IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

77 Oldal V  « < 75 76 77  
Reply to this topicStart new topic
> Teljes Jogú Felhasználó Státusz
tryniti
hozzászólás 2007-11-09 22:18
Létrehozva: #1521

Újonc
*

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-10-07 16:07
Azonosító: 29 810

IDÉZET(vajdaistvan @ 2007-11-09 19:36) *
Bocsi, értem! Szóval Veled kerestették a Pannon-nál az általad befizetett összeget tudakozvánnyal a postán...
Ciki kimondani, de jól rászedtek! Ez volt a legegyszerübb az ügyintézőnek! Tudakozványt mindkét fél kitölthet, a feladó és a küldemény cimzettje is (nincs szabályozva semmilyen rendelettel, hogy ezt ki tegye meg)!

Sok év alatt nekem sem érkezett meg pl Elmühöz, UPC-hez....sorolhatnám....befizetéseim.
Amikor jöttek a felszólitások bescanneltem a csekkeket, elküldtem és ennyi volt az én dolgom! Többször nem kérték!!!! Soha nem küldtek el tudakozványt töltögetni... laugh.gif Ilyet még nem hallottam, ne haragudj!

Jajjjjjjjjjj,hagyd már szegényt..... öngólt rugott magának laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
vajdaistvan
hozzászólás 2007-11-09 19:36
Létrehozva: #1522

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2007-05-24 17:29
Azonosító: 11 394

IDÉZET(Grobar @ 2007-11-09 17:18) *
Nagyon el vagy tévedve. Még Pannonos koromban, nekem kellett tudakozvány elindítani a postán hogy hol a pénzem.

Bocsi, értem! Szóval Veled kerestették a Pannon-nál az általad befizetett összeget tudakozvánnyal a postán...
Ciki kimondani, de jól rászedtek! Ez volt a legegyszerübb az ügyintézőnek! Tudakozványt mindkét fél kitölthet, a feladó és a küldemény cimzettje is (nincs szabályozva semmilyen rendelettel, hogy ezt ki tegye meg)!

Sok év alatt nekem sem érkezett meg pl Elmühöz, UPC-hez....sorolhatnám....befizetéseim.
Amikor jöttek a felszólitások bescanneltem a csekkeket, elküldtem és ennyi volt az én dolgom! Többször nem kérték!!!! Soha nem küldtek el tudakozványt töltögetni... laugh.gif Ilyet még nem hallottam, ne haragudj!

+Quote Post
vajdaistvan
hozzászólás 2007-11-09 19:28
Létrehozva: #1523

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Nagyon el vagy tévedve. Még Pannonos koromban, nekem kellett tudakozvány elindítani a postán hogy hol a pénzem.

Egy másik hozzászólásodból azt értelmeztem, hogy még SOHA (ezt határozottan kiemelted) nem volt gondod a postával...nos, mégis?..?..? laugh.gif

+Quote Post
vajdaistvan
hozzászólás 2007-11-09 19:26
Létrehozva: #1524

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

Látod, ezzel a megszólalással is magadnak mondasz ellent!
Te vártad a pénzt, Te keresed!
Vatera várja a pénzét, Ő keresi! Én feladtam, ezt bizonyitani tudom!!!!!!!!!!!!

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2007-11-09 17:18
Létrehozva: #1525

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2007-05-24 17:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

IDÉZET(vajdaistvan @ 2007-11-09 13:25) *
Ezt ugye Te sem gondoltad komolyan... laugh.gif Nem neki kell utánanézni, hogy hol akadt el a pénz!!!

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post
vajdaistvan
hozzászólás 2007-11-09 13:25
Létrehozva: #1526

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(Grobar @ 2007-11-08 10:29) *
Ez érdekes kérdés. Te befizetted, ott a csekked. Onnantól kezdve nem a te hibád hogy valaki hibázott. Én erre nagyon jó megoldást találtam. Telefonszámlát személyesen befizetem a trémobnál, netet a szolgáltatóná stb. Nem megyek postára. Hasonló ok miatt. Sajnos Neked kell utánna nézned hogy hol akadt el a pénz.

