IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

2 Oldal V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Új alkategóriák az órák témakörben.
fikusz
hozzászólás 2006-12-29 22:08
Létrehozva: #21

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:18
Azonosító: 160

3. Mások szidalmazása, más felhasználók vulgáris jelzőkkel történő illetése. Más felhasználó(ka)t sértő, lejárató, illetve olyan, egyértelműen hozzá(juk) köthető topic, hozzászólás, amely alpári című vagy tartalmú. Ha egy regisztrált felhasználó sérelmezi a róla mások által nyitott topicot, a Vaterától kérheti annak törlését akkor is, ha az egyébként nem ütközik jelen szabályzatba. Ezekben az esetekben a Vatera moderátora és ügyfélszolgálata jogosult dönteni a topic esetleges törléséről.

Karcsi ez a fórum szabályzatából való. Javaslom olvasgasd el.
Go to the top of the page

+Quote Post
fikusz
hozzászólás 2006-12-29 22:05
Létrehozva: #22

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Karcsi!

Egyértelműen elküldtem a Vatera részére az üzeneteidet, melyben világosan látszik, hogy te üzengettél a terméklapomon. Én azt sem tudtam, hogy a világon vagy, és nem is akarom.
Nem akarok veled beszélgetni. Ezt olyan nehéz megérteni???

Aztán pofátlan módon ide másolgatod a leveleimet. Én megpróbáltam békés hangnemben rendezni veled a dolgot, de erre úgy látom nem mutatsz hajlandóságot. Sorozatosan sértegetsz. Szerintem te szorulsz orvosi segítségre, de lehet rajtad már az sem segít.

Nagyon megkeseredett ember lehetsz, hogy ilyenekhez kell folyamodnod.

A bocsánatkérésre szerintem én tarhatnék igényt, de tudod mit lemondok róla, csak szakadj már le rólam.

Szerintem ha nehezedre is esik, légy úri ember és ne foglalkozz már velem tovább. Van itt olyan akivel kötekedhetsz hidd el.

+Quote Post
Karcsi
hozzászólás 2006-12-29 22:03
Létrehozva: #23

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 149

Ilyen levelet küldtem néhány kedves vaterás kollégának - köztük fikusznak is -, akik olyan terméket árultak az órák kategóriában, amelyek szerintem talán a javaslatom szerinti új kategória bontással jobban kiemelődnének az áruk tömegéből és ezáltal könyebben megtalálhatóvá és eladhatóbbá válhatnak. Sajnálom, ha pozítív szándékú kezdeményezésem egyesekben esetleg frusztációt okozott. Őket megnyugtatandó kijelentem, hogy senki és semmi ellen nem irányult ezen tevékenységem, azt önzetlenül valamennyiünk közös hasznára cselekedtem. (A csillagok helyén minden esetben az illető tárgy eladójának vaterás nickneve szerepelt.)

"új kategória - 2006/12/27 17:32:35
Kedves "*******"! Kérlek tekintsed meg ezt a topikot és véleményeddel jobbítsad az ott megfogalmazottakat. http://www.vatera.hu/phorum/read.php?f=284&i=301&t=301 üdv.: Karcsi"

+Quote Post
Karcsi
hozzászólás 2006-12-29 21:48
Létrehozva: #24

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Fikusz!

Öszintén sajnállak, hogy üzeneteiddel üldözöl, de ha ez neked örömet okoz...

Megértem dühödet, mert már nem tudsz üzeneteket írogatni terméklapjaimra sem...

Kérlek, ha építő jellegű hozzászólásod van az órák kategória bontásához, akkor tegyed meg!

Viselkedésed alapján joggal várom nyilvános bocsánatkérésedet.
Javasolom, hogy idegi problémáddal fordulj orvoshoz.

+Quote Post
fikusz
hozzászólás 2006-12-29 21:34
Létrehozva: #25

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Most már még szemtelen is vagy!

Karcsika mit akarsz tőlem. Milyen sérelem ért téged a világ részéről, hogy velem szórakozol? Bántottak a mamádék kiskorodban?

A műtárgyismereti hiányos tudásodat pedig ne nekem kelljen ki igazítani.

Nem lehetne, hogy elfelejts?

Ne nagyon szösszenj többet, mert a kizárásoddal játszol. Már írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy miket csinálsz, és hogy zaklatsz.

Kérlek ne akarj magadra haragítani és ne így búcsúzz az Ó évtől.

Részemről ennyi.

+Quote Post
Karcsi
hozzászólás 2006-12-29 21:23
Létrehozva: #26

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Fikusznak, aki inkább kaktusz...

Tudomásom szerint te szólítottál meg most is. Teheted. Annyit azért illene tudnod, hogy ami üzenetet én küldök el neked, azt csak neked van módodban idézni, vagy bemásolni. Kérlek tedd meg, hogy bemásolod ide amiket én írtam neked, mit kérem egyenesen követelem (a személyes menűpontban, a "leveleim"-re kattintva találod meg!

De tudomásom szerint nem nyilatkoztam, a termékeidről. Viszont tényleg felhívtam a figyelmedet egyetlen termékednél egy apróságra (amiről azt hittem, hogy elkerülte a figyelmedet) és amivel terméked esetleges különlegességét eneltem ki, majd amikor te kirohantál ellenem, akkor leírtam bővebben. Ezzel neked kívántam plussz nyereséget, de semmiképpen sem veszteséget, vagy negatívumot. De jobb lenne, ha idéznéd "rettenetes leveleimet", ezzel elháríthatnád magadról azt a negatív képet amit bennem kialakítottál.

