IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

126 Oldal V  « < 123 124 125 126 >  
Reply to this topicStart new topic
> Személyes Menü, Termékfeltöltő lap, eladás és vásárlás menük, egyéb almenük
Shatzi
hozzászólás 2007-11-15 13:17
Létrehozva: #2481

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-07-06 21:45
Azonosító: 15 962

Sziasztok!
Egy kis segítség kéne abban hogy az Eladott áruk alatt található termékek közül egy párat szeretnék eltüntettni ugyanis már lezárult az adásvétel és zavaró hogy még mindig ott vannak.Meglehet csak nagyon béna vagyok még hozzá de van rá mód hogy töröljem ezeket a tételeket valahogy?

Előre is köszi
Go to the top of the page

+Quote Post
Krisztocska
hozzászólás 2007-09-15 19:31
Létrehozva: #2482

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-22 11:52
Innen: Kazincbarcika
Azonosító: 6 497

IDÉZET(scaevola @ 2007-09-15 17:22) *
Szia!

Meguntam. Áttértem küső html szerkesztőre és onnan másolom most már be, így jó. Ajánlom Neked is. DmT.

Szia Scaevola!

Én nem fogok sehol semmit szerkesztgetni. Ezt megtettem már egy helyen, ott működik a módszerem. Ha itt nem, már nem izgat. Olyan, amilyen.
Meg igazság szerint sem kedvem, sem türelmem html-ben szerkesztgetni. Annyira azért nem vagyok profi. Elég volt egyszer. wink.gif

+Quote Post
tusi74
hozzászólás 2007-09-15 17:38
Létrehozva: #2483

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Innen: Hungary
Azonosító: 35

IDÉZET(fgbfgbffgbvfdbf @ 2007-09-15 17:57) *
köszönöm szépen
mégegyre szükségem lenne
a neve Fruzsila
és mégegyszer köszönöm

Szívesen!  rolleyes.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=360376

--------------------
"Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyenek észre ott, ahol vagy, de nagyon hiányozz onnan, ahonnan elmentél." Victor Hugo

+Quote Post
fgbfgbffgbvfdbf
hozzászólás 2007-09-15 16:57
Létrehozva: #2484

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-07-23 16:17
Azonosító: 17 370

köszönöm szépen
mégegyre szükségem lenne
a neve Fruzsila
és mégegyszer köszönöm

+Quote Post
tusi74
hozzászólás 2007-09-15 16:42
Létrehozva: #2485

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 35

IDÉZET(fgbfgbffgbvfdbf @ 2007-09-15 17:34) *
Sziasztok
Hogyan lehetne rákeresni egy felhasználóra?
A felhasználóneve : KOVZMAN
Ha valaki berakná a linket amin keresztül feltudom venni a kapcsolatot a felhasználóval megköszönöm.
előre is köszönöm
Gergő

Itt van a felhasználó adatlapja: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=205484 Viszont mivel jelenleg nincs fent terméke, de neked van, ezért megkérheted egy régebbi adásvételi partnerét, hogy üzenje meg neki, hogy keresed, és egy termékeden keresztül vegye fel Veled a kapcsolatot.

Általában pedig úgy tudsz felhasználóra rákeresni, hogy Részletes keresés, azonbelül Felhasználó keresése.

A hozzászólást -tusi74- szerkesztette a következő időpontban: 2007-09-15 16:43

--------------------
"Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyenek észre ott, ahol vagy, de nagyon hiányozz onnan, ahonnan elmentél." Victor Hugo

+Quote Post
fgbfgbffgbvfdbf
hozzászólás 2007-09-15 16:34
Létrehozva: #2486

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-07-23 16:17
Azonosító: 17 370

Sziasztok
Hogyan lehetne rákeresni egy felhasználóra?
A felhasználóneve : KOVZMAN
Ha valaki berakná a linket amin keresztül feltudom venni a kapcsolatot a felhasználóval megköszönöm.
előre is köszönöm
Gergő

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2007-09-15 16:22
Létrehozva: #2487

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(Krisztocska @ 2007-09-15 17:08) *
Szia!

Sajnos, még mindig fennáll a probléma, de most még kiegészült: végignéztem a régebbi aukcióimat. Ki akartam javítani a hibákat, pl. plusz sor, középre helyezés, ilyesmik, erre mikor tovább megyek a következő oldalra, ott már teljesen másképp néz ki az egész! Az alja kerül felülre, más lesz a betűméret, sőt a típus is!!!! wacko.gif Kész vagyok komolyan! Hagyom a fenébe az egészet.
Ha hibákat láttok rajta bocs, nem az én hibám.... smile.gif

Szia!

Meguntam. Áttértem küső html szerkesztőre és onnan másolom most már be, így jó. Ajánlom Neked is. DmT.

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
Krisztocska
hozzászólás 2007-09-15 16:08
Létrehozva: #2488

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(scaevola @ 2007-09-12 20:11) *
Szia Krisztocska!

