IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

103 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Aukciózási Etikett, Mit illik, mit nem illik, mi a véleményetek?
rada016
hozzászólás Tegnap, 16:58
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2016-03-20 16:33
Azonosító: 2 251 193

Kedves Vatera működtetők!

Vasárnap délután véletlenül evezetem erre az oldalra,de ha már így történt,megkérdezném:
Évekkel ezelőtt egy eladó negatív értékelést adott,(sőt,kitiltásomat követelte) mondván,hogy nem az elvárt (és tőle elvárt )időben válaszoltam.
Abban az időben kórházban voltam,eszembe sem jutott más,mint a gyógyulás.
Kicsit később már nem is tudtam volna az illető válaszára reagálni,mert a Vatera kitiltotta őt közösségéből,tehát meg sem tudtam magyarázni,hogy mi miért történt.
A kérdésem az lenne,hogy az akkor az illető által(steford néven jelentkezett be) adott teljesen igazságtalanul adott negatív értékelést nem lehet-e felülvizsgálni,ismerve az
összes körülményt,jelen működésemet,és beleérteve azt is,hogy STEFORD egyébb minősítései ezt szintén alátámasztják.

Válaszukat érdeklődéssel várom.

Üdvözlettel Radics Attila a Vaterán rada016

Go to the top of the page

+Quote Post
gardenerTM
hozzászólás 2019-10-07 08:26
Létrehozva: #2

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-08-09 13:19
Azonosító: 1 540 346

IDÉZET(VateraBenz @ 2019-10-06 21:02) *
Tisztelt gardenerTM!

A felhasználót figyelmeztettük, köszönjük.

Kedves VateraBenz,
Nagyon szépen köszönöm a gyors reagálást.
További szép napot kívánok.
Üdvözlettel,
gardenerTM

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2019-10-06 21:02
Létrehozva: #3

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(gardenerTM @ 2019-10-06 17:28) *
Kedves Vatera,
Az alábbi üzenetet kaptam ...

Tisztelt gardenerTM!

A felhasználót figyelmeztettük, köszönjük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
gardenerTM
hozzászólás 2019-10-06 17:28
Létrehozva: #4

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-08-09 13:19
Azonosító: 1 540 346

Kedves Vatera,
Az alábbi üzenetet kaptam egy felhasználótól akinek az egyik accountját ''letiltottam'', amiért összeszidott hogy nem tud licitálni a meghirdetett tételeimre.
Az is trágár üzenet volt.Ez is az.
99% alatt nem lehet nálam licitálni csak abban az esetben ha a felhasználó előtte kéri hogy vegyem fel az engedélyezettek listájára.
Kérem a vaterát hogy járjon el ez ügyben.Nem szeretnék több efféle üzenetet kapni valakitől akivel az életemben nem volt semmi dolgom.
Köszönettel,
gardenerTM

Az üzenet és a 2 accounttal jelen lévő felhasználó:

''Tisztelt gardenerTM! NOS TISZTELT VIGYORGÓ KUTYAFEJŰ. EGY ILYEN NYILVÁNOS OLDALON MÁR AZ IS MÉRHETETLENÜL POFÁTLAN HA ÖN SZABJA MEG, HOGY KINEK A PÉNZE NEM BŰDŐS EGY LICITÁLÁS UTÁN, EZ NAGYON A RÉGI IDŐKRE EMLÉKEZTET, ILLETVE EZT PRÓBÁLJÁK MOST ELSŰTNI AZ ÖN BARÁTAI MANAPSÁG. AZ VISZONT, HOGY EHHEZ MÉG POFÁTLANUL LE IS TILT AZZAL PEDIG VÉGLEG FELTETTE A KORONÁT ÉS MINŐSITETTE MAGÁT ! EZEK UTÁN VISZONT MÁR ÉN NEM VÁSÁROLNÁK ÖNTŐL ÉS TARTOM A MÁSIK - LETILTOTT - OLDALAMON IRTAKAT A TERMÉKEIVEL KAPCSOLATBAN !!! SISUKIS
- Lupo495''