Ezt ugye Te sem gondoltad komolyan... laugh.gif Nem neki kell utánanézni, hogy hol akadt el a pénz!!! Neki elég bizonyitékként bemutatni a befizetési bizonylatot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A "megbizó" a szolgáltatóját kérje számon /hol a pénz/ miután meggyőződött a csekk vagy a fizetési bizonylat valódiságáról.

Telefonszámlát és netet személyesen befizeted a szolgáltatónál, ez idáig OK. Szerintem nagyon sok budapesti befizetné személyesen a vatera jutalékát az ügyfélszolgálaton (ha van ilyen), és akkor nem lenne ilyen sok probléma.
Hidd el, én is rengeteg számlát kapok, mindig pontosan fizetek (régebben utalással, majd személyesen a bankban, néhány hónapja pedig csekken), de a mai napig 3 számlám nincs jóváirva...

+Quote Post
vajdaistvan
hozzászólás 2007-11-09 13:14
Létrehozva: #1527

Lelkes újonc
**

Csoport:
Csak olvasó

IDÉZET(Grobar @ 2007-11-08 10:23) *
Van egy topic, ahol ezekre a kérdésekre választ kapsz. A szabályzatban meg egy pont, hogy mielőtt új topicot nyitsz, nézz szét. Feleslegesen ne nyiss topicot! Egyébként én banki átutalásról fizetek, és soha nem volt problémám, pedig elég sok számlát kapok.

Én pedig mindent csekken fizetek, már többször bescanneltem a fizetési bizonylatokat, és még azóta sincs jóváirva!
Inaktiváltak is egyszer állitólagos nemfizetés miatt! Az összes csekk és banki befizetés természetesen el van téve, mint irtam többször el is küldtem...

Tegnap is kaptam egy e-mailt rajta a határidővel, hogy meddig fizessek... mad.gif

Légyszives valaki irja meg nekem, hogy SZEMÉLYESEN hol tudom megmutatni a bizonylataim!

Előre is köszi, üdv.: Kata

+Quote Post
Beba2
hozzászólás 2007-11-09 10:41
Létrehozva: #1528

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-28 14:35
Azonosító: 35 218

Köszönöm a gyors választ!!!!

A vatera oldalán valóban le van vonva a 100.-Ft viszont a nekem kiküldött számlákon nincs.

+Quote Post
Vatera_Fórum_Mod...
hozzászólás 2007-11-09 10:32
Létrehozva: #1529

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 12:48
Azonosító: 32

IDÉZET(Beba2 @ 2007-11-09 09:50) *
Nekem is tudnátok segíteni? Mert a Vatera bizony füle botját sem mozdítja az e-mail-jeimre!!! sad.gif

Először is van az a 100.-Ft , amit akkor utaltam mikor teljes jogú felhasználó szerettem volna lenni. Na ezt a mai napig nem vonták le , holott már 3 számlát küldtek.

A másik:
Ha elindítok egy aukciót termék kiemelésekkel akkor a kiemelések díját minden egyes leütésnél ki kell fizetnem? Mert ugyanis megvettek tőlem két csomagot ( egy aukció keretében ) és nekem bizony kétszer számlázták ki a termék kiemeléseket.

Arról már nem is beszélek , hogy milyen nagyon sok jutalkot kérnek.

Ha tud nekem segíteni valaki kérem írjon.

Köszi : Bea

Kedves Beba2!

Az átutalt 100 Ft-ot a banki jóváírás után 24 órán belül átvezetjük az Ön Vatera egyenlegére,
így már az első eladásnál jóváírjuk az összeget.
Személyes menü - Tranzakció-történet (számlázott tételek) - Befizetés

Fix áras mechanizmus használata esetén az adott termékek azonnal el is kelnek, azaz a licitek
leadásakor a tranzakció lezajlik, és már csak az adott mennyiséggel csökkentett számú termék
kapható meg a piactéren keresztül. Az aukció ebben az esetben lezárul és automatikusan újraindul,
így minden egyes automatikus aukcióindításkor az opcionálisan kiválasztott termékkiemelési díjak
felszámításra kerülnek.

--------------------
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Beba2
hozzászólás 2007-11-09 09:50
Létrehozva: #1530

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-28 14:35
Azonosító: 35 218

Nekem is tudnátok segíteni? Mert a Vatera bizony füle botját sem mozdítja az e-mail-jeimre!!! sad.gif

Először is van az a 100.-Ft , amit akkor utaltam mikor teljes jogú felhasználó szerettem volna lenni. Na ezt a mai napig nem vonták le , holott már 3 számlát küldtek.

