -en is így van. Ha lehet akkor ne visszafelé fejlődjünk....

köszönettel egy régi vaterás

+Quote Post
tjocii
hozzászólás 2011-02-09 07:22
Létrehozva: #26

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-06 22:48
Azonosító: 15 972

saját véleményem az ügyben ismert . Ez a kategória szinte teljes ellehetetlenítésével egyenlő sajnos .
Csökken a forgalom , csökken a vevői aktivitás .
Tudom , hogy ez a kategória a maga 40-45000 aukciójával nem nagy a többihez képest , de azért kéne erre is figyelni .

+Quote Post
csecso103
hozzászólás 2011-02-08 21:37
Létrehozva: #27

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-13 18:08
Azonosító: 1 158 546

IDÉZET(bardock87 @ 2011-02-08 12:02) *
Tisztelt vatera!

Mindamellett, hogy maximálisan egyetértek azzal, hogy egy fejlesztés jót tesz egy oldalt használó közösségnek, de ez csak abban az esetben van így, ha kikérik az azt használók véleményét. Hogy az Érme, pénz, papírpénz kategória a gyűjteménybe került az egy magyarázható döntés volt, nem ellenzem, de egy több éves fejlesztés után kialakult, és végletekig leegyszerűsített ezáltal használható struktúra szétbombázása szerintem teljesen felesleges volt. Ez a változtatás nem olyan ami jobbá tette az oldalt, csak még új, és a felhasználók nehezen viselik a változást, de majd megbékélnek vele. Ezzel nem is akarunk megbékélni. A érme, pénz papírpénzen belül legyen szétválasztva a magyar és a külföldi érmék, papírpénzek kategóriák, az utóbbin belül pedig legyenek országok szerint tovább bontva a kontinensek termékei. Egyszóval a régi struktúrát kérnénk vissza. Tudomásul vesszük hogy egy ilyen változás többlépcsős folyamat, nem megy egyik napról a másikra és időre van szükségük, de szögezzük le, hogy nem csak nekünk sürgős, a vatera is jelentős pénztől és ügyfelektől esik el emiatt.
Tisztelettel kérdezném, hogy mikorra várható a fejlesztés befejezése és a régi rendszer kategóriastruktúrájának visszaállítása?

Maximálisan egyetértek ,és én is mint mások ugyan ezt kértem,jeleztük az illetékesek felé de többnyire nem is válaszolnak vagy ha mégis akkor az értelmetlen és ködös.Nagyon sajnálatos hogy ez így van.Valahogy olyan érzés mintha bemennék egy étterembe ahol mint vendég elvileg én vagyok a főnök,de annak ellenére hogy én fizetek,mégis a pincér határozza meg hogy mit kapok,ha tetszik ha nem.

+Quote Post
bardock87
hozzászólás 2011-02-08 12:02
Létrehozva: #28

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-23 17:06
Azonosító: 51 023

Tisztelt vatera!

Mindamellett, hogy maximálisan egyetértek azzal, hogy egy fejlesztés jót tesz egy oldalt használó közösségnek, de ez csak abban az esetben van így, ha kikérik az azt használók véleményét. Hogy az Érme, pénz, papírpénz kategória a gyűjteménybe került az egy magyarázható döntés volt, nem ellenzem, de egy több éves fejlesztés után kialakult, és végletekig leegyszerűsített ezáltal használható struktúra szétbombázása szerintem teljesen felesleges volt. Ez a változtatás nem olyan ami jobbá tette az oldalt, csak még új, és a felhasználók nehezen viselik a változást, de majd megbékélnek vele. Ezzel nem is akarunk megbékélni. A érme, pénz papírpénzen belül legyen szétválasztva a magyar és a külföldi érmék, papírpénzek kategóriák, az utóbbin belül pedig legyenek országok szerint tovább bontva a kontinensek termékei. Egyszóval a régi struktúrát kérnénk vissza. Tudomásul vesszük hogy egy ilyen változás többlépcsős folyamat, nem megy egyik napról a másikra és időre van szükségük, de szögezzük le, hogy nem csak nekünk sürgős, a vatera is jelentős pénztől és ügyfelektől esik el emiatt.
Tisztelettel kérdezném, hogy mikorra várható a fejlesztés befejezése és a régi rendszer kategóriastruktúrájának visszaállítása?

+Quote Post
citrom121
hozzászólás 2011-01-31 09:41
Létrehozva: #29

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(citrom121 @ 2011-01-26 10:18) *
... Ráadásul az ország nevét általában kétféle módon is be kell írni, mert ha az eladó "finn" megjelöléssel tette fel az érmét, nem jelenik meg az, amit "Finnország" címszó alatt tettek fel. ..