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2019-07-09 21:43
Létrehozva: #5

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Razel58 @ 2019-07-09 13:54) *
Tiszteletem Benz!
Jó pár hónapja említett egy hozzászólásban, hogy a sok szemét vagy hulladék kikopjon az oldalról. Legalábbis lényegében ez volt a fő gondolat akkor. Nem igazán értettem de elfogadtam mert annyira nem látok bele a dolgokba.a dolgokba. Pár napja volt egy kis időm és valami oknál fogva végig tudtam nézni pár kategóriát. Most már tökéletesen értem mire gondolt. thank_you.gif

Tisztelt Razel58!

Örülök, ha hatásosnak tűnik az elgondolás smile.gif
Köszönjük a visszajelzést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Razel58
hozzászólás 2019-07-09 13:54
Létrehozva: #6

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 14:03
Innen: Óperencia
Azonosító: 987

Tiszteletem Benz!
Jó pár hónapja említett egy hozzászólásban, hogy a sok szemét vagy hulladék kikopjon az oldalról. Legalábbis lényegében ez volt a fő gondolat akkor. Nem igazán értettem de elfogadtam mert annyira nem látok bele a dolgokba.a dolgokba.</div><div>Pár napja volt egy kis időm és valami oknál fogva végig tudtam nézni pár kategóriát. Most már tökéletesen értem mire gondolt. thank_you.gif </div><div>
</div>

--------------------
Az evolúció fordítva is működik.!......

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2019-07-08 21:40
Létrehozva: #7

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(vemerich1 @ 2019-07-07 10:44) *
Én csak azokat a pofátlan eladókat utálom,akik megszabják,hogy csak és kizárólagosan a nekik kényelmesebb és rendszerint drágább küldési módon postáznak,holott had döntse el a vevő,hogy miképp szeretné megkapni a terméket!természetesen ha nincs fox a feladó lakhelyén,akkor nem kötelezhetem,stb.
megvásárolok liciten 1 terméket, tehát ki is fizetem,utána az én jogom eldönteni mit csinálok vele szerintem. Mi jogon kötelezi az eladó a vevőt,hogy csak ajánlott ,netán elsőbbségi levélként adja csak fel?...kifizettem,az én tulajdonom,azt teszek vele amit akarok,olyan postázással ami nekem megfelelő! természetesen a kockázat is az enyém! De felnőtt emberként fel tudom ezt fogni és eldönteni! vegye tudomásul az eladó,hogy eladta a terméket,a vételárat kifizették neki és onnantól már nem az ő tulajdona!!

Ezt ugye nem gondolta komolyan?! BangHead.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-07-08 06:52
Létrehozva: #8

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(trendy17 @ 2019-07-08 05:30) *
blink.gif
Remélem nálam vásárolsz soha!

Nálam nem fog, az biztos.biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
trendy17
hozzászólás 2019-07-08 05:30
Létrehozva: #9

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-14 09:24
Azonosító: 353 034

Én csak azokat a pofátlan eladókat utálom,akik megszabják,hogy csak és kizárólagosan a nekik kényelmesebb és rendszerint drágább küldési módon postáznak,holott had döntse el a vevő,hogy miképp szeretné megkapni a terméket!természetesen ha nincs fox a feladó lakhelyén,akkor nem kötelezhetem,stb.
megvásárolok liciten 1 terméket, tehát ki is fizetem,utána az én jogom eldönteni mit csinálok vele szerintem. Mi jogon kötelezi az eladó a vevőt,hogy csak ajánlott ,netán elsőbbségi levélként adja csak fel?...kifizettem,az én tulajdonom,azt teszek vele amit akarok,olyan postázással ami nekem megfelelő! természetesen a kockázat is az enyém! De felnőtt emberként fel tudom ezt fogni és eldönteni! vegye tudomásul az eladó,hogy eladta a terméket,a vételárat kifizették neki és onnantól már nem az ő tulajdona!!

