IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

9 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Dpd, DPD Futárszolgálat
tfrancis112
hozzászólás 2019-06-01 21:15
Létrehozva: #21

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-11-26 19:35
Azonosító: 2 087 618

IDÉZET(szunda @ 2019-05-27 18:39) *
Csak míg a postánál van választási lehetősége az embernek, hogy inkább bebattyog a Postára, és ott feladja (ez esetben csak a tényleges feladási költséget kifizetve), a DPD- nél nincs tudtommal választása.

Tisztelt Vatera! Érdeklődnék, hogy áll a tárgyalás a dpd -vel, vagy van már alternatíva a háztól házig szállításra mérsékeltebb áron? Mi történik? Drága lett a dpd és rossz minőségű szolgáltatást nyújt!
Az elmúlt egy hónapban, volt csomagom amit 1 hét elteltével vitt ki a dpd a címzettnek, ami ugye szerződés szegés! 2019. 05. 31.- re volt rendelve dpd, nem jött a futár, egész nap vártuk! Nem vették fel a küldeményt, majd hazug módon a követési naplóba beírta a futár, hogy nem volt összekészítve a csomag! Az elmúlt 7 év alatt amióta vaterázok ilyen esetek nem fordultak elő! Értetlenül állok a kialakult helyzet előtt! Van képviseletünk nekünk a vatera részéről a "vaterafutárnál"? Kérem nézzék meg mennyi jutalékot fizettem be egyszerű nyugdíjasként a vaterának az elmúlt években! Várom a választ!Üdv.fr.
Go to the top of the page

+Quote Post
szunda
hozzászólás 2019-05-27 18:39
Létrehozva: #22

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-01-22 02:00
Azonosító: 424 254

Csak míg a postánál van választási lehetősége az embernek, hogy inkább bebattyog a Postára, és ott feladja (ez esetben csak a tényleges feladási költséget kifizetve), a DPD- nél nincs tudtommal választása.

IDÉZET(pityuuu963 @ 2019-05-27 11:39) *
Sziasztok, ez semmi a magyar postához képest a 600 ft,, itt a leírásuk.. 1090ft.......A háznál történő feladás díja 3 feladott csomagig egyszeri 1 090 Ft, 4 vagy annál több csomag egyidejű feladása esetén ingyenes.
Az 1 090 Ft a szállítási díjon felül értendő.

+Quote Post
pityuuu963
hozzászólás 2019-05-27 11:39
Létrehozva: #23

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-06-17 19:37
Azonosító: 1 217 367

Sziasztok, ez semmi a magyar postához képest a 600 ft,, itt a leírásuk.. 1090ft.......A háznál történő feladás díja 3 feladott csomagig egyszeri 1 090 Ft, 4 vagy annál több csomag egyidejű feladása esetén ingyenes.
Az 1 090 Ft a szállítási díjon felül értendő.

+Quote Post
JazminKira
hozzászólás 2019-05-20 15:44
Létrehozva: #24

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-30 11:22
Azonosító: 968 967

Sziasztok! Tudja valaki, hogy mi van a Dpd-nél? Nekem pénteken kellett volna jönniük a csomagért, de még ma sem jöttek. Írtam nekik, de csak egy automata levél jött. Árat emelnek, és a színvonal meg csökken!?

+Quote Post
trendy17
hozzászólás 2019-05-20 04:39
Létrehozva: #25

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-14 09:24
Azonosító: 353 034

IDÉZET(kasbel65 @ 2019-05-19 17:04) *
A +600Ft os emelés ellenére sem jöttek az általuk megadott napon a csomagért. Eddig ilyen még nem történt.
Kíváncsi vagyok mikor jönnek érte. Reménykedem hogy a vevőm türelmes.

Futárfüggő.Nekem péntekre ígérték,hogy jönnek 3 csomagért,atompontosan itt voltak érte,pedig ugye a +600 Ft-ot sem kellett fizetnem.Ellenben a GLS futár cseszett jönni,helyette azt írta be,hogy nem voltam otthon.Szerencsére helyben van a felvevő központ,így beszóltam,hogy ugyan jöjjenek már el a csomagért,de máris,mert egész nap rá vártam,10 percen belül már vitték is.Úgyhogy nálunk a GLS futár a slendrián.Ez van.