Sőt, rájöttem, hogy van ahol háromféle keresés kell. Például brazil, Brazilia, Brazília. Mert az sem mindegy, hogy az eladó rövid- vagy hosszú í-vel tette fel az érmét. És csak azok az érmék jönnek fel a keresésre, amiket úgy jelöltek, ahogy a keresést indítom.

+Quote Post
oroszlan888
hozzászólás 2011-01-27 16:33
Létrehozva: #30

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-02-02 19:40
Azonosító: 453 034

IDÉZET(citrom121 @ 2011-01-26 10:18) *
Tényleg nagyon macerás ez a keresési mód. Lemegy a Nap, mire végignézem az érméket. Ráadásul az ország nevét általában kétféle módon is be kell írni, mert ha az eladó "finn" megjelöléssel tette fel az érmét, nem jelenik meg az, amit "Finnország" címszó alatt tettek fel. Ráadásul éppen a finn érméknél több mint fele euro érme, amit korábban ki lehetett szűrni az "euroig" keresési móddal. Két hónap türelmi időt kértek a keresés könnyítésére, abból egy hónap lassan letelik. De nem válaszoltak a kérdésemre, hogy várhatóan mikortól áll vissza a régi keresési lehetőség. Lehet, hogy csak mi társalgunk, de a kutyát nem érdekli.

Igen, szerintem is sokkal jobb volt a régi módszer. De én még a személyes menüt is visszasírnám, az is jobb volt régen a " Vatera " idejében. mad.gif Most állandóan az értékelések ugrik be, akkor is ha nem kell értékelni.

+Quote Post
citrom121
hozzászólás 2011-01-26 10:18
Létrehozva: #31

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tényleg nagyon macerás ez a keresési mód. Lemegy a Nap, mire végignézem az érméket. Ráadásul az ország nevét általában kétféle módon is be kell írni, mert ha az eladó "finn" megjelöléssel tette fel az érmét, nem jelenik meg az, amit "Finnország" címszó alatt tettek fel. Ráadásul éppen a finn érméknél több mint fele euro érme, amit korábban ki lehetett szűrni az "euroig" keresési móddal. Két hónap türelmi időt kértek a keresés könnyítésére, abból egy hónap lassan letelik. De nem válaszoltak a kérdésemre, hogy várhatóan mikortól áll vissza a régi keresési lehetőség. Lehet, hogy csak mi társalgunk, de a kutyát nem érdekli.

+Quote Post
csecso103
hozzászólás 2011-01-25 12:50
Létrehozva: #32

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(tjocii @ 2011-01-24 21:24) *
szerintem ez a kicsi feltöltésszám miatt nem fog megvalósulni

Talán éppen ezért kicsi a feltöltés szám!

+Quote Post
tjocii
hozzászólás 2011-01-24 21:24
Létrehozva: #33

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(csecso103 @ 2011-01-23 10:15) *
Tisztelt Illetékes(ek)!

Érdeklődni szeretnék hogy mikorra várható a "nagy moderálások" vége,és ha ez meg történt lesz e újabb kategória bontás ? Pl. az európai bankjegyeket országok szerint?

Várom válaszuk!Üdvözlettel: csecso103

szerintem ez a kicsi feltöltésszám miatt nem fog megvalósulni

+Quote Post
csecso103
hozzászólás 2011-01-23 10:15
Létrehozva: #34

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Illetékes(ek)!

Érdeklődni szeretnék hogy mikorra várható a "nagy moderálások" vége,és ha ez meg történt lesz e újabb kategória bontás ? Pl. az európai bankjegyeket országok szerint?

Várom válaszuk!Üdvözlettel: csecso103

+Quote Post
kategoriamoderat...
hozzászólás 2010-12-27 10:05
Létrehozva: #35

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-13 10:46
Azonosító: 937 266

IDÉZET(tjocii @ 2010-12-27 09:31) *
smile.gif
persze így is menne , hogy keresőszavas kereséssel tenném - jópár lehetőség / svéd , Svédország , svédo stb /, sokkal több idő - , de én azt hittem az a "svéd korona" rész azért van ott ,hogyha azt beikszelem , akkor csak azokat írja ki smile.gif

Tisztelt tjoci!

A Pénznemekre való szűkítés - mivel új funkció a paraméter kezelés az oldalon- jelenleg még kulcsszavas keresőként működik!
Ez azt jelenti, hogy ha pl. svéd koronát keres paraméteres szűkítéssel, akkor amely aukciónak szerepel a leírásában és/vagy megnevezésében a "svéd" és a "korona" szó, azokat az aukciókat kilistázza a rendszer.
Ez a típusú szűkítés azért jött létre, mert még kevesen használják a paramétereket!