blink.gif
Remélem nálam vásárolsz soha!Igaza van az előző hozzászólónak,fordítva ülsz a lovon.
Valamiért még régi vaterások sem találják meg azt a kis fület,ami vásárlás előtt megmutatja a postázási lehetőségeket és árakat.Pedig ezért mérek eladóként súlyt,stb.,hogy a korrekt és lehető legkedvezőbb postázási lehetőségeket tüntessem fel.Amiből szabadon lehet választani.Ha nincs feltüntetve Foxpost(márpedig nincs),nyilvánvalóan azért van,mert nincs lehetőségem ilyen módon feladni.(kösz,ha nem haragszol érte,hogy nincs "kedvem"a vásárolt termékkel 50 km-t utazni a legközelebbi automatáig).Az meg teljesen alap,hogy nem lekövethető postázási módot nem választhat a vevő(sima,vagy sima elsőbbségi).Mindenki azt mondja ilyenkor,hogy az ő felelősége,ehhez képest kaptam már ily módon eltűnt termékért a régmúltban negatív értékelést.Na köszi.
Egyéb weboldalakon is úgy vásárolsz,hogy a webáruház postázási lehetőségeiből választasz,nem írsz ki egy új tételt és pipálod ki.Nonszensz.
Summa summarum,a termék megvásárlása előtt tájékozódj az adott eladónál első körben a terméklapon,de akár pluszban egy kérdést is feltehetsz,de amikor már te leütötted,az eladó postázási feltételeid elfogadtad és pont.

IDÉZET(trendy17 @ 2019-07-08 05:19) *
blink.gif
Remélem nálam vásárolsz soha!Igaza van az előző hozzászólónak,fordítva ülsz a lovon.
Valamiért még régi vaterások sem találják meg azt a kis fület,ami vásárlás előtt megmutatja a postázási lehetőségeket és árakat.Pedig ezért mérek eladóként súlyt,stb.,hogy a korrekt és lehető legkedvezőbb postázási lehetőségeket tüntessem fel.Amiből szabadon lehet választani.Ha nincs feltüntetve Foxpost(márpedig nincs),nyilvánvalóan azért van,mert nincs lehetőségem ilyen módon feladni.(kösz,ha nem haragszol érte,hogy nincs "kedvem"a vásárolt termékkel 50 km-t utazni a legközelebbi automatáig).Az meg teljesen alap,hogy nem lekövethető postázási módot nem választhat a vevő(sima,vagy sima elsőbbségi).Mindenki azt mondja ilyenkor,hogy az ő felelősége,ehhez képest kaptam már ily módon eltűnt termékért a régmúltban negatív értékelést.Na köszi.
Egyéb weboldalakon is úgy vásárolsz,hogy a webáruház postázási lehetőségeiből választasz,nem írsz ki egy új tételt és pipálod ki.Nonszensz.
Summa summarum,a termék megvásárlása előtt tájékozódj az adott eladónál első körben a terméklapon,de akár pluszban egy kérdést is feltehetsz,de amikor már te leütötted,az eladó postázási feltételeid elfogadtad és pont.

Rápillantottam az értékeléseidre.Már mindent értek.Ismerem a típust....

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-07-07 15:44
Létrehozva: #10

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Az eladó joga eldönteni, hogy milyen küldési mód megfelelő neki és hány futárszolgálatot tud a rendszerébe beilleszteni. És igen, ez az, ami neki a legkényelmesebb. Természetes, hiszen bolond lenne a saját dolgát megnehezíteni. Ha nem tetszik akkor vásárolj más eladótól. Én csak MPL-lel szállíttatok, mert a munkarendembe és az útvonalamba csak ez fér bele. De ettől még kicsit sem vagyok pofátlan.
Kicsit fordítva ülsz a lovon. Nem úgy van, hogy megveszed és majd elkezded utasítgatni az eladót a sima postázásra (teszem azt). Ha meg elkallódik a levél, akkor bevágod neki a negatív értékelést. A helyes menet úgy zajlik, hogy először megnézed az aukció paramétereit. Ha minden, ismétlem MINDEN szempontból megfelel, akkor licitálj csak. Az aukció szerves része a postázási mód. Ha nem tetszik az ajánlott küldés, akkor ne is kezdj el licitálgatni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vemerich1
hozzászólás 2019-07-07 10:44
Létrehozva: #11