+Quote Post
kasbel65
hozzászólás 2019-05-19 17:04
Létrehozva: #26

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2014-02-02 20:23
Azonosító: 2 095 755

A +600Ft os emelés ellenére sem jöttek az általuk megadott napon a csomagért. Eddig ilyen még nem történt.
Kíváncsi vagyok mikor jönnek érte. Reménykedem hogy a vevőm türelmes.

+Quote Post
NagyMeseorszag
hozzászólás 2019-05-06 14:17
Létrehozva: #27

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-31 20:32
Azonosító: 268 734

Sziasztok!

Azt megtudja mondani valaki, hogy ha személyesen viszem be a csomagot a DPD helyi depójába, akkor is kell fizetni felvételi díjat?

Köszönöm!

+Quote Post
Antikman
hozzászólás 2019-05-04 18:17
Létrehozva: #28

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2019-05-04 18:14
Azonosító: 2 652 757

Üdv.

Szépen emelt burkol,tan de ami nem is emelés ha azt nézem.

Fizetendő szállítási díj:
+600 Ft felvételi díj

Utolsó rendelésem volt ettől a cégtől a mai nappal.
Heti szinten adtam fel 2-3 csomagot. Nem teszem meg azt hogy csak hetente 1x rendelek futárt. A vevőim nem így ismertek meg. Még a posta is olcsóbb lett náluk ezzel a húzzással. Főleg hogy házhoz jön a posta van nálam.

+Quote Post
zsozso7111
hozzászólás 2019-05-04 17:58
Létrehozva: #29

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-10-30 10:05
Azonosító: 2 083 548

IDÉZET(tfrancis112 @ 2019-05-04 16:15) *
Kedves Vatrás társaim!:) Azon kellene gondolkodni, mi oka van annak, hogy a tulajdonos elengedte a Vaterát! Nem lobbizik értünk a Vatera a dpd-nél? Az eMAG és a Vatera 1 tulajdonos kézében van és azt nem hiszem, hogy az eMAG -nál is bekeményített a dpd! Egyszer már feltettem ezt a kérdést és akkor nem engedték megjelenni! Most újra felteszem: Alternatív piac az AH?Üdvözlettel: fr.

Nem lobbizik értünk! Így van! Addig működtünk ?egészségesen?, amíg el nem indult Marketplace .De ez nem lehet ok hanyatlásra .
top 100-ból 45 helyen van a vatera .pl más eladási portál szem eljött tartja a felhasználóit és tesz értük 12 heylen van . Kiszorítanak a konkurensek. Más tesz érte ne így legyen.
A vatera kezdetben egy király hely volt,folyamatosan a nyomorult kérdőívével rongál, amit már nem egyszer kitöltöttél remélve, hogy valami gyökeres változás áll be.
De itt nem történt semmi és ahogy látom hajlandóság sincs rá, hogy pozitív fordulatot vegyenek a dolgok.

Itt tarunk :
/legnezettebb-hazai-weboldalak-rangsora/

+Quote Post
tfrancis112
hozzászólás 2019-05-04 16:15
Létrehozva: #30

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsozso7111 @ 2019-05-04 14:05) *
Érdemes elolvasni statisztika :

hu.wikipedia.org/wiki/Vatera.hu

infogram.com/vatera-b2c-ertekesitok-aranya-2015-2018-1h9j6q8jgw756gz

Nyilván óriási befektetés lenne ,de jövedelmező lehetne .Új szállító cég vatera szállíttató, Mpl.-dpd postai szállítási díj ft ár értékével.(háztól házig) szállítással
Ezzel vissza lehetne hozni újra az eladókat és újakat is. Új szállítócég vatera csomagszállítás rendszerrel .Magyar postával van szerződve a vatera ,így a felelősség hárítva van .
Link szerint is egyéb jövedelemre tenne szert oldal ,addig amíg el nem kezdték ezt a fizetős rendszert bevezetni.Magyarországon legalábbis nagy visszaesés van .