A másik:
Ha elindítok egy aukciót termék kiemelésekkel akkor a kiemelések díját minden egyes leütésnél ki kell fizetnem? Mert ugyanis megvettek tőlem két csomagot ( egy aukció keretében ) és nekem bizony kétszer számlázták ki a termék kiemeléseket.

Arról már nem is beszélek , hogy milyen nagyon sok jutalkot kérnek.

Ha tud nekem segíteni valaki kérem írjon.

Köszi : Bea

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2007-11-08 10:29
Létrehozva: #1531

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Beaujolais @ 2007-11-08 09:53) *
Nem tudja valaki, hogyan van ez jogilag? El kell fogadni a feladóvevényt annak bizonyítására, hogy valóban befizettem, vagy sem?

Ez érdekes kérdés. Te befizetted, ott a csekked. Onnantól kezdve nem a te hibád hogy valaki hibázott. Én erre nagyon jó megoldást találtam. Telefonszámlát személyesen befizetem a trémobnál, netet a szolgáltatóná stb. Nem megyek postára. Hasonló ok miatt. Sajnos Neked kell utánna nézned hogy hol akadt el a pénz.

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2007-11-08 10:23
Létrehozva: #1532

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(Vagany1 @ 2007-10-12 07:25) *
Sziasztok,nem tudom tud e valaki segíteni inaktív lett a felh.nevem nem fizetés miatt (4000Ft ról van szó) mert a vatera nem küldött csekket most mit tegyek hogy újra aktív legyek?(SZEKI77)

Van egy topic, ahol ezekre a kérdésekre választ kapsz. A szabályzatban meg egy pont, hogy mielőtt új topicot nyitsz, nézz szét. Feleslegesen ne nyiss topicot! Egyébként én banki átutalásról fizetek, és soha nem volt problémám, pedig elég sok számlát kapok.

A hozzászólást -Grobar- szerkesztette a következő időpontban: 2007-11-08 10:24

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2007-11-08 10:20
Létrehozva: #1533

Csak olvasó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(CellaTel @ 2007-10-12 07:34) *
fizesd be bankban.

Ez tetszett. smile.gif

A hozzászólást -Grobar- szerkesztette a következő időpontban: 2007-11-08 10:20

--------------------

SÜN, SÜN!!!!

+Quote Post
Negri
hozzászólás 2007-11-08 10:07
Létrehozva: #1534

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-10-18 06:50
Azonosító: 32 683

IDÉZET(Beaujolais @ 2007-11-08 10:53) *
Sziasztok!
Tanulságként írom le....
Múltkoriban inaktiváltak, nem fizetés miatt....pedig be volt fizetve, de megoldódott, elküldtem a csekkeket, és visszaaktiváltak...azonban azóta sem került jóváírásra a legmagasabb összegű csekkes befizetésem (09.12 óta)...
Kaptam a Vaterától egy levélkét, hogy türelmet kérnek, keresik az említett összeget....majd pár nap múlva újabb levél, hogy sajnos nem találják, hozzájuk nem érkezett meg, kerestessem meg a postán !!!

Már ez is furcsa, hogy egy feladóvevényt nem fogadnak el igazolásként, de az, hogy a postán több mint fél órába telt annak megkeresése, hogy pontosan kinél, hány óra hány perckor fizettem be...és ezek alapján tudakozványt kellett indítani, melynek bizony 583 Ft-os díja van, amit nekem kellett kifizetnem (számlát kértem róla)....kíváncsi vagyok, ezt jóváírják-e a Vatera számlámon?
Évek óta fizetek csekken sokmindent, és sohasem " tűnt el " befizetésem.......
Nem tudja valaki, hogyan van ez jogilag? El kell fogadni a feladóvevényt annak bizonyítására, hogy valóban befizettem, vagy sem?
És mi lesz, ha azt a választ kapom a tudakozványra kb. 1,5 hét múlva, hogy a Vatera számláján látszania kell az összegnek, nem kallódott el sehol menet közben? Akkor majd megtalálják már a befizetést és jóváírják a tudakozvány díját, mert nem az én hibám, hogy nem találták, vagy még akkor sem fogadják el, és inaktiválnak?