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2012-09-01 16:41
Azonosító: 1 819 410

IDÉZET(Bigdept @ 2019-05-05 18:25) *
Mostanában eléggé elhanyagoltam az eladásokat, mert valahogy nem jut időm ezzel foglalkozni, de a lényeg, hogy én is a normál postai díjakkal szoktam feltölteni a cuccokat, nem érdekel az olcsóbb vaterafutáros megoldás, egyszerűen nem akarok a folyamatos zűrzavarokkal szívni, amik meglepetésszerűen újra és újra előjönnek ezzel kapcsolatban. Egyébként meg nem kötelező igénybe venni a kedvezményt, ezért ezt így ebben a formában nem lehet felróni.
Volt egyszer, hogy nekem is 200 Ft-al olcsóbban jött ki a feladás, mint ahogy meghirdettem, valami akció miatt. Akkor úgy adtam fel a csomagot, hogy beletettem egy 200-ast, ezt jeleztem is a vevőnek, nehogy kidobja a csomagolóanyaggal. Azt a meglepődött hálálkodást és méltatást, amit visszaküldött nem is értettem, szerintem ez alap dolog.

Amúgy visszatérve a kérdésre, a teendő annyi, hogy eztán elkerülni kell ezt az eladót. 300 Ft nem ér annyit, mint az idegek, amit erre el lehet pazarolni. Még annyi, hogy esetleg arra is gondolni kell, mennyibe is kerülhet 300 Ft elutalása. Nekem olyan, ma már nem értékesített számlám van, amiről ingyen utalhatok, persze, a tranzakció adót, amióta megjelent, kötelezően felszámítják. Merthogy az adó nem a tranzakciós díj után számítandó, hanem az elutalt összeg után. (Off: A telekom adót is ugyanígy a forgalomra kell számítani, ehhez képest nekem a lebeszélhető csomag után is felszámítják a teljes csomagra, akkor is, ha adott hónapban nem is indítottam egyetlen hívást sem. Ez nem tartozik a témához, de nem tudom nem megemlíteni adott esetekben. /Off)

Persze, utalási költségektől függetlenül az eladót minősíti a tette, hát kerülni kell eztán, oszt kalap.

+Quote Post
trendy17
hozzászólás 2019-07-06 07:31
Létrehozva: #12

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-14 09:24
Azonosító: 353 034

IDÉZET(zejopy @ 2019-07-05 18:20) *
Semleges értékelés:
Nem vette meg az általa vásárolt terméket, de nagyon korrekt, kedves vaterás. Mindezek ellenére ajánlom, mert biztos nem rendszeres az ilyen fajta vásárlása.smile.gif

Mitől nagyon korrekt? Na és elég az ajánláshoz, hogy ő azt gondolja, hogy ez nem rendszeres? laugh.gif
Édesistenemmm.... smiley-shocked034.gif

Úgy tapasztaltam,hogy azok adnak ilyen jellegű értékelést,akik félnek egy esetleges bosszúsemlegestől,vagy bosszúnegatívtól,de ugye hogy az el nem adott termék után ne fizessen jutalékot,muszáj neki minimum semlegessel értékelnie.
Részemről az át nem vett termék nem érdemel csak negatívot.Túl sokan gondolják játszótérnek a vaterát...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-07-05 18:20
Létrehozva: #13

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Semleges értékelés:
Nem vette meg az általa vásárolt terméket, de nagyon korrekt, kedves vaterás. Mindezek ellenére ajánlom, mert biztos nem rendszeres az ilyen fajta vásárlása.smile.gif

Mitől nagyon korrekt? Na és elég az ajánláshoz, hogy ő azt gondolja, hogy ez nem rendszeres? laugh.gif
Édesistenemmm.... smiley-shocked034.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
gleonvat
hozzászólás 2019-05-29 19:51
Létrehozva: #14

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-03-02 22:59
Azonosító: 2 020 454

Az lehet, hogy a Vaterás küldési kedvezmény nem kötelező, de úgy gondolom az eladó érdeke is, hogy olcsóbban postázza, mert a vásárló - főleg a kisebb értékű tételeknél - az összköltség alapján dönt, hogy neki megéri-e.