Kedves Vatrás társaim!:) Azon kellene gondolkodni, mi oka van annak, hogy a tulajdonos elengedte a Vaterát! Nem lobbizik értünk a Vatera a dpd-nél? Az eMAG és a Vatera 1 tulajdonos kézében van és azt nem hiszem, hogy az eMAG -nál is bekeményített a dpd! Egyszer már feltettem ezt a kérdést és akkor nem engedték megjelenni! Most újra felteszem: Alternatív piac az AH?Üdvözlettel: fr.

+Quote Post
zsozso7111
hozzászólás 2019-05-04 14:05
Létrehozva: #31

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(trendy17 @ 2019-05-04 11:04) *
Ezt szándékosan inkább senkihez nem címzem.De azért filléres problémának nem mondanám,amikor erősen közelítek az 1 millió Ft-os befizetéshez 2007 óta...

Érdemes elolvasni statisztika :

hu.wikipedia.org/wiki/Vatera.hu

infogram.com/vatera-b2c-ertekesitok-aranya-2015-2018-1h9j6q8jgw756gz

Nyilván óriási befektetés lenne ,de jövedelmező lehetne .Új szállító cég vatera szállíttató, Mpl.-dpd postai szállítási díj ft ár értékével.(háztól házig) szállítással
Ezzel vissza lehetne hozni újra az eladókat és újakat is. Új szállítócég vatera csomagszállítás rendszerrel .Magyar postával van szerződve a vatera ,így a felelősség hárítva van .
Link szerint is egyéb jövedelemre tenne szert oldal ,addig amíg el nem kezdték ezt a fizetős rendszert bevezetni.Magyarországon legalábbis nagy visszaesés van .

+Quote Post
matthewka
hozzászólás 2019-05-04 12:15
Létrehozva: #32

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-06 12:29
Azonosító: 1 039 707

Még néhány szösszenet

A DPD-t nem értem. Ha megy a szekér, ahelyett hogy drasztikus áremelést végeznek, inkább fejleszteniük kellene. Én többé nem veszem igénybe a szolgáltatásukat, de természetesen ha a Vevő van olyan perverz és kifizeti a szállítási díjat, állok elébe.

A facebookról. Lehet próbálkozni ott is, de mivel nincs kötelezettség mint a vaterán, így bizony lehet futni a pénzünk után. Régebben és is megpróbáltam, de elegem lett a januárban megvásárolt terméknél - "Majd nyáron megyünk arra és akkor átveszem" (átutalás nélkül) - jellegű üzenetekből. Aki árusít ott az tudja miről beszélek. Több hónapi várakozás, gyűjtögetés, nem válaszol, stb.

A feltöltési díjról. Én másképpen kezelném a vatera helyében. Most az eladás után a feltöltési díjat visszatérítik. Én két esetben fizettetném ki a feltöltési díjat. Egy, eladás után, mivel az eladónak van sikerélménye így nem érzi hogy ezzel is lehúzzák. Kettő, sokan más fórumokon is hirdetnek, így ha nem a vaterán adják el a terméket azt nyilván törlik az oldalról. Így minden egyes feltöltött termék törlése után is felszámolnám azt.

Üdv.

+Quote Post
trendy17
hozzászólás 2019-05-04 11:04
Létrehozva: #33

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-14 09:24
Azonosító: 353 034

Ezt szándékosan inkább senkihez nem címzem.De azért filléres problémának nem mondanám,amikor erősen közelítek az 1 millió Ft-os befizetéshez 2007 óta...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-05-04 05:30
Létrehozva: #34