Csak annyit tudok, hogy nagy az Isten állatkertje és mindenkinek jut benne hely... ;-)

Íme a legújabb szösszenet: az egyik terméklapomról:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=16275553

"fikusz(273) [Töröl]
:-( - 2006/12/29 19:16:38
Légyszíves próbáld meg visszafogni magad."

Persze arra nagyon vigyáz fikusz úrhölgy, hogy beírásaira ne tudjak válaszolni, mert azt letiltotta...

Csak nyugodtan kedves fikusz, de végül is mi a véleményed a kategória bontásról, az órák témakörben???!!!

+Quote Post
fikusz
hozzászólás 2006-12-29 19:39
Létrehozva: #27

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Curiosum ajándék!

Nagyon örülök, hogy jól szórakoztál. Az elején én is, de én nem másolgatom ide a leveleket ami picit felbosszantott.

Valóban nagyon sokszínű a Vatera, ez a szerencsénk.

Én is kívánok neked és mindenkinek Boldog Új Évet.

Fikusz

+Quote Post
Curiosum ajándék
hozzászólás 2006-12-29 19:32
Létrehozva: #28

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 154

Kedves Fikusz.
Ezért szeretem a Vaterát, és T. közönségét, mert olyan mint egy virágos rét. (Sokszínű.)
Humorosnak mondható hozzászólásoddal, nagyon megnevetettél. Karcsi remélem te se tüdőzöd le.
Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok.
Curiosum ajándék.

+Quote Post
fikusz
hozzászólás 2006-12-29 19:15
Létrehozva: #29

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Karcsi!

Ha már megszólítottál, jelzem ezt itt igazán nem illett volna, akkor másold be légyszíves azt az üzenetet is mellyel az én termékeimre hozzá nem értő módon nyilatkozol. Ez a Vatera nem pedig az okoskodók oldala. Tudod egy okosnak jól áll ha hülyéskedik, de egy hülyének nem ha okoskodik. Valamint nyomatékosan megkérlek tartózkodj az engem piszkáló levelek írásától, mert ez nem etikus. Tudod én sajnállak téged, hogy a Karácsony estéket más emberek piszkálásával kell töltened.

Eddig is a nagy ismeretlen senki voltál számomra és szeretném ha azt is maradnál.

Próbálj meg találni magadnak valami értelmes elfoglaltságot.

Üdv: Fikusz

Ui: aki jót akar magának, ne bonyolódjon bele a Karcsival való pártbeszédbe.

+Quote Post
adrian131
hozzászólás 2006-12-27 21:24
Létrehozva: #30

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 159

Üdv!

Szerintem is jó ötlet!

ami hiányzik:

-Óraforgatók
-Óratartó dobozok
-Szíjak órákhoz.

üdv-adrian131

+Quote Post
oraportal
hozzászólás 2006-12-27 21:17
Létrehozva: #31

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 158

Az biztos, hogy nincs igazi helye az óradobozoknak, óratartóknak és óraforgatóknak sem! Az óráknál külön kellene választani az ÚJ és HASZNÁLT órákat is. Ráadásul ha már el kell viselnünk, akkor nyomatékosabban jelöltetni kellene a replikákat, mert egy-két ember már bedőlt a kelepcéjükbe. Gondban vagyok akkor is amikor egy antik tollat vagy töltőtollat tennék fel, mert azoknak sem találok megfelelő kategóriát.

+Quote Post
Karcsi
hozzászólás 2006-12-27 21:09
Létrehozva: #32

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Megkerestem, azokat az eladókat, akiknek a termékeit érintheti a kategória esetleges bontása. Megköszönöm, aki valamilyen módon válaszra méltatott, véleményt mondott a témában. Egyetlen olyan eladó volt, aki rosszindulatot vélt felfedezni szándékomban. Sajnálom, hogy vannak akik ennyire frusztáltak. Okolásul a kedves üzenete:

fikusz(272) http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=293061

Tárgy: [RE] új kategória
Üzenet: Sajnálom, hogy azt gondolod rólam, hogy nem vagyok tisztába alapvető dolgokkal. Nos lett volna lehetőséged akár megvásárolni, és az áhított nagyobb haszon reményében eladni a nyugati féltekén. Sajnos ezt elszúrtad, mert innen tiltó lista. Nem nagyon van időm ilyen és hasonló eszmefuttatásra. neked is BUÉK

Sajnállak kolléga.

+Quote Post
Pityu58
hozzászólás 2006-12-27 19:30
Létrehozva: #33

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 157

Van benne igazság, helyeslem.

+Quote Post
pudding1
hozzászólás 2006-12-27 19:17
Létrehozva: #34

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 156

Én is támogatom!!!

+Quote Post
tothzolt
hozzászólás 2006-12-27 18:22
Létrehozva: #35

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 155

Én is támogatom az ötletet TZ

+Quote Post
Curiosum ajándék
hozzászólás 2006-12-27 18:18
Létrehozva: #36

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Azonosító: 154

Én is támogatom az elöttem szólót.
Azt javasolnám a Tc. Vatera vezetésnek, hogy teremtsen kapcsolatot olyan eladókkal ( akik az adott oldalon kereskednek ,adnak ,illetve, vesznek) és kérjék ki véleményüket.
Nagyon sok minden hiányzik az adott témában az oldalról.
Én részemről szivesen segítenék a kialakításában.
Tele vagyok építő gondolatokkal.
Üdvözlettel Pintér György
CURIOSUM

+Quote Post

2 Oldal V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-02-19 21:53