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2019-05-05 18:25
Létrehozva: #15

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(boja0709 @ 2019-05-05 13:25) *
Tisztelt Fórumozók!

Másodszor estem ugyanabba a csapdába.
Eladó 900 Ft-os MPL automatás szállítást ír a terméklapra, ami ugye 889 Ft, Vaterásoknak 600 Ft.
Licit előtt ezt jeleztem is eladónak, aki közölte, hogy ő ennyiért szállít és kész.
Mivel nagyon kellett a termék, licitáltam és megnyertem.

Mostanában eléggé elhanyagoltam az eladásokat, mert valahogy nem jut időm ezzel foglalkozni, de a lényeg, hogy én is a normál postai díjakkal szoktam feltölteni a cuccokat, nem érdekel az olcsóbb vaterafutáros megoldás, egyszerűen nem akarok a folyamatos zűrzavarokkal szívni, amik meglepetésszerűen újra és újra előjönnek ezzel kapcsolatban. Egyébként meg nem kötelező igénybe venni a kedvezményt, ezért ezt így ebben a formában nem lehet felróni.

IDÉZET
Az eladó természetesen elküldte 600 Ft-os Vaterás kedvezménnyel, amit újra jeleztem neki.
Mikor megemlítettem, hogy utalja vissza a 300 Ft-ot,na akkor lettem én "nem normális, kommunista ÁVÓ-s" és letette a telefont.
Ezt minden termékénél így van, elég nagy forgalma van, tehát naponta több embert csap be 300 Ft-tal.
Mi a teendő???

Volt egyszer, hogy nekem is 200 Ft-al olcsóbban jött ki a feladás, mint ahogy meghirdettem, valami akció miatt. Akkor úgy adtam fel a csomagot, hogy beletettem egy 200-ast, ezt jeleztem is a vevőnek, nehogy kidobja a csomagolóanyaggal. Azt a meglepődött hálálkodást és méltatást, amit visszaküldött nem is értettem, szerintem ez alap dolog.

Amúgy visszatérve a kérdésre, a teendő annyi, hogy eztán elkerülni kell ezt az eladót. 300 Ft nem ér annyit, mint az idegek, amit erre el lehet pazarolni. Még annyi, hogy esetleg arra is gondolni kell, mennyibe is kerülhet 300 Ft elutalása. Nekem olyan, ma már nem értékesített számlám van, amiről ingyen utalhatok, persze, a tranzakció adót, amióta megjelent, kötelezően felszámítják. Merthogy az adó nem a tranzakciós díj után számítandó, hanem az elutalt összeg után. (Off: A telekom adót is ugyanígy a forgalomra kell számítani, ehhez képest nekem a lebeszélhető csomag után is felszámítják a teljes csomagra, akkor is, ha adott hónapban nem is indítottam egyetlen hívást sem. Ez nem tartozik a témához, de nem tudom nem megemlíteni adott esetekben. /Off)

Persze, utalási költségektől függetlenül az eladót minősíti a tette, hát kerülni kell eztán, oszt kalap.

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2019-05-05 16:29
Létrehozva: #16

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Fórumozók!