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(zsozso7111 @ 2019-05-03 23:27) *
Nem szűrögetek leírtam a frankót és sok sok ember szerint is ez a helyzet , azért nincsenek ,mert sok ember nyafogott és inkább elment .TÉNY
.Anélkül,hogy a másikat bántanád ,vagy háborognál feleselgessen "csak megöl" blink.gif Véleményt lehet írni ,nem kell nagy ész ahhoz ,hogy leszűrd, mikor mennyi a termék volt ,mennyi a felhasználóval adott termék keresésénél.Most nincs bőségzavar ,tucat az ami anno volt.
De neked már ez nem tetszik és sértődötten CINIKUSAN írsz .Most csak beszélgetünk szólásszabadság van. director.gif Szerelem a vatera számodra wub.gif , nincs gond csak ,mehetne jobban is a szekér mint pl a Facebookon
Nem nyávogás .Neked sem mehet olyan jól egyébként 30 nap alatt 14 terméket adtál el.Bizonyára te is sírsz , csak magadban .Több oldalad van szuper , bizonyos db termékeddel ,erre is fizetsz ha nem adtad el 9 ft feltöltési díjat és az még nem a jutalék!!Az sem kevés feltöltési díj ennyi terméknél. Nem sírok inkább dolgozok okoskodok dry.gif , hogyan lehet bevonzani a vevőt ő szemével látni dolgokat .Ha neked olyan jól megy 14 eladással egyébként iszony nagy tapasztalatod lehet és statisztikád.Nem bántalak csak írok cinikusan mint te. Megoldások kellenének ki mit gondol ,észrevétel , nem ez .Vatera felé is ,de lehet nekik így is jó sad.gif sajnálatunkra . sad.gif

Valami nagyon csúszik nálad, ez tisztán látszik a "14 db" eladott termékemnél is. Ráadásul nem 9 Ft feltöltési díjat fizetek, mert PEP tag vagyok.
Cinikus nem vagyok, nem is írtam cinikusan, kérlek, ne címkézz, főleg ne rosszul. A végkövetkeztetéseddel az az egy baj van, hogy a gondolataidat tényként közlöd. Csak példaként: az, hogy hány felhasználó van a Vaterán, nem nyilvános adat, tehát nem tudhatod a pontos számot. Mentek el, de jöttek újak is, ráadásul ott vannak a kék felhasználók is.
Innen feladom, nem offolom tovább a topikot, mentségemre legyen szólva, hogy a téma a DPD-ből indult ki.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsozso7111
hozzászólás 2019-05-03 23:27
Létrehozva: #35

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2019-05-03 19:51) *
Majd igyekszem.
Ezt miből sikerült leszűrnöd? unsure.gif
Igen, ismerem a filléres gondolkodásmódot. Szerencsére én másképpen számolok. Eszembe sem jutott még a jutalékon nyafogni.

Nem szűrögetek leírtam a frankót és sok sok ember szerint is ez a helyzet , azért nincsenek ,mert sok ember nyafogott és inkább elment .TÉNY
.Anélkül,hogy a másikat bántanád ,vagy háborognál feleselgessen "csak megöl" blink.gif Véleményt lehet írni ,nem kell nagy ész ahhoz ,hogy leszűrd, mikor mennyi a termék volt ,mennyi a felhasználóval adott termék keresésénél.Most nincs bőségzavar ,tucat az ami anno volt.
De neked már ez nem tetszik és sértődötten CINIKUSAN írsz .Most csak beszélgetünk szólásszabadság van. director.gif Szerelem a vatera számodra wub.gif , nincs gond csak ,mehetne jobban is a szekér mint pl a Facebookon
Nem nyávogás .Neked sem mehet olyan jól egyébként 30 nap alatt 14 terméket adtál el.Bizonyára te is sírsz , csak magadban .Több oldalad van szuper , bizonyos db termékeddel ,erre is fizetsz ha nem adtad el 9 ft feltöltési díjat és az még nem a jutalék!!Az sem kevés feltöltési díj ennyi terméknél. Nem sírok inkább dolgozok okoskodok dry.gif , hogyan lehet bevonzani a vevőt ő szemével látni dolgokat .Ha neked olyan jól megy 14 eladással egyébként iszony nagy tapasztalatod lehet és statisztikád.Nem bántalak csak írok cinikusan mint te. Megoldások kellenének ki mit gondol ,észrevétel , nem ez .Vatera felé is ,de lehet nekik így is jó sad.gif sajnálatunkra . sad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-05-03 19:51
Létrehozva: #36

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsozso7111 @ 2019-05-03 16:45) *
... Ahhoz, hogy tapasztalatod legyen éveken át el kell adni ....

Majd igyekszem.

