IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

Reply to this topicStart new topic
> Lejárt vitaminok, hamis képekkel!
98tomcsa
hozzászólás 2011-02-01 14:31
Létrehozva: #1

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 16:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(JatekBABAboltom @ 2011-02-01 13:09) *
Javaslom, hogy gyógyszereket gyógyszertárban vásároljon, mert csak ott biztosítható, hogy megfelelő minőségű készítményt kap.

ok.gif Különösen az ilyen jellegű gyógyszereknél nem értem, hogy pár száz forint megspórolása miatt, miért kell ilyen helyen vásárolni. not_i.gif

IDÉZET(JatekBABAboltom @ 2011-02-01 13:09) *
Jelenleg is van fent lejárt Elevit vitamin, persze nem egy éve lejárt, de szerintem pár száz ft-tal olcsóbban ne bántsuk a magzatainkat!!!

Szép babavárós napokat kívánok minden kismamának!!!

Tényleg csak kíváncsiságból: te miért licitáltál rá?
Go to the top of the page

+Quote Post
JatekBABAboltom
hozzászólás 2011-02-01 13:09
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-01 13:03
Azonosító: 1 423 478

Sziasztok!

Nem tudtam, hogy hová írjak vagy törődjek e a dologgal, de úgy érzem felelőségem a többi kismamával szemben, hogy mindenkihez szóljak!

Én személy szerint felháborítónak tartom, hogy kismamáknak árulnak lejárt vitaminokat, hamis képekkel.

Az Elevithez írva ezt a választ kaptuk:

A küldött linken keresztül elérhető képen nem látszik a készítmény lejárati ideje, a kérdés-válaszban leírt információk alapján próbáltuk beazonosítani a készítményt.
Az Elevit filmtabletta készítményünk bliszter fóliáján a készítmény gyártási száma és a lejárati ideje kerül feltüntetésre, azaz a felkínált készítmény, aminek a fóliáján az BN3947201 EXP: 2010/04 szerepel már nem használható fel. Megjegyzendő, hogy az internetes oldalon lévő kép nem felel meg az Elevit Pronatal N filmtabletta készítmény Magyarországon forgalmazott dobozának. A BN3947201 gyártási számú készítmény 2008-ban került legyártásra, cégünk által forgalmazásra.
Javaslom, hogy gyógyszereket gyógyszertárban vásároljon, mert csak ott biztosítható, hogy megfelelő minőségű készítményt kap.

http://www.teszvesz.hu/elevit_45_db_1438826652.html

Jelenleg is van fent lejárt Elevit vitamin, persze nem egy éve lejárt, de szerintem pár száz ft-tal olcsóbban ne bántsuk a magzatainkat!!!

Szép babavárós napokat kívánok minden kismamának!!!
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-04-04 17:18