Türelmét és megértését kérjük!

Üdvözlettel:
Vatera csapata

+Quote Post
tjocii
hozzászólás 2010-12-27 09:31
Létrehozva: #36

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2010-12-27 09:15) *
Ha kihagyod azt, hogy korona?
Ill. bonyolultabb, de próbáltad azt, hogy "-magyar -cseh" ...?

smile.gif
persze így is menne , hogy keresőszavas kereséssel tenném - jópár lehetőség / svéd , Svédország , svédo stb /, sokkal több idő - , de én azt hittem az a "svéd korona" rész azért van ott ,hogyha azt beikszelem , akkor csak azokat írja ki smile.gif

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2010-12-27 09:15
Létrehozva: #37

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 16:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(tjocii @ 2010-12-27 09:03) *
Kedves Illetékes !

szeretném megkérdezni , hogy a szűkítés milyen stádiumban van , ugyanis nálam elég gyakran hibádzik sad.gif
IE , chrome , firefox böngészővel próbálva.

példa: gyűjteménynél csak svéd bankjegyeket akarok nézni.
x az érvényes pénznemekhez , svéd korona .... erre kirakja a cseh koronákat , Ausztria koronákat - már nem is érvényes - , magyar koronákat - szintén nem érvényes -
Köszönöm , és nem nézem le a munkájukat , de ez sajnos így használhatatlan sad.gif

Ha kihagyod azt, hogy korona?
Ill. bonyolultabb, de próbáltad azt, hogy "-magyar -cseh" ...?

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
tjocii
hozzászólás 2010-12-27 09:03
Létrehozva: #38

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Illetékes !

szeretném megkérdezni , hogy a szűkítés milyen stádiumban van , ugyanis nálam elég gyakran hibádzik sad.gif
IE , chrome , firefox böngészővel próbálva.

példa: gyűjteménynél csak svéd bankjegyeket akarok nézni.
x az érvényes pénznemekhez , svéd korona .... erre kirakja a cseh koronákat , Ausztria koronákat - már nem is érvényes - , magyar koronákat - szintén nem érvényes -
Köszönöm , és nem nézem le a munkájukat , de ez sajnos így használhatatlan sad.gif

+Quote Post
citrom121_v
hozzászólás 2010-12-16 20:22
Létrehozva: #39

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-12-16 20:15
Azonosító: 1 415 248

Igyekszem türelmesnek lenni a kereső használatával kapcsolatos anomáliák kapcsán, remélve, hogy most már lassan sor kerülhet a finomításra. Hosszadalmasabb, és sokkal körülményesebb mődon keresgélek érméket, de lassan megszoktam, ha belenyugodni nem is tudtam. Sajnálatosan azt tapasztalom a mai napon, hogy történt változás, csak nem a jó-, hanem a rossz irányba. Például az érme, pénz, papírpénz kategoriában rámegyek mondjuk Finnország, Spanyolország, Málta szavakra, és a legkülönbözőbb országokból jönnek fel euro érmék. Ez már kész káosz. Korábban lehetőség volt kizárni az egyes országokon belül az euro érmék megjelenését - én is ezt tettem, mert azok nem érdekelnek - most meg nemhogy kizárni nem lehet azokat, de megjelenik az említett országoknál görög, olasz, luxemburgi meg a jó ég tudja, milyen ország euro érméje. De spanyol címszóra is feljön Cook-szigeteki meg más - nem euro - érme. Így akarták megkönnyíteni a keresést???? blink.gif

+Quote Post
baxi2
hozzászólás 2010-12-11 12:11
Létrehozva: #40

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-06 08:37
Azonosító: 18 884

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2010-12-06 10:18) *
Kedves zpepe26!

A közlemény rovatban feltüntetett információt idézem: struktúra átalakítási javaslatokat kissé háttérbe szorítva, nem áll módunkban ezeket azonnal feldolgozni, de köszönjük az észrevételeket - mindenképp figyelembe fogjuk venni a nagy moderálást követő munkafolyamatok során.

Kérjük, segítsék a munkánkat, türelemmel és megértéssel.

Üdvözlettel:
Vatera csapata

Kedves Vatera csapat!

Csak hogy mindenki számára világos legyen a válasz: Nem nagyon érdekli Önöket, hogy az adott kategóriát használók milyen kategóriabontást szeretnének, inkább megmagyarázzák, hogy bármennyire is nem látják a Felhasználók ennek a hasznos oldalát (és ezt többször jelzik is), akkor is így van jól és így is marad, a vélemény nem annyira fontos mint a türelmes várakozás. Ezt a gyűjtőtársak nevében is "köszönöm"

+Quote Post

6 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2024-02-26 05:20