...a vartea semmit sem tesz ezen kívül, ...

Ezt miből sikerült leszűrnöd? unsure.gif

... zseben marad ha máshol ad el.Ezért mentek el ....

Igen, ismerem a filléres gondolkodásmódot. Szerencsére én másképpen számolok. Eszembe sem jutott még a jutalékon nyafogni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsozso7111
hozzászólás 2019-05-03 16:45
Létrehozva: #37

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2019-05-02 20:46) *
Jutalék mindig volt. A FD bevezetése váltott ki nagy indulatokat. Sokat elmentek jó nagy hanggal, aztán annál csendesebben visszakullogtak. A FB egy vicc. A felület nem alkalmas arra, hogy normális képek és termékleírás alapján egyértelműen lehessen tájékozódni. Akinek tetszik, nyugodtan vásároljon ott. Ha a FD nem lett volna bevezetve, már összeomlott volna minden. Eladhatatlan 20-30 Ft-os kacatok éveken át újraindítva, felhalmozódva... egyre nagyobb adathalmaz. Ahhoz, hogy valami értékeset találjon az ember, a régi viszonyok között már egy rakat szemetet kellene átlapozni.
Amit írtál nem száraz tények. Jó volt a hasonlat. Ezeket a "tényeket" az tudja, aki félig se, egyoldalúan tájékozódik.
Többször hallottam én már az oldal temetését beharangozni. Nekem meg olyan ismerősöm van, akinek ez a legnagyobb jövedelemforrása.
Nem hiszem, hogy le lettél hurrogva, egész egyszerűen arról lehetett csak szó, hogy nem mindenki értett veled egyet.

Nem érzem magam lehurrogva. Nyilván neked nem tetszik az én véleményem . Nem kell egyetértenünk .Fórum szabad véleményezni és beszélni. Ahhoz, hogy tapasztalatod legyen éveken át el kell adni .Nem egyszerű ,véleményezni igen..De ami nyilvánvaló bárki bármit mond ,5-6 évvel ezelőtt milliós nagyságrendű eladások , kínálatok voltak , több ezer termékkel .Számos eladóval .Nem hiszem ,hogy megszűnik vatera , senki nem állította, csak nagyon megcsappant az itt eladók száma ,ezzel a vásárlóké is, így a jutalék az oldalnak . A Facebook elvitte a jó népet ,ingyen ad el jutalék nélkül ,nem fizet az eladott terméke után 6 % ill +teszvesz 12 % jutalékot . Ez a száraz tény , ha teszik hanem 2005 óta vagyok itt ,én is eladok .Jutalék volt és emelkedett , és a profi eladóktól is elveszik sorban a 3 ft feltöltődési díjat ha nem adsz el bizonyos db szám és a jó értékelés ugye+ felelj meg mindenkinek..Így nem is lehet teljesíteni.Valaki barátja teljesíti az csak 1 eladó .Az elmúlt 2-3 éven az eladások száma a Facebookon dübörög .Itt a legolcsóbb a postai feladás mára már , jó visszahúzó erő lehet csak kevés ,a vartea semmit sem tesz ezen kívül, ami nyilván nekem is jobb lenne ha igen , visszahozza a eladókat és ezzel a vevőeket .Néha néha van feltöltési díj mentes nap, attól nem fognak jönni .Sok eladásnál pl-20 ezer ft x 2 heti fizetés a jutalék sok, zseben marad ha máshol ad el.Ezért mentek el .40ezer ft ruháknál ,játékoknál kg árban beszélünk , ez csak példa a fele ára annak amit még el sem adtál.. A jutalék a feltöltési díj meg van.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-05-02 20:46
Létrehozva: #38

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ikeavagyok @ 2019-05-02 16:28) *
Nyilván ez az én véleményen . Úgy gondolom, hogy nem kell nagy elemzésbe belemenni ahhoz ,hogy mi volt itt 5-6 éve .Ez tény .A jutalék miatt sokan elpártoltak
Facebookon adnak el. Így a jutalék itt nyilván kevesebb . Semmiféle összeesküvés-elmélet nincs ebben ,egyszerű száraz tények smile.gif Amit mindenki lát és tud kimondatlanul is.
.