Valahogy kezd keserű lenni a szájízem:-(
Előbb a sok nyereményjáték, amin érdekes módon 90%-ban olyanok nyertek, akik keveset licitáltak.....egy olyan sem nyert, akivel pl. rendszeresen "összefutok", mert gyakran licitálunk ugyanarra, vagy egymás termékére stb....és a nyertesek között sok-sok új felhasználó volt, lehet, hogy ki sem fizette a megnyert terméket, de a játékon nyert....ez jó...

Bocsi, ha hosszúra sikeredett, és kérem, ha valaki tud, válaszoljon rá, mert a számlázási osztálynak hiába jeleztem, hogy elindítottam a befizetés keresését, nem válaszoltak....

Köszönettel:
Beaujolais

Vaterka - kvatyerka......!

+Quote Post
Beaujolais
hozzászólás 2007-11-08 09:53
Létrehozva: #1535

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-06-22 18:31
Azonosító: 14 672

Sziasztok!
Tanulságként írom le....
Múltkoriban inaktiváltak, nem fizetés miatt....pedig be volt fizetve, de megoldódott, elküldtem a csekkeket, és visszaaktiváltak...azonban azóta sem került jóváírásra a legmagasabb összegű csekkes befizetésem (09.12 óta)...
Kaptam a Vaterától egy levélkét, hogy türelmet kérnek, keresik az említett összeget....majd pár nap múlva újabb levél, hogy sajnos nem találják, hozzájuk nem érkezett meg, kerestessem meg a postán !!!

Már ez is furcsa, hogy egy feladóvevényt nem fogadnak el igazolásként, de az, hogy a postán több mint fél órába telt annak megkeresése, hogy pontosan kinél, hány óra hány perckor fizettem be...és ezek alapján tudakozványt kellett indítani, melynek bizony 583 Ft-os díja van, amit nekem kellett kifizetnem (számlát kértem róla)....kíváncsi vagyok, ezt jóváírják-e a Vatera számlámon?
Évek óta fizetek csekken sokmindent, és sohasem " tűnt el " befizetésem.......
És mi lesz, ha azt a választ kapom a tudakozványra kb. 1,5 hét múlva, hogy a Vatera számláján látszania kell az összegnek, nem kallódott el sehol menet közben? Akkor majd megtalálják már a befizetést és jóváírják a tudakozvány díját, mert nem az én hibám, hogy nem találták, vagy még akkor sem fogadják el, és inaktiválnak?

Valahogy kezd keserű lenni a szájízem:-(
Előbb a sok nyereményjáték, amin érdekes módon 90%-ban olyanok nyertek, akik keveset licitáltak.....egy olyan sem nyert, akivel pl. rendszeresen "összefutok", mert gyakran licitálunk ugyanarra, vagy egymás termékére stb....és a nyertesek között sok-sok új felhasználó volt, lehet, hogy ki sem fizette a megnyert terméket, de a játékon nyert....ez jó...

Bocsi, ha hosszúra sikeredett, és kérem, ha valaki tud, válaszoljon rá, mert a számlázási osztálynak hiába jeleztem, hogy elindítottam a befizetés keresését, nem válaszoltak....

Köszönettel:
Beaujolais

+Quote Post
Vagany1
hozzászólás 2007-10-12 07:39
Létrehozva: #1536

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-10-10 10:01
Azonosító: 30 544

Köszi a választ már csekken befizettem mert közben ideértek csak az idő mire jóváírják.

+Quote Post
CellaTel
hozzászólás 2007-10-12 07:34
Létrehozva: #1537

Agyhalott

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:17
Innen: Hungary-Baja
Azonosító: 148

IDÉZET(Vagany1 @ 2007-10-12 08:25) *
Sziasztok,nem tudom tud e valaki segíteni inaktív lett a felh.nevem nem fizetés miatt (4000Ft ról van szó) mert a vatera nem küldött csekket most mit tegyek hogy újra aktív legyek?(SZEKI77)

fizesd be bankban.

--------------------
--==CellaTel==--

+Quote Post
Vagany1
hozzászólás 2007-10-12 07:25
Létrehozva: #1538

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2007-10-10 10:01
Azonosító: 30 544

+Quote Post

77 Oldal V  « < 75 76 77
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019-12-15 23:51