Hasonló problémák jelentkeznek nálam is. Bemásolás után, ha + üres sor van, átváltok szövegesre és ott törlöm a felesleges sorokat. Remélem nem sokáig. DmT.

Szia!

Sajnos, még mindig fennáll a probléma, de most még kiegészült: végignéztem a régebbi aukcióimat. Ki akartam javítani a hibákat, pl. plusz sor, középre helyezés, ilyesmik, erre mikor tovább megyek a következő oldalra, ott már teljesen másképp néz ki az egész! Az alja kerül felülre, más lesz a betűméret, sőt a típus is!!!! wacko.gif Kész vagyok komolyan! Hagyom a fenébe az egészet.
Ha hibákat láttok rajta bocs, nem az én hibám.... smile.gif

+Quote Post
scaevola
hozzászólás 2007-09-12 19:11
Létrehozva: #2489

Mérges fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Innen: Mezőberény
Azonosító: 40

IDÉZET(Krisztocska @ 2007-09-04 20:40) *
Kedves Adminok!

Az utóbbi időben sajnos rendszeresen elmásznak a terméklap formázásai. Ráadásul, mivel sokat hosszabbítgatok, fogalmam sincs, mennyi idő múlva veszem észre. Amíg nem használtam HTML-t, ezzel nem volt problémám, azóta viszont rendszeres.
Mi az oka, és mikor szűnik meg?

Köszi és üdv. smile.gif

Szia Krisztocska!

Hasonló problémák jelentkeznek nálam is. Bemásolás után, ha + üres sor van, átváltok szövegesre és ott törlöm a felesleges sorokat. Remélem nem sokáig. DmT.

--------------------
Demagógiáról akkor beszélhetnénk, ha azt mondanám amivel a főnököm megbízott, hogy mondjak és azt tűzön-vízen át végrehajtanám.
Megélheted a száz évet, ha lemondasz mindarról, ami miatt megérné megélni a száz évet. (Woody Allen)

+Quote Post
Krisztocska
hozzászólás 2007-09-12 18:12
Létrehozva: #2490

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-09-12 16:29) *
Kedves Krisztocska!

Köszönjük a pontos információkat! A leírtakat továbbítottuk a fejlesztő kollégák felé.
Addig is javasoljuk próbálja meg közvetlenül az eredeti leírásból a html kódot kimásolni
és azt beilleszteni a html mezőbe az új aukciónál.

Kedves Adminok!

Köszönöm a választ. Sajnos, úgy is előfordul..., de azért kösz. smile.gif

üdv.
Krisztocska

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2007-09-12 15:29
Létrehozva: #2491

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 32

IDÉZET(Krisztocska @ 2007-09-07 18:10) *
Például ennél az aukciómnál 35200015 lett egy csomó sorköz, amit nem én raktam oda. Úgy készítem a terméklapjaimat, hogy már meglévőket copyzok, és kijavítom a szöveget az odaillőre. Ezt máshol is így csinálom, nem szokott gondot okozni.
Ezek szoktak megjelenni többszörösen maguktól:
<p align="center"> </p> ezek csinálják nekem oda a szüneteket.
Van, amikor a középre illesztés tűnik el, és a sor elejére kerül a szöveg, van, amikor a vastagítás szűnik meg.... nagyjából kijavítgattam az aukciókat, de szinte mindnek a számát beírhattam volna.
Van, amit úgy hagytam, mert se időm, se kedvem ezeket javítgatni.
Szóval nem durva változásokról van szó, de bosszantó, miután egy csomó időm elmegy az aukciók létrehozásával, a leírás csinosítgatásával.
Köszönöm!

Kedves Krisztocska!

Köszönjük a pontos információkat! A leírtakat továbbítottuk a fejlesztő kollégák felé.
Addig is javasoljuk próbálja meg közvetlenül az eredeti leírásból a html kódot kimásolni
és azt beilleszteni a html mezőbe az új aukciónál.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Krisztocska
hozzászólás 2007-09-07 17:10
Létrehozva: #2492

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vatera_Moderátor @ 2007-09-05 13:17) *
Kedves Krisztocska!

Legyen kedves részletesebben leírni a hibajelenséget példával, termékkóddal, milyen volt,
milyen lett formában. Ez alapján tudjuk a történteket ellenőrizni sajnos az "elmásznak a
terméklap formázásai" információ alapján nem tudunk segíteni. Előre is köszönjük!

Például ennél az aukciómnál 35200015 lett egy csomó sorköz, amit nem én raktam oda. Úgy készítem a terméklapjaimat, hogy már meglévőket copyzok, és kijavítom a szöveget az odaillőre. Ezt máshol is így csinálom, nem szokott gondot okozni.
Ezek szoktak megjelenni többszörösen maguktól:
<p align="center"> </p> ezek csinálják nekem oda a szüneteket.
Van, amikor a középre illesztés tűnik el, és a sor elejére kerül a szöveg, van, amikor a vastagítás szűnik meg.... nagyjából kijavítgattam az aukciókat, de szinte mindnek a számát beírhattam volna.
Van, amit úgy hagytam, mert se időm, se kedvem ezeket javítgatni.
Szóval nem durva változásokról van szó, de bosszantó, miután egy csomó időm elmegy az aukciók létrehozásával, a leírás csinosítgatásával.
Köszönöm!

