IPB
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Üdvözöllek a Fórumban!

Reply to this topicStart new topic
> A Narancsbőr Kezelése
MelangeSolution
hozzászólás 2011-02-04 21:21
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-02-04 21:09
Azonosító: 1 424 192

Teljesen egyetértek előttem szólókkal a kialakulás okait illetően, tapasztalatom alapján azonban a makacs cellulitiszt is fel lehet számolni.

A megoldás az infraszauna összekötve az egyéb már leírt fontos lépésekkel, mint folyadékpótlás, vérkeringést , nyirokkeringést serkentő krémek- szérumok alkalmazása és mozgás.

Szerencsés tapasztalatom alapján tudom mindenkinek ajánlani, hogy a "befekvős" infraszaunát.
Használata hihetetlenül jót tesz az egész szervezetnek,
ha súlytöbblet is párosul a cellulitisz problémájához, abban is komoly segítséget ad, gyakorlatilag leolvadnak a centiméterek.

2x10 alkalom kb 2 éven át remek formában tartja a testet, ha néha-néha "fenntartó" kezelésként befekszel.

Jön a tavasz, és remélhetőleg a meleg nyár mielőbb érdemes a kúrát elkezdeni.
Go to the top of the page

+Quote Post
csanadfelesege
hozzászólás 2010-05-24 13:16
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-04-05 18:21
Azonosító: 1 096 666

narancsbőr? gumiköpölyt neki!

+Quote Post
katicabogar333
hozzászólás 2010-03-07 12:19
Létrehozva: #3

Új fórumozó

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2010-03-07 11:59
Azonosító: 1 041 906

Szia!

Köszi az írást, mint oly' sok nőt, engem is érint és érdekel a téma és e miatt már rengeteg helyen utána is olvastam, kb. ugyan ezekkel a konklúziókkal.
De álljak én itt mint negatív példa: rendszeresen sportolok (minimum heti 3*2 óra), a testem egy átlagos nőéhez képest meglehetősen jól izmolt (konkrétan kockás a hasam, erőteljesen kirajzolódik a bicepszem és a szabóizmom stb.), naponta kb 3 l folyadékot iszom, elsősorban oxigenizált vizet a lúgosítás végett, nincs rajtam súlyfelesleg, sosem eszem gyorsétteremben és rengeteg zöldség, gyümölcs szerepel az étrendemben, reggelire pl. csak friss zöldséget-gyümölcsöt eszem. Félkész ételt soha, porételeket soha smile.gif Kenegetem is magam mindenféle csodakencékkel, főleg így tavasz tájékán kezdem, fóliázok is gyakran sporthoz és sokat szaunázok. És mégis: VAN narancsbőröm és nem múlik el. És tudom, hogy ennek nincs sok köze az izmokhoz, egyszerűen adottság kérdése és a bőr, illetve bőr alatti kötőszövet állapotán múlik. Hajlamom van rá és kész. De akkor sem tudok belenyugodni, fiatal vagyok, mindent elkövetek, szerintem átlagon felül egészséges életmódot élek, és mégis, sok lánynak, aki negyed ennyit nem tesz, nem is mozog és gyorséttermekben reggelizik-ebédel-vacsorázik, jobban néz ki a hátsó fele bikiniben mint nekem smile.gif És nem igaz, hogy nem, mert de smile.gif Sok barátnőmnek pl.
Szóval az egész írásom lényege az lenne, hogy lenne-e valamilyen tanácsod, mit tudnék még tenni, aminek TÉNYLEG van eredménye. Akár készítményt ajánlani, melyik az, amia fenti tevékenységek mellett TÉNYLEG hatna...

Köszi

+Quote Post
aweiter
hozzászólás 2008-05-29 20:52
Létrehozva: #4

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-29 20:44
Azonosító: 157 308

Ebben az évszakban elárasztanak bennünket a narancsbőr elleni termékekről szóló információk. Kevés olyan nő van , akit nem érintene a kérdés , mégsem tudjuk mindig pontosan , hogyan hatnak , s hatnak-e egyáltalán ezek a krémek?

Nyilvánvalóan becsapjuk magunkat , ha azt gondoljuk: valamelyik csodaszerrel sűrűn kenegetve hasunkat, combunkat, visszanyerhetjük régi, szép alakunkat.De igaz a másik oldal is: sokat tehetünk azért, hogy a narancsbőrünk csökkenjen és ha biztos kézzel választunk a termékek közül, tudatosan alkalmazzuk a krémeket, a bőrápolás egyéb elemeit, a célirányos masszázst és némi diétát, akkor nem kell szégyenkezve várni a fűrdőruhaszezont.

Az elején gyorsan tisztázzuk csak, hogy miért is alakul ki a narancsbőr!

Az egészségtelen étkezés,
Mozgáshiány,
A méreganyagok felhalmozódása a szervezetben,
A hormonok,
A szervezet elsavasodása.
A narancsbőr elleni termékek java arra alapoz, hogy fokozza a problémás helyeken a vér- és nyirokkeringést, serkentse a sejtek anyagcsere-folyamatát. Erre azért van szükség, mert a salakanyagok felhalmozódva ödémát képeznek és így nem is tudnak megfelelően kiürülni a szervezetből. Fontos elem a zsírraktárba való beavatkozás is: mivel a cellulit zsírfelhalmozódással jár együtt, ezért egyes hatóanyagok célzottan gyorsítják a zsír lebontását. Más összetevők kifejezetten vízhajtóak, ez is a nyirokpangás ellen dolgozik. Jót teszünk a bőrnek, ha néha átradírozzuk a bőrt,mert utána jobban felszívódnak a hatóanyagok.Hogy sok vizet kell innunk,az nem üres szólam: a keringésbe visszakerült salakanyagok csak így tudnak kiürülni.Fontos még a türelem és a rendszeresség: legalább 2 hétig minden nap szánjunk egy kis időt a narancsbőr kezelésére.

Orvosi kutatások igazolják, hogy a zsírsejtek megkötik a savakat, és elszállítják őket a létfontosságú szervek közeléből, hogy megvédjék őket a sav roncsoló hatásától. Lúgos környezetben a test eléri az ideális súlyát.A túlsúly nem más, mint a test normális reakciója a túlsavasodásra. Ahogy a lúgosítás és az oxigenizálás megkezdődik, a teste saját magától elkezdi beállítani a saját ideális súlyát. Addig, amíg a szervezetünk savas, nem engedi a zsírsejteket lefogyasztani, hiszen azok kötik meg a savakat és anélkül a főbb szerveink roncsolódnának Mindenki megpróbál egészségesen étkezni és sportolni az adott körülményeihez képest!

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020-02-27 13:46