Eladó 900 Ft-os MPL automatás szállítást ír a terméklapra, ami ugye 889 Ft, Vaterásoknak 600 Ft.
Licit előtt ezt jeleztem is eladónak, aki közölte, hogy ő ennyiért szállít és kész.
Az eladó természetesen elküldte 600 Ft-os Vaterás kedvezménnyel, amit újra jeleztem neki.
Mikor megemlítettem, hogy utalja vissza a 300 Ft-ot,na akkor lettem én "nem normális, kommunista ÁVÓ-s" és letette a telefont.
Ezt minden termékénél így van, elég nagy forgalma van, tehát naponta több embert csap be 300 Ft-tal.
Mi a teendő???

Az eladó köteles annyiért küldeni az árut, amennyit a vevőtől elkér. Kérhet 900 Ft-ot, de akkor neki is annyit kell fizetnie. Tehát ha 900 Ft-ért küldte volna, akkor most nem panaszkodhatnál, de ebben az esetben a Vatera szabályzatával ellenkezően működött az eladó.
Mondjuk hozzáteszem, hogy egyszer ezért adtam egy semleges értékelést, amit az eladó viszonzott (bosszúértékelés, ez is szabálytalan amúgy), a Vatera pedig nem törölte az én semlegesemet, pedig végig udvarias voltam, azonnal utaltam, tehát vevőként az összes kötelezettségemet maximálisan teljesítettem. Tehát mielőtt ezt az értékelés minőségével is jelzed, előtte kérj állásfoglalást az ÜSZ-tól.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
pompea
hozzászólás 2019-05-05 14:44
Létrehozva: #17

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2017-01-01 15:44
Azonosító: 2 424 955

Tisztelt Fórumozók!

Mi a teendő???

Mivel szerepelt a terméklapon és rákérdeztél és még így is megvetted?!
Az más kérdés, hogy nem adja tovább a szállítási kedvezményt ( ohmy.gif )
1.: Nem vásárolsz többet tőle
2.: Jelzed a Vatera ügyfélszolgálat-nak

A hozzászólást -pompea- szerkesztette a következő időpontban: 2019-05-05 14:47

+Quote Post
boja0709
hozzászólás 2019-05-05 13:25
Létrehozva: #18

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-11-05 23:42
Azonosító: 1 561 350

Tisztelt Fórumozók!

Mi a teendő???

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2018-10-22 19:39
Létrehozva: #19

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Ralexi @ 2018-10-22 15:48) *
Érdekelne, hogy tényleg nem viselkedtem megfelelően?

De. Szerintem megfelelően viselkedtél. Azt hiszem frusztrált volt valamiért és rajtad töltötte ki. Lépj túl ezen, nem rólad szól, hanem róla.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Ralexi
hozzászólás 2018-10-22 15:48
Létrehozva: #20

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2016-05-06 09:03
Azonosító: 2 270 953

Érdekelne, hogy tényleg nem viselkedtem megfelelően? Ha előre megköszönöm egy eladó válaszát az nem számít?

Megtetszett egy termék, de nem volt ott a leírásban, az engem érdeklő adat, rákérdeztem.

"Tisztelt XY!

A képeken nem látom rendesen, de úgy tűnik, mintha rozsdásodna több helyen a ketrec. Illetve megkérdezhetem a ketrec méretét? Válaszát köszönöm!

Üdvözlettel: "

Ezután, az eladó megadta az adatokat, amikből kiderült hogy nekem nem jó, így el se kezdtem licitálni. A terméke természetesen sikeres licittel elkelt, tehát nem maradt a nyakán. Később ezt az üzenetet kaptam:
Tisztelt Ralexi!
Talán egy köszönöm idefért volna, ha már feleslegesen túráztatott...

Szerintem, előre megköszöntem, a fáradtságát, nem értem miért volt ez felesleges túráztatás? Ezt meg is írtam neki, hogy első levelemben már szerepelt a köszönöm. Mire ő Azt reagálta:
"Bla-bLa..."
"...szájalni volt energiája és ideje."

S letiltott, ami persze szíve joga, de valahogy nem érzem igazságosnak, viszont amúgy se vásároltam volna tőle ezek után, ahogy viselkedett.

+Quote Post

103 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019-10-14 00:47