Jutalék mindig volt. A FD bevezetése váltott ki nagy indulatokat. Sokat elmentek jó nagy hanggal, aztán annál csendesebben visszakullogtak. A FB egy vicc. A felület nem alkalmas arra, hogy normális képek és termékleírás alapján egyértelműen lehessen tájékozódni. Akinek tetszik, nyugodtan vásároljon ott. Ha a FD nem lett volna bevezetve, már összeomlott volna minden. Eladhatatlan 20-30 Ft-os kacatok éveken át újraindítva, felhalmozódva... egyre nagyobb adathalmaz. Ahhoz, hogy valami értékeset találjon az ember, a régi viszonyok között már egy rakat szemetet kellene átlapozni.
Amit írtál nem száraz tények. Jó volt a hasonlat. Ezeket a "tényeket" az tudja, aki félig se, egyoldalúan tájékozódik.

IDÉZET(erika197910 @ 2019-05-02 16:46) *
Ezt már én is ecseteltem, hogy valóban haldoklóban van ez az oldal. ...

Többször hallottam én már az oldal temetését beharangozni. Nekem meg olyan ismerősöm van, akinek ez a legnagyobb jövedelemforrása.
Nem hiszem, hogy le lettél hurrogva, egész egyszerűen arról lehetett csak szó, hogy nem mindenki értett veled egyet.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
tfrancis112
hozzászólás 2019-05-02 18:52
Létrehozva: #39

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2019-05-01 21:58) *
Rosszul látja. Nagyon. Erről valahogy a chemtrail jutott eszembe mosking.gif
Szerintem olyan témákról állítson fel ilyen nagyívű elméleteket, amelyekről van lényegi, valós információja.

Egyetértek a moderátorral! Nem ismerjük a hátteret, én nem is elemezni szeretném a történteket, én a megoldásra várok!!! Nem vagyok a vatera prókátora, de azt el kell ismerni a "rendszer" mint olyan, jó! Az értékelés (amit régebben szigorúan is vettek) követhetővé teszi a piaci szereplők magatartását! Azáltal milyen értékelései vannak mind az eladónak, mind a vevőnek az szerint viszonyulnak hozzá a többiek! Olyan lehetőséget ahol egy ilyen szabad kereskedés folyik, heterogén a piaci szereplők összetétele ennek ellenére az előreutalás mindenki számára elfogadható, azt meg kellene őrizni! Annak egyetlen módja van, ha sikerül fenntartani a sokszínűséget a kínálatban! Azt én is gondolom, hogy a magas szállítási költség, a nem megbízható és mindenki számára nem elérhető szállítás veszteséget okoz mindenkinek! Én azt kérném, hogy minél előbb kapjunk hírt arról, milyen előre lépés van a háztól - házig szállításra mérsékeltebb áron! Én erre várom a választ sürgősen!

+Quote Post
erika197910
hozzászólás 2019-05-02 16:46
Létrehozva: #40

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-08-22 15:08
Azonosító: 2 069 125

IDÉZET(ikeavagyok @ 2019-05-02 16:28) *
Nyilván ez az én véleményen . Úgy gondolom, hogy nem kell nagy elemzésbe belemenni ahhoz ,hogy mi volt itt 5-6 éve .Ez tény .A jutalék miatt sokan elpártoltak
Facebookon adnak el. Így a jutalék itt nyilván kevesebb . Semmiféle összeesküvés-elmélet nincs ebben ,egyszerű száraz tények smile.gif Amit mindenki lát és tud kimondatlanul is.
.

Ezt már én is ecseteltem, hogy valóban haldoklóban van ez az oldal. Még az előző évhez is nagyot csökkent mint a vevők mint az eladók száma. Jól látod nem véletlenül, én is sokkal előbb eladom más facebookos oldalon a termékeim. Engem is lehurrogtak mikor ezt ki mertem rakni. Sok kedvenc eladóm akik 1-2 éve még több száz terméket is hirdettek 1 hónap alatt mind eltüntettek az oldalról. Én néha próbálkozok, de nem sok sikerrel.

+Quote Post

9 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019-09-17 00:39