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2007-09-05 12:17
Létrehozva: #2493

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Krisztocska @ 2007-09-04 20:40) *
Kedves Adminok!

Az utóbbi időben sajnos rendszeresen elmásznak a terméklap formázásai. Ráadásul, mivel sokat hosszabbítgatok, fogalmam sincs, mennyi idő múlva veszem észre. Amíg nem használtam HTML-t, ezzel nem volt problémám, azóta viszont rendszeres.

Köszi és üdv. smile.gif

Kedves Krisztocska!

Legyen kedves részletesebben leírni a hibajelenséget példával, termékkóddal, milyen volt,
milyen lett formában. Ez alapján tudjuk a történteket ellenőrizni sajnos az "elmásznak a
terméklap formázásai" információ alapján nem tudunk segíteni. Előre is köszönjük!

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Krisztocska
hozzászólás 2007-09-04 19:40
Létrehozva: #2494

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Adminok!

Köszi és üdv. smile.gif

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2007-09-04 10:58
Létrehozva: #2495

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(sagyu @ 2007-08-31 12:46) *
T. Vatera!

Szeretnék érdeklődni, hogy lesz-e mód arra hogy a közeljövöben hogy az aukciók címsora kb. 10-20 karakterrel bővüljön? Sokszor egy könyv vagy lemez hosszabb címe (esetleg évszámmal és állapotmegjelöléssel) nem fér ki, és általában minimum 5, de inkább 10 karakterre lenne még pluszban szükség.

Jelenleg akárcsak a termékleírásnál nem változtatható a karakterszám. A leírásnál ez változni fog,
előre láthatólag jövő év elején. Az elnevezésnél történő módosításra vonatkozó észrevételt
mindenesetre továbbítottuk a felelős kollégák felé.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
szytam
hozzászólás 2007-08-31 12:12
Létrehozva: #2496

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:47
Azonosító: 27

De visszatérve az egyforintos listázási problémára, ma is több 50 ill. 100 forintos villámárú (!!) egyforintos aukció volt kilistázva, miközben a lejárat előtt érdemtelenül alacsony áron lévő, de értékes termékek nem kerülhetnek oda!

Ezen változtatni illene/kellene!!

köszönöm!

+Quote Post
szytam
hozzászólás 2007-08-31 11:52
Létrehozva: #2497

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:47
Azonosító: 27

IDÉZET(sagyu @ 2007-08-31 12:46) *
T. Vatera!

Szeretnék érdeklődni, hogy lesz-e mód arra hogy a közeljövöben hogy az aukciók címsora kb. 10-20 karakterrel bővüljön? Sokszor egy könyv vagy lemez hosszabb címe (esetleg évszámmal és állapotmegjelöléssel) nem fér ki, és általában minimum 5, de inkább 10 karakterre lenne még pluszban szükség.

Kibővült 50 karakterrel, 125 ft-ért :-( megvásárolható opció

+Quote Post
sagyu
hozzászólás 2007-08-31 11:46
Létrehozva: #2498

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 30

T. Vatera!

A hozzászólást -sagyu- szerkesztette a következő időpontban: 2007-08-31 11:47

+Quote Post
Varkonyi
hozzászólás 2007-08-31 08:05
Létrehozva: #2499

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 06:45
Azonosító: 921

Talán megoldás lenne az is -ezzel minden egyforintos aukciózó jól járna-, ha két oszlopba lennének ezen aukciók listázva, az egyik a nem licitáltakat tartalmazná, dátum szerint, a másik pedig licitszám szerint az érdeklődésre számottartó aukciókat rendezné.
Tudom sokaknak ez nem érdekes probléma, de vagyunk néhányan -szinte kizárólag- egyforintos aukciókkal, akik komoly értékeket küldünk így aukcióra. A kockázat elég nagy, láttam sokan -én is- adtunk már oda jóval ár alatt terméket. Nekünk ez egyértelműen hátrányt okozott!

Üdv: Varkonyi

+Quote Post
Varkonyi
hozzászólás 2007-08-31 07:54
Létrehozva: #2500

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 06:45
Azonosító: 921

Kedves Moderátor!

Teljesen osztom szytam felhasználó észrevételét, nem beszélve arról, hogy ez nagyon rossz reklám a vaterának, ezáltal minden eladónak, hiszen a potenciális vevő mit lát? -már elnézést- de sok alig valamire használható holmit (biztosíték, hibás kapcsoló...) Ez lenne a vatera? Nem műszaki cikkek, antikvitás, festmények, baba-mama cikkek?
A véleményem annyi, hogy szigorúbb ellenőrzés mellett, licitszám szerint kellene az aukciókat listázni.

Tisztelettel: Varkonyi

+Quote Post

126 Oldal V  « < 123 124 125 126 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-02-19 19:34